ردیابی گوشی از راه دور, سامانه مراقبت از خانواده, کنترل گوشی از راه دور, کنترل گوشی فرزندان

برنامه ردیابی موبایل با APK Mobile Tracker

ردیابی گوشی موبایل گم یا سرقت شده با APK Mobile Tracker

برنامه ردیابی موبایل با APK Mobile Tracker یکی از برترین و حرفه ای ترین نرم افزارها در زمینه ردیابی و مکان یابی گوشی موبایل گم شده می باشد. توسط این برنامه می توانید از راه دور می توانید پیدا کردن گوشی سرقتی موقعیت مکانی گوشی گم یا سرقت شده خود را بصورت لحظه به لحظه بر روی نقشه ردیابی کنید. بیشترین کاربرد این برنامه برای ردیابی گوشی سرقتی و ردیابی گوشی گم شده می باشد.

زمانی که شما گوشی تلفن همراه خود را از دست می دهید (گوشی را گم می کنید و یا از شما سرقت می شود)، اگر چنانچه برنامه ردیابی “APK Mobile Tracker بر روی گوشی موبایل شما نصب شده باشد، شانس بسیار بیشتری برای کنترل، ردیابی و مکان یابی دقیق گوشی بر روی نقشه های گوگل خواهید داشت.

شما می توانید مکان دقیق گوشی تلفن همراه خود را توسط رایانه ها و تلفن های هوشمند دیگر ردیابی کنید و آدرس دقیق آن را بصورت حرفه ای بر روی نقشه های قدرتمند گوگل پیدا کنید. از این رو APK Mobile Tracker یک برنامه ردیاب گوشی تلفن همراه فوق العاده کاربردی و ایده بسیار عالی برای پیدا کردن گوشی موبایل شما می باشد.

ردیابی گوشی موبایل دزدیده شده با APK Mobile Tracker

ردیابی گوشی موبایل دزدیده شده با APK Mobile Tracker

ردیابی گوشی موبایل دزدیده شده با APK Mobile Tracker

اگر تلفن همراه شما دزدیده شود، جهت پیدا کردن گوشی سرقتی خود سریعا می توانید موقعیت مکانی گوشی موبایل سرقت شده را بصورت دقیق توسط برنامه APK Mobile Tracker بر روی نقشه پیدا کنید و به آن مکان بروید، اما قبل از انجام هرگونه اقدامی ابتدا باید مقامات مربوط را در جریان بگذارید و آن ها را از محل گوشی موبایل خود مطلع سازید.

ردیابی گوشی تلفن همراه موبایل فرزندان بر روی نقشه

ردیابی گوشی تلفن همراه موبایل فرزندان بر روی نقشه

کنترل و ردیابی گوشی موبایل کودکان و فرزندان با APK Mobile Tracker

به عنوان والدین، طبیعی است که در اکثر مواقع نگران فرزندان و کودکان خود باشید و همیشه نمی توانید به دلیل بیرون رفتن فرزندتان از خانه و یا رفتن او به پیش دوستانش با او بحث و تنش داشته باشید تا ببینید که به کجاها می رود و یا چه کارهایی انجام می دهد.

اما اگر واقعا نگران فرزندان و کودکان خود هستید و نمی دانید که در طول روز به کجاها می روند و در چه موقعیت هایی قرار دارند، بهترین راه استفاده از برنامه ردیابی گوشی “APK Mobile Tracker” می باشد که می تواند بهترین گزینه برای مطلع شدن شما از موقعیت مکانی فرزندتان در هر کجا و هر مکانی باشد.

اکنون با استفاده از نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل APK Mobile Tracker شما می توانید از راه دور و در محیط کاری خود نظارت دقیق و کاملی بر مکان فرزندان خود داشته باشید. در واقع وضعیت نگران کننده ای وجود ندارد.

با این حال، با یک برنامه ردیابی گوشی موبایل یا همان ردیابی تلفن همراه توسط مکان یاب GPS، می توانید از طریق رایانه و یا گوشی هوشمند خود موقعیت مکانی فرزندان خود را بر روی نقشه مشاهده و بر حرکات آن ها نظارت دقیق داشته باشید. به این ترتیب شما همیشه می توانید به آنها نگاه کنید و احساس راحتی کنید.

مشاهده تاریخچه مکان های پیموده شده با APK Mobile Tracker

مشاهده تاریخچه مکان های پیموده شده با APK Mobile Tracker

مشاهده تاریخچه مکان های پیموده شده با APK Mobile Tracker

برخی اوقات شما با تورهای مسافرتی به مکان های دیدنی جذاب و زیبایی سفر می کنید که برای شما خاطره ساز می شوند و از آن ها لذت می برید. اکنون بعد از گذشت چند سال شما مجددا می خواهید به آن مکان ها سفر کرده و تجدید خاطره کنید.

اما این بار خودتان می خواهید راهی سفر شوید.. آیا مسیر آن مکان ها را به خاطر دارید؟ اوووووم؟!!! متاسفانه خیر – هیچ راهی برای یادآوری مسیرهای پیموده شده به مکان های مورد نظر شما وجود ندارد.

اما زمانی که شما در زمان سفر به همان مکان ها از برنامه APK Mobile Tracker استفاده کرده باشید، می توانید سابقه مسیرهای پیموده شده خود را بصورت کامل بر روی نقشه مشاهده کرده و از آن ها برای سفر شخصی خود استفاده کنید.

پس تا کنون بهاین نتیجه رسیده اید که برنامه ردیابی تلفن همراه APK Mobile Tracker می تواند راهی بسیار عالی برای شناخت تاریخچه سفر شما در یک دوره زمانی خاص باشد. در کل، یک ردیاب تلفن همراه، یک راه عالی برای نگه داشتن تلفن همراه شما نیست و بلکه ایمن بودن فرزندان شما است که خود یک سرمایه گذاری عالی است زیرا می تواند در زمان های زیادی به شما کمک کند!

منبع : سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس

نرم افزار کنترل گوشی موبایل افراد خانواده (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *