کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

کنترل و ردیابی مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور

چنانچه به دنبال نرم افزار کنترل و ردیابی مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور هستید حتما با همیار مارکت اندروید همراه باشید، زیرا امروزه ردیابی گوشی افراد حتی (ردیابی نامحسوس گوشی همسر و فرزند) می تواند در جهت مراقبت از همسر و فرزندان و یا پدر و مادر پیر و آلزایمری صورت بگیرد که این امر بسیار مفید است و نگرانی ما را نسبت به عزیزانمان به صورت قابل توجهی کاهش میدهد.

همچنین با نرم افزار کنترل و ردیابی مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور، در صورتی که گوشی شما و یا افراد مورد نظرتان گم شده باشد یا مورد سرقت قرار گرفته باشد می توانید اطلاعات مفیدی را به دست آورده و حتی کنترل گوشی مورد نظر را از راه دور به دست بگیرید.

نرم افزار کنترل و ردیابی مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور به ما امکان کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی همسر و دیگران را بدون نصب نرم افزار بر روی گوشی طرف مقابل می دهد و کنترل تماس ها، کنترل پیامک ها، چت ها و تماس های شبکه های اجتماعی و ردیابی موقعیت مکانی افراد را امکان پذیر کرده است.

ردیابی مخفی و لحظه به لحظه گوشی

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه گوشی همسر و فرزند

با نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزندان هر لحظه از موقعیت عزیزان خود آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید. با ردیابی زنده و لحظه به لحظه گوشی افرادی که مورد نظر شما هستند با نرم افزار کنترل و ردیابی بسیار لذت بخش است و به راحتی میتوانید موقعیت مکانی گوشی دیگران یا حتی گوشی به سرقت رفته ی خود را بر روی نقشه های گوگل پیدا کنید.

کنترل مخفی تماس های گوشی

کنترل مخفی تماس های همسر و فرزند

نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند به شما امکان کنترل تماس های گوشی فرد مورد نظر با جزئیات کامل را میدهد. این جزئیات عبارتند از نام مخاطب ذخیره شده در گوشی، تاریخ تماس ها، مدت زمان مکالمه، موقعیت مکانی تماس روی نقشه و نمایش نام و شماره فرد تماس گیرنده!! پس با این امکان می توانید ارتباطات فرزندان و خانواده خود را با دوستان و اطرافیانشان تحت نظر بگیرید و روند ارتباطی آنها را بصورت کامل مدیریت کنید.

کنترل مخفی پیامک های گوشی

کنترل مخفی پیامک های گوشی

با کمک نرم افزار نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزندان، به صورت کاملا مخفی و نامحسوس به لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل و حتی موقعیت مکانی ارسال کننده و دریافت کننده پیامک را بصورت کامل بر روی نقشه مشاهده نمایید. با این امکان می توانید به تمام پیام هایی که فرزند و یا دیگر افراد خانواده شما برای افراد دیگر ارسال می کنند را بصورت کامل مدیریت کنید.

نصب کاملا مخفی در دستگاه

نصب کاملا مخفی در گوشی موبایل همسر و فرزند

بدون ایجاد کوچکترین حساسیت و بصورت کاملا هوشمندانه و بدون هیچ گونه سلب اعتماد، مراقب فرزندان خود باشید. به این صورت که پس از نصب، برنامه بصورت کامل بر روی دستگاه مخفی می شود و هیچ گونه آیکون و اعلانی از خود بجای نمی گذارد و حتی در لیست برنامه های گوشی قرار نمی گیرد.

کنترل و نظارت بر افراد آلزایمری و سالمندان

کنترل و نظارت بر افراد آلزایمری و سالمندان

سالمندان ، افراد ناتوان و بیماران مبتلا به آلزایمر عزیزانی هستند که نیازمند مراقبت، کنترل و مکان یابی دقیق در خارج از منزل بصورت غیر مستقیم و کاملا نا محسوس می‌باشند ، همیار جی پی اس این امکان را به شما می دهد تا لحظه به لحظه  و در هر مکانی در کنار این عزیزان حضور داشته باشید تا رفاه و آسایش را برایشان به ارمغان بیاورید. پس با نرم افزار کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی، دیگر نگران گم شدن پدر و مادر آلزایمری و سالمند خود نباشید و با خیالی آسوده به امور کارهایتان رسیدگی کنید و هر لحظه از زندگی خود را در کنار عزیزانتان باشید و از آنها مراقبت کنید.

ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان

ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان

نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی فرزندان به شما امکان مراقبت از فرزندان به صورت مخفیانه را می دهد پس دیگر نگران امنیت فرزندان خود در داخل و بیرون از کانون گرم خانواده خود نباشید. کلیه فعالیت های فرزندان خود را توسط گوشی تلفن همراه اعم از تماس ، پیامک ، موقعیت مکانی ، فعالیت در شبکه های مجازی تلگرام ، لاین ، واتس اپ و … را تحت نظر بگیرید و به صورت غیر مستقیم لحظه به لحظه در کنار آنها حضور داشته باشید تا فرزندان خود را از آسیب های اجتماعی و مجازی در امان نگه دارید.

همیار جی پی اس یا Super Family Control – SFC یک سامانه نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی گوشی تلفن همراه، به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی و بدون هیچ حساسیتی تمام فعالیت های فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی خود رهایی بیابید و لحظه به لحظه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند و ردیابی نامحسوس گوشی همسر خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “کنترل و ردیابی مخفی گوشی همسر و فرزندان از راه دور

  1. ملیحه کشاورز گفت:

    سلام. این برنامه هک همسر رو خریدم و فوق العادست. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *