نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک سیگنال – برنامه هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

آیا شما هم به دنبال برنامه ای برای هک سیگنال مسنجر Hack Signal Messenger می باشید؟ آیا می خواهید با هک کردن سیگنال مسنجر فرزندان و دیگر افراد را از راه دور و بصورت کامل تحت کنترل و نظارت خود قرار دهید؟

همانطور که می دانید، مسنجر سیگنال یکی از امن ترین برنامه های پیام رسان در دنیا می باشد که خصوصیات و پروتکل های رمزنگاری شده پیشرفته در آن به کار رفته شده است که جایگزینی بسیار مناسب برای تلگرام و یا واتساپ می باشد.

اما چرا عنوان امن ترین برنامه پیام رسان از آن سیگنال مسنجر شده است؟ و آیا بطور کلی می توان موفق به هک سیگنال شد؟ در این مطلب قصد داریم در رابطه با امکان هک سیگنال Hack Signal Messenger و همچنین روش های موجود برای سرقت اطلاعات از این برنامه امن را مورد بررسی قرار داده و برای علاقه مندان شرح دهیم.

هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

چرا برنامه سیگنال مسنجر امن ترین پیام رسان دنیاست؟

دلایل بسیار زیادی برای ایمن بودن سیگنال مسنجر از شر هکرها و سارقین اطلاعات وجود دارد که اصلی ترین دلیل آن می تواند رمزنگاری End to End باشد. اصلی ترین دلیلی که توانسته سیگنال مسنجر را به عنوان امن ترین برنامه پیام رسان در دنیا مشهور سازد، همین ویژگی می باشد که باعث می شود هیچ داده ای در سرورهای مرکزی سیگنال ذخیره نگردد.

اساس کار سیگنال مسنجر Signal Messenger به این صورت است که ابتدا یک کلید ارتباط بین شما و شخصی که قصد ارتباط با وی را دارید مشخص می گردد. سپس داده ها در سمت شما با کلید مشخص شده رمزنگاری شده و ارسال می گردد. سرور سیگنال، تنها کاری که انجام می دهد این است که سربرگ پیام شما را که رمزنگاری نشده است، خوانده و پس از شناسایی مقصد، آن را به سمت گیرنده ارسال می کند.

سپس گیرنده پیام شما را توسط کلید مربوطه رمزگشایی کرده و قادر به خواندن آن می باشد. این نوع پبام رسانی را اصطلاحا پیام رسانی انتها به انتها می نامند که سرور در آن فقط نقش یک فروارد کننده را دارد. تنها اطلاعاتی که از پیام شما روی سرور باقی خواهد ماند اطلاعاتی در رابطه با تاریخ ارسال پیام و اطلاعات فرستنده و گیرنده آن است و به هیچ وجه متن خود پیام نگهداری نخواهد شد.

پروتکل رمزنگاری پیام رسان سیگنال Signal Messenger بر اساس ترکیبی از پروتکل های Curve25519 ، AES 256 ، HMAC-SHA256 ، می باشد که از قدرت بسیار بالایی در پیام رسانی ایمن برخوردارند. تقریبا می توان گفت با ابزار کنونی، پیام های این برنامه در بین راه قابل هک نبوده و نمی توان بدون داشتن کلید به متن پیام ها دسترسی داشت. اما این به معنی امنیت تمام و کمال سیگنال مسنجر نیست و هنوز راه هایی برای هک سیگنال Hack Signal Messenger ، همچون هک تلگرام ، وجود دارد.

روش های هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

روش های هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

نفوذ به سیگنال از چه طریقی امکان پذیر است؟

هنگامی که صحبت از امنیت یک برنامه پیام رسان می شود، بیشتر طراحان فرض خود را بر این می گذارند که گوشی شخصی هر فرد در اختیار دیگران قرار نگرفته باشد و برنامه جاسوسی خاصی روی آن به هر طریقی نصب نشده باشد.

مسلما داشتن این فرض بسیار می تواند در امر ایمن فرض کردن برنامه های پیام رسانی موثر باشد. اما در حقیقت این چنین نیست و بسیاری از ما در مواقعی شده که تلفن همراه خود را در اختیار دیگران قرار داده ایم و یا کسانی بدون اجازه به گوشی ما دسترسی پیدا کرده اند.

به طور کلی طبق نظر کارشناسان امنیت و هک، هرگاه دستگاه تلفن همراه شما در اختیار دیگران قرار بگیرد، باید بدانید که امنیت شما به طور کامل به مخاطره افتاده است. اصولا هیچ روشی برای جلوگیری از این نوع هک وجود ندارد. برنامه های جاسوسی فراوانی موجود می باشند که با نصب روی تلفن همراه شخص و مخفی شدن می تواند به دیتابیس های برنامه های پیام رسانی نظیر تلگرام و حتی سیگنال متصل شده و از آن جا اطلاعات شما را به سرقت ببرند و موفق به هک سیگنال Hack Signal Messenger شوند. در این خصوص هیچ کار خاصی نمی توان کرد و تنها راه مقابله با هک، مراقبت از خود گوشی است.

بنابراین چندان نباید به امنیت برنامه های پیام رسانی نظیر سیگنال و تلگرام دل خوش نمود و باید بدانید که هک سیگنال مسنجر Hack Signal Messenger، امکان پذیر است. سیگنال نیز همانند تلگرام از روش هایی نظیر استفاده از کد 5 رقمی یا نصب برنامه های جاسوسی قابل هک شدن است. این امر بسیار ساده بوده و به راحتی ممکن است اطلاعات شما به سرقت برود.

هک سیگنال مسنجر با استفاده از کد | Hack Signal Messenger

هک سیگنال مسنجر با استفاده از کد | Hack Signal Messenger

هک سیگنال با استفاده از کد

در این روش هک سیگنال Hack Signal Messenger ، همه چیز ساده و سریع اتفاق خواهد افتاد. هکر، برنامه سیگنال مسنجر را روی دستگاه خود نصب کرده و در هنگام ثبت نام، به جای شماره خود، شماره شما را وارد می کند. بلافاصله پیامی حاوی یک کد برای شماره یادداشت شده ارسال می گردد.

حال کافیست هکر به گوشی فرد هک شده، دسترسی داشته باشد تا بتواند کد را بخواند و آن را در گوشی خود وارد کند. پس از آن کار تمام است و کلیه اطلاعات فرد هک می شود. البته این روش هک سیگنال Hack Signal Messenger ، دارای معایبی نیز می باشد که با استفاده از کد تایید دو مرحله ای قابل جلوگیری می باشد. اما به هر حال برای کسانی که این کد را تنظیم نکرده باشند. به راحتی هرچه تمام تر قابل اجراست.

هک سیگنال با استفاده از برنامه هک | Hack Signal Messenger

هک سیگنال با استفاده از برنامه هک | Hack Signal Messenger

هک سیگنال با استفاده از برنامه هک

همانطور که برنامه های بسیاری برای هک و سرقت اطلاعات نوشته شده است، سیگنال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برنامه های بسیاری هستند که می توانند این برنامه را با دسترسی به دیتابیس آن هک کنند و موفق به هک سیگنال مسنجر Hack Signal Messenger شوند.

این برنامه ها نیز از همان پارامتر دسترسی به گوشی شخص استفاده می نمایند. به این صورت که هکر، با دسترسی به گوشی و در اختیار داشتن آن برای چند دقیقه، قادر است برنامه جاسوسی مورد نظر خودش را روی گوشی فرد نصب کرده و سپس اقدام به جاسوسی اطلاعات وی نماید.

نتیجه گیری در رابطه با امنیت و هک برنامه سیگنال مسنجر

همانطور که مشاهده شد، دیدیم که امنیت در حملات فیزیکی و دسترسی مستقیم به اطلاعات بسیار شکننده و آسیب پذیر می باشد. فرقی ندارد که ما از تلگرام استفاده نماییم و یا سیگنال مسنجر. به هر حال باید بدانیم که در صورت اجازه دسترسی دادن به هکرها، آنها می توانند برنامه های جاسوسی را روی تلفن همراه ما نصب کرده و سپس اقدام به هک سیگنال مسنجر و یا هر پیام رسان دیگر نمایند.

اما از آن جهت می توان سیگنال مسنجر را امن تر از سایر پیام رسان ها دانست که این برنامه هیچ اطلاعاتی را در رابطه با متن پیام ، از کاربران روی سرورهای خود ذخیره نمی کند و به همین علت اگر هکر به سرور ها دسترسی پیدا کند، چیزی از کاربران نصیب وی نخواهد شد. در حقیقت حتی خود طراحان سیگنال هم به این اطلاعات دسترسی نداشته و در حین ارتباط می توان با ضریب بالایی اطمینان داشت که ارتباطی کاملا امن ایجاد شده است.

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

هک سیگنال مسنجر با برنامه نظارت آزاد

شما کاربران عزیز سایت همیار جی پی اس می توانید توسط یکی از برترین نرم افزارهای کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان (برنامه نظارت آزاد)، اپلیکیشن سیگنال مسنجر را بصورت کامل هک و تحت کنترل خود قرار داده و به تمامی اطلاعات رد و بدل شده پیام ها در سیگنال مسنجر گوشی فرزندان و دیگر افراد خانواده خود نظارت کامل داشته باشید تا از بروز خطرات احتمالی فرزندتان در فضای مجازی مطلع شده و سریعا پیشگیری نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “هک سیگنال – برنامه هک سیگنال مسنجر | Hack Signal Messenger

  1. سهیلا مجد گفت:

    سلام. واقعا ممنونم از برنامه خوبتون. من برنامه هک سیگنال رو دانلود کردم و عاااااااااااالیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *