کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی گوشی افراد از طریق شماره

امروزه افراد زیادی به دنبال این هستند که بتوانند ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل و یا شماره تلفن را از راه دور و با اهداف مختلفی انجام دهند و البته ترجیح می دهند که فرد مورد نظر خود از این موضوع کاملا بی اطلاع باشد. البته برنامه هایی وجود دارند که می توان بر روی موبایل فرد مورد نظر (گوشی همسر ، گوشی فرزند و دیگران) نصب کرد و سپس برنامه را در حالت کاملا مخفی قرار داد که صاحب تلفن هوشمند هرگز متوجه وجود نرم افزار نشود.

ردیابی گوشی افراد

امروزه پیشرفت تکنولوژی به درجه ای رسیده است که با کمک برنامه ها و نرم افزار های مختلف نه تنها با برنامه ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل و یا شماره تلفن، بلکه می توانی توان کنترل موبایل فردی را بدون آنکه نیاز به نصب برنامه خاصی بر روی موبایل باشد، هم موقعیت او را داشته باشید، و هم بر کلیه اطلاعات تلفن همراه نظارت کنید. زیرا ردگیری تلفن های همراه امروزه با کمک فناوری مکان یاب GPS و یا نرم افزارهای کنترلینگ و از راه دور انجام می شود.

چگونگی ردیابی موبایل با شماره

ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل و یا شماره تلفن و از راه دور, یکی از پر دغدغه ترین مسائلی هست که هر شخصی کم و بیش به دنبال آن می باشد. از این رو اسخاص به جستجو در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی روی می آورند و می خواهند از طریق این جستجوها برنامه هایی را پیدا کنند که بتوانند از طریق آن ها موبایل اشخاص مختلف را فقط و فقط از طریق شماره موبایل ، شماره تلفن و بدون نصب هیچ گونه برنامه ای بر روی دستگاه هوشمند شخص مقابل، او را کنترل کنند.

کلاهبرداری سایت ها با متن ردیابی شماره

اما در میان تمام جستجو های این اشخاص جهت ردیابی گوشی افراد در اینترنت و شبکه های اجتماعی، در مقابل بسیاری از پیج ها و سایت های دروغین و کلاهبرداری قرار می گیرند که این گونه کاربران خام و ساده را طعمه نوشته های وسوسه آمیز و دروغین خود کرده و متاسفانه آنها را به درگاه های بانکی خود کشانده و مبالغی بالا و یا حتی پایین را از فرد دریافت می کنند و در آخر هم هیچ گونه نرم افزار و یا برنامه واقعی به آنها نمی دهند.

بررسی تکنولوژی های کنترل و ردیابی گوشی

ابتدا باید در مورد تکنولوژی مکان یابی، موقعیت یابی و ردیابی گوشی افراد که در حال حاضر وجو دارند توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. برای مکان یابی و ردیابی گوشی افراد سه نوع تکنولوژی مختلف وجود دارد کهدر زیر به توضیح هر کدام از آن ها می پردازیم.

۱) تکنولوژی مکان یاب GPS

این تکنولوژی متعلق به وزارت دفاع آمریکا می باشد که وسایل الکترونیکی خاص همچون موبایل، ردیاب خودرو و انواع لوازم دیگر که دارای چیپ gps هستند با اتصال به ماهواره های جی پی اس میتوانند از موقعیت دقیق خود باخبر شوند.

این فناوری بیشترین استفاده را در بین فناوری های موجود برای موقعیت یابی موبایل دارد. نقطه قوت این روش برد بی نهایت آن است و شما در هر کجای زمین قادر به استفاده از این روش می باشید. نقطه ضعف این تکنولوژی عدم کار کردن در محل های سر بسته میباشد. برای استفاده از روش GPS شما باید در فضای سرباز باشید.

۲) تکنولوژی WI-FI یا وای فای

برخی از دستگاه ها برای پیدا کردن موقعیت مکانی اشخاص از اماج وای فای استفاده میکنند. خوبی این روش این است که در مکانهای سربسته نیز به خوبی کار میکند . محدودیت این روش برد کوتاهتر آن است. از این روش بیشتر برای ردیابی گوشی افراد درون سازمانها و ادارات که در یک ساختمان چند طبقه هستند استفاده میگردد.

۳) تکنولوژی موقعیت یابی رادیویی

این روش بیشتر برای موقعیت یابی سیمکارت های موبایل مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش سیگنالهای رادیویی رد و بدل شده مابین دکلهای مخابرات و موبایل ها تحلیل می گردد و موقعیت حدودی فرد تعیین می شود.

این روش یکی از راه های مورد استفاده قوه قضاییه و نیروهای پلیس برای ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل افراد میباشد که معمولا برای انجام آن نیاز به دستور مراجع قضایی می باشد و به سادگی امکانپذیر نیست.


روش سوم برای اشخاص معمولی هرگز عملی نخواهد بود و ۱۰۰ درصد نیاز به مجوزهای خاص و قضایی را دارد و روش دوم هم محدودیت فاصله ای دارد (فقط در یک مکان محدود می شود از آن استفاده کرد).

استفاده از برنامه نظارت آزاد

تا اینجای مطلب متوجه شدید که فقط با داشتن شماره موبایل و شماره تلفن فرد امکان ردیابی گوشی افراد انجام شدنی نیست، ولی نا امید نشوید و یک راه بسیار خوب برای ردیابی گوشی افراد وجود دارد و آن هم نصب برنامه استاندارد با تکنولوژی روز اروپا و آمریکا برای کنترل و ردیابی گوشی افراد خانواده وجود دارد.

شما میتوانید این برنامه حرفه ای را بر روی گوشی اشخاص خانواده بصورت کاملا مخفی نصب کنید و به آسانی او را در هر جایی مکان یابی و تمام اطلاعات گوشی او را تحت نظارت خود قرار دهید.

همیار مارکت اندروید ارائه کننده انواع نرم افزارها و برنامه های امنیتی، مانیتورینگ، و ردیابی گوشی افراد در ایران می باشد. شما می توانید برای دیدن تمام برنامه های ما به فروشگاه همیار مارکت اندروید مراجعه نمایید و از میان تمام برنامه های حرفه ای، برنامه مورد نظر خود را دانلود نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “ردیابی گوشی افراد از طریق شماره

  1. المیرا گفت:

    سایتتون عالیه .. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *