آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک اکانت اینستاگرام (پیج خصوصی) چگونه است؟

با چه روشی می شود هک اکانت اینستاگرام شخصی را انجام داد؟

هک اکانت اینستاگرام : امروزه بحث افزایش امنیت و محافظت از اطلاعات شخصی، دو کلمه جدا ناپذیری هستند که از ترس و نگرانی مردم تبدیل به ضرورتی در زندگی آن ها شده است. و به نظر که فرقی نمی کند مجازی باشد یا واقعی!!!

در کل تمام انسان ها بدون داشتن امنیت (در هر زمینه ای) همیشه نگران هستند. اما امنیت فضای مجازی یکی از بزرگترین نگرانی هایی است که با پیشرفت روزانه تکنولوژی و زندگی دیجیتال، بیشتر از هر زمان دیگری ذهن تمام انسان ها را درگیر خود کرده است.

بهتر است این واقعیت را قبول کنیم که تمام ما سال هاست که به غیر از هویت های گوناگونی که خودمان داریم، یک هویت مجازی هم به زندگی ما اضافه شده است که برای این هویت مجازی هم اهمیت بسیار زیادی قائل هستیم.

بستری که تمام هویت های مجازی ما در آن ها ایجاد می شوند، شبکه های اجتماعی (Social Networks) هستند و یکی از معروف ترین شبکه اجتماعی حاضر در جهان چیزی نیست به نام ” اینستاگرام ” که امروزه تاثیر بسیار بالایی در تمام زندگی روزمره افراد مختلف دارد و اکثر مردم به گشت و گذار در آن می پردازند.

اما مسئله مهمی که باعث نگرانی افراد بسیاری می شود این است که وقتی یک شبکه مجازی پر مخاطب در سطح جهان درحال فعالیت می باشد، هکر های آن هم با پیشرفت آن زیاد می شوند. برای مثال، اگر همین لحظه در گوگل کلمه ” هک اینستاگرام” را جستجو کنید، بیش از صد ها وب سایت را در نتایج خود به شما نشان می دهد که یا برنامه و نرم افزارهایی برای هک اکانت اینستاگرام معرفی کرده و آن ها را می فروشند و یا روش و راه کارهایی را برای هک کردن اینستاگرام سراغ دارند، اما این ادعا ها تا چه اندازه واقعیت دارد؟

هک اکانت اینستاگرام (6 روش اصلی هک پیج های Private) در اینستاگرام

هک اکانت اینستاگرام (6 روش اصلی هک پیج های Private) در اینستاگرام

هک اکانت اینستاگرام

توجه داشته باشید که تنها نکته ای که شما در خصوص هک اکانت اینستاگرام باید بدانید این است که ما می توانیم با اطمینان کامل به شما بگوییم که هک سرور اینستاگرام، تقریبا کار غیر ممکنی است و از این رو بسیاری از هکرهای مبتدی نام آشنا (حرفه ای) تلاش زیادی می کنند تا بتوانند حساب کاربری یا همان اکانت افراد مختلف را از راه دور هک کنند، زیرا برخی از این هکرها می خواهند توسط هک اکانت اینستاگرام افراد و از طریق این راه، برای خود کسب درآمد کنند و برخی دیگر از هکرها هم می خواهند با هک اینستا اشخاص مورد نظر خود به اهداف دیگری دست پیدا کنند.

در ادامه این مطلب در وب سایت همیار مارکت اندروید، قصد داریم تا پنج راه کاملا مطمئن را برای هک اکانت اینستاگرام به شما معرفی کنیم و در خصوص هریک به شما توضیحات کاملی بدهیم.

چرا باید هک حساب شخصی اینستاگرام را یاد بگیریم؟

اکثر ما برای اینکه در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای خود یک حریم خصوصی داشته باشیم و برای جلو گیری از هک اکانت اینستاگرام تمام پیج های اینستاگرام خود را شخصی سازی یا همان خصوصی (Private) کرده باشیم و با این کارها باز هم فکر می کنیم که دیگر گرفتا هک وهکرها نمی شویم، باید این نکته بسیار مهم را هم را بدانید که مسئله مهم این است که برای هک اکانت اینستاگرام نیز راه های بسیاری هم وجود دارند و احتمال این که اکانت اینستاگرام شما را از این راه ها هک کنند بسیار بالا می باشد. پس شما باید معروف ترین این راه و روش های هک اینستا را با دقت کامل بشناسید تا بتوانید امنیت پیج اینستای خود را بالاتر ببرید.

6 روش اصلی هک گوشی و پیج خصوصی اینستاگرام عبارتند از:

1. نفوذ به حساب اینستاگرام از طریق پسورد

پسورد یا همان رمزی را که برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام خود تعیین می کنید، می تواند اولین و بهترین گزینه برای جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام و نفوذ هکرها باشد. رمزهایی که از الگوهای بسیار ساده و معمولی مثل 123456789 استفاده می کنند، توسط هکرها به راحتی آب خوردن قابل حدس زدن هستند و هکر به راحتی هرچه تمام تر این پسوره ها را هک می کند؛ به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از پسوردی استفاده کنید که از 8 رقم بیشتر باشد و بهترین پسوردها، پسوردهایی هستند که در آن از انواع حروف کوچک و بزرگ، اعداد و کاراکترهای خاص استفاده شده باش.

بعنوان مثال، پسورد A8p457z@85$Rt#140&Q20 یک پسورد فوق العاده عالی و کاملا غیرقابل هک شدن می باشد و هیچ هکری در تمام دنیا نمی تواند با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای کرک به این رمز فوق حرفه ای نفوذ پیدا کند، پس حتما از رمزهای قوی برای جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید.

شاید با خودتان بپرسید که نرم افزارهای کرک چه نرم افزارهایی هستند؟ توجه داشته باشید که نرم افزارهای کرک (Crack software)، به نرم افزارهایی گفته می شوند که هکر با استفاده از آن می تواند به راحتی تمام، پسورد یا همان رمز عبور افراد را با موفقیت به دست آورد و فرآیندی هم که برای انجام این کار انجام می شود را در اصطلاح پسورد کرکر (Cracker password) می گویند.

اما متاسفانه در اکثر اوقات پسورد و رمزهای عبور به این شکل که در بالا گفتیم نیستند و حتی شما هم می توانید با کمی علم برنامه نویسی و به کمک پسورد کرکر ها، اکانت های خصوصی (پرایوت – Private) را به راحتی هک کنید. اما فقط یک مشکل کوچکی که در این بین وجود دارد این است که پروسه پسورد کرکر و روش کرک کردن پسورد توسط نرم افزار ممکن است که نیاز به زمان زیادی داشته باشد و اگر سطح امنیتی پسورد حساب کاربری شخص، طبق مثال گفته شده در بالا، بسیار قوی باشد، این کار ممکن است چندین ماه یا چندین سال هم طول بکشد.

در کل در این روش هیچ نیازی به نصب هیچ گونه برنامه ای در گوشی یا دستگاه هدف یا ارتباط مستقیم بین هکر و قربانی نبوده و فقط می توان از طریق ابزارهای شکننده پسورد مثل پسورد کرکر، موفق به انجام این حمله سایبری شد. همانطور که در مطالب بالا گفتیم، احتمال موفقیت این حمله خطرناک، ارتباط کاملا مستقیم با سادگی و قابل حدس بودن پسورد اولیه هدف دارد و هر چه کاربر از پسوردهای مطمئن تر و قوی تری شبیه به مثال بالا برای اکانت اینستاگرام خود استفاده کند، هکرها برای شکستن پسورد و هک اکانت اینستاگرام کار دشوارتری را پیش رو خواهد داشت.

2. نفوذ به اینستاگرام از طریق حملات فیشینگ

یکی از ساده ترین روش های هک اکانت اینستاگرام این است که هکر اقدام به ساخت یک اکانت جعلی یا صفحه ای معتبر می کند و از کاربران می خواهد تا برای افزایش اعتبار پسورد ورود به اکانت اینستاگرام خود یا مثلا برای تایید یک سری تغییرات ضروری در حساب کاربری خود، اطلاعات خصوصی خود را در آن صفحه کاملا جعلی و فیک وارد کنند. در این شرایط معمولا برخی از کاربران به راحتی گول این صفحه را خورده و چون حس می کند که مشکلی در اکانت اینستاگرام آن ها رخ داده است، متاسفانه طبق دستورات هکر عمل کرده و اطلاعات خصوصی اکانت اینستاگرام خود را از جمله پسورد ورود به حساب کاربری خود را در صفحه جعلی هکر، وارد می کند و به این ترتیب هکر به راحتی تمام می تواند وارد اینستاگرام آن شخص شود.

به عنوان مثال، ممکن است که شما در یک روز کاملا معمولی و در صورتی که هیچ اتفاقی نیوفتاده است، ناگهان یک ایمیل با نام کاربری اینستاگرام را دریافت کنید که به در متن آن ایمیل به شما می گوید که:

متاسفانه صفحه اینستاگرام شما به دلیل تلاش های مکرر جهت ورود نامعتبر به حساب، مسدود شده است و چنانچه شما صاحب این اکانت هستید بر روی لینکی که در ادامه همین ایمیل قرار دارد کلیک کرده و سایر مراحل اعتبار سنجی را انجام دهید.

پس شما هم با تعجب و بی خبر از همه جا بر روی همان لینک مشخص شده هکر کلیک می کنید و به یک صفحه ای که دقیقا شبیه به صفحه ورود به حساب اینستاگرام شما طراحی شده است وارد می شوید و با استرس و نگرانی از بسته شدن حساب اینستاگرام خود، متاسفانه اطلاعات حساب کاربری خود را برای ورود به اکانت اینستاگرام وارد می کنید، اما در حقیقت متاسفانه شما دقیقا اطلاعات محرمانه اکانت اینستای خودتان را در اختیار یک فرد هکر قرار داده اید.

از این رو باید حتما بدانید که متاسفانه حملات فیشینگ (Phishing attacks) نقش کاملا اساسی در سرقت اطلاعات مردم از جمله اطلاعات کارت های بانکی افراد را دارند. متاسفانه این گونه از حملات فیشینگ در سطح های مختلفی انجام می شوند و ممکن است که شخص با یک اکانت جعلی و با مهندسی اجتماعی اطلاعات محرمانه شما را از خودتان بگیرد و یا مثلا طبق گفته قبلی، یک پیج تقلبی و کاملا شبیه به صفحه ورود به اینستاگرام بسازند تا شما را فریب دهند. در هر حال، شما باید کاملا مواظب باشید و خیلی سریع اطلاعات خصوصی خود را در این برگه ها وارد نکنید.

اگر هم خود شما قصد دارید تا با این روش فردی را از راه دور هک کنید، باید به یک نکته بسیار مهمی دقت داشته باشید و این نکته مهم این است که باید کار خودتان را با دقت و ظرافت بالا و تقریبا بدون هیچ عیب و نقصی انجام دهید و همچنین اگر در کار خودتان کمی از چاشنی خلاقیت نیز کمک بگیرید. شما هم به راحتی می توانید با خلاقیت خود، راه های مختلفی را برای فریب دادن افراد مختلف پیدا کنید.

3. هک کردن اینستا از طریق نرم افزارها و سایت های افزایش فالوور

احتمالا تاکنون با جملاتی چون افزایش فالوور در چند دقیقه یا افزایش فالوور رایگان در اینترنت روبه رو شده اید! و حداقل تمام افراد برای یک بار هم شده این وسوسه را داشته اند، تا از این راه و روش ها برای جذب بیشتر مخاطبانشان در اینستاگرام استفاده کنند، ولی متاسفانه غافل از این که هیچ یک از این سایت ها و داستان هایشان اصلا واقعیت ندارند و به جای سود داشتن برای شما، بیشتر به ضرر شما تمام شده است.

البته وب سایت ها و نرم افزارهای معتبری هم در اینترنت وجود دارند که خدمات مختلف افزایش فالور اینستاگرام را به طور واقعی و قانونی و با استفاده از روش های کاملا اصولی برای کاربرانشان انجام می دهند، اما متاسفانه همیشه عده ای از افراد سودجو هستند که با ایجاد برنامه هایی تحت عنوان افزایش فالور، لایک و کامنت و … همچنین با تبلیغ کردن این سایت ها و برنامه ها به طور گسترده در سراسر وب، افراد زیادی را به دام خود انداخته و حساب کاربری شان را هک می کنند. زمانی که شخصی وارد اینگونه سایت ها یا نرم افزارها می شود در ابتدای کار باید حتما نام کاربری و پسوردی را که از آن ها برای ورود به اکانت اینستاگرام خود استفاده می کند را وارد کرده تا بتواند مثلا به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشد.

پیشنهاد تیم همیار مارکت اندروید در خصوص این که از بروز این گونه اتفاق ها جلوگیری کنید این است که، حتما قبل از هر اقدامی بهتر است که از داشتن فالوور های فیک و تقلبی جدا خودداری کنید و این تفکر پوچ هرچقدر فالور بیشتری داشته باشید، موفق تر هستید را نداشته باشید. در مرحله بعدی، برای محافظت و امنیت اطلاعاتتان شما خودتان مسئول هستید که نه تنها در این مورد بلکه در تمام موارد دیگر از نرم افزارهایی امنیتی استفاده کنید که اعتبار و امنیت آن ها بصورت کامل ثابت شده است.

اگر هم به دنبال روشی هستید که صفحه شخصی و private افراد را در اینستاگرام هک کنید، بهتر است از برنامه نویسی گوشی موبایل استفاده کنید و با طراحی و تولید یک برنامه جعلی و فیک، طوری آن برنامه را برنامه نویسی کنید که مثلا می تواند فالوور اینستاگرام را افزایش دهد یا این که مثلا برای شخصی لایک ثبت می کند، ولی طبق توضیحات بالا، برنامه شما دقیقا دارد پسورد اینستاگرام اشخاص را به دست می آورد و آن اطلاعات را به شما می دهد. ولی این کار به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید نیاز دارد و ممکن است طراحی آن هزینه بسیار بالایی داشته باشد و زمانبر باشد.

4. استفاده از ابزار های هک یا برنامه های کنترلینگ

یکی دیگر از روش هایی که برای هک اکانت اینستاگرام در پیش رو دارید و آن روش شما را به یک هکر کلاه صورتی تبدیل می کند، استفاده از برنامه برای هک گوشی دیگران است. اگر شما هم دوست دارید که در خصوص انواع روش های هکرها اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به مقاله «هک چیست؟ توضیحات کامل در خصوص هک و هکرها» مراجعه کنید و با انواع هکرها و روش های هک آشنا شوید. اما به هر حال، یکی دیگر از راه های شما برای هک کردن یک پیج استفاده از ابزارها و برنامه های مختلف است.

دسته اول اینگونه ابزارها، برنامه ها و نرم افزار های هک اکانت اینستاگرام هستند. ناگفته نباشد که برنامه های گوناگون دیگری هم برای هک اینستاگرام وجود دارند و شما به راحتی می توانید این برنامه ها را در گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی خود نصب و فعال کنید و نام کاربری فرد مورد نظر خود را در آن وارد کنید و پس از چند دقیقه، می توانید به اکانت خصوصی شخص دسترسی کامل داشته باشید. از بهترین نرم افزار ها و ابزارهای هک اینستا، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برنامه اینستاهک Instahack
برنامه اینستالیک Instaleak
برنامه آروو اپ Arro App

دسته دوم از این نرم افزارها و ابزار ها که شما می توانید از آن ها برای دسترسی و نفوذ به اطلاعات مهم حساب های کاربری اشخاص استفاده کنید، برنامه کنترلینگ و نظارتی سامانه همیار جی پی اس با نام نظارت آزاد می باشد. برنامه های کنترلینگ و نظارتی اپلیکیشن هایی هستند که بر روی گوشی شخص نصب و فعال می شوند و بصورت کامل از صفحه اصلی و منو گوشی مخفی می شوند تا مشکلی پیش نیاید. شما هم می توانید این نرم افزار را دانلود کرده؛ بر روی گوشی شخص مورد نظر (گوشی همسر ، گوشی فرزند و گوشی دیگران) نصب کرده و آنها را از راه دور کنترل کنید. البته باید به یک نکته بسیار مهم در متن زیر دقت کامل داشته باشید.

5. هک گوشی فرزند توسط سامانه SFP و سامانه مکسیروید

متاسفانه برخی از این گونه برنامه ها و نرم افزار های نظارتی، مخصوصا نسخه های ایرانی آن ها همچون سایت اسپای 24 (spy24.ir) به گوشی و اطلاعات شخصی خود شما هم دسترسی داشته و می توانند اطلاعات محرمانه شما را هم جمع آوری کنند. اما اگر می خواهید از سایت های کنترلینگ ایرانی بسیار ایمن همچون سامانه مراقبت از خانواده اس اف پی (SFP) و سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید (Maxiroid) استفاده کنید هیچ گونه مشکل امنیتی نداشته و این سایت ها هیچ گونه دسترسی به اطلاعات کاربران خود ندارند و برنامه ای را برای کنترل والدین و فقط در خصوص کنترل گوشی فرزندان در فضای مجازی ارائه می کنند.

اما اگر شما بخواهید از این سامانه ها برای هک کردن و کنترل دیگر افراد (افراد بالای 18 سال غیر فرزند) از آن ها استفاده کنید یا مثلا گوشی همسر خود را هک و کنترل کنید، این سامانه ها در صورت مطلع شدن از این کار شما از سرویس دادن به شما امتناع می کند و دسترسی شما را در سامانه خود مسدود کرده و می بندد.

6. هک کردن اینستاگرام با کیلاگر

یکی دیگر از روش ها و راه های هک اکانت اینستاگرام که اکثر هکرها ممکن است آن را امتحان کنند و برای هک کردن اطلاعات اینستاگرام شما تلاش کنند، استفاده از کیلاگرها Key Loggers می باشد. کیلاگر یکی دیگر از روش های مختلف بدافزارها می باشد که در گوشی موبایل یا کامپیوتر فرد قربانی نصب می شود و می تواند تمام کلیک هایی که کاربر بر روی کیبورد خود انجام می دهد را در یک فایل Log ذخیره کرده و این فایل سمی را برای هکر ارسال می کند.

برای هک کردن اینستاگرام یا همان هک اکانت اینستاگرام هر شخصی از طریق کی لاگر Key Logger ، اول از همه باید حتما مطمئن شوید که شخص مورد نظر شما برای ورود به حساب خصوصی  اینستاگرام خود از مرورگرها استفاده می کند یا اینکه هر بار از اینستا خود خروج log out می کند. در اینجا هکر به راحتی می تواند برنامه کی لاگر را در گوشی شخص قرار دهد و بعد از آن فقط منتظر یک بار ورود مجدد کاربر قربانی خود به حساب اینستاگرام می شود و پس از این اتفاق تلخ، پسورد قربانی توسط کیلاگر در فایل Log ثبت شده و در اختیار هکر قرار میگیرد.

چرا یک هکر باید حساب کاربری یک فرد عادی را هک کند؟

در ادامه مطلب هک اکانت اینستاگرام به سوال شما اینگونه پاسخ می دهیم که، ممکن است خود شما یا هکر برای انجام این کار اهداف مختلفی را در سر داشته باشید، لذا این امکان وجود دارد که شخص یا افرادی با شما دشمنی و خصومتی داشته باشند و با تلاش برنامه نویسی خود یا در نهایت استخدام یک هکر کارکشته و دادن اطلاعات شما به او، به نوعی می خواهند از شما انتقام بگیرند و یا با سهل انگاری خودتان، شخصی دیگر حتی بدون اهداف خاصی بتواند وارد اکانت اینستاگرام شما شود. هرچه که باشد هک اکانت اینستاگرام یک موضوعی جدی است که امروزه در سراسر اینترنت بسیار رایج شده است و شما باید با مراقبت های ویژه و روش های صحیح از حساب کاربری خود در مقابل افراد سودجو و هکرها جلوگیری نمایید. یا حتی در برخی موارد مشاهده شده است که حساب شخصی را هک کرده اند و از شخص باجگیری کرده اند و به درآمدهای بالایی رسیده اند.

امروزه هک کردن اکانت افراد در اینستاگرام معمولا چیزی نیست که بدون هیچ گونه دلیل خاصی صورت بگیرد،پس مطمئن باشید که شخص هکر با دلیل و هدفی کاملا مشخص شده اقدام به هک حساب اینستاگرام دیگران می کند. اکثر هکرهایی که معمولا حساب کاربری سلبریتی ها و افراد بسیار معروف را مورد تهاجم قرار داده و هک می کنند، با این هدف این کار را می کنند که در سطح جهانی بیشتر معروف و شناخته شوند و پس از این که، به هدفشان دست پیدا می کنند از حساب کاربری اینستاگرام شخص موردنظر خارج می شوند. اما دسته کمتری از هکرها وجود دارند که پس از هک و نفوذ به اکانت سلبرتی ها و افراد معروف در اینستاگرام، اقدام به فروش آن حساب می کنند و چون حساب کاربری هک شده سلبریتی ها و افراد معروف، دارای فالورهای میلیونی و بسیار زیادی است، معمولا پول خیلی خوبی گیر این گونه هکرها می آید؛ اما درکل بیشتر هکرها با توجه به قوانین بسیار سخت هک و نفوذ به حریم شخصی دیگران که در کشورهای مختلف جهان وجود دارند از انجام این کارها کاملا منصرف شده و صرفا با هدف قدرت نمایی و مشهور شدن خودشان، پس از گذشت مدتی، بصورت کامل از حساب کاربران هک شده خارج می شوند.

چرا ما باید روش های هک اینستا را یاد بگیریم؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم بگذارید تا یک مثالی برای شما بزنم، همگی ما با طرز کار انواع واکسن ها تا حدود زیادی آشنایی کامل داریم و این موضوع را هم به خوبی می دانیم که واکسن هایی که برای انواع بیماری های مختلف می زنیم، آن واکسن تولد شده در اصل یک نمونه کاملا زنده و ضعیف شده از همان بیماری است که از طریق واکسن وارد بدن انسان می شود و به این نحوه سیستم دفاعی بدن ما آن بیماری ضعیف شده را رمزگشایی کرده و سپس می تواند مبارزه با آن بیماری را بوصرت کامل یاد بگیرد. اول اینکه یاد گرفتن راه و روش های هک اکانت اینستاگرام هم می تواند دقیقا مثل یک واکسن یا همان آنتی هکر برای شما عمل کند که یک امنیت حساب کاربری خودتان را به وسیله این روش ها مورد سنجش قرار دهید و دوم اینکه به راحتی توسط هکرها در اینستاگرام هک نشوید.

در این مقاله در همیار مارکت اندروید ، بر این تلاش داشتیم تا 6 روش بسیار مهم و مطمئن در خصوص هک اکانت اینستاگرام به شما دوستان و کاربران همیشگی معرفی کنیم تا شما بتوانید توسط این روش های ارائه شده، راه های مناسب مقابله با آن ها را به خوبی بشناسید و یا اگر نیاز به هک پیچ شخصی اینستاگرام خود را داشتید، از آن ها استفاده کنید.

سوالات متداول
آیا می توان پیج خصوصی Private در اینستاگرام را هک کرد؟
 بله شما می توانید با روش هایی مثل فیشینگ Phishing، کرک پسورد Crack Password یا روش های دیگر به پیج های اینستاگرام نفوذ کرده و اکانت آن ها را بصورت کامل هک کنید.
فیشینگ Phishing چیست؟
 فیشینگ (Phishing) یکی از رشته های مهندسی اجتماعی یا هنر فریب است که شما می توانید از طریق آن کاربر هدف را در یک صفحه ورود کاملا جعلی و تقلبی قرار دهید و اطلاعات خصوصی را از خود شخص بگیرید.
چرا یک هکر باید حساب ما را هک کند؟
دلایل مختلفی برای هکرها و هک کردن وجود دارند و در سال های اخیر حدود پنجاه درصد از هک ها به خاطر داشتن کنترل و نظارت بر روی افراد دیگر صورت می گیرد. اما دلایل هکر برای هک کردن شما می تواند بسیار متفاوت باشد.
چرا باید روش های هک کردن اینستاگرام را بلد باشیم؟
شما باید به این خاطر روش های هک کردن اینستاگرام را یاد بگیرید که خودتان بتوانید امنیت پیج اینستای خود را تا حدود زیادی در برابر ترفند و حمله هکرها بالا ببرید و توسط این روش ها هرگز هک نشوید و همچنین اگر نیاز به هک اکانت شخصی در اینستاگرام را داشتید، از این روش ها استفاده کنید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *