کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

آموزش هک اینستاگرام با 5 روش حرفه ای

آموزش هک اینستاگرام

آموزش هک اینستاگرام: همانطور که می دانید؛ اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی در تمام دنیا است که امروزه افراد بسیار در آن پیج های مربوط به خود را دارند و نه تنها در آن برای کسب و کار خود تبلیغ می کنند، بلکه افرادی حتی کسب و کار های خود را از Instagram شروع می کنند و آنلاین پول در می آورند.

اینستاگرام در چند سال اخیر به یکی از محبوب ترین نرم افزار های روی گوشی و در کل به یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی در دنیا تبدیل شد که طرفداران زیادی نیز دارد. اما همراه با هر شبکه در فضای مجازی، روش های هک کردن یا سوال هایی درباره امنیت آن نیز به وجود می آید که برای بسیاری از ما حائز اهمیت است.

دانستن روش های هک اینستاگرام می تواند به ما کمک کند که بتوانیم امنیت پیج خود را بالا ببریم و به راحتی توسط اشخاص دیگر هک نشویم. در این مقاله در همیار مارکت اندروید، قصد داریم تا چندین روش و ابزار مهم در هک کردن اینستاگرام را معرفی کنیم و در واقع آموزش هک اینستاگرام را برای شما به اشتراک بگذاریم.

کرک و هک پسورد اینستاگرام

هک پسورد اینستاگرام

1: کرک پسورد اینستاگرام

قطعا روش کرک پسورد اینستاگرام (Crack Instagram password) را در تمامی مقالات دیگر برای آموزش هک اکانت اینستاگرام نیز پیدا خواهید کرد. اولین و راحت ترین راه برای هک کردن یک پیج در اینستاگرام، به دست آوردن پسورد آن است. کرک پسورد (Crack password) یکی از ابتدایی ترین راه هایی است که توسط آن شما یا عزیزانتان را هک می کنند و اکانت های شما دچار مشکل می شود. 3 ابزار کاربردی برای کرک اینستاگرام عبارتند از:

  1. اینستا اینسِین (InstaInsane)
  2. اینستاشِل (InstaShell)
  3. اینستا هک (InstaHack)

در میان این 3 ابزار، دو ابزار اول یعنی InstaInsane و InstaShell یک برنامه هستند که شما میتوانید روی سیستم خود نصب کنید و از آن استفاده کنید. برای استفاده از این دو نرم افزار باید در ابتدا یک فایل از پسورد های احتمالی به آنها بدهید.

برای مثال شخصی که قصد هک کردنش را دارید در سال 1378 به دنیا آمده. تاریخ تولد او به شمسی یا میلادی، می توانید در بخشی از پسورد باشد، پس در فایل پسورد قرار میگیرد. اطلاعات دیگری مانند اسم و فامیلی، نام حیوان خانگی، ایمیل یا برخی چیز های مورد علاقه شخص مورد نظرتان نیز می تواند در این فایل قرار بگیرد.

پس از تکمیل فایل پسورد احتمالی، شما فقط کافی است که برنامه را باز کنید و با استفاده از فایل پسورد، هک را شروع کنید. این ابزار های هک، تا 1000 پسورد احتمالی را در یک دقیقه تست می کنند و می تواند در چند دقیقه، پسورد اکانت شخص را به شما بدهد.

اما ابزار اینستاهک (InstaHack) کمی راحت تر از دو ابزار دیگر است. اینستا هک، یک نرم افزار مبتنی بر وب است و شما اصلا نیازی به فایل پسورد یا انجام دادن کار خاصی ندارید. شما فقط باید اینستا هک را باز کنید، Username فرد مورد نظر را وارد آن کنید و به راحتی و با گذاشتن اندکی زمان، شخص را هک کنید.

در واقع روش مقابله با کرک شدن پسورد در اینستاگرام این است که پسورد خود را تا حدی قوی در نظر بگیرید که نرم افزار ها و ابزار های کرک پسورد موفق نشوند که پسورد شما را حدس بزنند. بهترین حالت رمز نیز می تواند رمز های تصادفی باشد که می توانید در سایت های رمز ساز مثل lastpass استفاده کنید.

هک اینستاگرام با مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی چیست؟

2: مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی (Social Engineering) که در مقاله های دیگر وب سایت همیار مارکت اندروید نیز درباره آن صحبت کرده ایم، یکی از روش های پیش روی شما برای هک کردن اشخاص دیگر است.

مهندسی اجتماعی در زبانی ساده به معنی هنر فریب دادن شخص (The Art of Deceiving A person) است. اینکه شما بتوانید از طریق رابطه ای که با شخص دارید یا رابطه ای که با آن برقرار می کنید، به گوشی یا اطلاعات لازم برای هک کردن طرف دست پیدا کنید.

برای هک کردن دیگران با روش مهندسی اجتماعی، شما می توانید از روش های بسیار مختلف و متنوعی وارد عمل شوید. به حالت درست تر اگر بخواهیم بگوییم، مهندسی اجتماعی، روشی است که شما می توانید در هک کردن دیگران از آن استفاده کنید تا کار خود را بهتر انجام دهید و شخص متوجه این که او را هک کرده اید نشود.

برای مهندسی اجتماعی شما باید با شخص مورد نظر ارتباط برقرار کنید یا اگر قصد هک کردن شخصی آشنا را دارید، رابطه خود را با آن نزدیک تر کنید. بعد از اینکه با شخص به اندازه کافی نزدیک شدید، می توانید اطلاعات مورد نظر را از شخص بخواهید یا شخص را مجاب به کاری کنید که میخواهید.

دو نکته جالب در مهندسی اجتماعی این است که یک اگر درخواست شما رد شد، احتمالا هنوز به اندازه کافی به شخص نزدیک نشده اید و نکته دوم اینکه ممکن است با پرسیدن های زیاد شخص را مشکوک کنید. پس مواظب باشید که در چه موقعی از شخص درخواست می کنید. برخی از کار های دیگر مانند حملات فیشینگ (Phishing) نیز به واسطه مهندسی اجتماعی صورت می گیرند و بسیاری از افراد مهندسی اجتماعی را خطرناک ترین روش هک می شناسند.

در کل برای اینکه از طریق مهندسی اجتماعی هک نشوید، باید در وحله اول، آن را خوب بشناسید و در وحله دوم به این موضوع دقت داشته باشید که موضوعات و اطلاعات مهم را به هر کسی در زندگی نگویید. برای آشنایی کامل با مهندسی اجتماعی نیز می توانید به مقاله «مهندسی اجتماعی چیست؟» سری بزنید.

هک اینستاگرام توسط اکسپلویت ها

3: آموزش هک اینستاگرام توسط اکسپلویت ها

Exploit ها دستور یا کد هایی هستند که باعث می شوند، شما به سیستم عامل یا اکانت مورد نظر خود، دسترسی داشته باشید. برخی از سایت ها نیز وجود دارند که اکسپلویت های مناسب برای هک اینستاگرام را به شما می فروشد که البته صحت عملکرد و کارایی اکسپلویت ها تایید نشده است.

هک اینستاگرام با ترموکس

هک اینستاگرام با ترموکس

4: هک اینستاگرام با ترموکس

یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین ابزار هایی که برای هک شبکه های اجتماعی مختلف استفاده می شود، برنامه ترموکس است که بیشتر از آن در سیستم عامل لینوکس استفاده می شود اما برنامه اندروید آن نیز وجود دارد. ترموکس (Termux) یکی از ابزار هایی است که در لینوکس طراحی شده است و برای هک کردن و پسورد کرکینگ از آن استفاده می شود. در ویدیو زیر می توانید روش هک اینستاگرام با ترموکس را بیاموزید.

5: هک اینستاگرام با برنامه های مختلف

یکی از انواع هکر ها که جوجه هکر ها یا هکر های اسکریپتی هستند که به واسطه برنامه ها یا کد های افراد دیگر اهداف خود را هک می کنند. شما برای هک کردن اینستاگرام، نیازی ندارید که به یک هکر واقعی تبدیل شوید تا بتوانید اکانت اینستاگرام شخصی خاصی را هک کنید. شما میتوانید برای هک کردن دیگران از ویروس ها یا برنامه های مختلف استفاده کنید تا دیگران را به راحتی هک کنیم.

یکی از بهترین نوع برنامه هایی که می توانید از آن استفاده کنید تا افراد مختلف را در اینستاگرام هک کنید، کی لاگر ها هستند. شما میتوانید با نصب کردن برخی از Keylogger ها مثل نرم افزار IKeyMonitor روی گوشی اشخاص تمامی اطلاعاتی که آنها وارد می کنند را ببینید و از Username و Password آنها سر در بیاورید.

یکی دیگر از برنامه هایی که می توانید از آن استفاده کنید؛ ویروس RAT است. RAT مخفف عبارت Remote Access Trojan است و به صورت کنترلی و از راه دور دسترسی به اطلاعات شخص مقابل را در اختیار شما می گذارد. این ویروس یک نوع تورجان است و راه خود را به آسانی به گوشی شخص هدف وارد می کند و تمامی اطلاعات را برای شما می فرستد.

چرا اینستاگرام را هک می کنند؟

افراد دلایل مختلف برای هک کردن یک اکانت اینستاگرام دارند. بسیاری از اوقات هک کردن اینستاگرام به دلایل زیر انجام می شود:

  1. نیاز به هک اکانت خود برای بازیابی پسورد اکانت خود
  2. هک اکانت نزدیکان برای رسیدن به هدف خاصی و انجام کاری مثل گذاشتن پست برای شخص
  3. هک اکانت فرزندان، برای کنترل و نظارت داشتن بر روی فعالیت های آنها در فضای مجازی

اما همه ما می دانیم که هکر ها نیز روزانه چندین اکانت را هک می کنند تا بتوانند به واسطه آن کسب درآمد کنند. این هک های مخرب، معمولا به قصد قدرت نمایی، هک اکانت های با فالوور زیاد برای فروش یا هک اکانت شخص و تلاش برای اخاذی از آنها بخشی از دلایلی است که هکر های کلاه سیاه به خاطر آن دست به هک اینستاگرام می زنند.

چرا باید هک کردن اینستاگرام را بلد باشیم؟

اینکه شما بتوانید روش های مختلف هک کردن یک اکانت را یاد بگیرید، می توانید امنیت پیج خود را بالاتر ببرید. برای مثال، اگر شما بتوانید به واسطه نرم افزار های کرک پسورد، رمز عبور خود در اینستاگرام را به دست آورید، این به این معناست که رمز شما قابل هک است و رمز خوبی نیست و شما متوجه می شوید که باید آن را عوض کنید. اصلا برای همین است که مقاله آموزش هک اینستاگرام را در سایت ایران سوشیال قرار داده ایم تا بتوانید با استفاده از روش های زیر، قدرت اکانت خود در فضای مجازی را بسنجید و به راحتی در اینستا هک نشوید.

یکی از پیشنهاد های امنیتی که می توانیم به شما دوستان داشته باشیم این است که در تمامی شبکه های اجتماعی مشهور مثل اینستاگرام، توییتر، واتساپ، تلگرام و فیسبوک؛ تایید دو مرحله ای را فعال کنید تا در صورتی که هک شدید، شخص هکر به راحتی وارد حساب شما نشود. تایید دو مرحله ای یکی از بهترین روش های افزایش امنیت اکانت در شبکه های اجتماعی است و کار هکر ها را به شدت سخت می کند.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، تلاش داشتیم تا برخی از روش های هک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به واسطه آن امنیت پیج خود را بالا ببرید یا حتی به واسطه آن به پیجی نفوذ کنید.

آیا می توان اینستاگرام را هک کرد؟

بله اینستاگرام نیز یک شبکه اجتماعی است و هیچ شکبه اجتماعی در جهان غیر قابل هک نیست.

آیا اینستاگرام اشکال امنیتی دارد؟

بله با اینکه اینستاگرام یکی امن ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید اما همچنان اشکالات امنیتی زیادی دارد.

آیا می توان پسورد اینستا را کرک کرد؟

بله یکی از راه های هک اینستاگرام یا حتی بازیابی آن، کرک کردن پسورد اکانت است.

آموزش هک اینستاگرام، چه کاربردی دارد؟

شما می توانید با یادگیری در روش های هک اینستاگرام، امنیت حساب کاربری خود را سنجیده و افزایش دهید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *