کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک واتساپ دیگران و کنترل پیام ها | 100% حرفه ای

در این بخش از همیار مارکت اندروید قصد داریم تا شما را با برنامه ای جهت هک واتساپ و کنترل پیام های افراد خانواده | هک واتساپ فرزند | هک واتساپ همسر | هک واتساپ دیگران و هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف آشنا کنیم.

یکی از پر مخاطب ترین موضوعاتی که اکثر افراد در فضای مجازی به دنبال آن هستند، داشتن برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می باشد، چراکه همه ما خوب می دانیم که در عصر ارتباطات، پیامرسان ها از محبوب ترین و پرمخاطب ترین برنامه هایی هستند که به زندگی تمام انسان ها اضافه شده اند و خدمت بسیار بزرگی به همه ما کرده اند.

به لطف پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مختلفی مانند واتساپ، تلگرام، فیسبوک، اینستاگرام، سیگنال و پیام رسان های حرفه ای دیگر که در بعضی از این پیام رسان ها حتی فرصت آشنایی با افراد مختلف فراهم می شود و ما می توانیم با افراد و اشخاص جدیدی آشنا شویم.

اما پیامرسان واتساپ از دسته محبوب ترین برنامه هایی هست که در دو دهه اخیر به زندگی همه ما اضافه شده است و خدمت بسیار بزرگی به همه ما کرده است و به لطف این پیام رسان ما این توانایی را داریم که با عزیزانمان در هر کجای دنیا که هستند به راحتی صحبت کنیم و از آنها خبر بگیریم.

هک واتساپ دیگران از راه دور

یکی از موضوعات مهمی که در این سال ها ذهن بسیاری از افراد را در خصوص هک واتساپ دیگران نگران کرده است، این است که بسیاری از افراد نیز به دلایل مختلفی مثل کنترل واتساپ همسر و کنترل واتساپ فرزند خود در فضای مجازی، به دنبال روش هایی برای هک واتساپ از راه دور و کنترل پیام ها و دیگر امکانات واتساپ دیگران به صورت مخفی هستند و می خواهند که واتساپ دیگران را از راه دور هک کنند.

به عنوان مثال، اکثر افرادی که در اینترنت به دنبال برنامه ای جهت هک واتساپ دیگران و کنترل پیام ها هستند، جملات زیر را مورد جستجوی خود قرار می دهند:

هک واتساپ همسرهک واتساپ فرزند
هک واتساپ دیگرانهک واتساپ افراد
هک واتساپ با شمارههک فوری واتساپ
هک واتساپ با کدهک مخفی واتساپ
هک واتساپ رایگانبرنامه هک واتساپ
روش هک واتساپربات هک واتساپ
آموزش هک واتساپکنترل واتساپ همسر
کنترل واتساپ فرزندروش کنترل واتساپ
ردیابی واتساپ فردنظارت بر واتساپ
نفوذ به واتساپهک WhatsApp
برنامه هک واتساپ | چگونه واتس آپ دیگران را هک کنیم؟

برنامه هک واتساپ | چگونه واتس آپ دیگران را هک کنیم؟

هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی

اما هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف چگونه انجام می شود؟ قبل از اینکه در خصوص (Hack WhatsApp without access to personal phone) یا همان هک واتساپ بدون این که به گوشی طرف مقابل دسترسی داشته باشیم صحبت کنیم، ابتدا بد نیست که بدانید هک کردن چیست و آیا امکان هک کردن واتساپ وجود دارد یا خیر؟ و اینکه برنامه واتساپ از نظر امنیتی و حریم خصوصی در چه سطحی قرار دارد؟

برنامه واتساپ جزو یکی از کاملترین و بهترین پیامرسان های ساده و پر امکاناتی است که روزانه توسط افراد زیادی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه واتساپ توسط شرکت فیسبوک Facebook خریداری شده است و مدت زیادی است که در این زمینه فعالیت می کند و در این مدت هم توانسته میلیون ها کاربر را از سراسر دنیا به خود اختصاص دهد.

هک کردن واتساپ در اصل به این معنی است که فرد هکر این توانایی را داشته باشد که به سرور های اصلی این پیام رسان نفوذ کند و از این طریق به اطلاعاتی که در حساب کاربران واتساپ دسترسی پیدا کند. اما باید به این نکته توجه کنید که امنیت سرور اکثر پیامرسان ها به شدت بالا می باشند و به خوبی از اطلاعات خود محافظت می کنند و امکان هک شدن سرور توسط هکرها را به حداقل رسانده اند.

بهترین روش هک واتساپ از راه دور

یکی از بهترین روش های هک واتساپ دیگران را می توان به برنامه نظارت آزاد اخصاص داد، برنامه نظارت آزاد جزو حرفه ای ترین برنامه های کنترل گوشی و پیام رسان ها است. این برنامه توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف کنترل و نظارت بر روی رفتار فرزندان ساخته شده است و یکی از بهترین ویژگی هایی که برنامه نظارت آزاد را نصبت به دیگر برنامه ها متمایز می کند، این است که حتی شما بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل هم می توانید از آن استفاده کنید، یعنی می توانید از راه دور هم گوشی و هم واتساپ دیگران را هک و کنترل کنید.

نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده (نظارت آزاد) این قابلیت را دارد تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را در اختیارتان والدین قرار دهد. حال در ادامه با نحوه استفاده از این نرم‌ افزار سامانه برای هک واتساپ از راه دور و در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان خواهیم پرداخت.

برنامه کنترل پیام های واتساپ

برنامه هک واتساپ دیگران (Hack WhatsApp Others) که توسط برنامه نظارت آزاد انجام می شود، به سرپرست خانواده ها و یا والدین اجازه می دهد تا بتوانند از راه دور نظارت و کنترل دقیق و کاملی بر تمام پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتساپ همسر و واتساپ فرزند خود را داشته باشند تا بصورت کامل از امنیت کامل افراد خانواده (همسر و فرزندان) خود در این دنیای مجازی و پر مخاطره مطلع شوند… 

اما در ادامه شما با برخی از امکانات برنامه کنترلی نظارت آزاد بیشتر آشنا خواهید شد مانند (مشاهده و کنترل پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین واتساپ) و … که پس از نصب برنامه روی گوشی موبایل افراد خانواده (همسر و فرزندان) نرم افزار این مجوز را به والدین می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کامل خود را بر مسنجر واتساپ WhatsApp گوشی فرزند داشته باشند.

ویژگی های برنامه کنترل واتساپ

برنامه هک واتساپ افراد خانواده به والدین امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتس اپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را می دهد. والدین می توانند با استفاده از برنامه نظارت آزاد از قابلیت های زیر برخوردار شوند.

✔ کنترل و مشاهده پیام های دریافتی و ارسالی واتساپ
کنترل جزئیات هر پیام به همراه تاریخ، نوع پیام و گیرندگان
مشاهده و کنترل تصاویر ارسالی و دریافتی واتساپ
کنترل مکالمات صوتی ورودی و خروجی واتساپ
کنترل مکالمات تصویری ورودی و خروجی واتساپ
کنترل فایل های ارسال شده و دریافت شده واتساپ
✔ دریافت اطلاعات کامل مخاطبین واتساپ به همراه شماره
✔ مشاهده پیام های حذف شده (ارسالی و دریافتی) واتساپ
✔ دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتساپ
✔ کنترل واتساپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل

چرا برنامه نظارت بر واتساپ دیگران مفید است؟

این برنامه هم جزء برنامه های کنترل پیام رسان است که هم برای دستگاه های اندروید و هم iOS به کار می رود. بهترین نکته در مورد استفاده از این برنامه این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توان از آن استفاده کرد و به نوعی واتساپ را هک کرد. این برنامه توسط سازمان کنترل فرزند با هدف نظارت بر روی رفتار فرزندان ساخته شده است.

() آیا می خواهید بدانید که چه پیام هایی در واتساپ فرزندتان رد و بدل می شوند؟
() اکنون دیگر نگران ارتباطات واتساپ فرزند نباشید.
() تمام نگرانی های شما توسط برنامه نظارت آزاد رفع می شوند

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با برنامه هک واتس اپ افراد خانواده، شما والدین همواره بصورت کاملا مخفی و نامحسوس در کنار فرزندان خود و در فضای مجازی خواهید بود و از راه دور کنترل کاملی بر واتساپ فرزندان خواهید داشت و از این طریق نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی واتساپ WhatsApp متشکل از میلیونها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتساپ حق والدین است

دانلود برنامه مراقبت از خانواده (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد (هک واتساپ همسر و هک واتساپ فرزند) می توانید کنترل واتساپ گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد جهت هک واتساپ همسر و هک واتساپ فرزند می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

51 نظر در “هک واتساپ دیگران و کنترل پیام ها | 100% حرفه ای

 1. جواد گفت:

  من خارج از ایران زندگی میکنم امکانش هست

  1. گفت:

   با سلام و درود
   بله موردی ندارد.

  1. ریحانه گفت:

   سلام‌ چطور میتونم گوشی همسرم رو هک کنم
   من هیچ گونه دسترسی به گوشیش ندارم
   آیا میشود بدون دسترسی به گوشیش واتساپ و بقیه گوشی رو هک کنم من اصلا به گوشی همسرم دسترسی ندارم و ایشون برای واتساپش هم رمز گذاشته

   1. گفت:

    با سلام و درود
    شما می توانید از نسخه نصب از راه دور استفاده کنید.
    موفق باشید.

 2. Ali گفت:

  من خارج از کشور هستم می‌تونم از اینجا کنترل کنم

  1. گفت:

   با سلام و درود
   بله موردی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *