آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

برنامه ردیابی تلفن همراه

برنامه ردیابی تلفن همراه بر روی نقشه و بدون نیاز به GPS – با پیشرفت حرفه ای علم و فناوری، امروزه می توان کارهای فراوانی را با گوشی تلفن همراه خود انجام داد. گوشی تلفن همراه می تواند علاوه بر برقراری تماس با خانواده، دوستان، همکاران و دیگر افراد، با قابلیت هایی نظیر ردیابی گوشی موبایل، تصویربرداری، سرگرمی و غیره، امنیت شما را هم تحت تاثیر خود قرار بدهد.

با استفاده از GPS و ردیابی شماره موبایل روی نقشه و دکل های مخابراتی و ردیابی با شماره موبایل، می توان هر کجا که گوشی شما قادر به دریافت سیگنال باشد، موقعیت آن را پیدا کرد.

برنامه ردیابی تلفن همراه | آیا این قابلیت مفید است؟!

آیا مزایای استفاده از برنامه ردیابی تلفن همراه در خبردار شدن خانواده از فرزندان یا در بحث محیط کاری و کنترل کارمندان نسبت به این حقیقت که ممکن است حریم خصوصی افراد زیر سوال برود ارجعیت دارد؟! برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید چند مورد از مزایا و معایب استفاده از برنامه ردیابی تلفن همراه را شناسایی و معرفی کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی گوشی موبایل

برنامه ردیابی تلفن همراه فرزندان، به والدین و سرپرست خانواده ها این امکان را می دهد تا بصورت کامل به تمام موقعیت های مکانی فرزند خود که در هر مکان و هر زمانی که قرار دارد دسترسی کامل داشته و از امنیت فرزند (Child safety) در هر جا و مکانی آگاه باشند.

اهمیت این موضوع به حدی بالاست که برخی از سازندگان تلفن همراه، اقدام به قرار دادن و نصب پیش فرض نرم افزارهای ردیابی چون گوشی من را پیدا کن “Find My Phone را به همراه محصولاتشان اضافه نموده اند.

والدین با متصل شدن و وارد شدن به حساب کاربری خود در سرور مرکزی که اقدام به جمع آوری این اطلاعات می کند، می توانند به راحتی و با سرعت زیاد از موقعیت فعلی فرزندانشان در هر کجا و بصورت دقیق بر روی نقشه آگاه شده و صحت و سلامت فرزندانشان را هر لحظه زیر نظر بگیرند.

حتی می توان در موقعیت ها و مکان های خطرناک پا را فراتر از این گذاشت و با ردیابی گوشی همسر یا فرزندان خود و افراد سالخورده، از موقعیت و سلامت آنها نیز اطلاع پیدا کرد. از جمله نرم افزارهایی که با این هدف طراحی و تولید شده اند، می توان به نرم افزار نظارت آزاد (همیار جی پی اس)، اشاره نمود که قدرت ویژه ای در ردیابی تلفن همراه دارد. و از لینک زیر قابل دانلود می باشد.

مدیریت و ردیابی گوشی در محیط کار

با استفاده از برنامه ردیابی تلفن همراه نظارت آزاد سامانه (همیار جی پی اس)، مدیران موسسات و سازمان ها، بخصوص سازمان هایی نظیر خدمات حمل و نقل، که کارمندانشان بصورت متمرکز فعالیت ندارند، می توانند در هر لحظه از موقعیت کارمندان خود با خبر شده و به ردیابی گوشی کارمندان بپردازند “Management in the work environment“.

برای این گونه موسسات، قابلیت ردیابی تلفن همراه، می تواند مزیت های دیگری هم داشته باشد. بعنوان مثال، هنگامی که یکی از کارمندان با سرعتی بیشتر از حد مجاز رانندگی می کند و رفتاری خطر آفرین دارد، این قابلیت می تواند اقدام به ارسال هشداری خاص، برای مدیر سازمان نماید و او را از این رفتار ناهنجار آگاه سازد.

استفاده از ردیابی تلفن جهت خدمات اضطراری

با استفاده از قابلیت ردیابی تلفن همراه در مواقع اضطراری (Emergency services) و استفاده از اطلاعات دقیقی که گیرنده مکان یاب GPS گوشی و اطلاعات موقعیت مکانی دستگاه از طریق شبکه اینترنت تلفن همراه GPRS برای سرورها ارسال می کنند، می توان تا حد زیادی به پلیس، اورژانس و سازمان آتش نشانی در ردیابی و یافتن افراد گم شده و یا آسیب دیده در مکان های نامعلوم و ردیابی موبایل دزدیده شده کمک کرد.

استفاده از برنامه جهت ردیابی دوستان و آشنایان

یکی دیگر از مزیت های استفاده از برنامه ردیابی تلفن همراه موبایل بر روی نقشه، پیدا کردن دوستانتان در مکان هایی است که نمی شناسید “Tracker your friends and acquaintances”. تصور کنید شما به همراه چند تن از دوستانتان به یک کشور خارجی سفر کرده اید. اگر در مکانی شلوغ یکی از آن ها را گم کنید یا شما بقیه را گم کنید، با استفاده از نرم افزارهای ردیابی تلفن همراه، به سادگی و سرعت هرچه تمام تر می توانید از این استرس گم شدن بکاهید و خود را به دوستانتان برسانید.

معایب برنامه ردیاب گوشی تلفن همراه چیست؟

ورود به حریم خصوصی (Login to privacy) – بطور کلی اگر شما اجازه نصب نرم افزارهای ردیابی تلفن همراه را به دیگران بدهید، این اجازه را به آن ها داده اید که وارد حریم خصوصی شما شده و از تمام فعالیت ها و مکان هایی که در طول شبانه روز به آنها سر زده اید، با خبر شوند.

🔘 همچنین شرکت های سازنده تلفن همراه و یا ارائه دهنده خدمات ردیابی تلفن همراه نیز می توانند دانش کاملی از زندگی خصوصی مشتریانشان بدست بیاورند. به هر حال، هر کاربر می تواند با غیر فعال کردن قابلیت ردیابی تلفن همراه خودش، از این نگرانی ها رهایی یابد. اما با چشم پوشی از آن، خواسته یا ناخواسته، باید از مزایای ذکر شده هم چشم پوشی کند.

👈 حال با بررسی موارد بالا، پاسخ به سوال مطرح شده به عهده خود کاربر خواهد بود. در پایان، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی تلفن همراه برای شما بیشتر از معایب آن است یا خیر.

برنامه مراقبت از خانواده نظارت آزاد به شما کمک می کند تا به سادگی بر سلامت خانواده خود نظارت داشته باشید و از فعالیت های فرزندان خود در جامعه مجازی آگاه شوید.

⛔ برنامه ردیابی تلفن همراه روی نقشه بر روی دستگاه های اندروید قابل نصب و اجرا می باشد که استفاده از آن منوط به دریافت اجازه قطعی از شخص نظارت شونده است (فرزندان بالای ۱۸ سال و دیگر افراد خانواده و دوستان). به طور مثال اگر در نظر دارید تا با استفاده از این برنامه به نظارت بر کارمندان خود بپردازید می بایست حتما کارمندان خود را در جریان این موضوع قرار دهید و با اعلام رضایت از سوی آنها اقدام به نظارت کنید.

⚠️ البته نظارت بر فعالیت فرزندانی که زیر سن قانونی ( زیر ۱۸ سال هستند) مشکلاتی ندارد و نیاز به کسب اجازه والدین وجود ندارد که سرپرستی فرزندان بر عهده والدین می باشد. به این ترتیب می توانید از امکاناتی مانند ردیابی گوشی تلفن همراه اندروید بدون نیاز به GPS و با دکل مخابراتی به ردیابی دستگاه فرزند یا کارمندان خود بپردازید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “برنامه ردیابی تلفن همراه

  1. عشق گفت:

    خیلی برنامش خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *