کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

کنترل و ردیابی کارمندان

برنامه کنترل و ردیابی کارمندان ، ویزیتورها و بازاریاب ها یک برنامه فوق العاده حرفه ای با تمام امکانات حرفه ای در خدمت شما کارفرمایان و مدیران شرکت های موفق جهت کنترل کارمندان و بازاریابان خارج از شرکت شما برای بهبود فرایند فروش و پخش های مویرگی.

آیا نگران کارمندان، ویزیتورها، بازاریاب ها و پیک های موتوری خود هستید؟ آیا آنها در نبود شما کارهای شما را به درستی انجام می دهند؟ آیا به دنبال نرم افزار یا برنامه ای هستید که توسط آن بتوانید نظارت موثری بر فعالیت کارمندان خود داشته باشید؟ داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان چیز مهمی می باشد و ما معتقدیم که توانایی تحقق رویاهای شما را داریم.

در این بخش از همیار مارکت اندروید یکی از برترین برنامه های کنترل و ردیابی کارمندان را برای شما مدیران گرامی آماده کرده ایم که مطمئن هستیم با این برنامه کاملا حرفه ای می توانید رویای مدیریت کارمندان خارج از شرکت را برآورده کنید. اکثر مدیران و کارفرمایان به دنبال راهی هستند تا بتوانند کارمندان خارج از محدوده شرکت خود را بصورت دقیق و از راه دور کنترل و ردیابی کنند تا مطمئن شوند کارمندانشان وظایف کاری خود را بصورت کامل انجام می دهند.

اکنون زمان آن رسیده است تا نظارت و کنترل دقیقی بر روی کارمندان خارج از شرکت خود داشته باشید تا به وفاداری آنها نسبت به شرکت و وظیفه ای که بر عهده دارند مطمئن شوید و لحظه به لحظه بر روی نقشه آن ها را کنترل و ردیابی کنید.

چرا شما به برنامه مدیریت کارمندان نیاز دارید؟

اگر شما مدیر یک شرکت موفق باشید به خوبی می دانید که چه نگرانی هایی در خصوص مدیریت کارمندان و تیم کاری خود وجود دارد و کنترل کارمندان کار بسیار دشوار و سختی می باشد، حتی در برخی مواقع این مدیران و کارفرمایان در اکثر مواقع نمی توانند برای خانواده و فرزندان خود وقت کافی بگذارند، به همین دلیل داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان از راه دور یک گزینه بسیار عالی و کارامد خواهد بود، زیرا توسط این برنامه حرفه ای می توانید تمام ساعات شبانه روز و از راه دور در کنار کارمندان و تیم کاری خود باشید.

۱) کنترل و ردیابی کاملا مخفی کارمندان بر روی نقشه های گوگل

۲) مکان یابی بازاریابان بر روی یک نقشه واحد و زنده

۳) نظارت کامل بر ارتباطات، مکاتبات و برنامه های نصب شده

۴) ایجاد حصار جغرافیایی و تعیین محل برای ویزیت و بازاریابی

۵) تحلیل عملکرد دقیق کارمندان در کنترل پنل مدیریتی

شما توسط نرم افزار نظارت آزاد می توانید نظارت و کنترل دقیقی برروی کارمندان خود داشته باشید، زیرا کنترل و ردیابی بازاریابان در امر کسب و کار و روند فروش محصولات شرکت های گوناگون نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و کارها ایفا خواهند کرد.

شما به عنوان یک مدیر خواهید توانست بر فعالیت ویزیتور ها و بازاریاب های خبره و کار بلد خود نظارت داشته باشید که البته این بازاریاب ها نیاز به سیستم مدیریت جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. نرم افزار ردیابی کارمندان و ویزیتورها “نظارت آزاد” بهترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارمندان غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست.

معرفی برنامه کنترل و ردیابی پرسنل

نظارت آزاد برنامه ای کامل در زمینه نظارت بر کارمندان و بازاریاب ها است. نرم افزار به شما کمک می کند تا  بدون نیاز به استفاده از دستگاه های سخت افزاری می توانید نظارت کاملی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و کارمندان خود در مجموعه کاری خود داشته باشید. نظارت آزاد یک نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی است که پس از آن قابلیت های بسیار پیشرفته مدیریتی را در اختیار مدیران شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد.

نظارت نامحسوس بر ارتباطات کارمندان

به منظور حفظ امنیت کاری و جلوگیری از انتشار اطلاعات حساس کاری نرم افزار همیار جی پی اس به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید با خیال راحت و از راه دور تمام تماس ها و پیام های کارمندان خود را کنترل نمایید. در این صورت می توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی کارمندان و وزیتور های خود قرار بگیرید و در صورتی که در روند کاری آنها تخلفی مشاهده کنید، پیگیری های لازم را انجام دهید.

جدا از این همه قابلیت های نرم افزار همیار جی پی اس برای نظارت بر کارمندان حاضر در محل کار نیز این نرم افزار قابلیت های بسیاری را ارائه می کند که برای مراجعه به وبسایت همیار جی پی اس می توانید بیشتر با امکانات و خدمات این برنامه فوق حرفه ای آشنا شوید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی کارمند، همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *