نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل

نرم افزار ردیابی گوشی موبایل اندروید

در دنیای دیجیتال و اینترنت و از زمان پیدایش گوشی های هوشمند و سیستم عامل های محبوب (اندروید، آی او اس ، ویندوز فون ، سیمبین و …)، ردیابی و پیدا کردن محل دقیق این دستگاه های هوشمند برای بسیاری از عموم همواره با دغدغه بوده است.

به دلایل مختلفی یادگیری از نحوه استفاده از نرم افزارهای متعدد جهت ردیابی مکان تلفن همراه می‌تواند کمک بزرگی برای اکثر افراد باشد. حتی والدینی که نگران فرزندان خود در خارج از منزل هستند می توانند باز محل دقیق فرزندان خود مطلع شده و آن ها را لحظه به لحظه کنترل و ردیابی کنند.

در بیشتر مواقع هنگامی که با دوستان خود در یک سفر لذت بخش هستید ولی در طول مسیر ناخوداگاه همدیگر را گم کرده و  از یکدیگر جدا‌ شده‌ باشید باز هم جای نگرانی نیست و می توانید با Google Android Device Manager از موقعیت یکدیگر در هرجا مطلع شوید.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی موبایل زمانی خود را نشان می دهد و برای شما بسیار کاربرد دارد که تلفن همراه موبایل شما به سرقت رفته باشد و یا آن را در خیابان و هر جای دیگری گم کرده باشید، که توسط این نرم افزار بسیار کاربردی و هوشمند می توانید از محل دقیق گوشی خود بر روی نقشه مطلع شده و آن را ردیابی و پیدا کنید.

اکنون امروزه راه های بسیار زیادی برای ردیابی و مکان یابی گوشی های هوشمند وجود دارند که بر‌خلاف گذشته راه حل های زیادی پیش رو دارید که کار را برایتان بسیار آسان کرده است. با همیار نیوز همراه شوید تا اگر صاحب یک گوشی همراه اندروید هوشمند هستید و GPS آن فعال است، روش های مکان یابی آن را با هم مرور کنیم.

ردیابی گوشی موبایل اندروید با نرم افزار Google Android Device Manager

نرم افزار ردیابی گوشی موبایل اندروید Google Android Device Manager می تواند به شما کمک کند تا موقعیت مکانی دستگاه اندروید گم شده خود را به سادگی پیدا کنید و اطلاعات کاملا خصوصی داخل آن را از راه دور و به صورت کاملا امن و مطمئن حفظ و یا پاک کنید.

کاربردهای نرم افزار ردیابی گوشی موبایل اندروید Google Android Device Manager

  1. ● تعیین محل دستگاه های آندروید همراه با حساب Google شما
  2. ● تنظیم مجدد صفحه PIN قفل دستگاه شما
  3. ● پاک کردن تمام داده های موجود در گوشی

قبل از آنکه بتوانید از نرم افزار Google Android Device Manager استفاده کنید، حتما باید ابتدا آن را در گوشی هوشمند موبایل خود نصب و آن را فعال کنید و سپس دستگاه اندروید خود را با حساب Google (همان حساب رسمی جیمیل) خود مرتبط سازید.

نکته بسیار مهم: در نظر داشته باشید، زمانی که شما یا افراد خانواده شما یک گوشی اندروید را خریداری کرده اید، حتما به قسمت حساب های گوگل آن وارد شوید و حساب کاربری گوگل (جیمیل) خود را در آن ثبت کنید.

اگر زمانی گوشی موبایل هوشمند خود را گم کردید، می توانید توسط “(Android Device Manager)” در وب سایت و یا برنامه “(Device Manager)”برای زنگ زدن، قفل کردن یا پاک کردن اطلاعات دستگاهتان از راه دور استفاده کنید.

اگر زمانی دوست شما گوشی و یا تبلت هوشمند خود را گم کرده باشد، اکنون شما می توانید به او کمک کنید و با استفاده از “(Android Device Manager)” در مرورگر شما و یا با استفاده از برنامه “(Device Manager)” سعی کنید موقعیت مکانی دستگاهش را پیدا کنید.

آموزش ردیابی گوشی موبایل اندروید Android Device Manager

اکنون زمان آموزش Google Android Device Manager، این نرم افزار قدرتمند و حرفه ای رسیده است .. فقط کافی است که GPS و اینترنت گوشی هوشمند شما روشن باشد. اکنون به صفحه اینترنتی Find My Device مراجعه کنید تا محل کنونی گوشی هوشمند خود را ببینید. برای این کار، باید ابتدا وارد اکانت کاربری خود در گوگل شوید و مجوزهای لازم این سرویس را تأیید کنید تا اطلاعات مکانی گوشی هوشمند شما جمع آوری شود.

پس از ورود به سایت Find My Device به وسیله پین یا همان نشانگر سبز کوچکی که در تصویر مشاهده می کنید؛ موقعیت و محل دقیق گوشی هوشمند را روی نقشه گوگل (Google Maps) مشاهده می کنید.

در قسمت چپ نقشه شما سه گزینه Play Sound | Lock | Erase را مشاهده می کنید که در اختیار شما قرار داده شده است.

(Play sound) زنگ خوردن گوشی : با انتخاب این گزینه حتی اگر تلفن‌ شما روی حالت بی صدا هم باشد، برای مدت ۵ دقیقه زنگ خواهد خورد.

(Lock) قفل شدن گوشی : اگر مطمئن هستید تلفن همراه خود را گم کرده‌اید، با انتخاب این گزینه می توانید آن را قفل کنید تا از اطلاعات آن سوء استفاده نشود.

(Erase) پاک کردن اطلاعات گوشی : اگر از پیدا کردن گوشی خود به طور کلی نا امید شده اید، نگران افشای اطلاعات شخصی‌ خود نباشید؛ چرا که با انتخاب این گزینه می توانید همه‌ اطلاعات را برای همیشه پاک کنید.

برای بهره مندی از گزینه‌ های بالا در مواقع ضروری، بهتر است همیشه از قبل GPS گوشی هوشمند خود را روشن نگه دارید و اجازه های لازم را به این سرویس بدهید تا اطلاعات محلی که هم اکنون در آن هستید جمع آوری شود.

همچنین گزینه قفل شدن (Lock) این امکان را برای شما فراهم می کند تا از راه دور پیغامی روی صفحه تلفن همراه نمایش داده شود یا شماره‌ مورد نظر خود را وارد کنید تا یابنده برای هماهنگی با آن تماس بگیرد.

با استفاده از صفحه (Find Your Phone) که توسط گوگل ارائه شده است، گزینه های بیشتری برای پیدا کردن دستگاه اندرویدی‌ خود در اختیار خواهید داشت. در این صفحه می توانید تمام دستگاه هایی را که با اکانت گوگل خود به آن وارد شده اید را مشاهده نمایید و به راحتی گوشی موبایل و تبلت هوشمندی را که می خواهید از موقعیت مکانی و محل دقیق آن مطلع شوید، از لیست موجود انتخاب نمایید.

(Check recent security events) چک کردن تغییرات امنیتی که اخیرا رخ داده است

این گزینه تاریخچه ای از تغییرات و درخواست های ریست پسورد را نشان می دهد.

(Lock your phone) قفل کردن تلفن همراه از راه دور

با استفاده از این گزینه می توانید خیلی سریع تلفن همراه را از راه دور قفل کنید تا کسی نتواند به اطلاعات درون  آن دسترسی داشته باشد، هم چنین می توانید موقعیت مکانی محل موبایل خود را روی نقشه مشاهده کنید.

(Try calling your phone) تلاش برای تماس گرفتن با تلفن همراه

در برخی موارد جهت پیدا کردن گوشی موبایل دوستان یا اقوام خود، اگر شماره تلفن همراه شخص مورد نظر را فراموش کرده اید، این گزینه امکان می دهد که به لیست مخاطبان‌ گوشی دست پیدا کنید و یا از طریق نرم افزار هنگ آوت Hangout به گوشی‌ مورد نظر زنگ بزنید.

(Sign out of Google on your phone) خارج شدن از اکانت گوگل

با استفاده از این گزینه جالب شما می توانید از حساب های کاربری خود که در گوگل Google گوشی گم شده استفاده شده اند Sign out یا خارج شوید.

(Erase your phone) پاک کردن اطلاعات گوشی

اطلاعات گوشی موبایل شما یکی از مهم ترین اطلاعات خصوصی و محرمانه شما می باشد که اگر دست دیگران به آن ها برسد موجب مشکلات بسیاری برای شما می شود. اما شما می توانید توسط این گزینه و از راه دور، تمام اطلاعات شخصی و خصوصی خود را با سرعت بسیار بالا فرمت و بصورت کامل حذف کنید.

(●) فرمت و حذف اطلاعات گوشی با Android Device Manager

به یاد داشته باشید که گزینه‌ پاک کردن اطلاعات (Erase your Device) تمام اطلاعاتی که گوگل به آن دسترسی دارد را پاک خواهد کرد.!!! البته ممکن است گوگل نتواند محتوای حافظه های جانبی (مموری کارت) را پاک کند. مهم است بدانید با انتخاب این گزینه اطلاعات اکانت گوگل هم پاک خواهد شد، بنابراین پس از این انتخاب دیگر به گزینه های معرفی شده در بالا دسترسی نخواهید داشت.

از گزینه‌ پاک کردن اطلاعات (Erase your Device) زمانی استفاده کنید که دیگر هیچ امیدی به پیدا کردن گوشی موبایل خود ندارید یا باطری گوشی شما در حال اتمام است و شاید دیگر نتوانید با آن تماس برقرار کنید.

توسط گزینه قفل کردن، شما می توانید به کسی که گوشی را پیدا کرده است این امکان را بدهید که با شماره ای که وارد کرده اید تماس بگیرد. همچنین می توانید یک پیغام سفارشی بر روی صفحه نمایش گوشی به نمایش در آورید. اکنون کافی است که یابنده فقط بر روی دکمه سبز که برای او نمایش داده می شود کلیک کند تا با شماره ای که وارد کرده اید تماس گرفته شود.

سامانه مراقبت از خانواده (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید از راه دور کنترل گوشی همسر و فرزند خود را بصورت کاملا مخفی و نامحسوس به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه حرفه ای ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی همسر یا فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین افراد هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزند خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده ™mSpy اولین سامانه نرم افزارهای ردیابی و کنترلینگ گوشی موبایل فرزندان و دیگر افراد خانواده در ایران می باشد. والدین می توانند با استفاده از برنامه کنترل گوشی موبایل و استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه و بدون هیچ گونه حساسیتی، تمام فعالیت های گوشی فرزند و همسر خود را تحت نظر بگیرند.

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

سامانه مراقبت از خانواده در حوزه افزایش امنیت خانواده و به منظور مدیریت گوشی فرزندان ، گوشی همسر و گوشی دیگر افراد خانواده از راه دور، خدمات زیر را به سرپرست خانواده ها جهت کنترل گوشی موبایل را توسط والدین ارائه می نماید:

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *