کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه ردیابی و کنترل اعضای خانواده

نرم افزار کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده چیست؟

همه ما می دانیم که گوشی تلفن همراه موبایل یک وسیله کاملا شخصی با اطلاعات خصوصی بسیار مهم ما می باشد، اما این گوشی های هوشمند و کاربردی، آنچنان که به نظر می رسند کاملا ایمن نبوده و به راحتی می تواند توسط نرم افزارهای هک گوشی مثل، برنامه هک گوشی از راه دور به تمام اطلاعات داخل گوشی دسترسی پیدا کرد.

نصب برنامه های کنترلی و جاسوسی روی گوشی تلفن همراه، که معمولا به صورت کاملا مخفیانه و ناخواسته بر روی گوشی موبایل شما نصب می شوند، می توانند تمام اطلاعات گوشی تلفن همراه شما را به مقصدی دیگر که از پیش تعیین شده است ارسال کنند و متاسفانه از این طریق حریم خصوصی کاربر را شدیدا به خطر می افتد. البته به طور کلی، همیشه استفاده از این قابلیت ها، هرگز بار منفی نداشته و در برخی موارد ممکن است بسیار مفید نیز باشند.

در ادامه با همیار مارکت اندروید همراه باشید تا برنامه ای را در خصوص نحوه کنترل گوشی از راه دور به شما معرفی کنیم تا در مواقع لازم بتوانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را از راه دور در دست بگیرید.

چگونگی کنترل گوشی از راه دور

در برخی مواقع، یکسری موقعیت های بسیار متفاوتی هستند که در آن ها ما نیاز داریم که گوشی خودمان، گوشی همسر ، گوشی فرزند و یا گوشی دیگران را از راه دور کنترل کنیم. پس بهتر است بدانید که این کنترل گوشی از راه دور می تواند شامل موارد زیر باشد.

کنترل اطلاعات گوشی از راه دور
کنترل پیام های گوشیControl messages
کنترل تماس های گوشیCall control
کنترل دوربین گوشیCamera control
کنترل گالری گوشیGallery control
کنترل میکروفون گوشیMicrophone control
کنترل و ردیابی گوشیPhone tracking
کنترل واتساپ گوشیWhatsApp control
کنترل تلگرام گوشیTelegram control
کنترل اینستاگرام گوشیInstagram control
کنترل فیسبوک گوشیFacebook control
کنترل وب سایت هاWebsite control
کنترل وای فای از راه دورWiFi control
کنترل GPS از راه دورRemote GPS
کنترل دیتا از راه دورRemote data
فرمت گوشی از راه دورPhone format
بازیابی اطلاعات گوشیData Recovery
مسدود کردن گوشیBlocking phone
مسدود کردن تماس هاBlocking calls
مسدود کردن پیام هاBlock messages
مسدود کردن سایت هاBlocking websites
مسدود کردن برنامه هاBlock apps

جدا از موارد بالا می توان به کنترل اطلاعات عمومی گوشی یا ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن گوشی، پاک کردن اطلاعات مهم گوشی از راه دور و سایر موارد دیگر اشاره کرد، پس کنترل گوشی از راه دور هم می تواند در اکثر مواقع برای گوشی خودتان ، گوشی همسر و گوشی فرزند شما بسیار مفید هم باشد، مخصوصا در موقعیت های خیلی مهم و ضروری که در آن ما باید گوشی تلفن همراه موبایل خود بصورت کامل و را از راه دور کنترل و نظارت کنیم، به عنوان مثال می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که گوشی موبایل شما گم شده و یا به سرقت رفته است.

در این شرایط خیلی ناراحت کننده شما به دنبال راهی هستید که بتوانید قبل از اینکه فرد سارق بتواند به اطلاعات گوشی شما یا همسر و فرزندتان دسترسی پیدا کند، تمام اطلاعات گوشی را از راه دور پاک کنید و یا با استفاده از یکسری دستورات پیامکی کنترلی از راه دور بتوانید دسترسی به اطلاعات گوشی را مسدود و حذف کنید و یا در یک موردی بهتری می توانید موقعیت مکانی گوشی تلفن همراه موبایل خود را با استفاده از مکان یاب GPS و بصورت لحظه به لحظه بر روی نقشه ردیابی و محل گوشی را پیدا کنید.

کنترل گوشی با برنامه های ردیابی

علاوه بر موارد ذکر شده در خصوص کنترل گوشی از راه دور موقعیت هایی هم هستند که ما در آن ها نیاز داریم تا گوشی موبایل دیگران را کنترل کنیم. زیرا کنترل گوشی موبایل دیگران از راه دور می تواند بنا به دلایلی همچون کنترل همسر و فرزند در فضای مجازی، ردیابی و کنترل افراد و عزیزانی که همیشه نگران آن ها هستیم مثل پدر و مادر سالخورده و کنترل گوشی دیگران نیز باشد.

در این شرایط شما در هر لحظه ای که بخواهید می توانید در کنترل گوشی از راه دور را انجام داده و از موقعیت مکانی و شرایط این افراد آگاه باشید و در هر زمانی که بخواهید می توانید دسترسی آن ها را از برخی از امکانات گوشی قطع کنید. یعنی شما بصورت کامل کنترل گوشی از راه دور را در اختیار خود دارید می توانید از راه دور فرمان ردیابی گوشی، قطع و وصل کردن اینترنت، خاموش کردن گوشی، کنترل بر تماس و پیام ها را صادر کنید.

لزوم انجام چنین اعمالی، نصب برنامه های کنترل گوشی از راه دور بر روی گوشی می باشد. توجه داشته باشید که برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن صدای زنگ گوشی از راه دور، پاک کردن اطلاعات کامل گوشی از راه دور و یا مواردی که به این فرمان ها مرتبط می شوند.

با استفاده از برنامه هایی نظیر (موبایلم را پیدا کن Find my mobile) ، (دستگاه من را پیدا کن Find my device) برای اندروید و برنامه (آیفون من را پیدا کن Find my iPhone) برای گوشی های آیفون قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت بسیار محدود کار می کنند، شما نباید از آن ها انتظار زیادی داشته باشید تا تمام اطلاعات گوشی مورد نظرتان را به شما گزارش دهند.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

در ادامه این مطلب از همیار مارکت اندروید ما قصد داریم تا بهترین برنامه را جهت کنترل گوشی از راه دور به شما عزیزان معرفی کنیم. برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور که این برنامه تاکنون توانسته است نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده و از این طریق این سامانه قدرتمند، خدمات بسیار گسترده، حرفه ای و مختلفی را به کاربرانش ارائه می کند.

اکنون یکی از بهترین برنامه ها در جهت کنترل گوشی از راه دور دیگران (همسر و فرزند)، برنامه نظارتی کنترل گوشی از راه دور همیار جی پی اس می باشد که در ایران بیشترین نصب و رضایت را در میان کاربران خود داشته است. در ادامه این نرم افزار حرفه ای (برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور) و چندین مورد از ویژگی های آن را به شما معرفی می کنیم.

امکانات برنامه کنترل گوشی از راه دور نظارت آزاد

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس یا به اختصار برنامه (نظارت آزاد) یک برنامه کنترل گوشی از راه دور می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه نظارت آزاد را در موارد زیر خلاصه کرد:

👈 کنترل گوشی از راه دور
👈 نمایش و کنترل تماس ها
👈 نمایش و کنترل متن پیام ها
👈 دریافت موقعیت مکانی لحظه ای
👈 کنترل تلگرام
👈 کنترل اینستاگرام
👈 کنترل فیسبوک
👈 کنترل واتساپ
👈 نمایش لیست مخاطبین
👈 نمایش لیست برنامه های نصب شده
👈 نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
👈 دریافت مسیرهای پیموده شده

برنامه نظارت آزاد با بهره گیری از برترین متخصصین حرفه ای (سامانه همیار جی پی اس) در زمینه های آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترلینگ و مانیتورینگ گوشی های موبایل در سراسر ایران فعالیت می کند. این سامانه قدرتمند با بهره گیری از متخصصین حرفه ای خود، تمام نیازها و سوالات کاربرانش را بصورت کامل مورد بررسی قرار داده و کاملا رفع می کند.

سامانه همیار جی پی اس اولین سامانه آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترل و ردیابی گوشی موبایل در سراسر ایران بوده و یکی از اصلی ترین امتیازی که این تیم حرفه ای را به یک سامانه تماما حرفه ای تبدیل می کند (فروش، نصب و آموزش حضوری) در سراسر تهران است.

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

7 نظر در “کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه ردیابی و کنترل اعضای خانواده

 1. سهیل امامی گفت:

  سلام. خدایی دمتون گرم با این برنامه فوق العادتون.
  واقعا نگرانی خیلی از والدین رو رفع می کنید.
  من یه پدرم و خیلی آینده دخترم برام مهمه که گول آدمای سودجو و فرصت طلب رو نخوره.
  واقعا با این برنامتون آرامشو به زندگی من آوردین.
  خدا خیرتون بده .. من واقعا از سایت شما راضی هستم.
  یا علی

 2. افسانه مرادی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

 3. Araz گفت:

  سلام وقت بخیر از کجا بدونیم این کار تضمینیه و حتمن دائمی بوده شاید دوباره باید برا خرید برنامه هزینه کرد

  1. گفت:

   با سلام. برنامه بصورت دائمی فعال می باشد و هرگز نیاز به پرداخت شارژ ماهیانه یا سالیانه ندارد.

 4. المیرا گفت:

  سلام . من برنامه کنترل گوشی از راه دور شما رو خریدم و خیلی راضی هستم.
  ممنون از سایت و خدمات خوبتون.

 5. فرناز پرویزی مساعد گفت:

  عالیه اگر درست کار کنه

 6. فرناز پرویزی مساعد گفت:

  خوبه ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *