امنیت, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟

نشانه های هک شدن واتساپ و چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟

واتساپ whatsapp یکی از اپلیکیشن های بسیار محبوب در میان پیام رسان های گوشی موبایل و تبلت های هوشمند می باشد که در این مقاله از همیار ماکت اندروید قرار است در مورد آموزش جلوگیری از هک شدن اکانت واتساپ صحبت کنیم و راه هایی را نیز برای رفع هک واتساپ به شما ارائه دهیم.

از آنجایی که این روزها اکثر افراد اطلاعات مهمی را در گوشی های هوشمند خود نگهداری می کنند، پس با هک کردن گوشی، امکان دسترسی به اطلاعات کاربر نیز بسیار ساده خواهد بود. یکی از راه های دسترسی به اطلاعات گوشی کاربران، نفوذ از طریق برنامه های پیام رسان مانند واتساپ می باشد.

اما واتساپ از آن دسته اپلیکیشن هایی محسوب می شود که امنیت فوق العاده بالایی دارد و روند ارسال و دریافت اطلاعات آن به صورت کاملا رمزنگاری شده و ایمن می باشند؛ با این حال بسیاری از افراد علاوه بر ارسال متن، تصاویر، فایل های صوتی و مواردی دیگر از این دست را از طریق این اپلیکیشن ارسال می کنند، باز هم نگران هک شدن اکانت واتساپ خود هستند و سوالی که برایشان ایجاد می شود این است که، آیا هک شدن واتساپ امکان پذیر است یا خیر؟ پاسخ به این سوال مثبت است. اما برای این که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید در ادامه همراه ما باشید تا علاوه‌ بر این، روش هایی را نیز برای هک واتساپ هم بیان کنیم.

نشانه های هک شدن واتساپ

[jwp-video n=”1″]

واقعیت این است که هک شدن واتساپ کاملا امکانپذیر است. اما هکر واتساپ به برنامه های ویژه و دسترسی هایی در گوشی شما نیاز دارد. یکی از این راه ها نصب برنامه های جاسوسی در گوشی شما است. اما وجود این برنامه ها نشانه هایی دارند که خود را با علائم مختلف ممکن است نشان دهند که در ادامه به این علائم اشاره خواهیم کرد.

چهار مورد اصلی از نشانه های هک شدن واتساپ

(اولین مورد از نشانه های هک شدن واتساپ)

“رفتارهای عجیب گوشی است”

چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟ – ایجاد رفتارهای ناگهانی و عجیب در گوشی، یکی از راه هایی است که از هک شدن واتساپ خبر می دهد. به‌ عنوان‌ مثال نمایشگر گوشی بدون هیچ دلیلی ناگهان روش می شود و یا اینکه به طور ناگهانی ممکن است خاموش شود. این دو علائمی که به آن ها اشاره کردیم، می توانند نشانه هایی از هک شدن واتساپ گوشی شما باشد.


(دومین مورد از نشانه های هک شدن واتساپ)

“تخلیه ناگهانی باطری گوشی است”

چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟ – برخی از برنامه های جاسوسی می توانند به شکل قابل توجهی باتری گوشی شما را استفاده و تخلیه کنند. زیرا اگر برنامه جاسوسی در گوشی شما فعال باشد، ممکن است در زمانی که از گوشی استفاده هم نمی کنید، شارژ باتری گوشی را تخلیه کند. این نوع از برنامه ها از داده‌های موقعیت مکانی GPS و وای فای WIFI دستگاه شما استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر را به دستگاه هکر می فرستند. به همین دلیل باتری گوشی خیلی زود مصرف و خالی خواهد شد.

نشانه های هک شدن واتساپ, چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است, علائم هک شدن واتساپ, جلوگیری از هک, رفع هک واتساپ, چطور بفهمیم واتساپ هک شده

چگونه بدانیم واتساپ هک شده است؟


(سومین مورد از نشانه های هک شدن واتساپ)

“شنیدن صداهای عجیب در پس زمینه گوشی است”

یک راه دیگر برای این که چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است شده است. شنیدن صداهایی در پس زمینه گوشی می باشد که در زمان برقراری تماس شنیده می شوند. درواقع دلیل این صداها می تواند وجود یک برنامه جاسوسی باشد که به منظور ردیابی تماس ها و پیام های ارسالی بر روی گوشی نصب شده است.

در نتیجه هنگام برقراری تماس تلفنی به دلیل اینکه نرم افزار وظیفه ضبط و ارسال مکالمه را انجام می دهد، صدای مزاحمی در پس زمینه مکالمه هم شنیده خواهد شد. این صدای مزاحم می تواند صدایی شبیه به صدای ثابت، کلیک، بوق و مانند این ها باشد. با این حساب هنگام شنیدن این صداها در هنکام صحبت کردن باید دقت لازم را داشته باشید.

نشانه های هک شدن واتساپ, چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است, علائم هک شدن واتساپ, جلوگیری از هک, رفع هک واتساپ, چطور بفهمیم واتساپ هک شده

چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟


(چهارمین مورد از نشانه های هک شدن واتساپ)

“افزایش مصرف اینترنت همراه موبایل است”

همان گونه که پیش از این اشاره شد، اپلیکیشن های جاسوسی از اینترنت (وای فای یا اینترنت دیتا) برای ارسال اطلاعات به هکر استفاده می کنند. با این حساب اگر به هک شدن واتساپ شک دارید می توانید اینترنت موبایل “Data Usage” گوشی خود را بررسی کنید.

با این همه در پاسخ به اینکه چگونه بفهمیم که واتساپ هک شده است باید بگوییم که اگر یک یا دو نشانه از موارد بالا را در گوشی های خود مشاهده کردید، سعی کنید تا نرم افزار جاسوسی را پیدا کرده و اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید.

نشانه های هک شدن واتساپ, چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است, علائم هک شدن واتساپ, جلوگیری از هک, رفع هک واتساپ, چطور بفهمیم واتساپ هک شده

چگونه بدانیم واتساپ ما هک شده است؟

نتیجه !!!

کاربر عزیز .. شما باید این را بدانید که واتساپ هرگز هک نمی شود و هرگز به دنبال راه های هک واتساپ نباشید. چرا که این اپلیکیشن بسیار قدرتمندتر از آن است که حتی فکرش را هم بکنید. اگر واتساپ قابل هک شدن بود، باید روزانه شاهد افشا شدن اطلاعات مبلیون ها کاربر در سراسر جهان بودیم.

کنترل واتساپ توسط برنامه نظارت آزاد

اما روش دیگری که با آن می توان به هک کردن واتساپ پرداخت، هک گوشی و سپس رسیدن به اطلاعات واتساپ از این طریق برنامه نظارت آزاد (همیار جی پی اس) می باشد. هکرها با استفاده از برنامه های مختلف اقدام به هک گوشی شخص مورد نظر خود می کنند و از این طریق ، تمام اطلاعات موجود در گوشی هدف را در اختیار می گیرند. این اطلاعات می تواند شامل اطلاعات موجود در اکانت های کاربر مورد نظرشان شود و به این ترتیب هکر توانسته هک همه پیام رسان ها از جمله هک واتساپ را انجام دهد.

هک واتساپ توسط برنامه نظارت آزاد

هک واتساپ توسط برنامه نظارت آزاد

یکی از برترین و حرفه ای ترین برنامه هایی که به شما امکان کنترل و نظارت بر تمام قسمت های گوشی و  همچنان مشاهده و نظارت بر تمام پیام رسان ها را می دهد ، برنامه (نظارت آزاد) می باشد ، زیرا این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی ارائه می گردد که امکانات بسیار مفید و کاربردی را در اختیار سرپرست خانواده ها قرار می دهد.


کنترل واتساپ (WhatsApp) با برنامه نظارت آزاد

در صورتی که بخواهید به تک تک قسمت های تلفن همراه فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد، چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا پیامک ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش یا نرم افزار را پیاده کنید. اما با دانلود برنامه هک گوشی و نظارت بر فرزندان (نظارت آزاد) امکان هک و کنترل تمام گوشی فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در گوشی فرزندتان وجود دارد.

نرم افزار کنترلینگ گوشی موبایل (نظارت آزاد) از این رو در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه، بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند. این نرم افزار امکان نظارت بر پیامک ها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند واتساپ، تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *