آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI

آیا هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI امکانپذیر است؟

ممکن است به هر دلیلی مثل کشف یک سری حقایق خانوادگی، شما را به فکر هک کردن و نفوذ به گوشی شخصی دیگر (نظارت بر همسر و فرزند) به ذهنتان رسیده باشد. در این صورت احتمالا اولین کاری که انجام خواهید داد تحقیق درباره عمل هک و روش های انجام آن است.

هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI

حتما تاکنون متوجه شده اید که هک کردن گوشی ممکن است به روش هایی چون (هک گوشی از طریق شماره موبایل ، هک گوشی از طریق شماره تلفن ، هک گوشی با استفاده از نرم افزار و هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI) انجام شود، اما این که کدام یک از این روش ها راحت تر انجام می شوند و یا برای انجام هریک از آنها چه ابزاری لازم است را در مطالب قبلی به طور مفصل توضیح داده ایم.

در این مطلب قصد داریم درباره هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI به طور مفصل صحبت کرده و علاوه بر توضیح درباره شماره سریال یا کد IMEI گوشی درباره نحوه انجام هک گوشی با IMEI توضیح خواهیم داد.

[jwp-video n=”2″]

شماره سریال یا کد IMEI چیست ؟

ممکن است برخی از شما به دنبال برنامه هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI باشید، اما هنوز به طور دقیق اطلاعی درباره شماره سریال گوشی و کارایی آن نداشته باشید. از همین رو ما تصمیم داریم تا ابتدا به طور کامل شماره سریال گوشی را معرفی کرده و کارایی های آن را توضیح دهیم.

شماره سریال گوشی شماره ای منحصر به فرد است که در پشت دستگاه موبایل و یا برروی جعبه آن درج می شود. این شماره برای شناسایی و تمایز گوشی موبایل از سایر مدل های مشابه استفاده می شود. شماره سریال را روی یک برچسب روی جعبه دستگاه، صفحه پشتی دستگاه و در داخل “وضعیت” از فهرست “درباره دستگاه” در زیر تنظیمات پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید از طریق شماره گیری *#6# شماره سریال گوشی خود را به دست آورید.

شماره های سریال فقط به تلفن محدود نمی شوند و می توان آن ها را در ابزارهای مختلفی مانند ماوس، صفحه کلید، لپ تاپ و موارد دیگر نیز مشاهده کرد. آنها ترکیبی از حروف و اعداد هستند که تا حدودی شبیه like RZ8130… یا ’YN441 #… می باشند. در بسیاری از موارد شماره سریال دستگاه خود را با پیش شماره “S / N” پیدا خواهید کرد.

آیا هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI انجام می شود؟

در ادامه مقاله هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI | آیا کسی می تواند با استفاده از شماره سریال به تلفن شما دسترسی پیدا کند؟ آن را هک کند یا به دستگاه شما آسیب برساند؟ به این سوال نمی توانیم پاسخ قاطعی بدهیم، چرا که هک گوشی با شماره سریال نیازمند داشتن مهارت های زیادی است که هرکسی از این مهارت ها بهره مند نیست. اما برنامه های مختلفی هستند که با داشتن شماره سریال گوشی و دیگر اطلاعات مانند شماره تلفن و … اقدام به هک گوشی های مختلف می کنند.

آیا به اشتراک گذاری شماره های سریال ایمن است؟

همانطور که در بالا نیز گفتیم نمی توان مطمئن بود که هرکسی با داشتن شماره سریال دستگاه شما، می تواند اقدام به هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI آن و نفوذ به اطلاعات شخصی شما نماید. بنابراین جایی برای نگرانی نیست. اما باید بدانید که بهتر است شماره سریال دستگاه تلفن همراه خود را در معرض دید افراد مشکوک قرار ندهید، چرا که امکان هک و سرقت اطلاعات شما باز هم وجود دارد.

شماره سریال به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟

همانطور که پیش از این در خصوص هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI گفتیم، شماره سریال برای تشخیص و تفکیک دستگاه های مختلف به کار می رود. در واقع اعداد سریال بیشتر هنگامی به کار می روند که یک دستگاه در مرکز خدمات برای تعمیر یا تعویض قطعات برده شود. سازندگان از آنها استفاده می کنند تا صحت دستگاه مذکور را بررسی کنند و همچنین بررسی کنند که آیا آنها در دوره گارانتی هستند یا خیر و همچنین سوابق سرویس قبلی را دارند و هرگز نمی توانند.

در حالی که به اشتراک گذاری شماره سریال خود با مدیران شرکت که به شما در تعمیر یا تعویض دستگاه کمک می کند کاملاً خوب است ، باید از به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعاتی در کانال های رسانه های اجتماعی خودداری کنید. “هرگز ایده خوبی نیست که شماره سریال هر محصول را بصورت آنلاین ارسال کنید.

یک مدل و شماره سریال سیستم هایی که هنوز در گارانتی هستند می توانند سوء استفاده شوند. و به منظور تقلب در سفارش قطعات یا پرونده های مربوط به ضمانت نامه، استفاده شوند. همچنین اگر کسی IMEI تلفن هوشمند شما را داشته باشد ، می تواند دستگاه تلفن همراه شما را کلون کند.

در این صورت اگر تلفن هکر و تلفن کلون شده هر دو به طور همزمان روشن باشند . در حالی که هر دو تلاش می کنند به همان شبکه دسترسی داشته باشند. ارائه دهنده خدمات بی سیم شما می تواند به طور خودکار هم دستگاه شما و هم دستگاه کلون شده را غیرفعال کند.

همچنین برنامه هایی مانند WhatsApp از IMEI شما به عنوان شناسه استفاده می کنند، بنابراین اگر شخصی شماره IMEI شما را داشته باشد ممکن است به راحتی دسترسی به حساب WhatsApp شما داشته باشد.

توجه داشته باشید که اگر شما یک گوشی موبایل کارکرده و استفاده شده را خریداری می کنید، حتما شماره IMEI را با اپراتور سیمکارت خود بررسی کنید. همچنین می توانید IMEI خود را ، که یک سریال 15 رقمی است ، با تایپ کردن * # 06 # در صفحه کلید خود مشاهده کنید. شماره IMEI شما بلافاصله روی صفحه تلفن هوشمند یا تلفن همراه شما نمایش داده می شود.

[jwp-video n=”1″]

آیا می توان گوشی گم شده را از طریق شماره سریال ردیابی کرد؟

هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI ارتباطی به سرقت گوشی شما ندارد، زیرا سرقت تلفن های هوشمند در سال های اخیر با یک مطالعه از گزارش های مصرف کننده، به تجارت بزرگی تبدیل شده است. که نشان می دهد در سال 2013 حدود 3.1 میلیون آمریکایی خود را در پایان از دست دادن این روند پیدا کردند. اما پیشرفت فناوری به گونه ای است که امکان دارد تلفن شما را از کیلومترها آن طرف تر و حتی به صورت خاموش ردیابی کند.

هر تلفن همراه دارای یک کد IMEI ( هویت بین المللی تجهیزات ایستگاه موبایل یا International Mobile Equipment Identity ) می باشد. که به عنوان ویژگی مشخص کننده آن است. IMEI یا همان شماره سریال می تواند برای تعیین شماره مدل ، کشور مبدا و حتی اینکه آیا تلفن از دست رفته یا سرقت شده گزارش شده است، استفاده شود. در واقع، شبکه های تلفن همراه از شماره های IMEI برای تأیید دستگاههای معتبر استفاده می کنند تا بتوانند دسترسی به شبکه تلفنهایی را که توسط صاحبان مربوطه از بین رفته یا به سرقت رفته باشند ممنوع کنند.

چگونه بفهمیم از طریق شماره سریال هک شده ایم؟

اگر احساس می کنید که هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI بر روی گوشی شما انجام شده است و این اتفاق برای شما رخ دهد چه باید کرد؟ اگر تلفن شما هک یا کلون شده است، یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید، این است که از اپراتور همراه خود بخواهید سوابق تلفن و انتقال داده شما را تهیه کنند. به این ترتیب، می توانید لیست ها را اسکن کنید تا ببینید که آیا اختلافاتی وجود دارد یا خیر.

درصورتی که از هک شدن خود مطمئن شدید، باید از ارائه دهنده خدمات بی سیم خود بخواهید که IMEI شما را مسدود کند. تا هرگونه کلون از تلفن همراه شما مسدود شود. هک شدن شماره سریال تلفن همراه شما یک مسئله جدی است چرا که می تواند باعث قطع سرویس به گوشی شما شود. همچنین ممکن است که سارقان بتوانند به اطلاعات شخصی شما برای ارتکاب کلاهبرداری دسترسی پیدا کنند.

[jwp-video n=”3″]

هک گوشی با شماره سریال را چگونه انجام دهیم؟

تا به اینجا به طور کامل در خصوص هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI توضیح دادیم و شما هم با شماره سریال و کاربردهای آن آشنا شدید. متوجه شدید که شماره سریال علاوه بر این که هویت یک دستگاه را مشخص می کند، می تواند موجب انتقال و نفوذ به اطلاعات یک دستگاه تلفن همراه شود. اما سوالی که احتمالا ذهن بسیاری از شما را مشغول کرده این است که چه طور می توانیم هک گوشی با شماره سریال را انجام دهیم؟

برای هک گوشی با شماره سریال یا کد IMEI باید یک هکر کاملا حرفه ای باشید و به بسیاری از مهارت ها از جمله زبان های برنامه نویسی مسلط باشید. و یا باید از ابزارهای موجود یعنی برنامه هایی که برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای در اختیارتان قرار داده اند، استفاده کنید.

اگر شما یک هکر حرفه ای یا حتی معمولی باشید که خودتان می دانید چه کاری باید انجام دهید. اما اگر یک فرد معمولی و بدون داشتن مهارت در زمینه های مربوط به هک هستید باید بدانید که برای هکر شدن راه های زیادی را باید طی کنید و نیازمند زمان بسیار زیاد هستید که توضیح درباره هر کدام از این راه ها نیز صحبت های زیادی دارد، که در این مقاله گنجانده نمی شود.

اما اگر می خواهید از طریق برنامه های هک گوشی با شماره سریال اقدام به عمل هک کنید و به اطلاعات گوشی شخص موردنظر دسترسی پیدا کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است بدانید که استفاده از نرم افزارهای هک و در واقع نرم افزارهای کنترلی و نظارت مشروط به استفاده آن برای نظارت و کنترل فرزندان زیر 18 سال می باشد. و در صورت بهره بردن از آن ها برای هک گوشی دیگران بدون اجازه ، مرتکب جرم شده و پیگرد قانونی دارد.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *