کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه و از راه دور

امروز با یک برنامه فوق العاده عالی در همیار مارکت اندروید در خدمتتان هستیم.. برنامه کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه و از راه دور | چرا که باید بدانید این روز ها بحث هک کردن یا کنترل گوشی بدون اجازه افراد تبدیل به یک بحث بسیار فراگیر شده است که احتمالا شما بارها و بارها و شاید هرروزه درباره آن مطالبی را می شنوید.

اما برخی از افراد به دنبال برنامه کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و برخی دیگر هم به دنبال برنامه کنترل گوشی فرزند بدون نصب برنامه می باشند. اما خود شما به دنبال برنامه کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه Control mobile without installing application بودید که هم اکنون درحال خواندن این مطلب هستید.

اما اگر در اینترنت به دنبال برنامه کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه و از راه دور هستید، مطمئنا با مطالب زیر مواجه می شوید … با همیار مارکت اندروید همراه باشید.

کنترل گوشی بدون اجازه فرزند از راه دور و از طریق شماره تلفن و بدون نصب برنامه، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه GPS و سیستم های ماهواره ای، برنامه کنترل و ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل، دانلود نرم افزار ردیاب همسر و فرزندان خود، ردیابی افراد بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل، دانلود برنامه ردیابی و کنترل کامل گوشی و تلفن همراه،تماس ها و پیام ها، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه، هک گوشی بدون نصب برنامه، کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان، نرم افزار کنترل گوشی همسر برای ایفون، نرم افزار کنترل گوشی کودکان، نرم افزار جاسوسی گوشی، دانلود نرم افزار کنترل والدین، هک گوشی بدون دسترسی به گوشی طرف و ….

مطمئنا و بدون شک، برای شما بسیار گیج کننده می باشد که کدام یک از این سایت هایی که وارد آن ها می شوید، آیا واقعا یه برنامه واقعی به شما می دهند یا خیر ؟!!! زیرا با فراگیر شدن این گونه مطالب در اینترنت، افراد شیاد و کلاهبردار بسیاری برای گول زدن کاربران و فریب آن ها از متن های وسوسه انگیر استفاده کرده و با یک متن ساده و فریب دهنده می توانند افراد را به راحتی گول زده، وارد سایت خود کنند و برنامه های تقلبی و جعلی به آن ها بفروشند.

پس مطمئن باشید تنها شما نیستید که این سوالات را در ذهن دارید و این روزها افراد زیادی به دنبال پاسخ این سوالات و روشی برای کنترل گوشی بدون اجازه افراد هستند. اما دراین مطلب از همیار مارکت اندروید یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد ..

در این مطلب از همیار مارکت اندروید بطور کامل به بحث هک گوشی و روش های آن می پردازیم و خواهیم گفت که آیا روشی برای هک و کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه و از راه دور وجود دارد یا خیر؟ و در صورتی که چنین برنامه ای وجود داشته باشد به معرفی و آموزش آن خواهیم پرداخت.

دانلود برنامه ردیابی شماره موبایل روی نقشه

دانلود برنامه ردیابی شماره موبایل روی نقشه Live Mobile Number Tracker

برنامه کنترل گوشی موبایل از راه دور “نظارت آزاد”

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس با ارائه برنامه نظارت آزاد که یک برنامه کنترلینگ برای گوشی های هوشمند می باشد، سال هاست که در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه نظارت آزاد را در موارد زیر خلاصه کرد:

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده
بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل
کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک ها
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی
نصب کاملا مخفی برنامه بر روی گوشی
کنترل کامل گوشی از راه دور
کنترل شبکه های اجتماعی بصورت کامل
کنترل کامل پیام های تلگرام
کنترل کامل پیام های اینستاگرام
کنترل کامل پیام های ایمو
کنترل کامل پیام های واتساپ
نمایش لیست مخاطبین
نمایش لیست کامل تماس ها
نمایش متن کامل پیامک ها
نمایش لیست برنامه های نصب شده
نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
دریافت موقعیت لحظه ای و زنده
دریافت مسیرهای پیموده شده
نصب سریع و آسان به همراه راهنمای فارسی
* و بسیار امکانات کامل و حره ای دیگر …

برنامه کنترلینگ نظارت آزاد به شما عزیزان قابلیت های فوق را بصورت کامل ارائه می کند. شما سرپرست عزیز می توانید با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای، اعضای خانواده خود را به صورت کاملا مخفی و نامحسوس تحت کنترل و نظارت داشته باشید. هدف اصلی طراحان و سازندگان این برنامه حرفه ای، فقط در جهت برقراری امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده شما در بیرون از خانه و فضای مجازی می باشد.


معرفی سامانه کنترلی گوشی موبایل همیار جی پی اس

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس hamyargps.com

همیار جی پی اس یک سامانه آموزشی، نرم افزاری موبایل با آموزش های حرفه ای در زمینه نصب بسیار آسان برنامه ها می باشد که با ارائه این آموزش های حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از قابلیت های فوق، بصورت کاملا حرفه ای کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه و بدون هیچ حساسیتی تمام فعالیت های فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی خود رهایی بیابید و لحظه به لحظه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

همیار جی پی اس برترین ارائه کننده خدمات آموزشی و پشتیبانی در ایران

https://hamyargps.com

خدمات پشتیبانی این سامانه یکی از بی سابقه ترین و حرفه ای ترین خدمات آموزشی و پشتیبانی تمام نرم افزارهای کنترل و ردیابی گوشی موبایل در ایران می باشد. خدمات این سامانه به شرح ذیل ارائه می گردد.

خدمات فروش و پشتیبانی حضوری در محل کار و درب منزل مشتریان.
خدمات پشتیبانی تلفنی بصورت کامل، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته.
خدمات پشتیبانی و نصب از راه دور برنامه ها بر روی گوشی مشترکین.
خدمات پشتیبانی توسط پیام رسان واتساپ جهت رفع اشکالات و آموزش ها.
خدمات پشتیبانی توسط سیستم قدرتمند تیکتینگ جهت ارائه خدمات آموزشی.

سامانه همیار جی پی اس یکی از برترین سامانه های کنترلینگ گوشی موبایل در ایران می باشد که کاربران زیادی را در ایران و خارج از ایران در امر برنامه های کنترل و ردیابی گوشی موبایل خانواده همیاری و پشتیبانی می کند.

دانلود برنامه کنترل و ردیابی مخفی گوشی موبایل

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند .

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

همچنین در آخرین نسخه برنامه نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار با ایمیل و رمز ثبت شده شما توسط فرزند در گوشی او نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما برنامه را سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(توجه: نسخه دوم هم باید بصورت دستی نصب شود.)

برنامه نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و دیگر امکانات را بصورت کامل می دهد.

Download Center

مرکز دانلود

 • null
  رده سنی
  28+ سال
 • null
  حجم دانلود
  14 مگابایت
 • null
  اندروید مورد نیاز
  از 4.3 تا 11
 • null
  آخرین آپدیت
  19 مرداد 1400
 • null
  تعداد بازدید
  [wpstatistics stat=pagevisits time=total id=6385] بار
 • null
  نسخه نهایی
  ورژن 150
 • null
  قیمت برنامه
  35,000 تومان

[su_qrcode data=”https://hamyargps.com/blog/control-mobile-without-installing-application/” size=”50″ align=”center”]

مرکز دانلود

 • null
  آخرین آپدیت       |  19 مرداد 1400
 • null
  اندروید مورد نیاز    |  از 4.3 تا 11
 • null
  حجم دانلود          |  14 مگابایت
 • null
  رده سنی              |  28+ سال
 • null
  قیمت                  |  35,000 تومان
 • null
  دسته بندی           |  نرم افزار اندروید
 • null
  نسخه نهایی          |  ورژن 150
 • null
  تعداد بازدید          |  [wpstatistics stat=pagevisits time=total id=6385] بار

7 نظر در “کنترل گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه و از راه دور

 1. مصطفی گفت:

  سلام تا حالا کسی نصب کرده برنامه رو .آخه دسترسی ب گوشی طرف مقابلم ندارم

  1. سجاد کامری گفت:

   شک نکن که عالیه

 2. سجاد کامری گفت:

  برنامتون فوقالعاده عالیه .. واقعا مشکل منو حل کرد. دمتون گرم

 3. آسمان گفت:

  عاقا کسی با شماره سریال گوشی و شماره تلفن موفق به هک گوشی شده یا نه؟؟؟؟؟؟

 4. محمدیان گفت:

  آقا من پول واریز کردم ولی برنامه رو چطوری دانلود کنم اصلا کجا باید دانلود کنم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

  1. گفت:

   با سلام و درود
   به بخش پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه و موارد لازم را در اختیار شما قرار دهند.
   https://hamyargps.com/support/

 5. ف پ گفت:

  هک کردن دوستام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *