آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای | همیار جی پی اس

هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای

اپلیکیشن واتساپ یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای مسنجر Messenger یا همان پیام رسان عمومی می باشد، برنامه واتساپ به تازگی توسط شرکت فیسبوک خریداری شده است و مدت ها است که در سراسر جهان فعالیت می کند و در این مدت توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و از محدوده کاربران یک شهر و استان، تبدیل به یک اپلیکیشن یا نرم افزار جهانی شود.

با تمام این محبوبیت بالای واتساپ، تیم امنیتی واتساپ برای محافظت از امنیت کاربران خود از تدابیرهای امنیتی مختلفی استفاده می کنند که امنیت کامل کاربران واتساپ در طی رعایت کردن برخی از پروتکل های امنیتی بصورت کامل حفظ خواهد شد و در این صورت هیچ شخص یا فردی نمی تواند به راحتی به حساب کاربری مشترکان (کاربران) این اپلیکیشن قدرتمند دست پیدا کند. به همین دلیل امکان هک کردن واتساپ به هیچ وجه ممکن، امکان پذیر نیست مگر اینکه …!!

هک واتساپ بصورت 100%

فرض کنید که شما به گوشی دیگران هیچ گونه دسترسی فیزیکی ندارید و شخصی از شما می خواهد که اکانت واتس اپ فعال در گوشی شخص دیگری را از راه دور هک کنید، به احتمال زیاد شما خواهید گفت که انجام این کار (هک واتساپ از راه دور) غیرممکن است، اما در اینجا به شما می گوییم که (هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای) اکنون امکان پذیر است.

شرط این است که دلیل شما برای هک واتس اپ واقعی و قانونی باشد. هک کردن تلفن شخصی و هک اخلاقی دو کار کاملاً متفاوت هستند، یکی قانونی و دوم غیرقانونی است.

انواع روش های هک واتساپ

شاید از خودتان بپرسید که هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای چگونه ممکن است؟! اما هنگامی که تصمیم به هک کردن واتساپ دیگران دارید، ابتدا باید سیستم عامل گوشی تلفن همراه مورد نظر را بشناسید. سیستم عامل های اصلی iOS، Android، BlackBerry OS و Nokia Symbian یا Windows هستند.

توجه مهم: قبل از هر چیز ابتدا باید بدانید که هر فردی در زندگی خود گاهی ریسک هایی را انجام می دهد که این ریسک ها می توانند به قیمت از دست رفتن تمام اطلاعات شخص تمام شود! اما روش های هک برنامه واتساپ از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1) هک واتساپ با بارکد
2) هک واتساپ با شماره
3) هک واتساپ با جیمیل و شماره
4) هک واتساپ با ترموکس
5) هک واتساپ با برنامه نظارت آزاد

هک واتساپ با بارکد

یکی از روش های هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای این است که افراد سودجو می توانند به اطلاعات شخصی و مهم ما در واتساپ دسترسی پیدا کنند، استفاده از بارکد واتساپ می باشد!

خب استفاده از بارکد واتساپ یعنی چی؟ اجازه بدهید کمی بیشتر این مورد را برایتان توضیح دهیم، واتساپ جدا از اپلیکیشن موبایلی منحصر بفردی که به کاربران خود ارائه کرده، برای افرادی که فقط از طریق سایت خود واتساپ می خواهند از خدمات آن استفاده کنند نیز نسخه وب را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است.

برای استفاده از قابلیت واتساپ وب کاربر می تواند فقط با تایپ کردن آدرس https://web.whatsapp.com وارد صفحه ای شود که یک کد رمزینه یا همان QR Code در داخل آن وجود دارد و تنها نیاز به این دارد تا از داخل برنامه واتساپ موجود در گوشی، دوربین را در مقابل آن قرار دهد و سپس با اسکن کد، اقدام به دسترسی به تمام اطلاعات شما کند!!!

هک واتساپ با شماره

همان گونه که در مطالب بالا گفتیم، هک واتساپ هرگز ممکن نیست و یک فرد عادی و حتی حرفه ای هرگز این علم را ندارد که هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای چگونه انجام می شود. پس این خود یکی از نقاط مثبت امنیت واتساپ می باشد که امنیت کاربران خود را از هر گونه احتمال هک شدن غیر ممکن می کند. از این رو احتمال هک واتساپ با شماره موبایل یا هک واتساپ بدون کد هرگز شدنی نیست، مگر اینکه خودتان سهل انگاری کنید!!!

بگذارید تا منظورمان را از (سهل انگاری) بیشتر باز کنیم، به عنوان مثال اگر شما به فرد ناشناسی اطمینان ندارید، هرگز نباید به هیچ وجه ممکن گوشی خود را حتی به مدت یک دقیقه هم در اختیارش او قرار دهید! چرا که آن شخص می تواند به ساده ترین روش ممکن به گوشی شما نفوذ پیدا کرده و خیلی راحت می تواند به اطلاعات و مشخصات حساب کاربری واتساپ شما هم دسترسی پیدا کند و در نهایت از همان اطلاعات بر علیه خود شما استفاده می کند. پس بصورت کامل متوجه منظورمان از سهل انگاری شده اید و توصیه ای که ما برای شما داریم استفاده از تایید احراز هویت چند مرحله ای در واتساپ است.

هک و نفوذ به واتساپ با جیمیل و شماره

یکی دیگر از روش های هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای این است که هکرهای حرفه ای برای هک کردن واتساپ می توانند در راستای هک اکانت واتساپ شما از اطلاعات آن استفاده کنند، اطلاعات لازم برای هکرها استفاده از جیمیل و شماره موبایل یا شماره تلفن شما است!

بعنوان مثال، تاکنون صدها بار از طریق رسانه ها و سایت های خبری مختلف، مطالب و هشدارهای گوناگونی مبنی بر این که به هیچ وجه ممکن نباید اطلاعات ایمیل خود را به هر فردی بدهید منتشر شده اند، چرا که ممکن است اطلاعات ایمیل شما و حساب های متصل به ایمیل شما توسط افراد ناشناس هک شوند، اما متاسفانه افراد بسیاری این گونه هشدارها را جدی نمی گیرند و در نهایت توسط افراد دیگر هک می شوند.

هک کردن واتساپ با ترموکس Termux

یکی دیگر از روش های هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای (هک واتساپ با ترموکس Termux) می باشد، اما ترموکس چیست و توسط چه سیستم عاملی انجام می شود؟ یکی دیگر از سیستم عامل های معروف در دنیا که پس از سیستم عامل ویندوز Windows که تمام مردم جهان با آن آشنا هستند و از آن استفاده می کنند سیستم عامل لینوکس Linux نام دارد.

لینوکس Linux به عنوان دومین سیستم عامل شناخته شده در جهان می باشد و همچنان مشغول به کار و فعال است، لینوکس Linux یک سیستم عامل کاملا متن باز (Open ource operating system) است که هر شخصی که به اندازه کافی دانش برنامه نویسی را داشته باشد، می تواند لینوکس Linux را به شکلی که خوش دوست دارد تغییر دهد. برای همین است که لینوکس Linux در دسته محبوب ترین سیستم عامل ها برای برنامه نویس ها شناخته می شود.

لینوکس Linux همچنین یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها برای هکرها جهت هک کردن است و انواع مختلف لینوکس مثل کالی لینوکس Kali Linux از دسته بهترین سیستم عامل های هک و نفوذ می باشند. یکی از اصلی ترین ابزار های هک که در سیستم عامل لینوکس Linux وجود دارد، ابزاری به نام ترموکس است، ترموکس Termux یک ابزار همه چی تمام برای هک اکانت های مختلف است و رمز های ساده را به راحتی کرک می کند و پیام رسان ها را نیز در صورتی که آپدیت و به روز نباشند، هک می کند.

هکرها از ترموکس با کد خاصی برای هک واتساپ استفاده می کنند،که در ادامه این مطلب از همیار مارکت اندروید قصد داریم که این کد را به شما آموزش دهیم. شما میتوانید از طریق این کد که در زیر همین متن قرار دارد، افراد مختلف را با داشتن فقط شماره موبایل یا شماره تلفن آن ها به راحتی هک کنید. البته به این شرط که حساب کاربری آن ها تا حدود زیاد امن نباشد و برنامه واتساپ آن ها بروزرسانی نشده باشد.

برای هک واتساپ با ترموکس دستور زیر را در ترموکس Termux تایپ کنید:

pkg install git

pkg install python

pkg install python2

git clone https://github.com/Bl4ckDr460n/HxWhatsApp
ls

cd HxWhatsApp
ls

python2 HxWhatsApp.py

هک واتساپ با برنامه نظارت آزاد

دانلود نرم افزار یا اپلیکیشن هک واتساپ بصورت 100% حرفه ای یکی از روش هایی است که برای محاظت از امنیت فرزندتان می توانید از آن استفاده کنید برنامه نظارت آزاد می باشد. نرم‌ افزار نظارت آزاد اولین برنامه حرفه ای با برترین تکنولوژی های نرم افزاری روز دنیا می باشد که این قابلیت را دارد تا در خصوص، خدمات نمایش پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ را در اختیار والدین قرار دهد.از جمله (دانلود برنامه هک واتساپ از راه دور رایگان ، دانلود رایگان هک واتساپ ، دانلود نرم افزار هک واتساپ دیگران رایگان).

ما در مقاله های قبلی خود راه های بسیاری را جهت هک کردن واتساپ را شرح داده بودیم، زیرا اکثر والدین نیازمند این کار جهت تامین امنیت فرزندان می باشند و در مسائل کاری هم اکثر کارفرمایان استفاده از هک واتساپ را برای مولد کردن کسب و کار خود انجام می دهند. زیرا کنترل واتساپ با رضایت شخص هدف هرگز غیرقانونی نیست.

به این ترتیب می توانید با کنترل و خواندن چت های عمومی (غیر شخصی) افراد در پیام رسان های فوری، شک و تردید خود را با عزیزانتان برطرف کنید و این اطمینان خاطر به شما آرامش بسیاری می دهد و پیوندهای شما را قوی تر می کند. اما از این راه هرگز نباید جهت کارهای غیرقانونی استفاده کنید.

سامانه مراقبت از خانواده

(نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *