کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

برنامه کنترل تماس همسر

برنامه کنترل تماس همسر | در دنیای امروزی هر شخصی برای محکم کردن پایه های زندگی خود می خواهد کنترل دقیقی بر گوشی همسر (شوهر یا زن) خود داشته باشد تا با خیال راحت زندگی خود را سپری کند، اما به دلیل مشکلات و گرفتاری های فراوان زندگی، این کار کمی سخت شده است و افراد به دنبال برنامه هک یا روشی آسان برای این کار هستند، از جمله (کنترل مخفی تماس همسر) پس با همیار مارکت اندروید همراه باشید تا شما را با بهترین برنامه کنترل گوشی موبایل همسر آشنا کنیم.

کنترل همسر – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی همسر

کنترل همسر – قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی همسر

اکثر خانواده هایی که همسرشان از گوشی موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، گوشی تلفن همراه موبایل همان طور که می تواند بسیار مفید باشد، به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت دقیق و کامل برای استفاده همسر و فرزند کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی تلفن همراه و فضای مجازی به سرپرست خانواده وارد شود.

به همین منظور اپلیکیشن هایی با هدف کنترل والدین بر گوشی تلفن همراه اندرویدی همسر و فرزند طراحی شده است که تا حدود زیادی می توانند این مشکلات را برطرف کنند. نام یکی از این اپلیکیشن های کنترل گوشی تلفن همراه، برنامه نظارت والدین یا سامانه مراقبت از خانواده می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند کلیه فعالیت هایی که همسر، فرزند و دیگر اعضای خانواده بر روی گوشی تلفن همراه اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنند.

برنامه کنترل تماس های گوشی همسر چیست؟

برنامه کنترل تماس های گوشی همسر از راه دور، یک برنامه اندرویدی جهت بالا بردن امنیت و مراقبت از خانواده ها می باشد که توسط این برنامه قدرتمند می توانید به صورت کاملا مخفی و نامحسوس (پنهان) به تمام تماس ها، پیامکها، واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و حتی موقعیت مکانی گوشی همسر و فرزند خود از راه دور دسترسی داشته باشید، زیرا این برنامه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های نوین دنیا طراحی و ارائه شده است.

دانلود برنامه کنترل و ردیابی مخفی گوشی موبایل فرزندان و افراد خانواده

دانلود برنامه کنترل و ردیابی مخفی گوشی موبایل فرزندان و افراد خانواده

کنترل کاملا مخفی (پنهان) گوشی همسر و فرزند

جهت کنترل کاملا مخفی یا پنهان گوشی همسر یا فرزندان ، شما نیاز به یک برنامه ای دارید که در گوشی تلفن همراه بصورت کاملا نامحسوس، مخفی یا پنهان باشد و همسر و فرزند شما از وجود برنامه بر روی گوشی خود مطلع نشود و سامانه همیار جی پی اس دقیقا این خواسته شما را برآورده میکند.

یکی دیگر از ویژگی های برنامه سامانه کنترل خانواده (همیار جی پی اس) ارسال پنهان تمامی تماس ها و پیام های گوشی تلفن همراه فرزند و همسر شما به ایمیل شخصی شما می باشد و برنامه هیچ یک از اطلاعات گوشی تلفن همراه فرزند و همسر شما را در سرور و جای دیگری ذخیره نکرده و فقط از طریق جیمیل و سرور های ایمیلی خود گوگل اطلاعات گوشی را برای شما ایمیل می کند، به هیمن خاطر با خیال راحت و با امنیت کامل از برنامه استفاده کنید.

ثبت اطلاعات گوشی بصورت آفلاین

برنامه کنترل تماس های گوشی همسر و فرزند در زمانی که گوشی تلفن همراه همسر و فرزند شما در حالت آفلاین و بدون اینترنت باشد، تمام تماس ها و پیام ها را بصورت مخفی در حافظه مخفی گوشی ذخیره کرده و هر زمانی که گوشی تلفن همراه به اینترنت متصل شود، تمام گزارشات را برای شما بر روی پنل کاربریتان ارسال می کند.

برخی از امکانات برنامه کنترل تماس شامل:

نمایش تاریخ و ساعت تمامی تماس های گوشی همسر و فرزندان.
نمایش مدت زمان مکالمه های گوشی همسر و فرزند.
نمایش نوع تماس (ورودی ، خروجی یا از دست رفته).
نمایش نام تماس گیرنده با شماره تلفن یا شماره موبایل.
نمایش و کنترل ضبط صدای مکالمات انجام شده.
نمایش مکان و GPS مختصات مکانی گوشی همسر و فرزند.
مسدود سازی تماس های ناخواسته گوشی همسر.

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

دانلود برنامه کنترل تماس های گوشی همسر

برای دانلود برنامه کنترل تماس های گوشی همسر و فرزندان می توانید از طریق سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس که در انتهای همین مقاله قرار دارد اقدام به دریافت برنامه نمایید. دقت داشته باشید که برنامه کنترل گوشی از راه دور پس از نصب و فعال سازی بصورت کامل مخفی و پنهان می شود.

امنیت خانواده چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

امنیت خانواده چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

چرا باید از برنامه کنترل گوشی استفاده کنیم؟

برنامه کنترل تماس های گوشی همسر و فرزند برای والدین و سرپرست های خانوار عزیز طراحی و برنامه نویسی شده است و تمام نیازهای شما را برای کنترل کاملا مخفی و نامحسوس گوشی تلفن همراه همسر و فرزندتان را براورده می کند. تیم ما از کارکرد دقیق برنامه اطمینان خاطر دارد، لذا شما دوست عزیز هم می توانید با خیال راحت اقدام به خرید و دانلود نمایید و پس از نصب و فعالسازی برنامه برای همیشه و بدون هیچ گونه هزینه اضافی از امکانات آن استفاده کنید.

✅ کافیست این برنامه را بر روی گوشی خود یا هرکسی که می خواید کنترل و ردیابی شود (همسر ، فرزند و دیگر عزیزانتان) نصب کنید. سپس به صورت کاملا مخفیانه و از راه دور می توانید با گوشی یا کامپیوتر به تمامی پیام ها، تماس های گوشی و دیگر بخش های گوشی مورد نظر خود را کنترل و ردیابی کنید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی همسر و فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که سرپرست خانواده می تواند با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی همسر و فرزند خود، اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های همسر و فرزندان خود کند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی پیشگیری و جلوگیری نماید.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “برنامه کنترل تماس همسر

  1. احمرضا سلوجی گفت:

    سلام. ممنون از سایت خوبتون. خداییش هم سایتتون ، هم برنامه هاتون عالین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *