آموزش, اخبار, فناوری اطلاعات, کنترل و ردیابی گوشی, موقعیت یاب و GPS, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

همیار جی پی اس hamyargps.com

در این مقاله از همیار مارکت اندروید می خواهیم سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس به آدرس https://hamyargps.com را به صورت کامل بررسی کنیم و از ویژگی ها و قابلیت های این سامانه حرفه ای بیشتر بدانیم و نحوه استفاده و طریقه نصب و راه اندازی برنامه آن را نیز در ادامه به شما آموزش دهیم.

همیار جی پی اس | کنترل افراد خانواده

به احتمال زیاد شما هم ممکن است که یکی از آن دسته از افرادی باشید که تاکنون برایتان این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانم از راه دور مراقب همسر ، فرزند و یا دیگر افراد خانواده خود در بیرون از خانه باشم و زمانی که من از آن ها دور هستم امنیت آن ها را تامین کنم؟!!!

همیار جی پی اس | کنترل کارمندان

اگر شما مدیر یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستید، شاید بارها و بارها با خودتان به این موضع که (چطور مراقب کارمندانم در حین ماموریتی که قرار است بیرون از محیط کاری انجام دهند باشم؟) فکر کرده اید و بنا به صد ها دلایلی که هر یک از شما ممکن است بنا به شرایط خاصی که دارد، نیاز داشته باشد که از سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس استفاده کند.

پس در ادامه این مقاله از همیار مارکت اندروید، با هم بصورت کامل سامانه همیار جی پی اس را مرور می کنیم و به شما می گوییم که این سامانه قدرتمند از این بابت چقدر راحت می تواند برای همیشه خیالتان را چه در خصوص افراد خانواده و چه در خصوص کارمندانتان راحت کند!

اما سامانه همیار جی پی اس چیست؟

همیار جی پی اس hamyargps.com یک سامانه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور می باشد، که به منظور مراقبت از خانواده طراحی شده است. این برنامه قابل نصب بر روی انواع گوشی هوشمند موبایل (اندروید) و تبلت می باشد و از راه دور به صورت نامحسوس قابل کنترل می باشد.

همانطور که در پیش تر اشاره شد از این سامانه برای مراقبت از خانواده، حال چه فرزندان و چه افراد مسن مانند پدر و مادر نیز قابل استفاده می باشد. برای مثال زمانی که من سر کار و محل کارم هستم، می توانم از طریق سامانه همیار جی پی اس hamyargps.com محلی که پدرم در آنجا قرار دارد را رصد کنم. ممکن است والدین و در کل افراد مسنی که با ما زندگی می کنند دچار بیماری آلزایمر باشند و خطر اینکه بعد از بیرون رفتن از منزل نتوانند راه برگشت را پیدا کنند باشند. به همین منظور با استفاده از همیار جی پی اس شما در هر لحظه می توانید از موقعیت مکانی آنها نیز با خبر شوید.

این تنها یکی از قابلیت های بی انتهای همیار جی پی اس می باشد. در رابط با موضوع مراقبت از فرزندان، شما می توانید تمامی مواردی که در ادامه به هریک از انها می پردازیم نیز دسترسی داشته باشید و با خیال راحت تمام فعالیت های روزانه فرزند خود را به صورت گزارش لحظه ای دریافت نمایید.

همچنین از سامانه همیارجی پی اس hamyargps.com می توان برای کنترل و مراقبت از کارمندان در شرایط خاص نیز استفاده نمود. یکی دیگر از مواردی که از این سامانه می توان استفاده کرد، در شرایطی می باشد که زن و شوهر ممکن است به هر دلیلی از خود رفتار مشکوکی نشان دهند. مثل دیر به خانه برگشتن و یا تماس های مشکوک که باز توسط این برنامه می توان این موارد را نیز به صورت سامانه مراقبت از خانواده مورد بررسی قرار داد.

در تمامی موارد، قرار نیست هیچ برنامه ایی با ظاهر یک آیکن بر روی گوشی طرف مقابل باشد و این برنامه به سادگی و بدون هیچ علائمی بر روی گوشی فردی که می خواهیم آن را زیر نظر داشته باشیم نصب می گردد.

ویژگی های کاربردی سامانه همیار جی پی اس

یکی از دغدغه های والدین در رابط با فرزندانشان ممکن است شبکه های اجتماعی آنها بر روی گوشی موبایلشان باشد. همیار جی پی اس hamyargps.com این امکان را به شما می دهد که شما به صورت کامل به شبکه های اجتماعی فرزندان خود از جمله، انیستاگرام، واتساپ، تلگرام، ایمو و .. داشته باشید.

شما می توانید از طریق این سامانه افرادی که شبکه های اجتماعی فرزند شما را دنبال می کند و همچنین پیام های دایرکتی که رد و بدل شده اند، پست هایی که آنها در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود منتشر کرده اند ولی به دلیل خصوصی بودن حساب اجازه دسترسی و مشاهده را به شما نمی دهد را نیز مشاهده نمایید.

همچنین تماس های ورودی و خروجی و لیست پیامک ( اس ام اس ) نیز از جمله مواردی هست که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین توسط این سامانه شما می توانید بعضی از شماره های تماس مشکوک که فرزندتان اخیرا دریافت نموده است را نیز مسدود نمایید.

ممکن است در بعضی موارد فرزند شما بعضی از تماس های ورودی و یا خروجی خود به همراه بعضی از پیامک ها را نیز پاک کند و شما متوجه آن نشوید اما از طریق سامانه همیار جی پی اس hamyargps.com می توانید قبل از پاک کردن به انها دسترسی داشته باشید.

به طور مثال شما امکان کشیدن عکس از صفحه ( سکرین شات ) را دارید و عکس بدون انکه بر روی حافظه گوشی فرزند شما ذخیره گردد برای شما ارسال می گردد. شاید از خودتان بپرسید که چطور این امکان وجود دارد در حالی که ممکن است اینترنت و یا صفحه گوشی فرزندم خاموش باشد.

شما از طریق این سامانه می توانید با ارسال کد های دستوری مخفی که بی سر و صدا به گوشی فرزندتان ارسال می شود، اینترنت گوشی او را از راه دور روشن یا خاموش نمایید. یعنی یک کد دستوری بدون آنکه فرزند شما متوجه آن شود برایش ارسال می گردد و این کد دستوری اینترنت او را روشن و یا خاموش می کند و بعد از روشن شدن اینترنت شما می توانید از طریق نت گوشی فرزند خود برای خود گزارشاتی را ارسال کنید.

همچنین یکی دیگر از نگرانی والدین برای سلامت روحی و فکری فرزندان خود کنترل وب سایت ها و محدودیت گذاری بر آنها می باشد. با فیلتر شدن بعضی از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تلگرام و شدت تمایل افراد برای استفاده از آنها، استفاده از وی پی ان ها را به شدت افزایش داده است که با استفاده از آنها می توان به سایت های نا مناسب نیز سرک کشید و این خود یکی از نگرانی های اولیا در رابط سلامت فکری فرزندانشان می باشد.

به همین منظور یکی دیگر از کاربردهای سامانه همیار جی پی اش hamyargps.com محدودیت گذاری بر روی این سایت ها می باشد و شما می توانید بعضی از سایت ها را از دسترس کودک خود حتی با استفاده از وی پی ان را محدود کنید. و اما یکی دیگر از ویژگی های این سامانه،  مشاهده تاریخچه مرورگر اینترنت می باشد و می توانید این گزارش را دریافت کنید که فرزند شما بیشتر به چه صفحاتی از اینترنت مراجعه کرده است و از همین روش نیز می توان به بسیاری از موارد درون گرایی فرزند خود پی ببرید که ممکن است هرگز خودشان بر زبان نیاورند.

به فرض مثال ممکن است فرزند شما در اکثر اوقات به سایت هایی که در رابط با فروش لباس ورزشی بوده اند، مراجعه کرده باشد و شما از این طریق پی به خواسته های فرزندتان که خود بر زبان نمی آورد نیز می توانید پی ببرید و این یکی از مهمترین ویژگی های همیار جی پی اس می باشد و در بسیاری از موارد خصوصا مادران همیشه دوست دارند که از درون فرزند خود باخبر باشند که این سامانه به راحتی این کار را می تواند برای شما انجام دهد.

یکی دیگر از قابلیت های این سامانه که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، قابلیت مشاهده افراد بر روی جی پی اس نقشه می باشد. این خود یکی از کاربردی ترین ویژگی های این سامانه می باشد و در مواقعی که نگران مسیر های تردد فرزند خود هستیم، می توانیم به راحتی از طریق این سامانه ان را نیز کنترل کنیم.

در مواردی ممکن است به رفتار و مکان هایی که فرزندتان می خواهد به آنجا برود مشکوک باشید و یا اینکه در مسیر خود نیز ممکن است به جایی که شما دوست ندارید فرزندتان به آنجا برود، نیز مراجعه می کند که برای اطمینان حاصل کردن از این اتفاق می توانید از طریق نقشه جی پی اس این سامانه از موقعیت مکانی فرزند خود نیز با خبر شوید.

تمام قابلیت های این سامانه بنا به نیاز و نوع استفاده می تواند گسترده و خیلی فراتر از مواردی باشد که در این مقاله به آنها اشاره شد و از آنجا که بی نهایت موارد را پوشش می دهد و متناسب با هر شخص و موضوع می تواند متفاوت باشد و همه آنها در این مقاله نمی گنجد، از آوردن مثال های بیشتر خود داری می کنیم.

شما می توانید به راحتی ثبت نام کنید و از این برنامه با انتخاب یکی از طرح های یک ماهه، دو ماهه، چهار ماهه، شش ماهه، هشت ماهه، ده ماهه، دوازده ماهه و بیست و چهار ماهه استفاده کنید.

جهت راه اندازی و نصب این برنامه، می توانید از ویدیوی آموزشی نصب و راه اندازی سامانه کنترل و مراقبت از خانواده نیز استفاده کنید.

همیار جی پی اس hamyargps.com یکی از کاملترین سامانه کنترل و مراقبت از خانواده می باشد که می توانید بعد از پرداخت به صورت آنی برنامه را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید. همیار جی پی اس دارای پشتیبانی تمام وقت برای پاسخ و حل تمامی مشکلات شما می باشد و در هر لحظه آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما عزیزان می باشد.

این سامانه با توجه به رضایت کاربران خود و تعهد در ارائه کیفیت و خدماتی نوین ضمانت بازگشت وجه طی ۱۲ ساعت را برای کاربران خود در نظر گرفته است. شما با این سامانه می توانید با خیال راحت به کارهای روزانه خود بپردازید و حواستان به کانون گرم خانواده تان نیز باشد.

همیار جی پی اس دات کام hamyargps.com

سامانه همیار جی پی اس دات کام hamyargps.com دارای خدمات حرفه ای چون (فروش و نصب حضوری در محل، خدمات پشتیبانی در محل، خدمات مشاوره فروش و پشتیبانی تلفنی، خدمات پاسخگویی توسط پیام رسان ها، خدمات پشتیبانی تیکت و بسیاری از خدماتی که هیچ سایتی قادر به انجام آن ها نمی باشد را برای کاربران خود فراهم کرده است.

توجه نمایید که حتما قبل از خرید از هر سایتی ابتدا با مشاورین آن سایت تماس تلفنی و یا حضوری داشته باشید تا از فریب سایت های شیاد و کلاهبردار در امان باشید

معرفی سایت های کلاهبردار

در ایران بعضی ها روشی را پیدا کرده اند که نرم افزار رایگان اندرویدی میسازند و خدمات رایگان خارجی را با هزینه ای گزاف و تبلیغات می فروشند، پس با ما همراه باشید تا چند سایت کلاهبردار نمونه را به شما معرفی کنیم.

همیار جی پی اس دات آی آر – hamyargps,ir (کلاهبردار)

این سایت کلاهبردار که نام سامانه همیار جی پی اس hamyargps.com را کپی کرده است و آن را با نام همیار جی پی اس دات آی آر ایجاد کرده است، با فریب کاربران این سامانه اقدام به کلاهبرداری و فریب کاربران می کند که اگر روزی به این سایت وارد شدید خودتان متوجه می شوید که این سایت شیاد برنامه ای دیگر را به کاربران فریب خورده خود می دهد.

اسپای 24 دات آی آر – SPY24,ir (کلاهبردار)

فریب کلاه برداران فروش ردیاب را نخورید! با توجه به ازدیاد تقاضا برای محصولات ردیابی چه سخت افزاری و چه نرم افزاری مانند همیشه حضور کلاه برداران و سوء استفاده کنندگان در این بازار پر رنگ تر میشود، از ۳ ماه قبل تعداد شکایات بسیاری از خریداران نسبت به خریداری محصولات نرم افزاری ردیابی و پیدا کردن موبایل و شماره موبایل از طریق موبایل بسیار زیاد شده اند،بسیاری گول تبلیغات فریبنده این محصولات را میخورند و در دام میافتند ولی خوشبختانه خیلی ها آگاه هستند و درگیر این مسائل نمی شوند.

توجه نمایید که سایت اسپای 24 دات آی آر spy24,ir به دلیل این که مبلغ خرید دامنه ir برای یک سال فقط 6 هزار تومان می باشد، اقدام به راه اندازی سایت های زیادی کرده است که شدیدا سر کاربران را کلاه گذاشته و با این کار خود اعتماد کاربران را نسبت به سایت هایی که خدمات و برنامه های کامل ارائه می کنند را از بین برده است.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “همیار جی پی اس hamyargps.com

  1. مهین اسدی گفت:

    سلام. سایت فقط سایت همیار جی پی اس دات کام. hamyargps.com .. من رفتم hamyargps.ir دیدم آرمش برای spy24 هستش و داره از اطلاعات و اعتبار این سایت حرفه ای سو استفاده و کلاهبرداری می کنه. دزد کثیف آشغال ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *