نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

برنامه کنترل فرزند همیار

برنامه کنترل فرزند همیار قویترین برنامه کنترل و ردیابی گوشی فرزندان | نرم افزار نظارت بر فرزندان یک برنامه حرفه ای جهت کنترل والدین بر عملکردهای گوشی موبایل فرزندان از راه دور می باشد، برنامه کنترل فرزند همیار بهترین و حرفه ای ترین برنامه مخفی و کاملا نامحسوس جهت کنترل و ردیابی گوشی فرزندان و دیگر افراد خانواده جهت کنترل والدین استفاده می شود.

نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی دارای امکانات فوق العاده زیادی می باشد که هر پدر و مادری را تحت تاثیر خود قرار می دهد تا از این طریق بتوانند نظارت کامل و دقیقی بر روی گوشی موبایل فرزند و دیگر افراد خانواده خود داشته باشند.

با استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان می توانید گوشی فرزند خود را از راه دور کنترل و ردیابی کرده و همچنین تمام پیام ها، تماس ها، شبکه های اجتماعی واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، ایمو و غیره، دفترچه تلفن، گالری تصاویر، عکسبرداری از هر دو دوربین، سایت های مشاهده شده و بسیار امکانات جذاب دیگر را از راه دور نظارت و مشاهده نمایید.

برنامه کنترل فرزند همیار چه امکاناتی دارد؟

برنامه نظارت بر فرزندان در فضای مجازی دارای امکانات فوق العاده زیاد و حرفه ای می باشد که ما فقط به مهمترین امکانات برنامه کنترل فرزند همیار جهت کنترل والدین اشاره می کنیم و برای مشاهده امکانات کامل باید به سامانه مراقبت از خانواده همیار مارکت اندروید مراجعه نمایید.

کنترل تماس، پیامک و موقعیت مکانی فرزند
کنترل تماس فرزندضبط مکالمات فرزند
کنترل پیامک فرزندکنترل مخاطبین فرزند
ردیابی گوشی فرزندتاریخچه مکان فرزند
کنترل شبکه های اجتماعی گوشی فرزند
کنترل واتساپ فرزندکنترل اینستاگرام فرزند
کنترل تلگرام فرزندکنترل وایبر فرزند
کنترل ایمو فرزندکنترل اسکایپ فرزند
کنترل فیسبوک فرزندکنترل لاین فرزند
کنترل آی مسیج فرزندکنترل تیندر فرزند
کنترل اسنپ چت فرزندکنترل تانگو فرزند
کنترل جیمیل فرزندکنترل هنگ اوت فرزند
کنترل توییتر فرزندکنترل پینترست فرزند
کنترل یوتیوب فرزندکنترل ویچت فرزند
کنترل هایک فرزندکنترل سیگنال فرزند
امکانات دیگر برنامه کنترل فرزندان
نصب کاملا مخفیعکسبرداری از محیط
کنترل وب سایت هاکنترل برنامه های گوشی
حذف اطلاعات گوشیبازیابی اطلاعات گوشی
قفل گوشی از راه دورارسال پیامک دستوری
بازیابی تماس هابازیابی پیامک ها
فرمت گوشی از راه دوربازیابی اطلاعات گوشی
ریست گوشی از راه دورقفل گوشی از راه دور
کنترل WIFI از راه دورکنترل GPS از راه دور
ذخیره اطلاعات گوشیبلاک کامل گوشی فرزند

ضرورت کنترل والدین بر گوشی فرزندان

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های بسیار زیادی در این خصوص هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند و یا چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند.

اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای صدمات و زیان های بسیاری هستند و اگر این امر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از برترین نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین (نظارت آزاد یا همان برنامه کنترل فرزند همیار) می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده بر روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را از راه دور کنترل کنند.

دانلود برنامه نظارت بر فرزندان

هم اکنون می توانید این برنامه قدرتمند را از سامانه همیار جی پی اس دریافت کنید. توجه داشته باشید که نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی (برنامه کنترل والدین) دارای پک کامل آموزشی به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمات حضوری در تمام نقات تهران می باشد.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

برنامه کنترل فرزند همیار, برنامه کنترل والدین, نظارت بر فرزندان, کنترل گوشی فرزند, کنترل مخفی تماس و پیامک فرزند, کنترل از راه دور فرزند

برنامه کنترل فرزند همیار

با استفاده از نرم افزار سامانه نظارت آزاد می توانید نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات فرزندان خود داشته باشید، توجه فرمایید که این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

5 نظر در “برنامه کنترل فرزند همیار

 1. میترا خانم گفت:

  با این برنامه میشه گوشی بچه رو بصورت مخفی کنترل کرد ؟
  یعنی هر کاری که می کنه من بفهمم …

  1. گفت:

   بله برنامه بصورت کاملا مخفی گوشی را تحت کنترل و نظارت والدین قرار می دهد.

 2. Mohammad. K گفت:

  سلام. این برنامه ردیاب فرزند رو توی چنتا گوشی نصب کرد؟
  من ۳ تا بچه دارم که کنترل گوشی فرزندام برام خیلی مهمه.
  ممنون از سایت خوبتون.

  1. گفت:

   با سلام و درود
   برنامه محدودیت دفعات نصب ندارد و می توانید هر سه فرزند را کنترل کنید.
   موفق باشید.

 3. المیرا نجفی گفت:

  سلام خسته نباشید.
  برنامه کنترل فرزند واقعا کار می کنه؟
  چون من از خیلی سایت ها گرفتم و فقط پول از حسابم کم شده و یا هیچی بهم ندادن یا کلا برنامه الکی دادن.
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *