کنترل و ردیابی گوشی, موقعیت یاب و GPS, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران

برنامه ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران

سلام، به سامانه همیار مارکت اندروید خوش آمدید. قبل از این که بخواهیم به شما عزیزان در خصوص برنامه ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران توضیحاتی بدهیم، بهتر است که در ابتدا کمی در خصوص تکنولوژی های ردیابی برای شما توضیحاتی بدهیم و سپس در خصوص ردیابی نامحسوس گوشی و ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران توضیحات کامل داده و سپس یک برنامه بسیار حرفه ای به شما عزیزان معرفی می کنیم.

امروزه با استفاده از فناوری های نوین و بسیار پرکاربرد مکان یاب های جی پی اس (GPS) و در اکثر مواقع به خصوص در زمینه مکان یابی، ردیابی و نظارت بر موقعیت مکانی گوشی های موبایل بر روی نقشه ها بسیار ساده تر از قبل شده است. کلمه GPS (ای جی پی اس) یعنی سیستم موقعیت یابی جهانی. تکنولوژی جی پی اس (GPS)، به انواع دستگاه هایی که دارای سخت افزار یا همان گیرنده (جی پی اس GPS) مثل گوشی های موبایل و دستگاه های نقشه برداری هستند، امکان موقعیت یابی و ردیابی دقیق دستگاه را بر روی نقشه می دهد. پس فناوری ای جی پی اس در تمامی گوشی های تلفن‌ همراه و تبلت ‌ها قابل استفاده می باشد.

ردیابی نامحسوس شماره موبایل

اما امروزه از سیستم موقعیت یابی جهانی (جی پی اس GPS) علاوه بر موقعیت یابی و  ردیابی گوشی های موبایل و دیگر دستگاه ها، استفاده های بسیار زیاد دیگری هم می شود. اما ما نمی خواهیم توضیحات زیاد و کسل کننده ای به شما بدیم که فعلا نیازی به آن ها ندارید. چراکه شما به دنبال برنامه ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران هستید و ما هم نمی خواهیم وقت شما را بی جهت تلف کنیم، پس بزن بریم به اصل مطلب …

استفاده از سیستم ماهواره ای GPS که برای ردیابی گوشی اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد، روش های مختلفی برای ردیابی دستگاه ها وجود دارند که این دو روش موجود از تمام روش های دیگر معمول تر و ساده تر هستند.

اولین روش استفاده از دستگاه های ردیابی شخصی یا صنعتی می باشد و روش دوم هم استفاده از برنامه و نرم افزار ردیابی نامحسوس “شماره” موبایل یا به اصطلاح منظور ما همان برنامه ردیابی مخفی گوشی موبایل است.

برنامه ردیابی نامحسوس شماره دیگران

امروزه با پدیدار شدن برنامه ها و نرم افزارهای ردیابی گوشی موبایل، ردیابی نامحسوس شماره موبایل و پیدا کردن موقعیت مکانی گوشی دیگران (همسر و فرزند) به یک کار کاملا راحت و بی دردسر تبدیل شده است، که ردیابی نامحسوس گوشی همسر و فرزند شما فقط با داشتن تنها یک گوشی موبایل یا تبلت امکان پذیر خواهد بود.

یعنی برای مطلع شدن شما از این که همسر و یا فرزندتان در منزل هستند یا نه، اصلا نیازی به تماس گرفتن یا ارسال پیامک به آن ها نیست، یا مثلا اگر منتظر آمدن همسر خود از محل کارش به خانه هستید، می توانید به سادگی از زمان ورود او به منزل مطلع شوید و بصورت لحظه ای موقعیت مکانی او را بر روی نقشه مشاهده کنید.

اما بد نیست که بدانید برنامه های ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران یا همان نرم افزار های ردیابی نامحسوس گوشی موبایل که امروزه تعدادشان هم در اینترنت کم نیست، متاسفانه هرگز امکان ردیابی نامحسوس شماره موبایل دیگران را به شما ارائه نمی کنند، این سایت ها فقط برنامه هایی را برای ردیابی مخفی موبایل یا همان ردیابی نامحسوس گوشی را فقط با نصب یک اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل فرد مورد نظر شما را ارائه می دهند و این برنامه ها را بصورت روزانه بروزرسانی کرده و امکانات و قابلیت های جدیدی را به اپلیکیشن های خود اضافه می کنند.

جالب است که بدانید برخی از این سایت ها مدعی می شوند که توسط برنامه یا سایت آت ها کاربر می تواند بدون دسترسی به گوشی هدف یا خاموش بودن اینترنت و جی پی اس و یا حتی خاموش بودن خود گوشی موبایل هدف هم، امکان ردیابی نامحسوس گوشی موبایل را به شما می دهند. اما باید بدانید که این امر فقط توسط نیروهای امنیتی و نظامی هر کشوری انجام می شود و عموم مردم دسترسی به آن را ندارند.

این سایت ها فقط برنامه هایی را برای ردیابی مخفی موبایل یا همان ردیابی نامحسوس گوشی را با فقط با نصب یک اپلیکیشن بر روی گوشی فرد مورد نظر شما ارائه می دهند و این برنامه ها را بصورت روزانه بروزرسانی کرده و امکانات و ویژگی های جدیدی را در برنامه اضافه و در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

در ادامه این مطلب از همیار مارکت اندروید نیز قصد داریم به معرفی یکی از پرکاربردی ترین نرم افزارهای ردیابی نامحسوس موبایل که ویژگی ها و امکانات فوق العاده ای دارد را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم

دانلود برنامه ردیاب نامحسوس گوشی

اگر به دنبال برنامه یا همان اپلیکیشنی هستید که دارای قابلیت های کنترل و ردیابی موقعیت مکانی گوشی موبایل افراد خانواده جهت کنترل گوشی همسر و کنترل گوشی فرزند) باشد، اما از دید همسر و یا فرزند شما پنهان بماند، به شما پیشنهاد می کنیم که از برنامه نظارت آزاد استفاده کنید.چراکه برنامه نظارت آزاد یکی از بهترین گزینه ها در خصوص کنترل کامل گوشی موبایل همسر و فرزند شما بوده و بصورت کاملا نامحسوس و مخفی میباشد.

برخی از امکانات برنامه کنترلینگ نامحسوس

یکی از ویژگی های بسیار مهم برنامه نظارت آزاد بسیار موثر و دقیق بودن عملکردهای آن بر روی گوشی موبایل دیگران است. توسط این برنامه حرفه ای می توانید مکان واقعی دستگاه مورد نظر خود را در هر زمان و در هر مکانی کنترل و ردیابی کنید. اما برنامه نظارت آزاد ویژگی های دیگری نیز دارد که به طور موثر قابلیت ردیابی و کنترلینگ آن را بسیار گسترش می دهد.

1) نماد یا همان آیکون برنامه پس از نصب به طور خودکار مخفی می شود.
2) برنامه کاملاً نامحسوس و غیرقابل شناسایی است، زیرا با الگوریتم خاصی طراحی شده است.
3) موقعیت یابی، مکان یابی و ردیابی گوشی موبایل در زمان واقعی (لحظه ای) است.
4) تمام تاریخچه موقعیت های مکانی به طور خودکار در داشبورد شما همگام سازی می‌شوند.
5) زمانی که اینترنت گوشی قطع باشد، با ارسال یک پیامک موقعیت مکانی برای شما ارسال می شود.
6) با ارسال یک پیامک می توانید اینترنت و مکان یاب GPS گوشی را خاموش یا روشن کنید.
7) جدا از ردیابی امکان کنترل کامل اطلاعات گوشی می باشد که در ادامه با برخی از آن ها آشنا می شوید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *