کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

دانلود برنامه کنترل فرزندان | 100% مخفی | نظارت از راه دور

اولین سامانه آموزشی و دانلود نرم افزارهای ردیابی و کنترلینگ گوشی موبایل در زمینه نظارت بر فرزندان (Child monitoring program). با دانلود برنامه کنترل فرزندان و آموزش های کاملا تخصصی و پشتیبانی حرفه ای که این سامانه به والدین ارائه می دهد، شما می توانید با نصب نرم افزارهای کنترلینگ حرفه ای و استفاده از قابلیت کنترل از راه دور و 100% مخفی برنامه در گوشی تلفن همراه و بدون هیچ گونه حساسیتی (هک گوشی فرزند)، تمام فعالیت های گوشی اندرویدی فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی خود رهایی بیابید و لحظه به لحظه مراقب آن ها باشید، تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

برترین برنامه کنترل فرزندان از راه دور (کاملا مخفی)

آیا شما هم می خواهید با دانلود برنامه کنترل فرزندان، کنترل گوشی فرزند خود را از راه دور و کاملا مخفیانه به دست بگیرید؟ آیا می خواهید برای همیشه خیالتون از جهت امنیت فرزندتان در دنیای واقعی و مجازی راحت باشد؟ آیا می خواهید از راه دور به تمامی پیام ها و تماس های گوشی فرزند دسترسی داشته باشید؟

کافیه این برنامه را بر روی گوشی مورد نظر که می خواهید ردیابی شود (همسر، فرزند و …) نصب کنید. سپس به صورت مخفیانه و از راه دور و توسط گوشی خود و یا کامپیوتر می توانید تمام پیام ها، تماس ها، موقعیت های مکانی، گالری تصاویر، آمار وبگردی، کنترل گوشی از راه دور و شبکه های اجتماعی (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و ..) گوشی مورد نظر را کنترل و ردیابی کنید.

کنترل فرزند – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی فرزندان

کنترل فرزند – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی فرزندان

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل فرزندان از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس https://hamyargps.com نام یک سامانه حرفه ای جهت کنترلینگ و نظارت بر عملکرد فرزندان می باشد که توسط نرم افزار کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل فرزندان با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده، به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات این برنامه حرفه ای را مشاهده نمایید:

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

امکانات فوق العاده برنامه کنترل فرزندان

1) ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه گوشی | 2) گزارش و کنترل کامل تماس ها | 3) کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی | 4) عکسبرداری از صفحه گوشی (اسکرین شات) | 5) کنترل فایل های چند رسانه ای | 6) مشاهده و کنترل دفترچه تلفن و مخاطبین | 7) کنترل و نظارت بر سایت های اینترنتی | 8) کنترل برنامه های نصب شده در گوشی | 9) کنترل و فیلتر وب سایت های بازدید شده | 10) تصویربرداری از محیط اطراف گوشی | 11) قفل و بازگشایی گوشی موبایل از راه دور | 12) ارسال پیامک های دستوری از راه دور به گوشی | 13) ثبت تاریخچه موقعیت های مکانی گوشی | 14) مسدود کردن تماس های مشکوک فرزند | 15) بازیابی تماس ها و پیامک های حذف شده از راه دور | 16) فرمت و ریست گوشی موبایل از راه دور | 17) دریافت گزارش های عمومی گوشی | 18) کنترل کامل WIFI و GPS گوشی از راه دور | 19) خاموش و روشن کردن گوشی از راه دور | 20) مشاهده و کنترل شبکه های اجتماعی | 21) انسداد (بلاک) شبکه های اجتماعی | 22) بازیابی اطلاعات گوشی از راه دور | 23) ذخیره اطلاعات گوشی موبایل فرزند از راه دور | 24) نصب کاملا مخفی در گوشی فرزند | 25) کنترل اینستاگرام | 26) کنترل واتساپ | 27) کنترل تلگرام | 28) کنترل فیسبوک | 29) کنترل ایمو و دیگر شبکه های اجتماعی …

کنترل و ردیابی مخفی گوشی موبایل فرزندان و افراد خانواده

کنترل و ردیابی مخفی گوشی موبایل فرزندان و افراد خانواده

با دانلود برنامه کنترل فرزندان، تمامی موارد بالا به صورت کاملا مخفیانه اطلاعات را به پنل نظارتی والدین ارسال می کند. توجه داشته باشید این گزارشات “شامل متن و محتوای کامل پیام ها و دیگر جزئیات آن ها” می باشند. توجه بسیار مهم دیگر این که، برنامه کنترل فرزندان، کاملا مخفی و بدون هیچ گونه آیکونی بر روی گوشی فرزند نصب و فعال می شود. زیرا برای کنترل مخفی گوشی فرزندان، شما نیاز به برنامه ای دارید که در گوشی فرزندتان بصورت کاملا مخفی باشد و فرزند از وجود برنامه بر روی گوشی خود باخبر نشود.

کارکرد برنامه کنترل فرزندان یا همان (هک گوشی فرزند)، حتی در برخی مواقع بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت می باشد، برنامه هنگامی که گوشی فرزند به اینترنت متصل نباشد، تمامی تماس ها و پیام ها را در حافظه پنهان خود ذخیره کرده و هر زمان که گوشی فرزند به اینترنت متصل شود، گزارشات را بصورت کامل به پنل کاربری والدین ارسال می کند.

برنامه ردیابی، نظارت و کنترل گوشی فرزندان از راه دور | کاملا مخفی و نامحسوس | هک گوشی

برنامه ردیابی، نظارت و کنترل گوشی فرزندان از راه دور | کاملا مخفی و نامحسوس | هک گوشی

بهترین برنامه کنترل گوشی فرزندان

بهترین نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان برای گوشی موبایل اندروید در سال 2020 برنامه نظارتی همیار جی پی اس https://hamyargps.com شناخته شده است. با توجه به این امر که در سال های اخیر، اینترنت جای بزرگی میان خانواده ها برای خود مهیا کرده است، جدا از مطالب و مسائل مفید و در برخی مواقع آموزنده، به همان مقدار مطالب غیر اصولی و غیر اخلاقی نیز وجود دارند .

حتی عوارض و صدمات ناشی از فضای مجازی، افراد بزرگسال را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. پس چه بسا والدین باید بیشتر و بهتر بر فرزندان خود نظارت و کنترل داشته باشند. در سالهای اخیر با توجه به انتشار برنامه های مجازی متعددی که در سطح جهانی ارائه شده اند، از این رو فرزندان با ورود به این برنامه ها و وارد شدن به گروه ها و یا چت های خصوصی با افراد بیگانه، دچار مشکلات روحی و روانی بسیاری شده اند، که این امر به یک مشکل بزرگ برای خانواده ها تبدیل شده است .

حال بهترین راهکار برای نظارت و کنترل گوشی فرزندان چیست، تا والدین بتوانند بصورت کامل و 100% مخفی گوشی فرزندان خود را کنترل و نظارت داشته باشند؟ یعنی این که بتوانند تمام اطلاعات گوشی فرزند خود را به صورت کامل و بدون اینکه فرزندشان از وجود برنامه باخبر شود، در اختیار داشته باشند؟

این روزها، گوشی ها، تبلت ها و دیگر دستگاه های ارتباطی به نوعی سرگرمی نوجوانان شده است و آنها زمان زیادی را صرف مرور در اینترنت، دانلود برنامه و چت با دوستان خواهند کرد. و همه این فعالیت ها می تواند به برخی آسیب های جدی آنلاین برای نوجوانان ما منجر شود، پس بهتر است برای کنترل و تربیت بهتر فرزندان، پدران و مادران از نرم افزارهای کنترل و نظارت بر اطلاعات گوشی فرزندان استفاده کنند.

سامانه کنترل، نظارت و مراقبت از فرزندان در فضای مجازی | child-care-system-in-cyberspace

سامانه کنترل، نظارت و مراقبت از فرزندان در فضای مجازی | child-care-system-in-cyberspace

هک گوشی فرزندان بصورت مخفی

برنامه ای که قرار است بر گوشی موبایل فرزند شما نظارت کند (هک گوشی فرزند)، باید بتواند دسترسی شما به عنوان یک هکر را به بخش های مختلف این دستگاه باز کند. در واقع نرم افزارهای نظارتی به نوعی گوشی فرزندان ما را هک می کنند. البته هک گوشی می تواند معانی مختلفی داشته باشد. اما یکی از معمول ترین معانی آن عبارت است از: ایجاد دسترسی تایید نشده و بدون اجازه به تمام اطلاعات موجود در تلفن همراه دیگران یا همان هک گوشی موبایل از راه دور است..

سطح دسترسی که به گوشی موبایل فرزندتان ایجاد شود بستگی به سطح دانش شما و یا نرم افزاری که از آن برای (هک گوشی فرزند) و نظارت بر عملکرد فرزندان استفاده می کنید خواهد داشت. به طور مثال: شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا برنامه کنترلی قدرتمند، می توانید به راحتی به گوشی فرزند خود نفوذ کنید.

با دانلود برنامه کنترل و نظارت بر گوشی افراد خانواده که برای شما معرفی می کنیم، یکی از برجسته ترین برنامه های کنترل والدین است و دارای خدمات بسیاری برای کنترل گوشی های آندرویدی یا (هک گوشی فرزند) میباشد. والدین میتوانند تمام این موارد را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

معرفی برنامه سامانه نظارت بر فرزندان همیار جی پی اس

دانلود برنامه نظارت بر فرزندان شامل ویژگی هایی است که بر روی چند تلفن و یا تبلت قابل اجرا است. نرم افزار یا همان برنامه کنترل و نظارت فرزندان (هک گوشی فرزند)، به پدران و مادران، امکان مسدود کردن برنامه های خاصی را بر روی دستگاه گوشی فرزندان خواهد داد و یا می توانند تمام وب سایت هایی که فکر می کنند ممکن است به فرزندان خود آسیب برسانند را از طریق پنل کاربری خود فیلتر و یا مسدود کنند تا فرزندان دیگر اجازه دسترسی به آن سایت را نداشته باشند.

برنامه کنترل فرزندان توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است. تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند . این نرم افزار امکان هک گوشی و نظارت بر پیامک ها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *