کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

کنترل گوشی دیگران | other peoples mobile tracker

کنترل گوشی دیگران | other peoples mobile tracker – امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که فضای مجازی بخش زیادی از زمان و انرژی افراد را به خود اختصاص می دهد. فعالیت در این فضا، قاعده و قانون خاصی دارد که اگر رعایت نشود موجب بروز مشکلات و دردسرهای زیادی برای افراد می شود.

افرادی که در فضای مجازی (Cyberspace) فعالیت می کنند، شامل کودک و نوجوان، افراد میانسال و افراد سالخورده می شوند؛ مراقبت از این افراد به منظور اینکه از حریم خصوصی آن ها سوء استفاده نشود موضوعی است که امروزه برای خیلی ها نگرانی ایجاد کرده است.

✅ کنترل و ردیابی گوشی از راه دور ! ✅
⏪ کنترل و دیدن مخفیانه پیامک ها، عکس ها، نرم افزار ها و… ⏩
🅾️ برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید 🅾️
⭐️ https://hamyargps.com ⭐️

مثالی ساده از کنترل گوشی دیگران | other peoples mobile tracker

برای مثال کودکی را فرض کنید که والدین به اصرار او برایش تلفن همراهی خریداری کرده و در کنار برنامه های سرگرم کننده، برخی از شبکه های را با هدف استفاده کودک از بخش های آموزشی روی گوشی نصب کرده اند. کودکی که هنوز وارد جامعه نشده و با بسیاری از هنجار شکنی ها آشنایی ندارد، هیچ امنیتی در فضای شبکه های اجتماعی که هزاران نفر با عقاید و ویژگی های مختلف در آن عضو هستند ندارد. منظور از نبود امنیت برای عده ای خاص در شبکه های اجتماعی، جایگاهی است که این افراد در این شبکه ها بدست می آورند.

همین کودکی که مثال زدیم می تواند با ورود به بخش هایی از شبکه اجتماعی (مثلا اینستاگرام) که مناسب سن او نیست، به محتواهایی دسترسی داشته باشد که اصلا برای سن و روحیات کودکانه او مناسب نیست.

و یا فردی سالخورده را تصور کنید که آگاهی چندانی نسبت به شبکه های اجتماعی و به طور کلی تلفن همراه ندارد و صرفا به منظور سرگرم شدن و گذراندن اوقات در این شبکه ها فعالیت و از تلفن همراه استفاده می کند.

وجود هنجارشکنی های فضای مجازی جهت کنترل گوشی دیگران

این فرد هر لحظه ممکن است مورد هجوم و سواستفاده اشخاصی قرار بگیرد که اهداف شومی داشته و به دنبال کسانی هستند که نسبت به حریم خصوصی شان عدم آگاهی دارند. کنترل گوشی این کودک و یا فرد سالخورده توسط یک شخص دیگر که اطلاعات جامع و خوبی پیرامون فضای مجازی و تلفن های همراه داشته و می تواند از وجود بحران های احتمالی جلوگیری کند، بسیار کاربردی و خوب است.

این فرد به خوبی می داند محتواهایی که کودک بایستی به آن دسترسی داشته باشد به چه شکلی است و می تواند با مدیریت صحیح شبکه اجتماعی کودک، او را با این محتواها آشنا کرده و از ورود کودک به صفحات نامناسب جلوگیری کند.

در ادامه این مطلب موضوع “کنترل گوشی دیگران other peoples mobile tracker؛ چگونگی و فواید آن را” بیشتر و جامع تر بررسی کرده ایم. با ما همراه باشید.

کنترل گوشی برای چه افرادی صورت می پذیرد؟

شاید برایتان سوال پیش آمده که کنترل گوشی برای چه کسانی انجام می شود و استفاده از آن چه فوایدی دارد؟ نمونه های زیر جزو مواردی هستند که کنترل گوشی در آن ها کاربرد دارد.

1. کودکان و افراد زیر 18 سال

کودک و افراد زیر 18 سال که در بسیاری از موارد صلاحیت فعالیت بدون نظارت بزرگ تر ها را ندارند؛ همان طور که گفتیم بهتر است شخصی بزرگ تر که اطلاعات کاملی در زمینه فضای مجازی و هنجارشکنی های موجود در آن دارد، به صورت کامل فعالیت این کودکان را رصد کرده و آن ها را از ورود به صفحات غیرمجاز و غیراخلاقی منع کند.

2. سالمندان و افراد دارای بیماری

کنترل گوشی افراد سالمند و کسانی که دچار بیماری آلزایمر هستند به منظور یافتن لوکشین آن ها در هر زمان؛ بسیاری از افراد سالخورده هستند که به دلیل وجود مشکلات و بیماری هایی مثل آلزایمر، نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. یکی از این مراقبت ها، کنترل موقعیت مکانی آن ها است. کنترل موقعیت مکانی به وسیله تلفن همراهی که همیشه در کنار آن هاست، یکی از راهکارهای مراقبتی است که فرزندان آن ها می توانند آن را در نظر داشته باشند.

3. افرادی که صلاحیت فعالیت بدون نظارت ندارند

افرادی که اطلاعات کافی از هنجارهای فضای مجازی را نداشته و بایستی یک نفر بر فعالیت آن ها نظارت کند تا حریم شخصی شان حفظ شود؛ این افراد طیف گسترده ای را شامل می شوند و تنها به کودکان ختم نمی شوند. هرکس که احساس شود نیاز به مراقبت ویژه در فضای مجازی داشته و بایستی تلفن همراه او بررسی شود در این گروه قرار می گیرد.

4. همسر و فرزندان

کنترل گوشی همسر یا فرزندان؛ فضای مجازی و محتواهایی که در تلفن همراه وجود دارد، در بسیاری از خانواده ها اهمیت زیادی دارد. از این رو کنترل گوشی افراد خانواده می تواند خیال شخص کنترل کننده را از بابت فعالیت های همسر یا فرزندان در شبکه های اجتماعی و همچنین تماس ها و پیامک هایی که به آن ها ارسال می شود راحت کند.

در کنار این موارد، موارد متعدد دیگری نیز وجود دارد که در آن ها نیاز به کنترل گوشی افراد دیده می شود.

راه های کنترل گوشی دیگران

چگونه می توان کنترل گوشی دیگران را به دست گرفت؟ نفوذ به تلفن همراه شخصی دیگر به طور معمول از سه راه ممکن است؛ هک گوشی شخص موردنظر، گرفتن گوشی از او و کنترل شبکه های اجتماعی، تماس ها و پیامک های او و استفاده از نرم افزارهایی که به طور تخصصی این کار را انجام می دهند. به نظر شما کدام یک از این راهکارها منطقی تر، راحت تر و کاربردی تر است؟

1. کنترل گوشی دیگران از طریق هک تلفن همراه

هک گوشی موبایل در ایران و سراسر دنیا امری غیرقانونی است و شخص هکر به عنوان دزد اطلاعات شناخته شده و در صورت پیگیری مجازات های سنگینی برایش درنظر گرفته می شود. همچنین هک گوشی به شکلی که بتوان تمام ارکان گوشی را کنترل کرد بسیار سخت بوده و افراد عادی قادر به انجام این کار نیستند.

2. گرفتن گوشی از شخص موردنظر

گرفتن تلفن همراه از طرف مقابل و بررسی آن، اگرچه راهکار ساده تری نسبت به هک است اما درصد خطای بالایی دارد. به شکلی که شخص موردنظر می تواند محتواهای مورددار شامل پیامک ها، تماس ها، فعالیت های شبکه اجتماعی و … به سرعت پاک کرده و بدین شکل نتیجه کنترل گوشی توسط شما با خطای بسیاری همراه باشد.

3. استفاده از نرم افزارهای تخصصی کنترل گوشی

راهکار سوم که بهترین، ساده ترین و منطقی ترین راهکار است نصب یک نرم افزار خاص روی تلفن همراه شخص موردنظر و کنترل گوشی از این طریق است. به شکلی که شما با نصب یک نرم افزار روی گوشی شخص مدنظر و ورژن دیگری از همان نرم افزار روی تلفن همراه خودتان، می توانید به طور کامل فعالیت های شخص مدنظر را در پنل کاربری برنامه ای که روی تلفن همراه خودتان نصب کرده اید ببینید. این روش راهکاری کاملا قانونی است و در آن از هک یا روش های نفوذ غیرقانونی استفاده نشده است؛ بلکه شما با اجازه طرف مقابل این برنامه را نصب کرده و می توانید به تمام فعالیت های او دسترسی داشته باشید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *