کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی نامحسوس گوشی دیگران

ردیابی نامحسوس گوشی دیگران از راه دور (ردیابی مخفی گوشی همسر و گوشی فرزند)

انسان های نسل امروز از نظر دانش فنی و تکنولوژی بسیار باهوش تر از انسان های نسل قدیم خود هستند. اگر شما هم به همسر و فرزند خود گوشی تلفن همراه هوشمند موبایل داده اید، پس مطمئناً بزرگترین نگرانی و دغدغه شما مربوط به فعالیت های غیرقابل قبولی است که همسر و فرزند شما می توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه خود انجام دهند.

پس باید کاملا صادقانه به شما بگویم که، حتی شما نمی توانید فعالیت های انجام شده فرزند را بصورت کامل کنترل و چک کنید، اما در برخی مواقع والدین برای کنترل فرزند خود اقدام به گرفتن گوشی فرزند و چک کردن اطلاعات درون گوشی موبایل می کنند.. اما از نظر فرزند شما این کار شما اصلا برایش مهم نیست که والدین چقدر گوشی تلفن‌ همراه او را بوصرت دستی کنترل می کنند، زیرا تنها دلیل نگران نبودن فرزند از این کار والدین این است که فرزند شما بهتر از خود شما می دانند که چگونه و با چه روش هایی از گوشی تلفن همراه موبایل خود استفاده می کند و از چه طریقی می تواند شما را به راحتی دور بزند.

خوب، پس حالا برای ردیابی نامحسوس گوشی موبایل باید چکاری بکنیم؟

ردیابی نامحسوس گوشی دیگران

متاسفانه والدین یا سرپرست خانواده ها حتی نمی توانند از دادن یک گوشی تلفن همراه به همسر یا فرزندانشان خودداری کنند، زیرا کنار آمدن با عصر تکنولوژی امروزی یک ضرورت لازم برای زندگی تمام انسان ها است. خوب، تنها پاسخ به سوال استفاده از برنامه ردیابی نامحسوس گوشی دیگران یا یک برنامه جاسوسی گوشی تلفن همراه موبایل یا تبلت است.

اما یک سوال دیگری که مطرح می شود این است که، آیا با نصب یک برنامه ردیابی نامحسوس گوشی دیگران یا همان برنامه جاسوسی بر روی گوشی فرزند یا گوشی همسر در حالی که به همسر و فرزندتان در مورد نصب برنامه بر روی گوشی آن ها اطلاع می دهید، آیا باز هم به سرپرست خانواده یا والدین کمک می کند تا به کنترل و نظارت کامل گوشی همسر و گوشی فرزند خود از راه دور برسند؟!!! قطعا نه. اینگونه همسر و فرزند به هر شکلی که شده راهی را برای مقابله با این کار پیدا می کنند و نهایتا ممکن است که با جسارت کامل، اقدام به حذف برنامه از روی گوشی موبایل خود کنند.

اکنون کاری والدین یا سرپرت خانواده ها باید انجام دهند، استفاده از برنامه ردیابی نامحسوس گوشی دیگران بصورت کاملا مخفی می باشد. با استفاده از این برنامه ردیابی مخفی و کاملا حرفه ای می توانید گوشی تلفن همراه موبایل دیگران (گوشی همسر و گوشی فرزند) را بصورت کاملا نامحسوس و از راه دور کنترل و ردیابی کنید و آنها هرگز نمی توانند برنامه را بر روی گوشی خود پیدا کرده و حتی دستکاری کنند.

حتی اگر فرزندان یا شریک زندگی شما (همسر) مشکوک به برنامه برنامه ردیابی نامحسوس گوشی یا برنامه جاسوسی در گوشی تلفن همراه اندرویدی خود باشند، باز هم نمی توانند از شر آن خلاص شوند، زیرا هرگز نمی توانند برنامه را بر روی دستگاه خود پیدا کنند، زیرا هم نماد (آیکون) برنامه مخفی می شود و هم برنامه در پس زمینه گوشی بصورت کامل درحال اجرا و ارسال گزارشات گوشی به پنل شما می باشد.

امکانات برنامه نامحسوس گوشی چیست؟

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی دیگران بنا به درخواست شما عزیزان آماده کرده ایم. با استفاده از این برنامه به صورت کامل می توانید کنترل گوشی فرزند، کنترل گوشی همسر و کنترل گوشی دیگر عزیزانتان را بصورت کاملا نامحسوس تحت کنترل و نظارت خود بگیرید. برنامه ردیابی مخفی گوشی از راه دور دارای ویژگی های بسیار زیادی است و در زیر به برخی از امکانات و ویژگی های اصلی برنامه اشاره کامل می کنیم:

1) نصب کاملا مخفی و نامحسوس بودن برنامه
2) قابلیت کنترل نامحسوس پیام ها با جزئیات کامل
3) قابلیت کنترل نامحسوس تماس ها با جزئیات کامل
4) قابلیت مکان یابی و ردیابی نامحسوس گوشی بر روی نقشه
5) قابلیت کنترل نامحسوس گالری تصاویر و دیگر فایل های مدیا
6) قابلیت ریست و فرمت گوشی موبایل همسر و فرزندان از راه دور
7) قابلیت کنترل نامحسوس شبکه های اجتماعی و مسنجرهای گوشی
8) قابلیت ارسال پیام های دستوری جهت روشن کردن اینترنت و GPS
9) قابلیت کنترل نامحسوس برنامه های نصب شده بر روی گوشی موبایل
10) قابلیت ضبط نامحسوس صدای اطراف گوشی همسر و فرزند از راه دور
11) قابلیت دانلود نامحسوس فایل های مندرج در SD کارت و حافظه اصلی
12) قابلیت فیلمبرداری نامحسوس توسط دوربین جلو و دوربین پشتی گوشی
13) قابلیت عکسبرداری نامحسوس توسط دوربین جلو و دوربین پشتی گوشی
14) قابلیت کنترل نامحسوس وب سایت های بازدید شده توسط همسر و فرزند
15) قابلیت کنترل نامحسوس واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، یوتیوب و …
16) و بسیار قابلیت های فوق العاده عالی و حرفه ای دیگر ….
پس از نصب برنامه ردیابی نامحسوس گوشی دیگران ، شما به سادگی تمام قادر به کنترل گوشی موبایل هر شخصی می باشید، اما به این نکته توجه نمایید که هدف از ارائه این برنامه صرفاً جهت مدیریت و کنترل گوشی موبایل افراد خانواده و نظارت کامل بر همسر و فرزندان شما می باشد و سامانه همیار مارکت اندروید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و غیر مجاز از این برنامه را هرگز بر عهده نمی گیرد

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *