نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک اینستاگرام | کاملا حرفه ای و مخفی

نرم افزار هک اینستاگرام به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر اینستاگرام فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…

این روزها اینستاگرام به برزگترین بستر ارتباطی داخلی در بین شبکه های اجتماعی مبدل شده است، به گونه ای که بیشترین میزان ارتباطات افراد به واسطه این شبکه اجتماعی صورت می پذیرد، شبکه ای که در آن میلیون ها نفر می توانند با هویت پنهان و آشکار ظاهر شده و ارتباطات سالم و یا نا سالمی را در آن بر قرار نمایند، فراگیر بودن این شبکه اجتماعی در کشور اولین ضرورت ایجاد دسترسی مدیریتی والدین در این بخش می باشد.

این شبکه متشکل از میلیون ها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

هک دایرکت های اینستاگرام

هک دایرکت های اینستاگرام

چگونه دایرکت های اینستاگرام را هک کنیم؟

اهمیت هک اینستاگرام Instagram hack از آنجایی شروع شد که، این شبکه اجتماعی به عنوان یک منبع درآمد برای کاربران پرطرفدار نیز شناخته شد. همچنین با افزوده شدن قابلیت ارسال پیام به این اپلیکیشن، انگیزه بررسی و کنترل دایرکت های اینستاگرام ، تمایل افراد برای دستیابی به حساب های این سرویس را دو چندان ساخته است. به گونه ای نظارت بر اینستاگرام بیشتر از مبحث کنترل تلگرام اهمیت پیدا کرده است.

ما در اینجا قصد بررسی روش هایی که ممکن است به هک اینستاگرام منجر شود را داریم، تا از دست رفتن حساب شما پیشگیری لازم را به عمل آوریم. همچنین تصمیم به معرفی یک ابزار نظارتی برای کنترل دایرکت های این شبکه اجتماعی برای والدین داریم، تا به سادگی بتوانند ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی بررسی نمایند و از آسیب های احتمالی ناشی از فعالیت در این شبکه اجتماعی جلوگیری لازم به عمل آورند.

چرا به برنامه هک اینستاگرام و کنترل دایرکت ها نیاز داریم؟

چرا به برنامه هک اینستاگرام و کنترل دایرکت ها نیاز داریم؟

چرا به برنامه هک اینستاگرام و کنترل دایرکت ها نیاز داریم؟

ماهیت شبکه اجتماعی اینستاگرام بر پایه قرار دادن ویدئو، عکس های کاربران و درج کامنت در خصوص محتوای ارسالی آنها می باشد. این موضوع خود دلیلی بر تحریک افراد شیاد برای هک اینستاگرام ایجاد دردسر و سواستفاده های احتمالی از حریم خصوصی افراد خواهد بود.

چراکه این افراد فرصت طلب با دیدن تصویر افراد و آشنایی با رده سنی، ساختار زندگی و روحیات کاربران این شبکه اجتماعی ساده تر می توانند طعمه های خود انتخاب کنند. با توجه به موارد ذکر شده ضرورت نظارت والدین در رده های سنی پایین تر بر عملکرد فرزندان در این شبکه مجازی بیشتر از سایت شبکه های مجازی احساس می شود.

برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

  • امکان ایجاد رابطه دوستی و آشنایی با افراد فرصت طلب
  • ایجاد دردسر برای دیگران و یا مزاحمت هایی از این قبیل
  • دنبال کردن صفحات غیر اخلاقی و آشنایی با محتوای نامناسب
  • فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل از جمله آسیب های احتمالی در این شبکه مجازی است.

از آنجایی که پایه ایجاد ارتباط در این شبکه، پیام های ارسالی و دریافتی در بخش Messages (اصطلاحا دایرکت نامیده می شود) می باشد. در برنامه سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس سعی شده است تا امکان دسترسی به گزارشات این بخش در پنل مدیریت والدین، بدون نیاز به هک کردن اینستاگرام فرزند و یا تغییر پسورد آن به صورت نامحسوس امکان پذیر باشد.

هک اینستاگرام با برنامه نظارت آزاد

هک اینستاگرام با برنامه نظارت آزاد

هک اینستاگرام با برنامه نظارت آزاد

شما والدین عزیز می توانید جهت بالا بردن امنیت و کنترل کامل اینستاگرام فرزندان خود از برنامه هک اینستاگرام برنامه نظارت آزاد سامانه همیار جی پی اس استفاده نمایید تا بصورت کامل به تمام محتوا و پیام های رد و بدل شده در این شبکه اجتماعی قدرتمند را تحت نظارت خود قرار داده تا از خطرات احتمالی که فرزندانتان را تهدید می کند جلوگیری نمایید.

چطور از برنامه نظارت آزاد برای کنترل اینستاگرام استفاده کنیم؟

شروع نظارت بر اینستاگرام

اکنون وارد حساب کاربری و مدیریت خود شوید و بصورت کامل عملکرد فرزند خود را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی تحت نظر بگیرید.

دریافت و نصب نرم افزار نظارت آزاد

پس از خرید اشتراک، برنامه دانلود شده را طبق آموزش ها نصب کنید. دقت داشته باشید، آیکن برنامه نظارتی پس از نصب پنهان می شود.

ثبت نام و خرید اشتراک

در کمتر از یک دقیقه در سامانه مراقبت از خانواده اشتراک ایجاد کنید و برنامه مورد نیاز خود را جهت فعالسازی و کنترل اینستاگرام، دریافت کنید.

ثبت نام و خرید اشتراک

در کمتر از یک دقیقه در سامانه مراقبت از خانواده اشتراک ایجاد کنید و برنامه مورد نیاز خود را جهت فعالسازی و کنترل اینستاگرام، دریافت کنید.

دریافت و نصب نرم افزار نظارت آزاد

پس از خرید اشتراک، برنامه دانلود شده را طبق آموزش ها نصب کنید. دقت داشته باشید، آیکن برنامه نظارتی پس از نصب پنهان می شود.

شروع نظارت بر اینستاگرام

اکنون وارد حساب کاربری و مدیریت خود شوید و بصورت کامل عملکرد فرزند خود را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی تحت نظر بگیرید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *