کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند

برنامه کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند نظارت آزاد به شما این امکان را می دهد که به صورت کاملا مخفیانه و نامحسوس، واتساپ گوشی همسر و فرزند خود را از راه دور کنترل و به پیام ها و اطلاعات ارسالی و دریافتی واتساپ آن ها نظارت داشته باشید.

برنامه کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند یا همان هک واتساپ از راه دور و کنترل کامل پیام ها و چت ها به صورت کاملا مخفی و نامحسوس، برای کنترل والدین بهینه سازی شده است تا شما والدین گرامی بتوانید به تمام پیام های مسنجر واتساپ whatsapp messenger نظارت و کنترل داشته باشید.

کنترل مخفی واتساپ همسر

برای کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند شما باید حتما وارد عمل شوید، چراکه امروزه تمام افراد جامعه، حتی همسر و فرزند شما از رسانه های اجتماعی مانند واتس اپ بسیار استفاده می کنند و تقریباً همه چیز را در آن ارسال و دریافت می کنند. مطالب نادرست، مستهجن و دیگر موارد نامناسب برای همسر و نوجوانان شما در اینترنت وجود دارد.

به همین دلیل سرپرست خانواده ها و والدین نگران ایمنی همسر و فرزندان خود هستند و می خواهند پیام های واتساپ WhatsApp مربوط به همسر و فرزندشان را زیر نظر بگیرند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای واتساپ WhatsApp افراد خانواده خود داشته باشند.

برنامه هک واتساپ همسر و فرزند

برنامه هک واتساپ همسر و فرزند

استفاده از برنامه نظارت بر واتساپ

بهترین راه ممکن برای کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند یا محافضت از همسر و فرزند در برابر افراد سودجو و دیگر افراد، استفاده از برنامه ها نظارتی (نظارت آزاد) در جهت کنترل واتساپ می باشد، زیرا این برنامه برای کنترل مخفی واتساپ دیگران جهت گوشی تلفن همراه موبایل همسر و بچه ها ایجاد شده است که به سرپرست خانواده امکان را می دهد تا به تمام پیام های ارسالی و دریافتی، مکالمات صوتی و تصویری، عکس ها و فیلم های ارسالی و دریافتی و دیگر امکانات مسنجر واتساپ نظارت داشته باشند.

نظارت بر همسر و فرزند با برنامه نظارت آزاد

با استفاده از برنامه کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند ، می توانید بر تمام داده های مربوط به واتساپ WhatsApp از جمله تاریخ ، زمان و مدت زمان هر تماس ، پیام های چندرسانه ای ، عکس ها و فیلم ها و موارد دیگر نظارت داشته باشید ، پیام های متنی را بخوانید و به مرور تصاویر و فیلم ها بپردازید.

برنامه کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند را برای شما سرپرست خانواده ها و والدین گرامی آماده کرده ایم، با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید از راه دور بر تمامی پیام ها و چت های واتساپ، عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی نظارت کامل داشته باشید.

توجه داشته باشید که با برنامه هک و کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند (Secret control of WhatsApp spouse and child) گوشی و واتساپ همسر و فرزند خود را عینا در گوشی و کامپیوتر خودتان نیز خواهید داشت و به همه مکالمات و پیام های گوشی و فایل های رد و بدل شده دسترسی کامل خواهید داشت.

برنامه کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند از راه دور به تازگی به روز رسانی شده است و برنامه کاملا دقیق است و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید
هک واتس اپ و کنترل گوشی افراد خانواده

هک واتس اپ و کنترل گوشی افراد خانواده

امکانات برنامه کنترل مخفی واتساپ

برنامه هک و کنترل مخفی واتساپ همسر و فرزند از راه دور به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند.

1) دسترسی به تمامی چت ها و پیام های گوشی
نظارت و کنترل تمامی پیام و چت های صورت گرفته در واتساپ فرزند شما (چت های ارسالی و دریافتی رو شامل می شود.

2) دسترسی به تمام فایل های تصویری
به تمام عکس ها، ویدیو ها و فایل های تصویری واتساپ گوشی همسر و فرزند خود دسترسی پیدا کنید.

3) دسترسی کامل به همه فایل های صوتی و دیگر فرمت ها
نظارت و کنترل کامل فایل های صوتی و همه فایل های رد و بدل شده در گوشی همسر و فرزند.

4) نامحسوس بودن برنامه و نظارت کاملا مخفیانه بر واتساپ
برنامه به صورت کاملا مخفیانه به والدین دسترسی کامل به واتساپ را می دهد لذا با خیال راحت از تما قابلیت های برنامه استفاده کنید.

5) دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp:
با استفاده از این برنامه نه تنها قادر خواهید بود که تمامی چت ها و فایل های واتساپ گوشی همسر و فرزند را کنترل کنید، بلکه قادر به دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp از راه دور خواهید بود.

این برنامه به منظور کنترل والدین بر فرزندان می باشد و والدین می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزند از تمامی فعالیت های فرزند در برنامه واتساپ باخبر شوند

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *