کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

دانلود برنامه SPY24

با دانلود برنامه SPY24 سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس می توانید گوشی موبایل فرزندان خود را بصورت کاملا مخفی تحت نظارت و کنترل خود قرار دهید زیرا برنامه SPY24 برای کنترل اعضای خانواده شما طراحی شده است تا شما بتوانید گوشی همسر و فرزند و اعضای خانواده خود را به صورت نامحسوس از راه دور کنترل کنید. SPY24 یعنی کنترل گوشی بصورت 24 ساعته.

آیا برنامه SPY24 برای هک کردن گوشی طراحی شده است؟

پاسخ سوال : خیر برنامه SPY24 سامانه همیار جی پی اس برای مراقبت از فرزندان و دیگر افراد خانواده شما طراحی شده است که در سطح اینترنت و در فضای مجازی و پیشگیری از آسیب دیدن اعضای خانواده شما مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا برنامه SPY24 به صورت رایگان است؟

پاسخ سوال : خیر – سامانه همیار جی پی اس جهت ارائه و دانلود برنامه SPY24 (اسپای 24) تلاش و فعالیت های بسیاری را داشته و از این رو این سامانه با فراهم کردن آموزش ها و خدمات پشتیبانی حرفه ای و همچنین استفاده از سرورهای پرقدرت به کاربران خود خدمات مطلوبی ارائه می کند.

آیا با دانلود برنامه‌ SPY24 می توانیم تمام شبکه های اجتماعی را کنترل کنیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید با برنامه‌ SPY24 – (اسپای 24) تمام شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام ، فیسبوک ، ایمو ، گوگل پلاس و تمام شبکه های اجتماعی بین المللی را پشتیبانی می کند.

آیا می توانیم تماس های دریافتی و خروجی افراد خانواده خود را کنترل کنیم؟

پاسخ سوال : بله ، شما می توانید تماس های دریافتی و خروجی افراد خانواده خود را در پنل کاربری خود کنترل و نظارت کنید. بدین صورت که شما بر تمامی تماس های دریافتی و تماس هایی که توسط فرزند یا دیگر افراد خانواده شما گرفته شده است کنترل کامل داشته باشید و حتی می‌توانید صدای ضبط شده مکالمه شخص را گوش کرده و یا دانلود کنید.

آیا با دانلود برنامه SPY24 میتوانیم پیامک های شخص مورد نظرمان را کنترل کنیم؟

پاسخ سوال : بله شما میتوانید به تمام پیامک های ورودی و خروجی شخص نظارت داشته باشید و به صورت نامحسوس آن ها را کنترل کنید.

آیا می توانیم مخاطبین دفترچه تلفن فرد مورد نظر را مشاهده کنیم؟

پاسخ سوال : بله شما با دانلود برنامه SPY24 می توانید تمام اطلاعات مخاطبین موجود در دفترچه تلفن فرزند یا شخص مورد نظر خود را به همراه نام و نام خانوادگی فرد ، شماره موبایل و تاریخ ذخیره شدن مخاطب در دفترچه تلفن را به صورت کامل داشته باشید.

آیا با دانلود برنامه SPY24 می توانیم کلیپ بورد (clipboard) را کنترل کنیم؟

پاسخ سوال : بله – شما می توانید تمام تصاویر ، متن ها و اطلاعات دیگری که در این محیط به طور موقت ذخیره می شوند را تحت کنترل خود قرار دهید. اما کلیپ بورد چه چیزی است؟ کلیپ بورد (clipboard) یک حافظه موقت است که تصاویر، متن و ..توسط کاربر در این محیط به طور موقت ذخیره می شوند تا بعدا مورد استفاده کاربر قرار بگیرند و یا بدون هیچ استفاده ای بصورت خودکار حذف شوند.

آیا با دانلود برنامه SPY24 می‌توانیم به گالری تصاویر شخص مورد نظر نظارت داشته باشیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید به گالری تصاویر گوشی موبایل فرزندان و دیگر افراد خانواده خود کنترل و نظارت کامل داشته باشید.

آیا با برنامه SPY24 می توانیم بر سایت هایی که فرزند میرود نظارت داشته باشیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید کنترل دقیقی بر وب سایت هایی که فرزندتان در آن ها وارد می شود را تحت کنترل و نظارت خود داشته باشید تا از ورود فرزندتان به سایت های خشن ، غیر اخلاقی و نامناسب به سرعت جلوگیری کنید و از راه دور تمام وب سایت های مورد نظر را مسدود کنید.

آیا با برنامه SPY24 می توانیم برنامه های نصب شده در گوشی را کنترل کنیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید برنامه های نصب شده در گوشی فرزند یا افراد خانواده خود را از داخل پنل کاربری کنترل کنید و چنانچه با برنامه یا همان اپلیکیشن غیر اخلاقی یا نامناسب برخورد کردید، می توانید از راه دور بصورت کامل آن را مسدود (بلاک) کنید.

آیا با برنامه SPY24 می توانیم توسط دوربین گوشی محیط اطراف فرزند را بصورت زنده مشاهده کنیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید توسط دوربین جلو و پشت گوشی موبایل فرزندتان، محیط اطراف را به صورت کاملا مخفی و نامحسوس مشاهده کرده و حتی توسط میکروفون گوشی صدای اطراف را هم بشنوید.

آیا برنامه SPY24 می توانیم به قسمت مدیریت فایل های گوشی نظارت داشته باشیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید بصورت کامل به تمام قسمت های فایل های موجود در گوشی فرزندتان دسترسی داشته و آن ها را از راه دور مدیریت کنید. این قابلیت حتی برای فایل هایی که در گوشی مخفی هستند کاربرد دارد.

آیا با دانلود برنامه SPY24 می توانیم به موقعیت مکانی گوشی دسترسی داشته باشیم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید از راه دور و از طریق پنل کاربری خود، به صورت آنلاین و کاملا زنده موقعیت مکانی جی پی اس گوشی فرزند و دیگر افراد خانواده خود را بر روی نقشه مشاهده کنید و می توانید تاریخچه مکان ها و مسیر هایی که شخص در آن ها تردد داشته است را در نقشه های گوگل مشاهده کنید.

آیا با دانلود برنامه SPY24 می توانیم از صفحه گوشی اسکرین شات بگیریم؟

پاسخ سوال : بله شما می توانید بصورت کامل نامحسوس و مخفی توسط پنل کاربری خود و از راه دور ، درخواست اسکرین شات را به گوشی فرزندتان ارسال کنید و حتی می توانید از صفحه گوشی بصورت زنده فیلمبرداری کنید.

برنامه کنترلی SPY24 سامانه نظارت آزاد

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس یا همان SPY24 (کنترل 24 ساعته) با ارائه برنامه نظارت آزاد که یک برنامه کنترلینگ برای گوشی های هوشمند می باشد، سال هاست که در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه نظارت آزاد را در موارد زیر خلاصه کرد:

 بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل
 کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه
 کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک ها
 کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی
 نصب کاملا مخفی برنامه بر روی گوشی
 کنترل کامل گوشی از راه دور
 کنترل شبکه های اجتماعی بصورت کامل
 کنترل تلگرام
 کنترل اینستاگرام
 کنترل ایمو
 کنترل واتساپ
 نمایش لیست مخاطبین
 نمایش لیست تماس ها
 نمایش متن پیامک ها
 نمایش لیست برنامه های نصب شده
 نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 دریافت موقعیت لحظه ای
 دریافت مسیرهای پیموده شده
 نصب سریع و آسان به همراه راهنمای فارسی

برنامه کنترلینگ SPY24 نظارت آزاد به شما عزیزان قابلیت های فوق را بصورت کامل ارائه می کند. شما سرپرست عزیز می توانید با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای، اعضای خانواده خود را به صورت کاملا مخفی و نامحسوس تحت کنترل و نظارت داشته باشید. هدف اصلی طراحان و سازندگان این برنامه حرفه ای، فقط در جهت برقراری امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده شما در بیرون از خانه و فضای مجازی می باشد.

سامانه همیار جی پی اس چیست؟

سامانه همیار جی پی اس برترین ارائه کننده خدمات آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترلینگ و مانیتورینگ گوشی موبایل و تبلت در ایران می باشد. خدمات پشتیبانی این سامانه یکی از بی سابقه ترین و حرفه ای ترین خدمات آموزشی و پشتیبانی تمام نرم افزارهای کنترل و ردیابی گوشی موبایل در ایران می باشد. خدمات این سامانه به شرح ذیل ارائه می گردد.

خدمات فروش و پشتیبانی حضوری در محل کار و درب منزل مشتریان
خدمات پشتیبانی تلفنی بصورت کامل، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته
خدمات پشتیبانی و نصب از راه دور برنامه ها بر روی گوشی مشترکین
خدمات پشتیبانی توسط پیام رسان واتساپ جهت رفع اشکالات و آموزش ها
خدمات پشتیبانی توسط سیستم قدرتمند تیکتینگ جهت ارائه خدمات آموزشی

سامانه همیار جی پی اس یکی از برترین سامانه های کنترلینگ گوشی موبایل در ایران می باشد که کاربران زیادی را در ایران و خارج از ایران در امر برنامه های کنترل و ردیابی گوشی موبایل خانواده همیاری و پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *