کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

برنامه هک گوشی با شماره تلفن

برنامه هک گوشی با شماره تلفن؟

بله درست متوجه شدید .. موضوع ما دقیقا هک گوشی با شماره تلفن و هک شماره موبایل می باشد، زیرا شماره تلفن یا شماره موبایل شما تمام آن چیزی است که یک هکر برای نفوذ به گوشی موبایل دیگران و خواندن تمام اطلاعات گوشی اعم از هک پیام ها، هک متن ها، هک مکالمات و تماس ها و ردیابی گوشی دیگران نیاز دارد.

متاسفانه نقاط ضعف در سیستم اتصال شبکه تلفن همراه به مجرمان و هکرها این امکان را می دهد تا بتوانند از راه دور و کاملا مخفی ، هر شخصی که گوشی تلفن همراه هوشمند دارد را کنترل و حتی او را بر روی نقشه مکان یابی و ردیابی کنند.

برنامه هک گوشی با شماره تلفن

در سال های اخیر، هکرها بار دیگر نشان دادند که اصلا مهم نیست که یک فرد چقدر از اقدامات امنیتی و احتیاطی بر روی گوشی موبایل خود استفاده می کند، زیرا تنها چیزی که یک هکر برای ردیابی مخفی موقعیت مکانی و کنترل تماس های تلفنی و مشاهده پیام های گوشی هدف نیاز دارد، فقط استفاده از یک برنامه هک گوشی با شماره تلفن (Phone hacking program with phone number) می باشد.

هک گوشی با شماره تلفن و هک شماره موبایل دیگران برای اولین بار توسط کارستن نوهل (Karsten Nohl)، محقق امنیتی آلمانی در سال 2014 در یک کنفرانس متشکل از هکرهای حرفه ای جهان در هامبورگ نشان داده شد که نام آن سیستم سیگنالینگ شماره 7 (SS7) می باشد.

کارستن نوهل نشان داده که هک شماره موبایل افراد و هک گوشی با شماره تلفن از سرویس تبادل شبکه ای به نام سیستم سیگنالینگ شماره 7 (SS7) استفاده می کنند که با نام C7 در انگلستان یا CCSS7 در ایالات متحده نیز شناخته می شود که به عنوان واسطه بین شبکه های تلفن همراه عمل می کند.

هنگامی که تماس ها یا پیام های متنی در سراسر شبکه ها برقرار می شوند، سیستم سیگنالینگ شماره 7 (SS7) جزئیاتی مانند ترجمه شماره، انتقال پیامک و سایر وظایف پشتیبان را که یک شبکه یا تماس‌ گیرنده را به شبکه دیگر متصل می کند، انجام می دهد. به زبان ساده تر یعنی تمام اطلاعاتی را که فرد توسط گوشی خود انجام می دهد، قبل از رسیدن اطلاعات به مقصد ابتدا به یک شخص دیگر انتقال پیدا کرده و سپس به مقصد متصل می شود.

بزرگ ترین مسئله برای مصرف‌کنندگان گوشی های تلفن همراه این است که آنها هرگز نمی توانند برای محافظت در برابر این نوع حملات جاسوسی هیچ کاری انجام دهند زیرا حمله جاسوسی در داخل شبکه خط گوشی اتفاق می افتد و تنها راه فرار از آن فقط خاموش کردن گوشی تلفن همراه و خارج کردن سیم کارت از گوشی است.

هک شماره تلفن دیگران از راه دور

اما سوال ایجاست که شما چگونه می توانید با برنامه هک گوشی با شماره تلفن عملیات هک شماره تلفن دیگران را بدون دسترسی به گوشی هدف و از راه دور انجام دهید و چگونه می توان گوشی دیگران را توسط برنامه هک شماره تلفن انجام داد؟

امروزه در فضای مجازی هک شماره موبایل یا هک گوشی با شماره تلفن دیگران از عباراتی هستند که معمولا سایت ها و شبکه های مجازی زیادی به آنها اشاره دارند و متاسفانه طی بررسی های انجام شده توسط تیم همیار مارکت اندروید ، اکثر این سایت ها به دنبال نشان دادن مثلا کشف روشی برای هک شماره موبایل دیگران هستند.

اما متاسفانه بسیاری از آنها حتی با مفهوم و درک دقیق کلمه هک و هک گوشی آشنا نیستند و تنها یک عبارت را بصورت مداوم در سایت های خود منتشر می کنند. اما ما در این مطلب از همیار مارکت اندروید قصد داریم که به صورت کامل به بررسی برنامه هک گوشی با شماره تلفن یا به عبارتی به معنی صحیح هک گوشی از راه دور بپردازیم و در انتهای مطلب به ببینیم که چگونه می شود هک شماره موبایل و یا هک گوشی با شماره تلفن را انجام داد.

معنی کامل کلمه هک چیست؟

امروزه کلمه هک به معنی نفوذ و وارد شدن مخفیانه یک فرد ناشناس به سیستم های رایانه ای دیگران (گوشی های موبایل و کامپیوترها) و بدون نیاز به اجازه شخص هدف می باشد. هکر یا هکرها هم به فرد یا گروهی گفته می شود که می توانند از راه دور و بدون دسترسی به گوشی و رایانه شما، به راحتی به سیستم شما نفوذ کرده و اطلاعات شما را به سرقت ببرند.

اما باید بدانید که هک گوشی با شماره تلفن و هک شماره موبایل دیگران نیز در زمینه خود بحث های بسیار حرفه ای و پیچیده ای دارند و به همین سادگی ها نمی توان درباره آنها صحبت کرد، چراکه یک مفهوم بسیار جامعی دارند و نمی توان تمام آن را فقط در یک مطلب آموزش داد و نیاز به علم و مهارت های زیادی دارند.

روش های هک گوشی با شماره از راه دور

راه و روش های بسیار زیادی برای کنترل گوشی از راه دور در سامانه همیار مارکت اندروید ارائه شده است. اما اگر ما بخواهیم شماره را راهنمایی کنیم، بهترین روش برای هک کردن گوشی فرد مورد نظر شما، دسترسی فیزیکی به گوشی آن شخص و نصب برنامه کنترل گوشی با شماره تلفن بر روی آن گوشی خواهد بود.

زیرا برنامه هک گوشی با شماره تلفن بخاطر نداشتن هیچ گونه پیچیدگی عدم نیاز به دانش فنی برنامه نویسی، ما به شما ساده ترین راه حل برای کنترل گوشی دیگران بدون اجازه را پیشنهاد می کنیم. اما اگر بخواهید بدون دسترسی به گوشی دیگران مثلا (کنترل گوشی همسر و کنترل گوشی فرزند و یا دیگر اعضای خانواده یا اشخاص دیگری) ، اقدام به هک شماره موبایل یا هک شماره تلفن آنها کنیم، حتی در زمینه نصب برنامه هک شماره، باید به شما بگوییم که این کار شدیدا نیاز به دانش برنامه نویسی حرفه ای دارد.

شما تا به اینجا در خصوص برنامه هک گوشی با شماره تلفن از راه دور متوجه شدیده اید که امکان هک شماره موبایل و هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از برنامه هک گوشی دیگران جهت هک شماره تلفن استفاده کرده و آیا واقعا شما هم می توانید با یک شماره موبایل هر شخصی را از راه دور هک کنید؟

برنامه کنترل گوشی موبایل نظارت آزاد

برنامه نظارت آزاد با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی و توسط سامانه کنترل فرزند (همیار جی پی اس) در دسترس کاربران قرار داده شده است. برنامه نظارت آزاد در چند نسخه جداگانه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که کنترل گوشی موبایل را (هم با دسترسی) و (هم بدون دسترسی ) برای شما انجام می دهد. با استفاده از برنامه کنترلی نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همر و فرزند خود را از راه دور به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های آن ها داشته باشید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *