سامانه مراقبت از خانواده, سامانه مراقبت از فرزندان, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

برنامه کنترل اینستاگرام از راه دور – کنترل مخفیانه گوشی فرزندان

حتما شما هم نگران فعالیت های فرزند خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید و می خواهید کنترل کامل اینستاگرام گوشی فرزندان خود را به دست بگیرید. به همین خاطر تیم همیار جی پی اس برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور instagram parental control app طراحی کرده است که به شما امکان نظارت و کنترل کامل بر اینستاگرام فرزند، همسر و دیگر افراد خانواده را می دهد.

برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور چیست؟

این برنامه شامل کنترل و نظارت بر برنامه اینستاگرام و خواندن پیام های اینستاگرام، همه چت های صورت گرفته در اینستاگرام، دیدن فالوورها و فالووینگ های پیج مود نظر و فیلتر یا حذف عکس و فیلم های نامناسب از گوشی مورد نظر و بسیار موارد دیگر است.

تنها راه ممکن برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان در instagram، فعال کردن برنامه اندرویدی کنترل و نظارت بر اینستاگرام است. شما می توانید با نصب این برنامه بر تمامی فعالیت های فرزندتان در اینستاگرام نظارت کامل داشته باشید. همچنین می توانید نحوه کنترل اینستاگرام از راه دور را در اینجا بیاموزید.

این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد، همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید. کافیه برنامه را بر روی گوشی خودتان نصب کنید و در کمتر از ۳ دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزند، کنترل اینستاگرام و دایرکت های گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزند توسط آن اکانت اینستاگرام ساخته است). کافیه برنامه را همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید.

استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام در میان فرزندان و اعضای خانواده به شدت رواج پیدا کرده است. فزرندان ما هر روز در معرض تصاویر و تحریک افراد سودجو هستند،لذا برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام گوشی فرزندان به والدین کمک میکند تا از راه دور بتونن بر تمامی فعالیت های فرزندان شون در اینستاگرام instagram نظارت داشته باشند.


هک اینستاگرام و کنترل دایرکت های اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی است که مورد استفاده بسیاری از کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. کودکان این روزها به شدت به اینستاگرام معتاد هستند و تمام روز را با استفاده از برنامه می گذرانند. با این حال، مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی، اینستاگرام همچنین این پتانسیل را دارد که برای کودکان خطرناک شود. ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید برنامه کنترل اینستاگرام instagram parental control app یا همان هک اینستاگرام فرزند یا همسر را فعال کنید تا افراد خانواده شما در امنیت کامل باشند.


کنترل مخفی چت های اینستاگرام گوشی فرزند و همسر :

با این برنامه میتوانید خیلی راحت و به صورت مخفیانه همه چت های اینستاگرام گوشی فرزند و همسر خود را کنترل کنید. یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در نظارت بر گوشی فرزندان مد نظر داشته باشید، چت ها و پیام هایی هستند که در شبکه های مجازی توسط کودکان رد و بدل میشوند. زیرا این برنامه بصورت کامل اینستاگرام  را تحت کنترل خود قرار می دهد و بهتر است که بگوییم با این برنامه می توانید به هک گوشی فرزند و همسر خود بپردازیر..


ضرورت کنترل اینستاگرام گوشی فرزندان توسط والدین

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند و یا چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند.

اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان هستند و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشوند ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارها کنترل گوشی فرزندان، یا همان برنامه هک گوشی موبایل از راه دور سامانه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار نظارت بر اینستاگرام شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.


آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب اینستاگرام حق والدین است


نصب برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control :

1) کافیه برنامه را از انتهای این برگه خریداری و دانلود کنید. سپس برنامه را بر روی گوشی خودتان نصب کنید.
2) وارد برنامه شوید و برنامه را طبق آموزش ها فعال کنید.
3) در کمتر از ۳ دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزند انجام دهید و برنامه را متصل کنید.
4) تبریک میگم، اکنون شما میتوانید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزند و یا همسر خود را کنترل کنید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *