کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل گوشی بدون نصب برنامه

کنترل گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور | یکی از قابلیت هایی است که کمتر نرم افزاری می تواند آن را در خود داشته باشد و شاید از خود بپرسید که منظور ما دقیقا کدام نرم افزارها می باشند و اصلا درمورد چه برنامه هایی صحبت می کنیم؟

منظور ما از این نرم افزارها (Control phone without installing app)، نرم افزارهای هک هستند، نرم افزارهایی که با انجام چند کار ساده، دسترسی شما را به تمام اطلاعات موجود در گوشی شخص موردنظرتان باز می کنند.

کنترل گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور

در سراسر دنیا برنامه های زیادی برای هک گوشی (Hack phone) و هک کامپیوتر (Computer hack) افراد ساخته شده است و هرکدام از این برنامه های هک، دارای قابلیت های خاص خود و روش خاصی برای نصب و به کار انداختن دستگاه هدف خود هستند. اما کمتر برنامه هایی وجود دارند تا بتوانند قابلیت کنترل گوشی بدون نصب برنامه برروی گوشی هدف را به شما ارائه بدهند.

حال اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید از طریق کنترل گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید و نمی دانید که از چه راهی و چگونه باید این کار را انجام داد، در ادامه با همیار مارکت اندروید همراه باشید تا به پاسخ سوالات خود برسید.

هک گوشی با شماره

هک گوشی با شماره

هک گوشی از طریق شماره

وقتی که بحث کنترل گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور می شود، اولین چیزی که به ذهن افراد می رسد “هک گوشی از طریق شماره تلفن و کنترل گوشی از این طریق” می باشد. اگر شما هم چنین چیزی به ذهنتان رسیده است، باید بدانید که هک گوشی از طریق شماره تلفن به این راحتی ها هم نیست و تقریبا می توان گفت که کاری غیرممکن است، مگر برای هکر های بسیار حرفه ای که از هوش بالا و مهارت های بسیار خاصی برخوردار هستند.

اما باید به شما بگوییم که برخی از هکرهای حرفه ای، چندین برنامه هک در راستای “هک گوشی از طریق شماره تلفن و شماره موبایل” ساخته اند که کارکردن با آنها برای کاربران عادی اصلا ساده نیست. اما یک روش کاربردی و کاملا عملی برای کنترل گوشی دیگران از راه دور وجود دارد. و آن استفاده از نرم افزارهایی است که به طرق مختلف می توانند این قابلیت را در اختیار کابرانشان قرار دهند. در ادامه درباره این روش بیشتر توضیح خواهیم داد.

کنترل موبایل بدون نصب برنامه

کنترل موبایل بدون نصب برنامه

کنترل موبایل بدون نصب برنامه

خوب همانطور که در مطالب بالا به شما گفتیم، هک یا همان کنترل موبایل بدون نصب برنامه برای افراد عادی اصلا امکان پذیر نیست، در واقع تنها راه هک و کنترل برای شما به عنوان فردی که هیچ مهارت یا دانش خاصی در خصوص هک و نفوذ ندارید، استفاده از برنامه یا دیگر ابزارهایی است که هکرهای حرفه ای ساخته و در اختیار عموم مردم جهان قرار می دهند است.

اما بسیاری از برنامه های هک و به خصوص آنهایی که در کشور ما موجود هستند، تنها در صورتی کار می کنند که شما به گوشی هدف دسترسی داشته و یک نسخه از آن برنامه را برروی گوشی نصب نمایید، پس اگر به دنبال راهی برای هم و نفوذ به گوشی دیگران از راه دور و بدون نصب برنامه ای برروی گوشی هدف هستید، باید با چند روشی که می توان به وسیله ی آنها این کار را انجام داد آشنا شوید.

هک گوشی با تروجان

هک گوشی با تروجان

هک گوشی با استفاده از تروجان ها

تروجان “Trojan” را می توان به نوعی یک بدافزار بسیار مخرب معنی کرد که می تواند پشت پرده برنامه های مفید و کاربردی پنهان شده و شروع به ارسال اطلاعات برای هکر کند و توجه داشته باشید که کنترل موبایل بدون نصب برنامه هم یک نوع تروجان حرفه ای می باشد.

تروجان ها “Trojans” معمولا به وسیله برنامه ها یا بازی هایی که از منابع ناشناس دانلود می کنید، وارد گوشی می شوند و در پشت پرده این برنامه ها، اقدام به سرقت اطلاعات شما کرده و اطلاعات گوشی رابرای مدیر (هکر) خود ارسال می کنند.

اکنون هکر یا همان برنامه نویس “تروجان” می تواند هدف های خود را کاملا فریب داده و با استفاده از اعتماد سازی و روش های کاملا حرفه ای و مهندسی اجتماعی، هدف را وادار کند برنامه را بر روی دستگاه هوشمند خود نصب کند.

به طور مثال ممکن است در یک گروه تلگرام، یک فایل یا یک لینک تبلیغاتی آلوده به “تروجان”، با عنوان یک بازی آنلاین و یا حتی ربات دوست یابی و غیر.. فرستاده شود، و به محض این که هدف برنامه را دانلود و یا بر روی لینک آلوده کلیک کند، تروجان در پشت پرده این لینک ها شروع به کار خود می کند و به این ترتیب کنترل گوشی بدون نصب برنامه به راحتی شکل می گیرد.

هک گوشی با کی لاگر

هک گوشی با کی لاگر

هک گوشی با استفاده از کی لاگرها

کی لاگر “Keylogger” هم مانند تروجان ها از طریق برنامه ها یا لینک های کاربردی وارد گوشی یا کامپیوتر شخص افراد می شوند و توجه داشته باشید که کنترل موبایل بدون نصب برنامه یک نوع کی لاگر حرفه ای نمی باشد.

کی لاگرها “Keyloggers” هر دکمه ای که برروی گوشی یا صفحه کلید کامپیوتر فشرده شود را در داخل خود ثبت کرده و به هکر نشان می دهد، پس از کی لاگرها “Keyloggers” نمی توان انتظار نمایش تصاویر و یا شنود تماس ها را داشت. اما برنامه نویس کی لاگر به خوبی می تواند رمزهای عبور و پیام های تایپ شده در دستگاه هدف را به دست آورد.

هک گوشی با فیشینگ

هک گوشی با فیشینگ

هک گوشی با استفاده از فیشینگ

فیشینگ “Phishing” روشی است که معمولا برای به دست آوردن رمزهای عبور کارت های بانکی و یا اکانت شبکه های اجتماعی به کار می رود و توجه داشته باشید که کنترل موبایل بدون نصب برنامه از دسته فیشینگ ها نمی باشد.

فیشینگ “Phishing” یک نوع حمله برای بدست آوردن اطلاعات از طریق جعل محسوب می شود که در آن فیشر “Fisher” (کسی که حمله فیشینگ را انجام می دهد) با استفاده از برخی متدها، اقدام به شبیه سازی یک وبسایت، برنامه و یا حتی یک سرویس نموده و با استفاده از آن، اطلاعات کاربران را به سرقت می برد.

به طور مثال: فیشرها “Fishers” با استفاده از این روش اقدام به ساخت چندین وب سایت های جعلی می کنند و لینک آن صفحه را برای قربانی های خود ارسال می کنند. سپس سعی می کنند قربانی را متقاعد کنند که اطلاعات خواسته شده در آن صفحه را وارد کند، اطلاعاتی مثل رمز اینترنتی کارت بانکی و یا رمزعبور اکانت شبکه های اجتماعی.

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

بهترین روش ایمن برای کنترل موبایل چیست؟

حال که با روش های هک و نفوذ به گوشی از راه دور آشنا شدید، حتما متوجه این مسئله هم شده اید که امکان کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه تقریبا وجود ندارد و هک گوشی از راه دور، تنها با نصب برنامه تروجان و به شکلی که بتوان قربانی را فریب داد فقط امکان پذیر می شود.

خوب همانطور که می دانید برای داشتن یک تروجان یا هر برنامه هک دیگری نیازمند دانش برنامه نویسی حرفه ای هستید. اما اگر پول کافی و زمانی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی “هک و نفوذ” ندارید، می توانید از برنامه مراقب از خانواده نظارت آزاد که توسط برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای دنیا ساخته شده است استفاده نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “کنترل گوشی بدون نصب برنامه

  1. Nahid گفت:

    می خوام گوشی شوهرم رو کنترل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *