آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

برنامه هک اینستاگرام با گوشی

برنامه هک اینستاگرام با گوشی موبایل

برنامه اینستاگرام یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین اپلیکیشن سال های اخیر تا کنون است. محبوبیت اینستاگرام در جهان آنقدر زیاد است که می توان گفت هیچکس در اطراف ما نیست که از اکانت اینستاگرام استفاده نکند، چرا که همه ما می دانیم که برنامه اینستاگرام هم مثل فیسبوک و تلگرام و واتساپ و غیره .. یک رسانه اجتماعی کاملا رایگان است که به شما امکان می دهد تا عکس ها و فیلم های خود را با این شبکه اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام هم مانند دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی در برابر حملات سایبری و هک شدن بسیار آسیب پذیر است. چراکه با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام، علاقه هکرها هم به اکانت های حساب کاربری کاربران اینستاگرام نیز در حال افزایش است.

اما هک کردن اینستاگرام هم به همین راحتی ها که فکر می کنید نیست و هکرها باید از برنامه نویسی حرفه ای در زمینه هک و ابزارهای مختلف هک برای این کار استفاده کنند. اما اگر شما به دنبال برنامه هک اینستاگرام با گوشی خود هستید و علاقه ای به برنامه نویسی ندارید، در انتهای این مطلب از همیار مارکت اندروید ما بهترین برنامه کنترل و هک اینستاگرام را برای شما قرار می دهیم.

برنامه هک اینستاگرام

استفاده از برنامه هک اینستاگرام با گوشی Instagram hacking app می تواند جزو بهترین و آسان ترین روش ها جهت هک اینستاگرام دیگران باشد. امروزه با استفاده از نرم افزارها و برنامه های زیادیی که در فضای مجازی (وب سایت ها و شبکه های اجتماعی) وجود دارند ، هر شخصی به راحتی می تواند اقدام به هک کردن اطلاعات ورود به اینستاگرام و هک نمودن پیج کاربران اینستاگرام کند.

اما باید به این نکته هم توجه نمایید که برنامه هک اینستاگرام که در برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی قرار دارند اکثرا واقعی نبوده و فقط جهت سو استفاده از کاربران ارائه می شوند. چراکه امروزه برنامه هک اینستاگرام در عناوین و شکل های بسیار مختلفی و در بسیاری از سایت ها و دیگر شبکه های اجتماعی معرفی می شوند که بعضی از آنها بصورت پولی ، بعضی رایگان و … می باشند. پس تا انتهای این مقاله با همیار مارکت اندروید همراه باشید تا برترین برنامه هک اینستاگرام را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم.

هک کردن اینستاگرام

دانلود برنامه هک اینستاگرام با گوشی یا روش های دیگر هک کردن اینستاگرام یکی از موضوعات پر مخاطب در تمام فضای مجازی (وب سایت ها و شبکه های اجتماعی) می باشد که همواره افراد بسیار زیادی به دنبال استفاده از آن ها هستند. پس با توجه به ارائه برنامه هک اینستاگرام در سراسر فضای مجازی، شما باید این را هم بدانید که اهداف اگثر افراد برای دانلود و استفاده از برنامه هک و نفوذ به اینستاگرام فقط جهت دستیابی کامل به تمام اطلاعات پیام ها و تمام محتواهای حساب اینستاگرام هدف نیز می باشد.

در این خصوص شخص هکر می تواند به تغییر یا حذف پست ها ، تغییر نام کاربری و رمز ورود اینستاگرام و در صورت دسترسی مستقیم به گوشی موبایل یا بدست آوردن ایمیل حساب کاربری هدف، اقدام به حذف کامل اکانت اینستاگرام او کند. ما در لیست زیر بیشترین مطالبی که کاربران در سراسر اینترنت و فضای مجازی به دنبال آن ها هستند رابه شما معرفی می کنیم

هک اینستاگرام دیگرانهک اینستاگرام همسر
هک اینستاگرام فرزندهک اینستاگرام شوهر
هک اینستاگرام افرادهک اینستاگرام با ایمیل
هک اینستاگرام با شمارههک اینستاگرام مخفی

پس همانطور که در مطالب بالا به موضوع برنامه هک اینستاگرام با گوشی اشاره کردیم، کاملا متوجه شده اید که امروزه اکثر افراد به دنبال روش ، نرم افزار و برنامه هک اینستاگرام با گوشی خود می باشند که این کارها با روش های بسیار مختلفی انجام می شوند. اما در این مقاله از همار مارکت اندروید ما سعی می کنیم که به معرفی برخی از روش های هک اینستاگرام دیگران با گوشی خود بپردازیم و با معرفی این نرم افزارها و روش ها باید تمام کاربران را از خطر هک شدن اینستاگرام هم آگاه نماییم.

معرفی روش های نفوذ به اینستاگرام

هزاران راه و روش برای هک کردن حساب های اینستاگرام وجود دارند، اما برخی از این روش ها محبوب بسیار بیشتری داشته و توسط اکثر هکرها استفاده می شوند. در لیست زیر ما به معرفی شش روش از روش هایی که هکر و هکرها از آن ها برای هک حساب اینستاگرام دیگران استفاده می کنند را به شما معرفی می کنیم.

1) هک اینستاگرام با حملات فیشینگ

در حملات فیشینگ اینستاگرام (Hack Instagram with phishing attacks)، هکرها ایمیل هایی را برای قربانی های خود ارسال می کنند که از دید کاربران به نظر می رسد که آن ایمیل از یک سایت بدون مشکل و قابل اعتماد است. یعنی به عبارت دیگر، در حملات فیشینگ اینستاگرام، شما یک ایمیل جعلی و فیک با موضوع نظرسنجی یا مثلا بازنشانی رمز عبور از طرف اینستاگرام دریافت می کنید، اما این ایمیل‌ ها فیشینگ بوده و داخل آن ها حاوی لینک‌ ها یا پیوست های خطرناک و مخرب هستند.

موضوع ایمیل فیشینگ که برای هک اینستاگرام شما می باشد، می تواند با هر موضوعی برای شما ارسال شود، اما وقتی که شما ایمیل را باز کنید و بر روی لینک های مخربی که داخل آن قرار دارند کلیک کنید.. ای وااااای اکنون شما به راحتی به دام هکر افتاده اید. چراکه در صفحه ای که برای شما باز می شود، هکرها اطلاعات ورود شما را جهت ورود به حساب کاربری اینستاگرام را می خواهند و  متاسفانه اطلاعاتی را که شما در آن صفحه وارد می کنید مستقیماً به دست هکر می رسد.

2) هک اینستاگرام با رمز عبور ضعیف

هک اینستاگرام با استفاده از گذرواژه های بسیار ضعیف (Hacking Instagram with a weak password) توسط هکرها به راحتی تمام انجام می شود، چراکه بسیاری از کاربران اینستاگرام از پسورد های مشابه یا بسیار ساده در حساب های خود استفاده می کنند. متاسفانه اکثر رمزهای عبور کاربران معمولا حاوی محتواهای مثل: نام مستعار شخص، شماره موبایل یا شماره تلفن منزل، نام شریک تجاری شخص یا مثلا نام حیوان خانگی افراد می باشند. بنابراین هکرها می توانند به راحتی رمز اینستاگرام کاربر را پیدا و حساب اینستاگرام فرد را هک کنند. هکرها اغلب از حملات Brute force برای پیدا کردن رمز عبور افراد استفاده می کنند.

3) هک اینستاگرام با آسیب پذیری روز صفر 

هک اینستاگرام با آسیب پذیری روز صفر (Hack Instagram with zero day vulnerability به این شکل است که فروشنده گوشی موبایل یا فروشنده نرم افزارها از اطلاعات قبلی ثبت شده در آن ها کاملا آگاه هستند، اما هرگز آن اطلاعات را از داخل گوشی یا برنامه ها حذف نمی کنند و متاسفانه اکثر هکرها هم از آن اطلاعات سواستفاده کرده و به راحتی می توانند حساب اینستاگرام افراد را هک کنند. متاسفانه شما هرگز نمی توانید به طور کامل از اینستاگرام خود در برابر آسیب پذیری های روز صفر محافظت کنید.

4) هک اینستاگرام با باگ های امنیتی گوشی

هک اینستاگرام با باگ های امنیتی گوشی (Hack Instagram with phone security bugs) بسیار راحت تر از همیشه توسط هکرها انجام می شود، چون سیستم عامل های گوشی های موبایل هم اکثرا می توانند حاوی باگ های مختلف نرم افزاری باشند. همانطور که در مطالب بالا گفتیم، هکرها نه تنها می توانند تمام اکانت های افراد را هک کنند، بلکه به راحتی می توانند راه های نفوذ و هک اینستاگرام دیگران را هم پیدا کنند. این افراد (هکرها) این کار را با استفاده از ضعیف ترین آسیب پذیری های گوشی شما انجام می دهند. پس اگر می‌خواهید از گوشی و اطلاعات خود در برابر هکرها محافظت کنید، حتما سیستم عامل گوشی خود را مرتباً آپدیت کرده و برنامه های مورد نظر خود را از منابع نامعتبر دانلود و نصب نکنید.

5) هک اینستاگرام با شماره های مجازی

هک اینستاگرام ساخته شده با شماره مجازی و امنیت پایین (Hack Instagram with virtual numbers) بسیار ساده می باشد، اگر شما هم حساب کاربری اینستاگرامتان را همواره با یک شماره مجازی ای که امنیت بسیار پایینی دارد ساخته باشید، اکنون باید منتظر هک شدن آن هم باشید. چراکه هکرها به راحتی می توانند به این شماره های ناامن دسترسی پیدا کرده و با زدن دکمه فراموشی رمز عبور، پسورد دلخواه خودشان را برای حساب کاربری اینستاگرام شما انتخاب کرده و سریعا اکانت اینستاگرام را هک و از دسترس شما خارج می کنند.

6) هک اینستاگرام با استفاده از بدافزارها

هک اینستاگرام با استفاده از بدافزارها (Hack Instagram using malware) هم انجام پذیر است، بدافزارها هم مثل نرم افزارها و برنامه هک اینستاگرام می توانند اشکال گوناگونی داشته باشند و معروف ترین این بدافزارهای جاسوسی کی لاگرها هستند، چراکه هکرها بیشترین استفاده را از بدافزار کی لاگر در حملات نفوذ و هک اینستاگرام دارند. کی لاگرها به این شکل کار می کنند که هر چیزی را که شما بر روی گوشی موبایل خود توسط صفحه کلید ها تایپ می کنید را در حافظه خود ذخیره کرده و به هکرها ارسال می کنند. یعنی پس از نصب بدافزار کی لاگر بر روی دستگاه قربانی، هر چیزی که شخص تایپ می کند را مثل (رمز عبور، نام کاربری حساب یا اطلاعات بانکی شخص) در دست هکرها هم می باشند.

برنامه هک اینستاگرام با گوشی

برنامه نظارت آزاد از جمله برنامه های کنترلینگ کامل گوشی موبایل و اکثر شبکه های اجتماعی نیز می باشد که توجه بسیاری از کاربران اینترنت را به خود جلب کرده است. برنامه نظارت آزاد علاوه بر کنترل و هک اینستاگرام ، می تواند دیگر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، فیسبوک و غیره .. را بصورت کامل تحت کنترل و نظارت شما قرار دهیدشته باشید. توجه داشته باشید که برنامه نظارت آزاد به بیش از 60 امکانات ویژگی های حرفه ای مجهز شده است.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *