کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه | کاملا حرفه ای

در بیشتر مواقع ممکن است شرایط کاری یا زندگی خصوصی شما ایجاب کند که مجبور به کنترل گوشی اعضای خانواده خود از راه دور شوید و احتمالا اولین راهی که برای کنترل گوشی افراد به ذهنتان می رسد، هک گوشی همسر است. اما هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و بدون دسترسی به گوشی امکانپذیر است؟

ما در همیار مارکت اندروید در خدمت شما عزیزان هستیم تا تمام راهکارهای دسترسی صحیح و قانونی به اطلاعات گوشی همسر و فرزندانتان را داشته باشید. توجه داشته باشید که کنترل و هک گوشی همسر و فرزندان از نظر قانونی جرم بوده و باید از این برنامه ها در راه های مفید و در جهت بالا بردن امنیت فضای مجازی برای خانواده خود استفاده نمایید.

هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

توجه داشته باشید که هیچ برنامه ای وجود ندارد تا شما بتوانید از راه دور و بدون نصب برنامه ای بر روی گوشی موبایل همسر یا فرزندانتان، گوشی موبایل آن ها را از راه دور هک و یا کنترل کنید. متاسفانه در جستجو های انجام شده توسط تیم همیار مارکت اندروید در نتایج گوگل، متوجه برخی از سایت های کلاهبردار در این زمینه شده ایم، که با نوشته های دروغین، کاربران را گول زده و مبالغ زیادی از آن ها دریافت می کنند. پس بهتر است گول چنین سایت هایی که از برنامه های دروغین جهت کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه استفاده می کنند را نخورید.

کنترل و هک موبایل بدون نصب برنامه

تا اینجا متوجه این موضوع شده اید که هک گوشی همسر بدون نصب برنامه به تنهایی قابل انجام نیست؛ اما برای کنترل گوشی همسر و فرزندانتان شما نیاز به دانلود و نصب برنامه کنترلینگ مخصوصی دارید که به آن (نظارت آزاد) گفته می شود. برنامه نظارت آزاد توسط [سامانه مراقبت از خانواده همیار] ارائه شده است و برای دانلود نرم افزار هک یا همان کنترل گوشی همسر و فرزند باید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چرا باید گوشی همسر خود را هک کنیم؟

همانطور که گفتیم، ممکن است شرایطی در زندگی شما وجود داشته باشد که شما نیازمند کنترل اطرافیانتان باشید. به طور مثال شاید احساس کنید که به دلیل فراگیر شدن شبکه های اجتماعی در بین افراد، همسرتان در حال خیانت به شما یا ارتباط بیش از حد با افراد ناشناس است، یا فرزندتان به دلیل ورود کنترل نشده به شبکه های اجتماعی، به تازگی رفتارهای عجیب پیدا کرده است و از پدر و مادر خود نافرمانی می کند. در چنین شرایطی بهترین کار، هک و کنترل گوشی همسر و فرزند از طریق این برنامه می باشد، چرا که امروزه گوشی ها به مخزن اسرار و مهم ترین وسیله ارتباطی تبدیل شده اند.

کنترل گوشی همسر – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی همسر

کنترل گوشی همسر – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی همسر

آموزش هک و کنترل گوشی همسر

توجه داشته باشید که برای نصب برنامه باید به صورتی عمل نمایید که کسی از آن با خبر نشود. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توانیم گوشی همسر خود و دیگر اعضای خانواده خود را از راه دور هک کنیم؟ اما گاهی اوقات شرایط کمی فرق دارد. بسیاری از زوج های متاهل همواره از این که همسرشان به آن ها خیانت کند هراس دارند. آن ها به دنبال راهی هستند تا مطمئن گردند که همسرشان به آن ها خیانت نخواهد کرد و همین امر سبب می شود که افرادی به دنبال هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه باشند.

روش هک و کنترل گوشی همسر رایگان

روش های بسیار زیادی برای هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه وجود دارند، اما باید به برنامه نویسی و هک تسلط کامل داشته باشید و با پیچیدگی های بسیار زیادی دست و پنجه نرم کنید. ساده ترین آن ها روشی است که شما حدود 10 دقیقه به گوشی شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و بتوانید در این مدت زمان یک نرم افزار هک و کنترل گوشی همسر را بر روی گوشی او نصب کنید. این روش از آن جهت ساده ترین راه شناخته می شود که پیچیدگی زیادی نداشته و نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد.

کنترل گوشی اعضای خانواده

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و از راه دور یکی از پر درخواست ترین خواسته هایی است که اکثر کاربران از همیار مارکت اندروید دارند. حال ممکن است به دلایل شخصی تصمیم به این کار گرفته باشند . اما اگر شما هم قصد کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را دارید باید بدانید که به طور کلی کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه یا با نصب برنامه کاری غیرقانونی و غیر اخلاقی می باشد. مگر برای کسانی که سرپرستی آنها را به عهده دارید.

برنامه کنترل گوشی همسر | 100% حرفه ای

برنامه کنترل گوشی همسر | 100% حرفه ای

آیا هک و کنترل گوشی همسر امکان پذیر است؟

هنگامی که بحث هک و کنترل گوشی همسر از راه دور می شود. اولین سوالی که در ذهن افراد ایجاد می شود ، این است که آیا این کار امکان پذیر است ؟ در پاسخ به این سوال افراد مختلف با توجه به خوانده ها و شنیده های خود نظرات متفاوتی می دهند.

اما اگر در اینجا بخواهیم به طور خلاصه و بدون سردرگمی پاسخ دهیم، باید بگوییم که بله. هک گوشی تلفن همراه امکان پذیر است. حتی این کار از راه دور و بدون دسترسی به گوشی نیز قابل انجام است. اما این که این کار چگونه انجام می شود ، یک بحث طولانی است و برای درک آن نیازمند دانش برنامه نویسی و دیگر مهارت های مربوط به هک هستید.

در واقع اگر بخواهید هک گوشی را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهید ، مدت طولانی برای یادگیری و انجام آن باید زمان بگذارید. اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی همیشه یک راه میانبری وجود دارد. در رابطه با هک گوشی هوشمند نیز برنامه های هک نقش میانبر را ایفا کرده و کار را برای افراد عادی راحت می کند. برنامه نویسان حرفه ای با ساخت برنامه هایی برای هک و کنترل گوشی از راه دور ، این امکان را فراهم کرده اند که حتی افراد عادی نیز بتوانند عمل هک را انجام دهند.

برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان بدون نصب برنامه

برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان بدون نصب برنامه

برنامه هک گوشی چیست و چگونه کار می کند؟

برنامه ای که قرار است یک گوشی موبایل (اندروید یا آیفون) را هک کند، باید بتواند دسترسی شما به عنوان هکر را به بخش های مختلف این دستگاه باز کند. هک گوشی می تواند معانی مختلفی داشته باشد. اما یکی از معمول ترین معانی آن عبارت است از: ایجاد دسترسی تایید نشده و بدون اجازه به تمام اطلاعات موجود در تلفن همراه دیگران.

سطح دسترسی که به گوشی موبایل فرد دیگری ایجاد شود بستگی به سطح دانش شما و یا نرم افزاری که از آن برای هک گوشی استفاده می کنید خواهد داشت. به طور مثال: شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا نرم افزار هک گوشی قدرتمند می توانید به راحتی به گوشی دیگران نفوذ کنید.

اما این که چگونه می توان کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و به طور کلی هک گوشی از راه دور و بدون نصب برنامه برروی گوشی هدف را انجام داد؟ سوال بعدی است که در ادامه پاسخ خواهیم داد.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را چگونه انجام دهیم؟

اما درباره این که چگونه می توان هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه در گوشی هدف را انجام داد؟ باید بگوییم این سوال جواب قطعی ندارد. به این معنی که شما بدون نصب هیچگونه برنامه ای برروی گوشی شخص مقابل نمی توانید این کار رانجام دهید. اما می توانید از راه دور و بدون این که فرد متوجه شود ، برنامه هک را برروی گوشی او نصب نمایید.

حتما تا به حال درباره هک به روش فیشینگ یا استفاده از تروجان ها و بدافزار ها شنیده اید. همانطور که می دانید برای به دست آوردن اطلاعاتی همچون رمزهای عبور ، هکرها اقدام به ساخت صفحات جعلی و یا ارسال بدافزارها برای هدف خود می کنند که به این طریق تمام اطلاعات موردنیاز در پشت پرده ضبط شده و برای هکر ارسال می شود.

شما نیز برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه می توانید از این روش ها استفاده کرده و به طریقی برنامه مورد نظر را برای همسر یا فرزندانتان ارسال نمایید. حال اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، باید بگوییم که تنها چاره استفاده از نرم افزارهایی است که قبلا به همین شکل طراحی شده و تیم پشتیبانی آن آموزش کامل برای نصب و ارسال را به شما می دهند.

برای این که خودتان بخواهید یک گوشی را بدون دسترسی کنترل کنید، حداقل باید بیش از یک سال زمان صرف این کار کنید و آموزش کنترل گوشی و دانش های لازم مانند زبان های برنامه نویسی را فرا گیرید. اما در این جا ما به دنبال دور بودن از پیچیدگی های رایج و معمول عمل کنترل کردن هستیم. پس مباحث برنامه نویسی را کنار گذاشته و به سراغ معرفی برنامه ای برای انجام کنترل گوشی همسر یا فرزندان و یا کارمندانتان خواهیم رفت تا از این طریق بتوانید به نگرانی ها و شک های خود پایان دهید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

2 نظر در “هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه | کاملا حرفه ای

 1. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون من یک ساعت پیش برنامه رو خرید کردم و عکس فیش واریزی رو هم توی واتس آپ ارسال کردم الان باید چکار کنم. من برنامه کنترل از راه دور رو میخوام ولی به گوشی همسرم دسترسی ندارم چون شهرستانم

  1. گفت:

   با سلام و درود
   همکارانمان در بخش واتساپ سامانه، شما را راهنمایی می کنند.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *