دسته‌بندی نشده

هک گوشی همسر و فرزند از راه دور بدون نیاز به دسترسی

هک گوشی همسر و فرزند از راه دور بدون نیاز به دسترسی

هک گوشی همسر یا فرزندان یکی از مهم ترین مسائلی است که امروزه ذهن بسیاری از سرپرستان خانواده را به خود مشغول کرده است. اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا شما هم با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید و به همین دلیل به دنبال یافتن راهی برای کنترل گوشی همسر خود هستید.

وقتی متاهل هستید، به نظر می رسد که اعتماد مهمترین چیز در یک رابطه است. اما متأسفانه همه قابل اعتماد نیستند. اگر مشکوک هستید که همسرتان به شما خیانت می‌کند، احتمالاً او چیزی را از شما پنهان کرده است!. مانند پیام‌های متنی یا تماس های تلفنی گاه و بی گاه!. به هر صورت وظیفه ی ما روانشناسی رابطه ی شما نیست!. ما می خواهیم به شما روشی را برای دسترسی به چیزهایی که از آن اطلاع ندارید ارائه کنیم. در این مقاله با این موضوع بیشتر آشنا می شوید و می توانید آن را انجام دهید.

چرا هک گوشی همسر یا فرزند ؟
دلایل زیادی وجود دارد که چرا می خواهید از تلفن همراه همسرتان جاسوسی کنید. شاید او رفتار عجیبی داشته است و شما مشکوک هستید که او ممکن است خیانت کند.

من امیدوارم که شما در اشتباه باشید . اما متاسفانه بسیاری از افراد با پنهان کاری های مداوم ، آگاهانه یا ناآگاهانه باعث حساس شدن شریک زندگیشان می شوند به همین خاطر هم می توان به شما حق داد که نگران باشید.

همچنین ممکن است نگران حضور فرزندانتان در فضای مجازی و یا حتی ارتباطشان با افراد مختلف در فضای خارج از خانه باشید.

از آنجایی که امروزه نوجوانان و کودکان ناآگاه بهترین طعمه برای افراد سودجو می باشند ، باید به والدین حق داد که نگران حضور فرزندانشان در اجتماع باشند . اما بهترین راه حل برای دور شدن از این نگرانی ها کنترل گوشی فرزند و یا همان هک گوشی فرزندان می باشد.

همه ی اینها می تواند دلیلی برای این باشد که نیازمند به یادگیری روش های هک گوشی همسر یا فرزندتان باشید.

اما با این وجود شدیدا پیشنهاد می کنم از راهکارهای ارائه شده در این مقاله بدون رضایت همسر و فرزندتان استفاده نکنید . در صورت استفاده و رعایت نکردن اصول اخلاقی ، سامانه هیچ مسئولیتی را تقبل نمی کند.

ساده ترین راه برای هک گوشی همسر
اگر شماره همسرتان را می‌دانید، راه‌های زیادی برای پیدا کردن مکان او وجود دارد. استفاده از سرویس‌های ردیاب کمک زیادی برای پیدا کردن مکان افراد می‌کنند. برای هک گوشی همسر رایگان این بهترین راه است . اما برای جاسوسی از تلفن و دسترسی به اطلاعات گوشی این روش کافی نیستند.

برای هک گوشی همسر آیفون و یا اندروید ساده ترین راه استفاده از برنامه های هک گوشی می باشد . این برنامه ها نیز انواع مختلفی دارد که هک با دسترسی و یا هک گوشی بدون دسترسی را به شما ارائه می دهند. در ادامه انواع این برنامه ها را معرفی خواهم کرد.

چگونه پیامک های تلفن همسرم را هک کنم؟
شاید از خود بپرسید چگونه پیامک های تلفن همسرم را هک کنم؟ آیا می توانم از تلفن همسرم جاسوسی کنم؟. بله این ممکن است. در صورت تمایل می توانید این کار را انجام دهید.

برای انجام این کار به هیچ دانش برنامه نویسی یا فنی نیاز ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن ها را از اینترنت پیدا کرده و نصب کنید. شما می توانید نرم افزارهای جاسوسی مختلفی را در سایت های مختلف برای جاسوسی از تلفن های شخصی پیدا کنید. مانند نرم افزار S-child.

از طرف دیگر، اگر نمی خواهید از یک برنامه جاسوسی استفاده کنید، می توانید از سرویس ردیابی استفاده کنید. سرویس ردیابی بسیار مفید است زیرا ناشناس، ایمن، رایگان و آسان برای استفاده است. شما می توانید هک گوشی همسر را انجام بدهید و داده ها را در چند ثانیه دریافت کنید. این یک روش بسیار ساده است اما اکنون فناوری های با کیفیت پیشرفته تری وجود دارد.

برنامه هک گوشی همسر یا فرزند
چندین شرکت برنامه‌هایی می‌سازند که از تاریخچه تماس‌ها، پیام‌های متنی، مکان‌های GPS تلفن جاسوسی می‌کنند و حتی در زمان واقعی ردیابی می‌کنند. برخی از این برنامه ها در فروشگاه Google Play موجود نیستند. بنابراین باید آنها را از منابع دیگر دانلود کنید. تعدادی از افراد با استفاده از چنین برنامه هایی در تلفن های شریک خود و همچنین تلفن های کارمندان دستگیر شده اند.

چگونه از طریق اپلیکیشن پیامک های تلفن را هک کنم؟
برنامه های آنلاین زیادی وجود دارند که خدماتی را در مورد جاسوسی تلفن ارائه می دهند. محبوب ترین برنامه ها عبارتند از:

1. S-child
S-child یک راه حل شناخته شده نظارت بر تلفن و کنترل همسر و فرزند است. این یک رابط مبتنی بر وب دارد که می تواند از راه دور فعالیت تلفن همسر شما را نظارت کند. این برنامه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و آن را در سراسر جهان دنبال می کند.

با S-child ، می‌توانید از آیفون، آی‌پد و دستگاه اندروید همسرتان جاسوسی کنید. این برنامه هرگز اطلاعات شخصی شما را ذخیره نمی کند و آنها را در معرض خطر قرار نمی دهد. مخصوصا در ایران بسیاری از افارد هستند که از این نرم افزار برای کنترل کردن فرزندان خود استفاده می کنند. به همین دلیل هم می توانید این نرم افزار را به صورت قانونی دانلود کنید.

در این نرم افزار می توانید دسترسی کاملی را به گوشی همسر خود یا هر کس دیگری داشته باشید!.

S-child نرم افزار کنترل گوشی همسر برای اندروید به شما امکان می دهد تلفن همسر خود را کنترل کنید و به تمام جنبه های فعالیت، از جمله خواندن متن او دسترسی داشته باشید.

ویژگی ها:
خواندن پیام‌های متنی
می‌توانید آخرین پیامک های همسرتان را بخوانید. همه متون ورودی و خروجی با جزئیات زمان و تاریخ آنها با شما به اشتراک گذاشته می شود.

مخاطبین را بررسی کنید
آیا همسرتان فردی را می شناسد که شما را نمی شناسید؟ می توانید مخاطبین مشکوک همسرتان را زیر نظر داشته باشید و جزئیاتی مانند نام، شماره تلفن، آدرس و موقعیت شغلی خود را دریافت کنید.

بازیابی پیام های حذف شده
اگر همسر شما پیامکی را حذف کند، آیا دیگر نمی خواهد آن را بخواند؟ S-child از پیام ها در هنگام ارسال نسخه پشتیبان تهیه می کند. یعنی همچنان می‌توانید پیام‌های او را از داشبورد آنلاین بخوانید.

مشاهده فایل‌های رسانه‌ای
S-child به شما این امکان را می‌دهد که به فایل‌های رسانه همسرتان دسترسی داشته باشید و آن‌ها را دانلود کنید. اگر او در حال ارسال یا دریافت عکس های شخصی است، متوجه خواهید شد.

ردیابی موقعیت مکانی
یکی از مهمترین ویژگی هایی که در نرم افزار S-child دیده می شود ردیابی موقعیت مکانی است. همانطور که گفتیم افراد زیادی هستند که از این نرم افزار استفاده می کنند. از جمله برای کودکان یا سالمندانی که آلزایمر دارند استفاده می شود. چون باعث می شود که موقعیت مکانی آن ها به راحتی پیدا شود. بعد از هک گوشی همسر، شما می توانی ردیابی موقعیت مکانی را هم به راحتی انجام دهید.

2. Spyier
Spyier یک برنامه مانیتورینگ تلفن همراه است. در مواردی که همسران مشکوک بودند اما به همسر خود خیانت نمی کردند، اسپایر نیز این موضوع را به وضوح بیان کرد.

هم برای گوشی های اندروید و هم برای آیفون کار می کند. بنابراین، مهم نیست همسرتان از چه تلفنی استفاده می‌کند، Spyier مشکل را حل می‌کند!. برنامه‌های بی‌شماری وجود دارند که خود را بهترین‌ها در این تجارت معرفی می‌کنند. با این حال، قبل از اینکه یک برنامه جاسوسی را برای هک گوشی همسر خود انتخاب کنید، باید از خود بپرسید که آیا این برنامه کاری را ارائه می دهد که Spy انجام می دهد:

اگر می‌خواهید اپلیکیشن Buster Spy را نصب کنید ، باز هم به نصب آن نیاز دارید.چون در واقع یک بسته ی افزایشی برای شما فراهم می کند که می توانید با استفاده از ان به راحتی ویژگی های بیشتری را به دست آورید. با Spyier، این ویژگی های طراحی برای اطمینان از دریافت بهترین خدمات ممکن مجهز شده اند.

ویژگی های مثبت:
بدون نیاز به روت یا جیلبریک
نرم افزارهای جاسوسی از شما نمی خواهند گوشی مورد نظر را برای جاسوسی روت یا جیلبریک کنید. این با سایر برنامه های جاسوسی تلفن که از شما درخواست روت یا جیلبریک می کنند متفاوت است.
رابط مبتنی بر وب

برای ردیابی گوشی چه کار کنم؟
با سرویس جاسوسی مناسب، می توانید متن، تماس و تاریخچه مرور همسر را بخوانید. نرم افزار S-child به راحتی می تواند بدون اینکه شما از آن اطلاع داشته باشید، تمام اطلاعات لازم را از گوشی همسرتان تحویل دهد. S-child با کیفیت بالا به گونه ای کار می کند که هرگز متوجه آن نمی شود.

سوالات متداول در مورد هک گوشی همسر
آیا برنامه های جاسوسی قابل اعتماد هستند؟
اگر برنامه ای را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود می کنید اکثراً ایمن است.اما معمولا شما نمی توانید برنامه های هک گوشی همسر را در گوگل پلی یا اپ استور پیدا کنید!. به همین دلیل هم باید آن ها را از وب سایت ها دانلود کنید. پیشنهاد ما به شما این است که نظراتی که در وب سایت ها داده شده است را با دقت بخوانید. با این کار می توانید متوجه شوید که این نرم افزار کارایی دارد یا نه. علاوه بر این می توانید قبل از خرید نرم افزار به پشتیبانی مراجعه کنید. با سنجش میزان پاسخگویی می توانید خیلی راحتی وب سایت را از نظر اعتبار مورد سنجش قرار دهید.

شما باید از تقلب و فریب در بسیاری از نرم افزار های جاسوسی آگاه باشید. چنین برنامه هایی برای دریافت داده های شخصی و صورتحساب از افراد مورد اعتماد عالی هستند. اگر می‌پرسید چگونه پیامک‌های تلفن همسرم را هک کنم، فقط باید از خدمات قابل اعتماد استفاده کنید. برای پیدا کردن یک برنامه قابل اعتماد، باید بررسی کنید که آیا باید برای iOS جیلبریک کنید یا برای اندروید روت کنید یا نه.

به خدمات رایگان اعتماد نکنید. بسیاری از وب سایت ها هستند که هک گشوی همسر رایگان را به طور مداوم تبلیغ می کنند. آنها احتمالاً پرداخت های خود را غیرقانونی دریافت می کنند. و در نهایت، تقریباً هر سرویسی که پیدا می کنید باید بررسی ها و نظرات روی ان سایت را بررسی کنید.

کجا می توانم یک هکر برای جاسوسی از تلفن همراه همسرم استخدام کنم؟
من می دانم که پیدا کردن یک هکر قابل اعتماد برای کنترل گوشی همسر به صورت آنلاین دشوار است. اما وب سایتی وجود دارد که من می شناسم که چنین خدماتی را ارائه می دهد. آدرس سایت elitehackersteam.com است. در اینجا انواع خدمات مرتبط با هک از جمله امنیت وب، امنیت سرور، هک موبایل را خواهید دید. اگر می خواهید یک هکر با تجربه و حرفه ای را با قیمتی مقرون به صرفه استخدام کنید، این ممکن است بهترین راه برای شما باشد.

البته منظور از مقرون به صرفه این نیست که با هزینه های کم می توانید این کار را انجام دهید!. مشخص است که هکر ها برای مبالغ کم این کار را نمی کنند. اما اگر می خواهید با کمترین هزینه هک را انجام دهید باید از نرم افزار های جاسوسی ای مانند S-child استفاده کنید.

چگونه بدون دست زدن به تلفن همراه همسرم جاسوسی کنم؟
اگر شخصی بخواهد چیزی را مخفی کند یا انتظار تماس تلفنی ناگهانی را داشته باشد، معمولا گوشی هوشمند را همیشه در جیب خود نگه می دارد!. با این حال، حتی در این مورد، امکان یافتن پیام ها و سایر اطلاعات مفید وجود دارد. اما بدون این که بتوانید به گوشی همسرتان دسترسی داشته باشید هم امکان هک کردن وجود دارد. هک گوشی همسر با این حالت سخت تر است. اما باز هم نرم افزار S-child می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

Apple iPhone از فضای ذخیره سازی ابری به نام iCloud برای ذخیره داده های پشتیبان مانند تاریخچه تماس، پیام ها، سابقه وب و غیره استفاده می کند.هک گوشی هکر ایفون از برخی جهات ممکن است راحت تر باشد. از تمام اطلاعات مهم در صورت گم شدن تلفن خود محافظت می کند. و این سرویس به شما این فرصت را می‌دهد که تمام داده‌های لازم را از کلاهبردار دریافت کنید. برای دسترسی به پیام‌ها، گزارش‌های تلفن، سابقه همسرتان و دسترسی به حساب iCloud همسرتان باید از یکی از برنامه‌ها یا سرویس‌های جاسوسی مورد اعتماد استفاده کنید.

آیا می توانم در صورت استفاده از اندروید از تلفن همسرم جاسوسی کنم؟
هک گوشی همسر در این موارد می تواند دشوار باشد زیرا او باید یک برنامه را روی تلفن هوشمند خود نصب کند. و باید در مورد الگوی یا امنیت او ایده ای داشته باشید تا قفل گوشی او را باز کنید. کار سختی است اما بسیار مهم است. پس از نصب یک برنامه، یک نماد را حذف کرده و برنامه را فعال کنید.

نگران نباشید! . دانش خاصی لازم نیست. علاوه بر این، آنها از رابط نظارت آسان مشتریان استفاده می کنند. تنها با یک کلیک، می‌توانید پیام‌ها را بخوانید، مکان فعلی تلفن را ببینید، آنچه را که روی صفحه است بررسی کنید، شنود صدا را داشته باشید و موارد دیگر را مشاهده کنید.

نتیجه
1-برای هک گوشی همسر آیفون ، ردیابی گوشی و جاسوسی در اپل ابتدا لاگین و رمز عبور را در iCloud یا رمز یک تلفن هوشمند اندرویدی دریافت کنید. اگر همسرتان آیفون دارد، می‌توانید بدون دست زدن به تلفن او، گوشی او را زیر نظر بگیرید. پس یک رمز عبور iCloud برای شما کافی است.

2-خطرات را در نظر بگیرید. از طریق پیامک خصوصی، آنها می توانند یک حساب بانکی و رمز عبور داده صورتحساب دریافت کنند. حتماً قبل از دانلود یک برنامه، هر وب سایت را سه بار بررسی کنید.

3-سعی کنید مکالمه داشته باشید و در مورد همه مسائل صحبت کنید. ممکن است راه های بهتری نسبت به هک گوشی همسر برای رفع این مشکلات وجود داشته باشد.

دانلود برنامه (mSpy)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه کنترل گوشی همسر و فرزند mSpy می توانید از راه دور و کاملا مخفی کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر تمام اطلاعات، فعالیت ها و ارتباطات آنها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه کاملا حرفه ای ارائه شده است که در ادامه درباره تک تک آن ها به شما توضیحات کاملی می دهیم.

نسخه اول را می توانید بصورت مستقیم بر روی گوشی همسر یا فرزند خود نصب کنید و به محض اتمام فرایند نصب برنامه، آیکون برنامه بصورت کاملا خودکار بر روی گوشی مخفی می شود و حتی باهوش ترین افراد هم هرگز قادر به پیدا کردن برنامه بر روی گوشی یا تبلت خود نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی mSpy به این شکل است که شما از راه دور و فقط با استفاده از شماره موبایل و یا شماره سریال گوشی، اقدام به هک مخفی موبایل توسط (شماره موبایل | شماره سریال) کرده اید و پس از هک شدن گوشی هدف، می توانید به تمام اطلاعات و فعالیت های گوشی همسر و فرزند خود دسترسی کامل داشته باشید و بصورت کاملا مخفیانه گوشی آنها را ردیابی و کنترل کنید.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده mSpy در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده mSpy شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای همسر یا فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک همسر یا فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و همسر یا فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در گوشی موبایل او پنهان می شود تا همسر و فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات، ضبط صدای اطراف گوشی، مشاهده زنده صفحه گوشی و مشاهده زنده محیط اطراف گوشی توسط دوربین های گوشی همسر یا فرزندتان می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

سامانه مراقبت از خانواده mSpy

mSpy حرفه ای ترین سامانه کنترلینگ گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده mSpy عنوان یک سامانه و برنامه کنترلینگ بسیار حرفه ای و قدرتمندی است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی روز جهان و توسط مجرب ترین برنامه نویسان هک و امنیت طراحی و به منظور ردیابی و کنترل کاملا مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور می باشد، خدمات این سامانه در حوزه افزایش امنیت و آسایش خانواده ها و برای کنترل والدین بوده و از این رو خدمات کنترلینگ و مانیتورینگ گوشی افراد خانواده را به تمامی افراد ارائه می نمایید:

حرفه ای ترین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل

مکان یابی، ردیابی و کنترل لحظه به لحظه (زنده) موقعیت مکانی گوشی موبایل از راه دور بر روی نقشه
کنترل و ردیابی تماس ها و پیام های گوشی موبایل از راه دور، بهمراه گزارشات کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی کاملا مخفیانه گوشی موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزند
نصب بسیار سریع و آسان نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی موبایل به همراه آموزش و پشتیبانی
ارائه برنامه در دو نسخه معمولی و ویژه (نصب از راه دور)، بصورت دائمی و بدون شارژ ماهانه

⭐⭐⭐ مشاهده امکانات برنامه »»

کنترل تماس ها | کنترل پیامک ها | کنترل گالری تصاویر | کنترل دفترچه تلفن و مخاطبین | کنترل وب سایت ها | کنترل برنامه های نصب شده | کنترل تقویم و رویدادها | کنترل فایل ها | کنترل اینستاگرام | کنترل تلگرام | کنترل واتساپ | کنترل فیسبوک | کنترل وایبر | کنترل اسکایپ | کنترل لاین | کنترل آی مسیج | کنترل تیندر | کنترل اسنپ چت | کنترل تانگو | کنترل هنگ اوت | کنترل ایمو | کنترل توییتر | کنترل پینترست | کنترل سیگنال | کنترل وی چت | کنترل یوتیوب | کنترل هایک | کنترل جیمیل | خاموش و روشن کردن مکان یاب GPS از راه دور | خاموش و روشن کردن WI-FI از راه دور | خاموش و روشن کردن اینترنت گوشی از راه دور | کنترل میزان باتری گوشی | اسکرین شات خودکار از صفحه نمایش گوشی | ثبت تاریخچه موقعیت های مکانی | عکسبرداری مخفی با هر دو دوربین | فیلمبرداری مخفی با هر دو دوربین | ضبط مخفی صدای اطراف گوشی | ضبط مخفی مکالمات | فرمت گوشی از راه دور | ریست گوشی از راه دور | قفل و باز کردن گوشی از راه دور | ریستارت کردن گوشی از راه دور | مسدود کردن شماره ها و تماس ها | مسدود کردن آدرس وب سایت ها | مسدود کردن برنامه ها | مسدود کردن فایل منیجر و بیش از 100 ویژگی حرفه ای دیگر ….

اولین و برترین سامانه ارائه کننده خدمات نرم افزاری و آموزشی برنامه ها و اپلیکیشن های کنترلینگ گوشی های اندرویدی جهت کنترل، ردیابی و نظارت کاملا مستقیم بر گوشی فرزندان و در برای افزایش امنیت تمام افراد خانواده می باشد که به شما والدین و سرپرستان گرامی این امکان را می دهد تا به راحتی و با داشتن حتی کمترین دانش فنی بتوانید از تمام برنامه ها و خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

 اولین و برترین سامانه ارائه کننده خدمات نرم افزاری و آموزشی برنامه ها و اپلیکیشن های کنترلینگ گوشی های اندرویدی جهت کنترل، ردیابی و نظارت کاملا مستقیم بر گوشی فرزندان و در برای افزایش امنیت تمام افراد خانواده می باشد که به شما والدین و سرپرستان گرامی این امکان را می دهد تا به راحتی و با داشتن حتی کمترین دانش فنی بتوانید از تمام برنامه ها و خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به کنترل و نظارت کنید

Translated Into English

……………

Download remote wife control program
Remote phone control + download family member control program

By using free monitoring wife and child control program, you can take control of your wife and child’s phone remotely and completely secretly and have complete monitoring of all their activities and communications. This program is presented in three versions, which we will explain below. The first version can be installed on the child’s phone, and as soon as the installation process is completed, the program icon will be automatically hidden, which even the smartest children will not be able to find.

The second version of free surveillance phone hacking software is for parents to hack mobile phones using mobile numbers and serial numbers and then monitor their children’s activities to easily prevent social risks. The free surveillance family care system program in all versions provides you with the possibility of inconspicuous tracking, viewing the list of contacts, SMS, images in the gallery and monitoring social networks such as Telegram, Instagram, WhatsApp, etc. to give.

Also, in the latest version of the wife control program of the free monitoring family care system, you can send the software to your child with your favorite icon, for example, telegram without filter breaker, antivirus and anything else you want, and ask him to go to Click the link you sent. As soon as the child clicks on the link, the software is installed on his phone and your child completes the installation process by entering your registered email and password in the program, and the program is completely hidden from the list of installed programs on the mobile phone. It is possible that your child will never understand the function of the program. Note that after purchasing a subscription, you must contact support so that our colleagues can customize the program for you.

By using this version you have actually hacked with the link. The unique features that have been added to the program in this version are the ability to record all conversations and view surrounding images through the camera of the child’s phone.

The most professional smartphone monitoring and control system

Hamiyar GPS family care system is a very professional and powerful system and program that is designed with the best technologies in the world for the purpose of remote control and management of the phone of the wife and children, which is in the field of increasing security and comfort. Families and parents, you provide the services of controlling and monitoring the phone of family members to all people:

The first secret tracking and control system for children’s mobile phones for family care

Control, locate and track the real-time position of the mobile phone
Control and trace mobile phone calls and text messages with full report
Control and tracking of social networks, including Telegram and Instagram, etc. in cyberspace
Inconspicuous control and tracking of mobile phones in an undetectable manner by children
Quick and easy installation of mobile control software with Farsi guide
Completely professional and permanent versions, even without monthly and annual charges


The first remote mobile phone tracking and control system

*** All the facilities and features of the program are remote and completely hidden and imperceptible ***

Call control | SMS control | Gallery control | Control contacts | Site control | Program control | Calendar control | File control | Instagram control | Telegram control | WhatsApp control | Facebook control | Viber control | Skype control | Line control | IMessage control | Tinder control | Snapchat control | Tango control | Hangout control | Emo control | Twitter control | Pinterest control | Signal control | WeChat control | YouTube control | Hike control | Gmail control | GPS control | WI-FI control | Data control | Battery control | Screenshot | Registration of places | Photography | Filming | Sound recording | Record conversations | Phone format | Reset the phone | Lock and unlock the phone | Restart the phone | Lock contacts | Lock sites | Lock applications | File manager lock | ⭐ and other very professional facilities… (View)

The first and best educational system of Android software for the safety of children and other family members allows you, dear parents, to enjoy the professional services of the system simply and with minimal technical knowledge.

► Download the secret program to control the wife

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *