کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

سوپر کنترل گوشی از راه دور

برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور + ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

برنامه کاملا حرفه ای و 100% تضمینی سوپر کنترل گوشی از راه دور برای نظارت و کنترل گوشی دیگران (همسر و فرزند) می باشد، شما با استفاده از این برنامه کاملا مخفی می توانید بصورت کاملا مخفی و نامحسوس به تمام تماس ها، پیام ها و موقعیت های مکانی گوشی همسر و فرزندان خود دسترسی داشته و را از راه دور گوشی موبایل آن ها را کنترل کنید.

با برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور (super mobile tracker) به راحتی می توانید گوشی فرزند، همسر و دیگر افراد خانواده خود را بصورت کامل و از راه دور کنترل کنید. شما باید این برنامه حرفه ای را بر روی گوشی فرزند ، همسر و یا هر شخص دیگری که می خواهید گوشی موبایل او را از راه دور کنترل و ردیابی کنید نصب نمایید. سپس از راه دور و به صورت کاملا مخفیانه می توانید به تمام اطلاعات گوشی از جمله موقعیت های مکانی و تمامی پیام ها و تماس های گوشی مورد نظر نظارت داشته باشید.

سوپر کنترل گوشی (super mobile tracker)

برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور جهت کنترل والدین بر فرزندان می باشد و می تواند به شما در حفظ کنترل به روش های مختلف کمک کنند. برخی از رایج ترین برنامه های نظارت و کنترل گوشی دیگران شامل فیلتر کردن محتوای وب، مسدود کردن برنامه، مدیریت زمان و ردیابی مکان است و ما در ادامه مطلب، به جزئیات بیشتری در مورد ویژگی های برتر برنامه می پردازیم.

به خاطر داشته باشید که برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور فقط برای تبلت و گوشی موبایل می باشد، به این معنی که شما نمی توانید برنامه را جهت کنترل فعالیت های همسر و فرزندتان در پلتفرم مک یا رایانه شخصی نصب کنید.

توسط نرم افزار سوپر کنترل گوشی از راه دور می توانید بصورت کاملا مخفی و حرفه ای بر تمام موارد زیر نظارت داشته باشید و فرزند شما هرگز متوجه نظارت شما نخواهد شد.

کنترل پیام های ارسالی و دریافتی ، کنترل تماس های ورودی و خروجی ، مکان یابی، ردیابی و موقعیت یابی گوشی (track sms and calls – remote gps and location tracker android) ، کنترل مخفی تمامی (SMS) پیامک های گوشی (پیام ها و اس ام اس های دریافتی و ارسالی).

برنامه سوپر کنترل حرفه ای گوشی از راه دور super mobile tracker به صورت کاملا مخفیانه گزارشات تمامی پیام های دریافتی و ارسالی گوشی مورد نظر شما را در پنل اختصاصی شما ارسال می کند، دقت داشته باشید که تمام این گزارشات شامل متن و محتوای کامل هر پیامک ها (sms) به همراه شماره موبایل فرد فرستنده و گیرنده است.

کنترل مخفی تمامی تماس های گوشی track call (تماس های ورودی ، تماس های خروجی و تماس های از دست رفته ) ، برنامه به صورت کاملا مخفیانه گزارشات تمامی تماس های گوشی مورد نظر را به پنل اختصاصی شما ارسال می کند. توجه داشته باشید که این گزارشات شامل شماره موبایل مربوطه، تاریخ و زمان تماس و نوع تماس است.

سامانه کنترل گوشی فرزندان | کنترل نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور

سامانه کنترل گوشی فرزندان | کنترل نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور

دلایل استفاده از super mobile tracker

اگر شما هم قصد نظارت بر فعالیت دستگاه های فرزندان خود را در عصر مدرن دارید، به یک سرویس کنترل والدین با نام (سوپر کنترل گوشی از راه دور) نیاز دارید که علاوه بر رایانه، بر روی پلتفرم های موبایل نیز به خوبی کار کند. بچه ها می توانند از روی گوشی تلفن همراه (یا تبلت های خود) عمداً یا تصادفی وارد انواع شیطنت ها شوند.

شاید همسر و فرزند شما هر روز زمان زیادی را صرف خیره شدن به صفحه نمایش گوشی خود می کنند یا از سایت ها و برنامه های نامناسب استفاده می کنند. در هر صورت، یک برنامه خوب کنترل والدین می تواند حس کنترل را به شما بازگرداند و به شما کمک کند مراقب هر چیزی که می تواند به آنها آسیب برساند باشید.

اما احتمالا با خودتان فکر کنید که چرا باید از برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور super mobile tracker استفاده کنیم؟ اما ما به شما می گوییم که دلایل بسار خوبی برای استفاده از این برنامه حرفه ای وجود دارند :

1) کنترل کامل گوشی از راه دور

سادگی در نصب (به راحتی و در عرض کمتر از پنج دقیقه می توانید برنامه سوپر کنترل حرفه ای گوشی را نصب و فعالسازی کنید

2) ردیابی گوشی super mobile tracker

برنامه سوپر کنترل گوشی از راه دور به صورت خودکار موقعیت گوشی را مکان یابی می کند (ردیابی با روشن بودن gps گوشی صورت میگیرد)

3) کنترل تمامی پیامک ها

سوپر کنترل گوشی از راه دور super mobile tracker به شما امکان کنترل تمامی پیامک های گوشی همراه با شماره و محتوای اس ام اس ها را با گزارش کامل می دهد.

4) کنترل تمامی تماس های گوشی

میتونید تمامی تماس های گوشی فرزندانتان را از راه دور و با گزارشات کامل کنترل کنید.

5) مخفی بودن برنامه پس از نصب Hide Icon

برنامه پس از نصب به صورت کامل مخفی میشود و به همین دلیل حتی فرزندان باهوش از وجود برنامه و کنترل مخفی گوشی خود باخبر نخواهند شد.

6) زمان بندی در ارسال گزارشات

به صورت زمانبندی شده همه گزارشات کنترل گوشی به پنل کاربری شما ارسال می شوند.

7) امنیت کامل کنترل گوشی از راه دور

تمامی گزارشات فقط و فقط برای شما ارسال می شوند و شما با استفاده از نام کاربری و پسورد خصوصی خود می توانید گزارشات دستگاه را در پنل کاربری مشاهده و کنترل نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *