کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه + دانلود برنامه ردیابی

بخاطر داشته باشید این فقط شما نیستید که به دنبال ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه و این گونه برنامه ها و نرم افزار ها هستید، بلکه روزانه هزاران نفر در سراسر جهان به دنبال راهی هستند تا بتوانند از طریق اینگونه برنامه ها و یا از هر روش دیگری، کنترل گوشی دیگران را بدون نیاز به نصب فیزیکی برنامه ای بر روی گوشی شخص مورد نظر خود، گوشی موبایل شخص را کنترل و بر اطلاعات آن نظارت داشته باشند.

آیا ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه ممکن است؟

آیا ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه ممکن است؟

آیا ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه ممکن است؟

امروزه در بسیاری از سایتهای اینترنتی و مارکت های مختلف، برنامه های بسیار زیادی در خصوص ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه و یا ردیابی افراد از طریق شماره موبایل قرار دارند که برخی از این برنامه ها رایگان و برخی دیگر پولی هستند.

این برنامه ها در بسیاری از سایت های رسمی و یا شبکه های اجتماعی قرار دارند، اما بسیاری از این برنامه ها در سایت های جعلی و کلاهبردار مشاهده می شوند که فقط به دنبال گول زدن کاربران و کشاندن آن ها به درگاه های بانکی خود هستند.

ردیابی شماره موبایل افراد برروی نقشه راست یا دروغ است؟

ردیابی شماره موبایل افراد برروی نقشه راست یا دروغ است؟

ردیابی شماره موبایل افراد راست یا دروغ؟

در بسیاری مواقع کاربران برای پیدا کردن برنامه های ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه با این چالش مواجه می شوند که کدام یک از برنامه ها بهتر هستند و یا کدام یک از این سایت ها واقعی هستند و خدمات مناسبی دارند؟!!!! ما به شما کمک می کنیم تا بهترین برنامه و بهترین سایت معتبر را در اختیار داشته باشید و از خدمات مناسب این سایت بهره مند شوید.

در این بخش از همیار مارکت اندروید سعی میشود اطلاعات کامل، مفید و درستی به شما داده شود تا بتوانید با ساده ترین و راحت ترین روش ممکن به هدف خود برسید و گوشی موبایل افراد خانواده را از راه دور و کاملا نامحسوس کنترل و نظارت کنید..

جستجو در گوگل برای پیدا کردن برنامه ردیابی شماره موبایل

جستجو در گوگل برای پیدا کردن برنامه ردیابی شماره موبایل

جستجو در گوگل جهت ردگیری شماره موبایل

اما اگر در گوگل به دنبال نرم افزار، آموزش و یا برنامه ای جهت ردیابی گوشی موبایل افراد از طریق شماره موبایل هستید که بتوانید توسط آن، شماره موبایل دیگران را هک و یا کنترل کنید، بی شک با سایت ها و جملات بسیار زیادی مواجه می شوید که بسیار گیج کننده هستند مثل :

ردیابی موبایل از طریق شماره ، ردیابی افراد از طریق شماره موبایل ، ردیابی افراد از روی شماره موبایل ، دانلود رایگان ردیابی افراد روی نقشه به طور دقیق با تلفن همراه ، ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ ، ردیابی با شماره تلفن ، ردیابی شماره موبایل بدون نصب در گوشی مقابل ، ردیابی شماره موبایل بدون نصب در گوشی مقابل ، ردیابی افراد از روی شماره موبایل رایگان ، ردیابی مخفی شماره موبایل روی نقشه ، ردیابی شماره موبایل روی نقشه ، ردیابی نامحسوس شماره موبایل ، دانلود رایگان ردیابی افراد از روی شماره موبایل ، دانلود رایگان ردیابی افراد از روی شماره موبایل بدون نیاز به gps ، ردیابی نامحسوس موبایل با شماره ، ردیابی دوستان از طریق شماره موبایل ، ردیابی گوشی همسر از طریق شماره موبایل ، ردیابی گوشی فرزندان از طریق شماره موبایل ، ردیابی موقعیت فرد از طریق شماره موبایل ، آموزش نحوه ردیابی گوشی از طریق شماره موبایل ، دانلود برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل روی نقشه ، ردیابی افراد با شماره تلفن از طریق موبایل و …

با برنامه ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه می توانید محل دقیق تماس های تلفنی افرادی که با شما تماس می گیرند را بصورت کاملا دقیق بر روی نقشه مشاهده کنید. همچنین می توانید شناسه / موقعیت محلی تماس گیرنده و از مهم تر نام شخصی که با شما تماس می گیرد را هم بصورت کامل مشاهده کنید.

یکی دیگر از امکانات جذاب و جالب برنامه این است که می توانید موقعیت مکانی گوشی موبایل دزدیده شده و یا گم شده خود را هم بصورت کاملا دقیق و زنده بر روی نقشه ردیابی و پیدا کنید. هر شماره موبایل یا شماره تلفنی را در فضای جستجوی برنامه ، جستجو کنید… یا هر شماره موبایل یا تلفنی را وارد کنید و به راحتی همه جزئیات مربوط به هویت آن و محل دقیق موجود در محل مشخص شده آن شماره را بیابید.

ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه | همیار جی پی اس

ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه | همیار جی پی اس

ویژگی های برنامه ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه

 • مکان یابی دقیق هرگونه شماره موبایل
 • جستجوی شماره موبایل مورد نظر بر روی نقشه
 • ثبت شماره موبایل های جدید در حافظه برنامه
 • ردیابی و مکان یابی زنده شماره موبایل افراد بر روی نقشه
 • نمایش دقیق و نقطه ای مکان افراد تماس گیرنده
 • نمایش دقیق کشور، شهر و محل فرد تماس گیرنده
 • نمایش نام و مشخصات تماس گیرنده بصورت کاملا حرفه ای
 • ردیابی گوشی موبایل بر روی نقشه توسط مکان یاب GPS
 • ردیابی گوشی گم شده و یا سرقت رفته
 • دارای نقشه ساده و ماهواره گوگل مپ

برنامه ردیابی شماره افراد در فروشگاه گوگل

برنامه ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه یک ابزار کوچک و کاملا هوشمند برای پیدا کردن مکان دقیق شماره تلفن و شناسه / نام تماس گیرنده واقعی است. این نرم افزار هیچ گونه اطلاعات دیگری را نمی گیرد، داده های شخصی را دریافت نمی کند و هیچ داده ای را ذخیره نمی کند. طبق گفته برنامه نویسان این اپلیکیشن حرفه ای در فروشگاه گوگل پلی، تمام خط مشی های حفظ حریم خصوصی را دنبال می کنند.

ردیابی گوشی موبایل از راه دور با نرم افزارهای حرفه ای

اما یک پشنهاد عالی برای شما همراهان همیشگی همیار نیوز داریم. شما می توانید با نصب برنامه نظارت آزاد همیشه و در هرجایی گوشی موبایل خود و فرزندانتان را تحت پیگرد و ردیابی دقیق قرار دهید.

اولین و قدیمی ترین سامانه کنترل ، ردیابی و مدیریت موبایل خانواده در ایران
مدیریت و کنترل پیام های تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، لاین، وایبر، فیسبوک و …
امکان کنترل و چک کردن مخاطبین، تماس ها و پیامک های دریافتی و ارسالی
موقعیت و مکان یابی لحظه ای و ردیابی خطی فرزندان و سالمندان بر روی نقشه
با پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمات پس از فروش در سراسر کشور
نسخه های کاملا نامحدود (بدون تاریخ مصرف) و عدم پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه
بهمراه نصب در محل کار و منزل خریدار در تمام نقاط تهران

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه + دانلود برنامه ردیابی

 1. ali گفت:

  این برنامه واقعا کار میکنه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *