کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

سامانه کنترل گوشی فرزند

سامانه کنترل گوشی فرزند | سامانه مراقبت از خانواده | نرم افزار کنترل والدین

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند در اصل یک نرم افزار کنترل والدین با قابلیت نصب بسیار راحت و آسان می باشد که با نصب برنامه بر روی گوشی تلفن همراه فرزندان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور فعالیت های فرزند خود را توسط کنترل پنل اختصاصی خود تحت نظر بگیرید. برخی از امکانات برنامه کنترل فرزند در ادامه مطلب به شما معرفی می گردد.

سامانه کنترل گوشی فرزند

نرم افزار سامانه کنترل گوشی فرزند و مراقبت از فرزندان خانواده کاملا از راه دور عمل می کند و به شما والدین گرامی امکان کنترل کاملا نامحسوس و مخفی گوشی فرزند را از راه دور می دهد، چراکه والدین با استفاده از این برنامه می توانند کنترل و نظارت دقیقی بر تمام تماس و پیام های گوشی فرزند و یا فرزندان خود داشته باشند.

حتی والدین می توانند موقعیت مکانی فرزند را بر روی نقشه های گوگل بصورت لحظه ای مشاهده کرده و علاوه بر این موارد می توانند کنترل کاملی بر روی شبکه های اجتماعی از جمله (کنترل اینستاگرام، کنترل تلگرام، کنترل واتساپ، کنترل فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی و مسنجرهای ارتباطی گوشی فرزند را از راه دور و توسط کنترل پنل مدیریتی خود کنترل کنید.

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند برای کنترل والدین و در جهت امنیت و نظارت بر فعالیت های فرزندان در اینترنت و شبکه های اجتماعی طراحی و ارائه شده است و توسط این برنامه فوق حرفه ای تمامی نیازهای شما جهت کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتان در نظر گرفته شده است.

امکانات برنامه کنترل والدین

والدین باید این برنامه را طبق آموزش های مندرج در پنل کاربری خود بر روی گوشی فرزند نصب و فعال کنند، سپس از راه دور و از طریق پنل کاربری خود می توانند به صورت کاملا نامحسوس و مخفی تمام اطلاعات گوشی چون پیام ها، تماس ها، گزارش شبکه های اجتماعی، موقعیت های مکانی، گالری تصاویر و بسیار امکانات دیگر گوشی فرزندتان را کنترل و ردیابی کنید.

کنترل مخفی تماس های گوشی فرزند

(Call Tracker)

برنامه نظارتی سامانه کنترل گوشی فرزند به صورت کاملا خصوصی و مخفیانه تمام گزارشات تماس های دریافتی و ارسالی گوشی مورد نظر شما را برای شما به پنل کاربری ارسال می کند، به این نکته توجه داشته باشید که تمام گزارشات دریافتی در پنل شامل مشاهده نام و شماره، نمایش کامل اطلاعات تماس (ورودی، خروجی، از دست رفته یا همان بی پاسخ)، تاریخ و ساعت تماس، ثبت موقعیت مکانی تماس بر روی نقشه و حتی نمایش تماس های حذف شده می باشد.

کنترل مخفی پیام های گوشی فرزند

(SMS Tracker)

برنامه نظارتی سامانه کنترل گوشی فرزند به صورت کاملا نامحسوس تمام گزارشات پیام ها (پیامک ها) یا همان SMS اس ام اس های دریافتی و ارسالی گوشی فرزند را برای شما به پنل کاربری ارسال می کند، این دریافتی از گوشی فرزند شامل متن و محتوای کامل هر پیام، نمایش نام و شماره گیرنده یا فرستنده (فرزند)، ثبت موقعیت مکانی هنگام ارسال یا دریافت پیامک، نمایش تاریخ و ساعت، ایجاد هشدار متن دلخواه شما هنگام نمایش پیامک های مشکوک است.
ردیابی زنده گوشی فرزند

(Live Tracking)

با برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند می توانید بصورت کاملا زنده و لحظه ای از موقعیت مکانی فرزند خود در هر مکانی مطلع باشید، محل هایی که فرزند شما در آن ها تردد می کند را بر روی نقشه کنترل کنید و مکان های مجاز و غیرمجاز تردد فرزند را بر روی نقشه تعیین کنید. بعنوان مثال می توانید محدوده مسیر رفت و آمد فرزند یا فرزندان را از مسیر مدرسه تا منزل را بر روی نقشه تعیین کنید و یا در کاربردهای تجاری می توانید برای ویزیتورها و بازاریان خود مناطق و محدوده های تردد را مشخص کنید.
کنترل شبکه های اجتماعی گوشی فرزند

(Control Social Networks)

یکی از نگران کننده ترین و خطرناک ترین بسترهایی که فرزند یا فرزندان شما می توانند توسط آن با ده ها و یا هزاران افراد ناشناس و با رده های سنی مختلف، فرهنگ و تربیت متفاوت رو به رو باشد و سلامت و امنیت فرزند را به خطر اندازد، بسترهای ارتباطی همچون استفاده از شبکه های اجتماعی اینستاگرام، واتساپ، تلگرام، فیس بوک و دیگر این بستر ها می باشند که با سیستم نظارتی سامانه کنترل گوشی فرزند امکان نظارت و کنترل کلیه شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.
کنترل برنامه های نصب شده گوشی فرزند

(Control Installed Programs)

توسط نرم افزار سامانه کنترل گوشی فرزند می توانید لیست کاملی از تمام اپلیکیشن ها و برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمندان خود را بصورت دقیق داشته باشید و با کنترل دقیق اپلیکیشن ها از وجود برنامه های غیرمجاز مطلع شوید و در صورت لزوم می توانید برنامه مورد نظر خود را از راه دور بلاک (مسدود) کنید. همچنین می توانید زمان استفاده از برنامه ها را برای فرزند تعیین کنید تا در روزها و یا ساعات مشخصی از شبانه روز توسط فرزند قابل اجرا باشند و یا بصورت همیشگی درحالت مسدود قرار بگیرند.

کنترل تصاویر گالری گوشی فرزند

(Pictures Tracker)

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند این امکان را به والدین می دهد تا بتوانند تمام عکس های موجود در گالری گوشی فرزند خود را در پنل کنترلینگ خود دریافت و مشاهده کنند و به والدین مجوز کنترل و نظارت بر عکس ها و تصاویرهای موجود و دانلود شده در گوشی فرزندتان را می دهد.
نصب کاملا مخفی و نامحسوس

(Completely Secret Installation)

برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند پس از نصب بر روی گوشی فرزند بصورت کامل مخفی می شود و هیچ گونه آیکون، اعلان، هشدار و پیامی بر روی گوشی فرزندتان نمایش نمی دهد و از این رو شما می توانید با خیال راحت به کنترل گوشی فرزندتان بپردازید.

شما والدین محترم می توانید با استفاده از برنامه سامانه کنترل گوشی فرزند در جهت امنیت و ایمنی فرزند و یا فرزندان خود در فضای مجازی (اینترنت و شبکه های اجتماعی) و همچنین در بیرون از محیط گرم خانواده خود مورد استفاده قرار دهید. اکنون می توانید برنامه کنترل گوشی موبایل فرزند نظارت آزاد را با خیال راحت دانلود نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *