کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

برنامه هک شماره موبایل

برنامه هک شماره موبایل | در دنیای امروز، هک شدن گوشی موبایل بزرگترین کابوس بسیاری از افراد دنیا است و متاسفانه هک گوشی از طریق شماره تلفن نیز در دنیای امروزی کاملا امکان پذیر است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که لحظه ای به گوشی خود نگاه کنید و با خود بگویید که آیا گوشی من هم هک شده؟

تیم همیار مارکت اندروید تلاش کرده است تا برای بالا بردن آگاهی هرچه بیشتر، برنامه هک شماره موبایل را به شما عزیزان معرفی کند و در نهایت روش های جلوگیری از هک گوشی از طریق شماره موبایل، شماره تلفن، پیامک یا اس ام اس و.. را مطلع کند.

برنامه هک شماره موبایل

در جواب باید به شما بگوییم که بله و برنامه هک شماره موبایل کاملا وجود دارد و برخی از هکرهای بسیار حرفه ای می توانند عملیات هک شماره موبایل را به خوبی انجام دهند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چه کارهایی انجام دهید تا توسط هکرها هک نشوید و در انتهای مطلب هم یک برنامه فوق العاده جهت کنترل و هک گوشی موبایل به شما معرفی خواهیم کرد.

اما هک شماره تلفن چگونه انجام میشود؟

نگران نباشید، چرا که یک هکر با اطلاعات معمولی نمی تواند با استفاده از یک برنامه هک شماره موبایل و شماره تلفن شما، گوشی شما را به راحتی هک کند. مگر این که با نرم افزار خاصی که در انتهای مطلب معرفی می کنیم امکان پذیر است. زیرا اگر اینگونه نبود، تمام افراد از راه دور و توسط برنامه هک شماره موبایل می توانستند گوشی شما را به راحتی هک و به اطلاعات خصوصی و محرمانه شما دست پیدا کنند.

پس نتیجه می گیریم که هک گوشی از طریق برنامه هک شماره موبایل برای افراد مبتدی کار آسانی نیست، پس مطمئن باشید که هک شماره موبایل و هک شدن گوشی تلفن از طریق شماره موبایل هم کار آسانی نیست. اما برای جلوگیری از این موضوع در این مطلب برخی روش های جلوگیری از هک گوشی موبایل و حفظ امنیت بیشتر حریم خصوصی را به شما معرفی می کنیم.

احتمال هک شدن شماره با رمز کاهش می یابد

شاید ابتدایی ترین اقدام برای جلوگیری از هک موبایل از طریق شماره تلفن گذاشتن رمز بر روی گوشی و نرم افزار ها باشد. اما هرگز فراموش نکنید که برای پیشگیری از هک گوشی از طریق شماره موبایل، تلگرام و یا واتساپ و دیگر موارد این چنینی، باید حتما از رمز قوی و مناسب برای گوشی موبایل خود استفاده کنید و اگر گوشی شما قابلیت استفاده از سنسور اثر انگشت که یکی از بهترین روش های امنیتی است را دارد، از آن به عنوان رمز عبور استفاده کنید. شما برای امنیت و حریم خصوصی خود، باید حتما از یک رمز مناسب برای گوشی و اطلاعات داخل آن استفاده کنید تا گوشی شما هک نشود.

جلوگیری از هک شدن شماره موبایل توسط ایمیل

اگر تا به امروز برای همه کارها و اکانت های خود از یک ایمیل مشترک استفاده می کردید، پس همین حالا از انجام این کار دست بکشید، چرا که استفاده از یک ایمیل مشترک برای همه حساب های کاربری و اطلاعات خود، این امکان را به هکر ها می دهید تا با پیدا کردن فقط یک رمز عبور به کلیه اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و یا با استفاده از برنامه هک شماره موبایل به راحتی به اطلاعات داخل گوشی شما نفوذ کنند.

پیشنهاد تیم همیار مارکت اندروید به شما این است که برای برنامه های معمولی که اطلاعات خاصی را در آن ها ذخیره نمی کنید، از یک ایمیل کاملا جداگانه استفاده کنید و همچنین برای برنامه های مهم مثل حساب های بانکی و اطلاعات مالی حتما از ایمیل های گوناگون و با رمزهای بسیار قوی استفاده کنید.

هک کردن گوشی با شماره و اس ام اس چگونه انجام می شود؟

به این نکته مهم توجه نمایید که ایمن بودن اینترنت شما نیز در هک نشدن گوشی شما تاثییر بسیار فراوانی دارد. اما در پاسخ به سوال چگونگی هک گوشی با شماره تلفن و پیامک توسط برنامه هک شماره موبایل باید به شما بگوییم که این کار عموما از طریق پیامک های (SMS) نامربوط نرم افزارهای مختلف انجام می شود.

یعنی ممکن است که برای شما پیامک یا پیامک هایی ارسال شوند و در داخل متن آن ها از شما بخواهند که برای مثال اکانت نرم افزار اینستاگرام یا برنامه فیسبوک خود را تایید (Verify) کنید، یا یک پیامک جعلی و مشکوک با نام بانکی که در آن حساب دارید دریاف کنید که باید حتما آن ها را نادیده بگیرید.

مسئله خیلی مهم اینجاست که اگر از شما از یک شماره موبایل برای ایمیل، حساب های بانکی و برنامه های خود استفاده کنید، هکر به راحتی می تواند با دسترسی به شماره موبایل شما توسط برنامه هک شماره موبایل و دریافت تنها یک پیامک به گوشی شما، به هک گوشی موبایل شما از طریق شماره تلفن برسد و تمامی اطلاعات شما را تغییر دهد. بنابراین برای پیشگیری از چنین اتفاقات تلخی به هر پیامکی هرگز پاسخ ندهید و تعبیرات لازم را در نظر بگیرید.

استفاده از سوال های امنیتی برای هک موبایل از طریق شماره تلفن

یکی از روش هایی که اکثر هکرها با استفاده از برنامه هک شماره موبایل برای پیدا کردن رمز عبور اشخاص مورد نظر خود استفاده می کنند، دسترسی به سوال های امنیتی (Security Questions) آن فرد است. یعنی هکر یا افراد سودجو فقط با داشتن یکسری از اطلاعات عمومی و کاملا عادی شما، به راحتی می توانند به جواب سوالات امنیتی دست یافته و در نتیجه می توانند رمز عبور شما را بازیابی کرده و به رمز عبور شما برسند.

پس نتیجه می گیریم که از قرار دادن پاسخ های آسان و قابل حدس زدن برای این اینگونه سوالات امنیتی جدا خودداری کنید و سعی کنید که جواب های خیالی (غیر شخصی) به این سوالات بدهید تا هرگز قابل پیش بینی نباشند. همچنین پیشنهاد می کنیم که در استفاده از اینترنت بانک ها حتما از رمز یکبار مصرف استفاده کنید.

سیستم سیگنالینگ شماره 7 -SS7

برای انجام عملیات هک گوشی از طریق شماره تلفن و شماره موبایل از یک سرویس شبکه تبادل اطلاعات با نام سیستم سیگنالینگ شماره 7 -SS7 به انگلیسی (Signalling System No. 7 -SS7) استفاده می کنند که در انگلستان با نام C7 و در آمریکا با نام CCSS7 شناخته می شود و به عنوان یک واسطه بین شبکه های ارتباطی تلفن همراه موبایل عمل خواهد کرد.

به این گونه که هنگام برقراری هرگونه تماس یا ارسال پیام‌ های متنی در شبکه سیستم سیگنالینگ SS7، اطلاعات کاملی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت حساب ها و سایر اقدامات دیگر را به یک شبکه دیگر و یا ارتباط تماس گیرنده را به مکان دیگری متصل می کند.

با هک کردن از طریق سیستم سیگنالینگ SS7 و با استفاده از شماره تلفن یا شماره موبایل شخص مورد نظر (هدف)، یک مهاجم یا هکر می تواند به راحتی موقعیت مکانی قربانی را از طریق گوشی تلفن همراه او ردیابی کند، پیام های ارسال و دریافت‌ شده او را بصورت کامل بخواند و تماس های تلفنی او را بصورت کامل گوش دهد و حتی مکالمات را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه او را بدست آورد.

این آسیب پذیری هرگز توسط گوشی تلفن همراه شما انجام نمی شود و در اصل در زیرساخت های مخابراتی شبکه تلفن همراه و تلفنی ثابت وجود دارد، اما نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه برنامه امنیتی و تایید شده توسط مارکت گوگل بر روی گوشی موبایل شما، هرگز نمی توانند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کنند و متاسفانه SS7 کار خود را انجام می دهد، در واقع این ضعف امنیتی شبکه های موبایل است که هک می شود، نه ضعف گوشی تلفن همراه شما.

دانلود برنامه هک شماره موبایل

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

بیشترین جستجوها در خصوص هک شماره

هک شدن شماره موبایلدانلود هک شماره موبایل
هک شماره موبایل همسرهک شماره موبایل فرزند
هک شماره موبایل افرادهک شماره از راه دور
هک شماره تلفنهک کردن شماره
آموزش هک شمارهروش هک شماره موبایل
ترفند هک شمارههک گوشی با شماره
هک شماره تلفن دیگرانهک شماره از راه دور
هک از طریق تماس تلفنیهک کردن شماره تلفن
هک گوشی با شمارهنرم افزار هک شماره تلفن
هک کردن یک شمارههک از طریق شماره تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *