کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

۷ روش کنترل گوشی با کامپیوتر | 100% حرفه ای | همیار مارکت اندروید

۷ روش کنترل گوشی با کامپیوتر | امکان کنترل گوشی اندرویدی از طریق کامپیوتر، امکان جذاب و هیجان انگیزی به حساب می آید و کاربردهای فراوانی هم دارد. به‌عنوان مثال، چنین قابلیتی به ما اجازه می دهد که بدون ترک کامپیوتر، پیام های دریافتی به گوشی را بررسی کنیم یا مثلا داده های مختلفی را به گوشی بفرستیم یا از گوشی دریافت کنیم.

در ضمن چنین کاری در زمینه‌ خودنمایی بین دوستان اهل تکنولوژی هم مثمر ثمر است. در ادامه به ۷ روش کنترل گوشی اندرویدی از طریق کامپیوتر می پردازیم. پس با همیار مارکت اندروید همراه باشید.

معرفی برنامه های کنترل گوشی با کامپیوتر

بعضی از برنامه های کنترل گوشی با کامپیوتر ، دسترسی های محدودی مثل ارسال پیام کوتاه و دیدن نوتیفیکیشن های روی صفحه گوشی را دارند ولی بعضی از آن ها قادر هستند کنترل کامل گوشی اندرویدی شما را به دست بگیرند و شما تصویر آیینه ای از صفحه گوشی خود بر روی کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشید، ما در این مقاله قصد داریم که به شما روش استفاده و ویژگی های هر کدام از این برنامه های کنترل گوشی را آموزش بدیم تا در نهایت قادر به کنترل صفحه نمایش گوشی با کامپیوتر خود باشید.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Join

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Join

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Join

اگر حسابی اهل مطالعه‌ مقالات مختلف در اینترنت هستید و مثلا می خواهید ادامه‌ یک مقاله‌ بلند را از طریق گوشی خود بخوانید، بهتر است که نگاهی به برنامه‌ Join بیندازید. برنامه Join در حقیقت یک افزونه برای مرورگر کروم است و بعد از نصب در کامپیوتر و گوشی، می توانید این دو را به یکدیگر وصل کنید. بعد از این اتصال، می توانید مقالات مختلفی را به گوشی خود بفرستید، فایل رد و بدل کنید، از محتوای گوشی خود اسکرین شات بگیرید و انجام بسیاری از کارهای متنوع دیگر.

البته با استفاده از این برنامه، نمی توانید کنترل گوشی را به طور کامل در دست بگیرید، اما برای برخی از کارهای به خصوص، استفاده از این برنامه تجربه‌ لذت بخشی را رقم می زند؛ زیرا هم سبک است، هم رابط کاربری ساده ای دارد و درنهایت فشار چندانی بر گوشی وارد نمی کند.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Pushbullet

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Pushbullet

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ Pushbullet

برنامه‌ Pushbullet به شما اجازه می دهد که چندین گجت را برای رد و بدل کردن فایل ها و ارسال پیام ها با یکدیگر سینک کنید. این برنامه تا حدی از واتساپ هم پشتیبانی می کند.

هرچند با استفاده از این برنامه قادر به ارسال و دریافت پیام‌های واتساپ هستید، اما به تاریخچه‌ پیام ها دسترسی ندارید و همچنین نسخه‌ رایگان آن محدود به ۱۰۰ پیام (چه پیامک و چه واتساپ) در ماه است و برای نسخه‌ پولی آن هم باید ماهیانه ۵ دلار بپردازید.

این برنامه از ویژگی های منحصر به‌ فردی هم بهره می برد. به عنوان مثال، با استفاده از این برنامه می توانید چندین گجت را کنترل کنید و بین آن ها پیام های مختلفی را رد و بدل کنید.

چنین مشخصه ای به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش بهره‌وری محیط ادارات شود. اما برای هدف ما یعنی امکان کنترل گوشی اندرویدی از طریق کامپیوتر گزینه های بهتر و ارزان تری در این فهرست وجود دارند.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ SideSync

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ SideSync

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ SideSync

اگر می‌خواهید از طریق کامپیوتر، کنترل گوشی اندرویدی خود را به طور تمام و کمال در دست داشته باشید، پس احتمالا با توجه به دو مورد قبلی، پیش خود فکر می کنید که در این زمینه برنامه‌ همه فن حریفی وجود ندارد. اما قبل از اینکه ناامید شوید، بهتر است به برنامه‌ SideSync نگاهی بیندازید. برنامه ای که البته مختص گوشی های سامسونگ است.

سامسونگ این برنامه را توسعه داده و کاربران با استفاده از آن می توانند به نوتیفیکیشن های گوشی دسترسی داشته باشند، بین کامپیوتر و گوشی انواع و اقسام فایل ها را تبادل کنند و حتی از طریق مانیتور کامپیوتر خود، به محتوای نمایشگر گوشی دسترسی داشته باشند.

با استفاده از برنامه SideSync، امکان دسترسی به اپلیکیشن های گوشی هم وجود دارد. با بهره گیری از ارتباط سیمی، می توان بازی های سنگین گوشی را از طریق کامپیوتر اجرا کرد و حتی برای اشتراک گذاری و ویرایش فیلم و عکس هم می توانید این برنامه استفاده کنید.

در هنگام ارتباط بی سیم هم سرعت چندان افت نمی کند. روی هم رفته، برنامه SideSync در این زمینه یکی از بهترین برنامه های موجود محسوب می شود و تنها ضعف آن این است که فقط از گوشی های سامسونگ پشتیبانی می کند.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه Vysor

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه Vysor

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه Vysor

یکی دیگر از برنامه های جالب توجه و مبتنی بر کروم، برنامه Vysor است. در هنگام اتصال سیمی، ارتباط بین گوشی و کامپیوتر سرعت بسیار زیادی دارد و همچنان این برنامه از قابلیت های جذابی برای محیط های اداری بهره می برد. به عنوان مثال، می توان یک گوشی اندرویدی را بین چندین کاربر به اشتراک گذاشت.

همانند بیشتر برنامه ها، برای استفاده از این برنامه می توانید از حالت رایگان یا پولی استفاده کنید. حالت پولی از ویژگی های بیشتری، همچون ارتباط بی سیم و امکان پخش تصاویر باکیفیت در کامپیوتر، بهره می برد.

با این وجود، اگر دسترسی به برنامه SideSync را ندارید و فقط برای کارهای کوچک می خواهید به گوشی خود وصل شوید، استفاده از این برنامه را توصیه می کنیم.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ DeskDock

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ DeskDock

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ DeskDock

برنامه‌ DeskDock، محیط اندروید را به مانیتور کامپیوتر انتقال نمی دهد، بلکه روش های دیگری را برای کنترل گوشی اندرویدی در اختیار کاربر قرار می دهد.

این برنامه به کاربر اجازه می دهد که از ماوس خود در محیط گوشی یا تبلت استفاده کند. این یعنی اگر گوشی در کنار کامپیوتر باشد، با حرکت نشانگر ماوس، می توانید آن را روانه‌ گجت کنید.

این مشخصه برای باز و بسته کردن سریع اپلیکیشن ها یا گشت و گذار در وب، تا حد زیادی مثمر ثمر واقع می شود. با استفاده از نسخه‌ پولی آن، می توانید در محیط گوشی از صفحه کلید کامپیوتر استفاده کنید.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ AirDroid

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ AirDroid

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌ AirDroid

یکی از بهترین برنامه های موجود در این فهرست، برنامه‌ AirDroid است. این برنامه تقریبا از بیشتر ویژگی های ذکر شده بهره می برد.

با استفاده از این برنامه می توانید پیام ارسال کنید، فایل ها را رد و بدل کنید، محتوای گوشی را در مانیتور کامپیوتر به نمایش دربیاورید و از ماوس و صفحه کلید کامپیوتر در گوشی استفاده کنید.

البته بخش نمایش محتوا در مانیتور به روانی برنامه های SideSync یا Vysor نیست، اما چندان هم عملکرد بدی ندارد. بسیاری از ویژگی های این برنامه رایگان هستند، ولی اگر خواستار حذف تبلیغات یا رفع محدودیت ۳۰ مگابایتی برای اشتراک فایل هستید، باید ماهانه ۲ دلار پرداخت کنید.

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌‌ Tasker

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌‌ Tasker

کنترل گوشی با کامپیوتر توسط برنامه‌‌ Tasker

مهم ترین ویژگی برنامه Tasker این است که می توان با استفاده از آن برنامه های زمان بندی شده تعریف کرد. این یعنی می توان کاری کرد که گوشی در هنگام دریافت یک نوتیفیکیشن خاص یا تغییر موقعیت مکانی، کار خاصی را انجام دهد. هم PushBullet و هم Join از این برنامه پشتیبانی می کنند و به لطف این پشتیبانی، مثلا می توانید فقط از طریق ارسال یک پیامک، مجموعه اقداماتی را کلید بزنید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *