کنترل و ردیابی گوشی, موقعیت یاب و GPS, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

برنامه کنترل والدین Net Nanny

برنامه کنترل والدین Net Nanny

با نسخه کاملا جدید برنامه کنترل والدین Net Nanny Parental Control می‌توانید در زمان واقعی، فعالیت آنلاین هر یک از افراد خانوداه ( کنترل گوشی همسر ، کنترل گوشی فرزند و کنترل گوشی دیگر افراد) خود را از راه دور کنترل و ردیابی کنید، و در عین حال از همسر و فرزندان خود بصورت کامل در برابر خطرات آنلاین محافظت کنید.

با برنامه کنترل والدین Net Nanny Parental Control امکان کنترل کامل گوشی همسر و فرزند و همچنین کنترل تمام گزارش های دریافت شده از گوشی موبایل فرد را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

جدیدترین به روز رسانی Net Nanny اینجاست!

تا به حال به این فکر کرده اید که فرزندان شما چقدر از دستگاه خود استفاده می کنند؟ برنامه کنترل والدین Net Nanny به والدین این امکان را می دهد که مجموع زمان روزانه هر کودک را روی صفحه نمایش گوشی موبایل خود مشاهده کنند. همچنین Net Nanny به والدین این امکان را می دهد که محدودیت های استفاده از گوشی را برای فرزند خود محدود کنند و به شما این امکان را می دهد تا از طریق گوشی موبایل خود و از راه دور، اینترنت گوشی فرزند را فوراً خاموش کنید.

اما آیا تا به حال نگران فرزند خود شده اید که اکنون کجاست؟ با برنامه کنترل والدین Net Nanny می توانید مکان هر کودک را با نقشه خانواده مشاهده کنید. تصور کنید که اگر یک برنامه کنترل والدین داشتید که می توانست…

فهرستی از برنامه هایی را که فرزند شما از آن ها استفاده کرده است را به شما گزارش دهد و در صورت نیاز به عنوان مسدود کننده برنامه از راه دور عمل کنید و یا به عنوان یک مسدود کننده سایت های مستحجن و غیراخلاقی عمل کنید و سایر محتوای بد را با بهترین برنامه فیلتر کننده اینترنت مسدود کنید!

اما توجه داشته باشید که تمام فیلترها بصورت یکسان ایجاد نمی شوند و برخلاف اکثر فیلترهایی که کل سایت ها را مسدود می کنند، فناوری فیلترینگ برنامه کنترل والدین Net Nanny به محتوای صفحه های سایت هایی که همسر و فرزند شما به آن ها مراجعه می کند را در زمان واقعی تعیین می کند که آیا محتوای این سایت برای برای همسر و فرزند شما ایمن است یا خیر!!! پس شما کنترل کاملی بر تنظیماتی خواهید داشت که نظارت و فیلتر مناسب دستگاه‌های همسر و فرزندانتان را برای شما فراهم می کند.

برنامه کنترل والدین Net Nanny

برنامه کنترل والدین Net Nanny یک فیلترینگ وب را ارائه می دهد که والدین می‌توانند محتواهای نامناسب را به‌عنوان امنیت فرزند مسدود کنند. با این برنامه می توانید کلمات نامناسب را در وب سایت‌ ها و بدون هیچ گونه محدودیتی تنظیم کنید.

برنامه کنترل والدین Net Nanny از هشدارهای ایمیل برای به روز نگه داشتن والدین استفاده می کند و فرزندان برای باز کردن هرگونه سایتی باید ابتدا درخواست دسترسی به وب سایت را برای والدین ارسال کنند و سپس والدین می توانند از راه دور سایت را بلاک و یا دسترسی فرزند به آن سایت را تأیید کنند.

والدین برای دسترسی فرزند به گوشی خود می توانند روزها و زمان های خاصی را تعیین کنند، یا کل زمان اختصاص داده شده را با افزایش نیم ساعت برای هفته تعیین کنند. برنامه کنترل والدین Net Nanny محدودیت های زمانی را برای استفاده کلی از اینترنت در همه دستگاه ها و پلتفرم ها اعمال می کند. کنترل های مخصوص برنامه برای iOS وجود ندارند، بنابراین بازی های تلفنی و استفاده از رسانه های اجتماعی کمتر تنظیم شده است.

برنامه کنترل والدین Net Nanny | دانلود کنترل والدین Net Nanny | کنترل گوشی همسر و فرزند

برنامه کنترل والدین Net Nanny | کنترل گوشی همسر و فرزند

ویژگی های Net Nanny

1) فیلترینگ محتوای نامناسب
2) مسدود کردن سایت های غیراخلاقی
3) مسدود کردن برنامه های مورد نظر
4) محدودیت مدت زمان استفاده از گوشی موبایل
5) ردیابی موقعیت مکانی بر روی نقشه
6) ایجاد حصار جغرافیایی جهت محدودیت فرزند
7) کنترل و مشاهده تماس های گوشی فرزند
8) کنترل و مشاهده پیام های گوشی فرزند
9) نظارت بر شبکه های اجتماعی
10) مسدود کردن تماس های ورودی و خروجی
11) کمک های اضطراری
12) نظارت بر پیام های متنی
13) هشدارهای مسدودکننده برنامه فوری

با برنامه کنترل والدین Net Nanny می توانید ایمنی همسر ، فرزند و کودکان خود را با مکان یاب خانواده افزایش دهید. می توانید با نقشه برداری از تاریخچه موقعیت مکانی فرزندتان از طریق مکان یاب GPS ردیابی و جستجو کرده و ببینید که همسر و فرزند شما کجا بوده است، و اگر گوشی موبایل خود یا همسر و فرزندانتان گم شده باشد، می‌توانید جدیدترین و آخرین مکان دستگاه را بر روی نقشه ردیابی کنید.

دانلود برنامه Net Nanny

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد. توجه داشته باشید که نظارت آزاد بسیار حرفه ای تر از برنامه برنامه کنترل والدین Kaspersky می باشد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *