کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده

برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده

برنامه واتساپ یک سیستم پیام رسان رایگان است که در حال حاضر متعلق به شرکت فیس بوک می باشد. واتساپ به کاربران خود اجازه می دهد تا پیام های متنی، پیام های صوتی، تماس های ویدیویی و همچنین تصاویر، اسناد و سایر رسانه ها را برای سایر کاربران واتس اپ در سراسر جهان به صورت نامحدود ارسال کنند.

کاربران می توانند از طریق دستگاه های گوشی تلفن همراه موبایل و رایانه های رومیزی به برنامه واتساپ دسترسی داشته باشند – تنها چیزی که که برای استفاده ازواتساپ نیاز دارند یک شماره موبایل یا تلفن است.

برنامه واتساپ Whatsapp یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در جهان است و در سطح بین المللی در دسترس تمام افراد قرار دارد و بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد.

در این میان روزانه افراد بسیاری به چشم می خورند که به دنبال راهی برای نفوذ به واتساپ دیگران هستند تا بتوانند اطلاعات واتساپ هدف را از راه دور و با شماره یا کد بدست آورند. اگر شما هم جزو اشخاصی هستید که به دنبال نرم افزار، آموزش و یا برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی افراد هستید که بتوانید توسط آن به اکانت واتساپ دیگران نفوذ کرده و واتساپ شخص را بصورت کامل هک و تحت کنترل خود قرار دهید، بی شک با سایت ها و جملات زیر برخورد خواهید کرد …

هک واتساپ whatsappهک کردن واتساپ
آموزش هک واتساپروش هک واتساپ
برنامه هک واتساپ 2021برنامه هک واتساپ
هک واتساپ با شمارههک واتساپ فرزند
هک واتساپ بدون کدهک واتساپ همسر
آموزش هک واتساپهک واتساپ افراد
هک واتساپ مخفیهک واتساپ با ترموکس
دانلود هک واتساپهک نامحسوس واتساپ
کنترل و هک واتساپکنترل و هک واتساپ
هک واتس اپهک واتساپ دیگران


بهترین روش هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده از راه دور

بهترین روش هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده از راه دور

هک واتساپ و کنترل گوشی افراد

بهترین روش هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده از راه دور استفاده از نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده نظارت آزاد می باشد، برنامه نظارت آزاد این قابلیت را دارد تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ را در اختیار والدین و سرپرست خانواده ها قرار دهد.

حال در رابطه با نحوه استفاده از نرم‌ افزار حرفه ای هک واتساپ و کنترل گوشی در راستای محافظت و مراقبت از خانواده (همسر و فرزند) خواهیم پرداخت و در آخر همین مطلب لینک دانلود برنامه را برای شما قرار می دهیم.

هک واتساپ و کنترل گوشی نظارت آزاد

هک واتساپ و کنترل گوشی نظارت آزاد

برنامه هک واتس اپ و کنترل پیام ها

نرم افزار هک واتساپ و کنترل گوشی نظارت آزاد به والدین یا همان سرپرست خانواده اجازه می دهد تا بتواند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی واتساپ همسر و فرزند خود را از راه دور داشته باشد تا از امنیت کامل همسر و فرزند خود در دنیای مجازی مطلع شود. 

در ادامه با امکانات برنامه بیشتر آشنا شوید مانند : کنترل پیام ها، کنترل تماس ها، دسترسی به مخاطبین و …

ویژگی های برنامه هک واتساپ

همانگونه که در مطالب بالا گفتیم، برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی به سرپرست خانواده امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتساپ همسر و فرزند و دیگر افراد خانواده را می دهد و سرپرست خانواده ها می توانند با استفاده از برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی افراد نظارت آزاد از قابلیت های زیر برخوردار شوند.

کنترل و مشاهده پیام های دریافت شده واتساپ
کنترل و مشاهده پیام های ارسال شده واتساپ
کنترل و مشاهده تماس های ورودی واتساپ
کنترل و مشاهده تماس های خروجی واتساپ
مشاهده جزئیات هر پیام با تاریخ، نوع پیام و گیرندگان
دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتساپ
مشاهده تصاویر دریافتی و ارسال شده واتساپ
دریافت اطلاعات دقیق مخاطبین واتساپ
مشاهده پیام های حذف شده در واتساپ
کنترل واتساپ بدون نیاز به روت گوشی

چرا برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده برای والدین مفید است ؟

چرا برنامه هک واتساپ و کنترل گوشی افراد خانواده برای والدین مفید است ؟

چرا برنامه کنترل واتساپ برای والدین مفید است ؟

() آیا شما نگران ارتباطات مسنجر واتس اپ فرزندانتان هستید ؟
() آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر واتس اپ فرزندانتان گفته می شود ؟
() با همیار جی پی اس hamyargps.com اکنون امکان پذیر می شود.

زیرا با این برنامه حرفه ای مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با برنامه هک واتس اپ و کنترل گوشی افراد خانواده، شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی واتس اپ WhatsApp متشکل از میلیونها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتساپ حق والدین است

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *