آموزش شناخت انواع هک و روش های مقابله, آموزش کامل صفرتا صد اندروید, آموزش کامل هک و امنیت شبکه رایگان, آیا اینستاگرام من هک شده است؟!, برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور, برنامه های هک گوشی برای اندروید و ایفون, برنامه هک واتساپ (WhatsApp) و کنترل پیام ها, بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفون, چگونه از هک شدن گوشی موبایل, ساده ترین روش هک واتس اپ از راه دور اندروید, شرکت اپل (Apple) و آی‌کلاد, کنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانواده, هک آیفون, هک تلگرام و نظارت بر عملکرد, همه چیز درباره سیستم عامل اندروید

“هک” اندروید بدون روت کردن گوشی میتوانید انجام دهید.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

اگر می خواهید پتانسیل کامل دستگاه اندروید خود را از بین ببرید ، خراب کردن گوشی بهترین گزینه است. با این حال ، ریشه زایی بدون چند مورد کمرنگ نیست.

برای اولین بار ، هنگامی که گوشی خود را ریشه می کنید ، به توسعه دهنده متد root اعتماد کامل می کنید که کد مضر یا دسترسی به پشت در را شامل نشود. از این گذشته ، روت کردن گوشی فرایندی است که از نظر ماهیت خود باید از هرگونه تدابیری امنیتی که سازنده دستگاه در آن اعمال کرده است عبور کند و گوشی شما را در معرض هر نوع سازش احتمالی قرار دهد. خوشبختانه جامعه برنامه نویسان برای اندروید عموماً مفید و پر از اراده خوب است ، بنابراین در عمل این نوع برخورد کثیف در تجربه ما نادر بوده است. با این وجود ، این واقعیت که هزاران برنامه نویس فعال در این دستگاه های مختلف کار می کنند ، این مسئله را به یک نگرانی مشروع تبدیل می کند.

بعد بخوانید: برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی اندروید

دوم ، روت کردن یک دستگاه اندروید معمولاً به راحتی نصب و راه اندازی یک برنامه ساده نیست. این امکان وجود دارد که رویه های روتینگ اشتباه انجام شود و گاهی اوقات این وسیله به وسیله “آجری” منجر می شود که دیگر قابل استفاده نیست. از آنجا که روت کردن گوشی شرایط استفاده شما را نقض می کند ، تقریبا می توانید در این مواقع از خداحافظی گارانتی خود ببوسید.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

خبر خوب این است که سیستم عامل اندروید از بدو تولد پیشرفت چشمگیری داشته است و بسیاری از کاربران متوجه شده اند که دیگر نیازی به ریشه کردن گوشی های خود ندارند تا بتوانند قابلیت هایی را که می خواهند از آن استفاده کنند ، قفل کنند. در اینجا برخی از “هکهای” مورد علاقه ما وجود دارد که می توانید با یک گوشی غیرمستقیم آنها را بکشید ، حتی اگر به نظر می رسد که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. هیچکدام از آنها کاملاً هیجان انگیز یا پیشرفته نیستند زیرا شما می توانید با یک برنامه root بدست آورید ، اما برخی از این “هک ها” هنوز روش های بسیار جالبی برای انجام کارهای بیشتر با گوشی شما هستند.

ابزارک های سفارشی ایجاد کنید

ابزارک ها روش خوبی برای استفاده از قابلیت های برنامه های خاص درست از راحتی در صفحه اصلی شما هستند. متأسفانه ، شما تمایل دارید که از تخیل و حساسیت های زیبایی یک توسعه دهنده برنامه خاص استفاده کنید.اگر می خواهید صفحه اصلی خود واقعاً منعکس کننده سلیقه و شخصیت خود باشید ، سعی کنید برنامه ای مانند ابزارک های زیبا را بارگیری کنید تا به گوشی شما لمس شخصی تری داشته باشید. همچنین می توانید میانبرهایی را تنظیم کنید که مانع از مرور مجدد در همان منوهای آشنا دوباره و زمان شود.

از “Edge Display” در اندروید استفاده کنید

سامسونگ Galaxy S6 Edge با Edge Display همراه شد ، راهی برای نشان دادن اعلان ها با روشن کردن پیکسل ها در لبه آجدار صفحه. همه به سرعت توافق کردند که این راه جنسی مطلق برای دریافت اعلان ها قابل تصور است ، اما شکل منحصر به فرد S6 Edge باعث شد تا اثر Edge Display کامل در دستگاه های دیگر تکرار نشود.

خوشبختانه ، شما دیگر نیازی به لاغر شدن در بیابان های ناخوشایند از اعلان های LED ندارید. برنامه ای به نامEdge Color Notifications یک جفت نوار کناری را در حاشیه صفحه شما ایجاد می کند که بسیار نزدیک به Edge Display تکرار می کند. مطمئناً ، از آنجایی که گوشی غیر S6 Edge شما احتمالاً صفحه ای ندارد که لبه های دستگاه شما بپیچد ، کامل نیست اما این یک ثانیه تقریباً نزدیک است.

برنامه را بارگیری کنید و دریافت اعلان ها را با روشی بسیار نرم تر شروع کنید.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

از راه دور رایانه رومیزی خود را کنترل کنید

برنامه Remote Desktop Google با استفاده از اندروید شما باعث می شود رایانه شخصی خود را از هر مکانی نسیم کنترل کنید. نیازی به نصب نرم افزارهای سنگین نیست و راه اندازی آنقدر سریع است که می توانید در کمتر از ده دقیقه بیدار شوید. اگر در کارهای چند وظیفه ای خوب هستید ، ممکن است حتی پنج دقیقه باشد. دو مرحله از این مراحل نصب وجود دارد. از یک طرف ، باید برنامه Chrome را در رایانه شخصی خود نصب و پیکربندی کنید. از طرف دیگر ، شما باید برنامه اندروید را از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

این یک فرآیند انعطاف پذیر است ، اما بیایید با سمت PC چیزها را شروع کنیم. ابتدا برنامه Chrome Remote Desktop را در فروشگاه Chrome بارگیری کنید . پس از نصب برنامه ، رابط شما را از طریق زنجیره ای از اعلان ها راهنمایی می کند. فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید و مجوزهای مورد نیاز خود را به برنامه اعطا کنید ، و خوب خواهید بود که در هیچ زمان نرفتید.

پس از نصب دسک تاپ Chrome Remote ، از شما خواسته می شود که پین ​​۶ رقمی را تهیه کنید. این شماره را به خاطر بسپارید زیرا برای دسترسی به رایانه خود از دستگاه اندروید خود به آن نیاز خواهید داشت.

در مورد دستگاه اندروید خود صحبت کنید ، آن چیز را بگیرید و بگذارید نیمی دیگر از این روند به پایان برسد. از طریق گوشی خود برنامه Chrome Remote Desktop را در فروشگاه Play بارگیری کنید . در اینجا هیچ عارضه ای وجود ندارد. فقط برنامه را نصب کنید ، آن را باز کنید ، روی نام رایانه ای که فقط پیکربندی کرده اید ضربه بزنید و سپس پین ایجاد شده را وارد کنید.

رونق. اکنون می توانید رایانه خود را با استفاده از گوشی خود از هرجایی کنترل کنید.

صفحه خود را ضبط کنید

برای مدت طولانی ، ضبط ویدئوی صفحه نمایش اندرویدی چیزی زحمتی بود. با این حال ، اندروید ۵٫۰ Lollipop قابلیت ضبط صفحه را به قابلیت های API اضافه کرده است ، بنابراین توسعه دهندگان قادر به ایجاد برنامه های ضبط شده بسیار پایدار روی صفحه هستند.

یکی از این برنامه ها ضبط صفحه نمایش AZ است . این برنامه لاغر ، قابل تنظیم است و دارای ویژگی های اضافی مانند تایمر شمارش معکوس است که با هم کار می کنند تا ضبط صفحه نمایش شما را به یک تجربه بسیار بدون درد تبدیل کند. این با دوربین گوشی ادغام می شود و حتی می توانید در طول فیلم ها روی صفحه نمایش بکشید. در حالی که سایر برنامه های ضبط صفحه فقط عملکرد ضبط اولیه را ارائه می دهند ، ضبط کننده ضبط صفحه نمایش به شما امکان می دهد فیلم ها را درست داخل برنامه ویرایش و مرتب کنید.

شما می پرسید؟ خوب ، از آنجا که این برنامه به API جدید تکیه می کند ، اگر Lollipop ندارید ، از شانس خارج می شوید.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

بازی های قدیمی را با یک شبیه ساز بازی کنید

با بارگیری یک شبیه ساز ، از بازی های قدیمی مورد علاقه خود مجدداً استفاده کنید . داشتن N64 در جیب شما چیز جدیدی نیست مگر اینکه در یک کنترلر فیزیکی برای آن سرمایه گذاری کنید ، اما بازی های Gameboy و بازی های SNES / NES مانند یک رویا در اندروید اجرا می شوند.

در حال حاضر من در حال پخش مجدد از طریق Pokemon هستم و شما بهتر است اعتقاد داشته باشید که Charizard من وقتی به Misty رسیدم آنقدر قدرت داشت که استارمی او حتی یک فرصت هم نبود. ضرر نوع به معنای چیزی نیست وقتی که شما رهبر تیم خود را به یک خدای زنده آغشته کنید که بر روح هزار Pidgeys آماده نشده جشن گرفته می شود.

دکمه های ناوبری را دوباره پیکربندی کنید

میانبر Home2 یک برنامه کوچک درخشان است که به شما امکان می دهد میانبرهای جدید را دوباره به دکمه های ناوبری که در پایین صفحه گوشی شما وجود دارد اختصاص دهید. با استفاده از میانبر Home2 ، می توانید به راحتی دکمه خانه خود را پیکربندی کنید ، برای مثال وقتی دو بار روی آن ضربه بزنید یک برنامه خاص راه‌اندازی شود. من فهمیدم برنامه ای که بیشتر از آن استفاده می کنم موسیقی Google Play است ، بنابراین اختصاص دادن به عنوان میانبر برای من فاقد ذهن بود.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

از IFTTT برای خودکارسازی تنظیمات خود استفاده کنید

در گذشته ، Tasker بهترین شرط بندی شما برای تبدیل گوشی شما به یک ماشین کاملاً خودکار بود که به صورت پویا با محیط اطراف شما سازگار بود . اگرچه Tasker قدرتمندترین گزینه در دسترس است – به ویژه برای کاربران با تجربه برنامه نویسی – IFTTT بسیاری از عملکردهای مشابه را در یک بسته بسیار کاربرپسند ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، من فراموش می کنم وقتی به خانه ام برمی گردم وای فای اندرویدی خود را روشن کنم ، بنابراین یک دستور IFTTT دارم که هر زمان که به خانه بیایم ، فای من را روشن می کند. این پیچیده نیست ، اما اطلاعات با ارزش گوشی همراه را برای من ذخیره می کند.

از آنجا که IFTTT به بسیاری از “کانال” و خدمات مختلف پیوند می زند ، هنگامی که می خواهید دستور العمل های خلاقانه را بیابید ، تخمین شما تنها حد شماست. حساب کاربری کنید و IFTTT برخی دستور العمل های از پیش تنظیم شده را برای شما پیشنهاد می کند. بعد از مدتی استفاده از این موارد ، احتمالاً می خواهید کارهای خود را متناسب با نیازهای خاص خود شروع کنید.

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

DPI خود را تغییر دهید

برخی از گوشی ها ابزارهایی را برای تغییر DPI ارائه می دهند ، البته بسیاری از آنها این کار را نمی کنند. در حالی که به راحتی می توانید DPI صفحه نمایش خود را در صورت ریشه تغییر دهید ، واقعیت این است که می توانید حتی بدون ریشه آن را انجام دهید. و در واقع بسیار آسان است.

۱٫ اشکال زدایی USB را از تنظیمات> گزینه های برنامه نویس فعال کنید. اگر قبلاً گزینه های توسعه دهنده را فعال نکرده اید ، ابتدا باید به تنظیمات> درباره گوشی بروید و سپس ۷ بار روی “ساخت شماره” ضربه بزنید.

۲٫ درایورهای ABD و حداقل ADB را برای ویندوز بارگیری و نصب کنید. پس از نصب Minimal ADB ، یک فرمان سریع باز می شود. همین الان باز بگذار

  • حداقل ADB / Fastboot برای ویندوز
  • درایورهای USB ADB
  • هک اندروید با لینک
  • هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

۳٫ دستگاه اندروید خود را به رایانه متصل کنید. ممکن است سریعاً از شما بخواهید رایانه را برای اشکال زدایی مجوز دهید ، و می خواهید Ok را بزنید.

۴٫ برای تغییر DPI می خواهید به پنجره سریع فرمان Minb ADB برگردید و از دستور زیر استفاده کنید:

چگالی adb shell wm “DPI”

راه اندازی مجدد adb

توجه: در جایی که “DPI” ذکر شده است ، مقدار مورد نظر خود را جایگزین کنید. DPI پایین تر یعنی اطلاعات بیشتر در صفحه نمایش داده می شود. DPI بالاتر برعکس عمل می کند.

۵- دستگاه شما بطور خودکار راه اندازی مجدد می شود و باید تغییر در محل را مشاهده کنید. اگر به هر دلیلی می خواهید DPI را به حالت اولیه تنظیم کنید ، به ADB برگردید و تایپ کنید:

تنظیم مجدد اندازه adb shell wm

راه اندازی مجدد adb

هک اندروید با لینک , هک اندروید با ip هک اندروید با فرستادن لینک هک اندروید با ارسال عکس هک اندروید با cmd

نتیجه

سیستم عامل اندرویدی از لحاظ عملکردی که قادر به انجام آن بدون اصلاح است ، مسیری طولانی طی کرده است.در حالی که افزایش ویژگی های امنیتی ، ریشه کن کردن دستگاه ها را دشوارتر می کند ، این روند نزولی با درجه باورنکردنی آزادی است که می توانید با یک دستگاه اندرویدی درست از بیرون به آن دست پیدا کنید. چیزهایی که قبلاً نیاز به اصلاح پیچیده داشتند ، اکنون به راحتی نصب یک برنامه و ضربه زدن به چند تنظیمات آسان است.

این “هک های” اندرویدی بی ریشه مورد علاقه ما هستند. اگر موارد مفید دیگری کسب کرده اید ، در نظرات به ما اطلاع دهید!

آیا به دنبال چند روش پیشرفته تر برای سفارشی کردن تجربه گوشی خود هستید؟ در اینجا برخی از قطعات مورد علاقه “Tasker-oriented” مورد علاقه ما از جان فیست (خود توجه داشته باشید که بسیاری از این موارد به ریشه نیاز دارند):

برای دریافت برنامه SPY24:

ثبت نام و دریافت برنامه SPY24

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

برنامه کنترل اندوید برنامه کنترل آیفون دانلود برنامه SPY24 spy24

The post “هک” اندروید بدون روت کردن گوشی میتوانید انجام دهید. appeared first on SPY24.

منبع اصلی مطلب