آموزش, امنیت, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی شماره موبایل افراد

شاید این روزها برای شما هم پیش آمده باشد که بخواید با استفاده از برنامه ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل Mobile phone number tracking موقعیت مکانی یکی از اقوام و یا دوستان خود را بر روی نقشه های گوگل پیدا کنید

یا این که بخواهید از موقعیت مکانی و محل سکونت شخصی که مدام مزاحم تلفنی شما شده است را از طریق شماره موبایل او پیدا کنید، اما بجز شماره موبایل شخص مزاحم، هیچ اطلاعات دیگری از او ندارید… در این موقعیت چه باید کرد؟ آیا ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل امکان پذیر است؟

پس باید بدانید که هیچ برنامه و هیچ روشی برای دسترسی به موقعیت مکانی افراد از طریق شماره تلفن Access people’s location by number آنها وجود ندارد. اگر در اینترنت و یا در شبکه های اجتماعی با برنامه یا چنین عنوان هایی برخورد کردید، از نصب این اپلیکیشن ها و ورود به اینگونه سایت ها خودداری کنید. چرا که 100% امکان ورود به حریم خصوصی و سرقت اطلاعات شخصی شما وجود دارد.

ردیاب گوشی موبایل و ردیاب شماره موبایل روی نقشه

ردیاب گوشی موبایل و ردیاب شماره موبایل روی نقشه

ردیابی گوشی با شماره موبایل؟!

آیا ردیابی موقعیت مکانی گوشی موبایل افراد از طریق شماره تلفن آن ها امکان پذیر است؟ آیا واقعا برنامه یا روشی وجود دارد که شما با وارد کردن فقط یک شماره موبایل در برنامه، گوشی افراد مختلف را ردیابی کنید؟

آیا بعضی از سایت های تبلیغاتی و به ظاهر تقلبی که در خصوص روش های نوین ردیابی گوشی موبایل افراد فقط با شماره تلفن ادعا می کنند، حقیقت دارد؟ و در آخر این که شما در مورد تکنولوژی های ردیابی گوشی و شماره موبایل چه می دانید؟

با توضیحاتی که در بالا ارائه کردیم، اما باز ممکن است تا شما به دنبال برنامه ای باشید تا از طریق آن بتوانید فقط و فقط از طریق شماره گوشی تلفن همراه موبایل افراد به موقعیت مکانی آن ها دسترسی داشته باشید و بتوانید از مکان دقیق آنها مطلع شوید؛ حتما تا به الان در این مورد در اینترنت نیز جستجو های زیادی کرده اید و هیچ نتیجه ای هم نگرفته اید.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که هیچ برنامه ای تحت عنوان پیدا کردن لوکیشن افراد با شماره موبایلشان وجود ندارد! دسترسی به موقعیت مکانی افراد تنها در صورتی امکان پذیر است که خود شخص این اجازه را صادر کند و از با روشن کردن مکان یاب GPS موبایل خود، به شما این اجازه را بدهد.

اما اگر در اینترنت به دنبال برنامه ای هستید که توسط آن بتوانید شماره موبایل افراد دیگر را ردیابی کنید ۱۰۰% با سایت های مختلف و با متن های وسوسه انگیز زیر روبرو خواهید شد .. بهتر است کمی با برخی از این سایت های متخلف و کلاهبردار آشنا شوید.

ردیابی افراد از طریق شماره موبایل، برنامه شماره یاب، ردیابی موبایل از طریق شماره، ردیابی موبایل و سیم کارت، ردیابی با شماره تلفن، ردیابی مخفی افراد از روی شماره موبایل، ردیابی افراد با شماره موبایل، برنامه ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل، برنامه ردیاب شماره موبایل، ردیابی محل سکونت شماره موبایل و تلفن، ردیابی با شماره تلفن با نرم افزار فارسی، نرم افزار ردیابی افراد از روی شماره موبایل، پیدا کردن افراد با شماره موبایل، آموزش پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل، دانلود نرم افزار ردیابی شماره موبایل بدون نصب در گوشی طرف مقابل و هزاااااااااران سایت و عنوان های جور واجور دیگر …

ردیابی افراد توسط شماره موبایل

ردیابی افراد توسط شماره موبایل

چگونگی ردیابی افراد توسط شماره موبایل؟

با استفاده روزانه تمام افراد دنیا از گوشی های هوشمند، موجی از تبلیغات های گسترده در خصوص ردیابی با استفاده از شماره موبایل Tracking using mobile number بسیار فراگیر شده است و در این میان کلاه برداران زیادی به دنبال سودجویی های خود در این بازار داغ هستند.

اما ما در در این مقاله از همیار مارکت اندروید سعی داریم شما را با هر آنچه که باید درباره برنامه یا روش های ردیابی گوشی افراد از طریق شماره موبایل بدانید، آشنا کنیم.. تا در دام این افراد شیاد، سودجو و کلاهبردار نیفتید.

در میان تمام تبلیغات های گسترده ای که برای ردیابی موقعیت افراد از طریق شماره موبایل می شود، رایج ترین آنها این است که با یک سرویس آنلاین و یا آفلاین و یا با یک برنامه (اپلیکیشن) ادعا می‌کنند که می توانند با دریافت شماره موبایل، مکان فعلی صاحب شماره را به راحتی پیدا کنند؟!!!!!

آیا ردیابی موقعیت گوشی افراد از طریق شماره موبایل واقعیت دارد؟

اگر می خواهید بصورت کامل به عمق این موضوع پی ببرید، ابتدا باید درباره تکنولوژی های ردیابی موبایل Mobile tracking technologies توضیحاتی به شما بدهیم، درحال حاضر دو نوع تکنولوژی در دنیا برای ردیابی شماره موبایل وجود دارد که یکی بر پایه سیستم موقعیت یاب جهانی یا همان جی پی اس GPS بوده و دیگری وابسته به شبکه اپراتورهای ارائه دهنده سیم کارت (ارتباطات سیار) Network SIM card providers است.

ردیابی شماره موبایل افراد از طریق جی پی اس

ردیابی شماره موبایل افراد از طریق جی پی اس

برنامه ردیابی شماره موبایل افراد از طریق جی پی اس!

سامانه موقعیت یابی جهانی Global Positioning System (اختصاری GPS) یک تکنولوژی‌ فوق حرفه ای است که در آن ماهواره هایی که همیشه در مدار مشخصی در اطراف زمین حرکت می کنند، سیگنال هایی را بصورت پیوسته و مداوم به سمت زمین ارسال می کنند. موقعیت ماهواره ها به شکلی است که در هر سطحی از زمین حداقل ۴ ماهواره بر روی سرمان قرار گرفته است.

گوشی ها با داشتن یک چیپ سخت افزاری Gps hardware chip مخصوص این سامانه، سیگنال ها را دریافت کرده و از آنجایی که سه پارامتر مکان ارسال، مکان دریافت و فاصله همیشه به یکدیگر بستگی دارند، می توانند با در دست داشتن مکان ماهواره و فاصله (که از داده های موجود در سیگنال ها محاسبه می شوند)، مکان ما را مشخص کند.

همانطور که فهمیدید مکان یابی از طریق GPS به شبکه موبایل یا شماره موبایل هرگز بستگی ندارد و هر دستگاه گیرنده سیگنال می تواند آن را بفهمد اما اصلا امکان فهمیدن موقعیت یک دستگاه دیگر تا زمانی که آن دستگاه خود موقعیتش را به ما ندهد وجود ندارد.

در گوشی های هوشمند هم وضع به همین منوال است.. تا وقتی که برنامه ای اطلاعات مکانی GPS اش را به کسی ارسال نکند موقعیتش از این طریق مخفی خواهد ماند. این برنامه ها اغلب (نه همیشه) در دسته برنامه های شنود یا جاسوسی قرار دارند که استفاده از آن ها مستلزم نصبشان بر روی گوشی هدف است.

در نتیجه مطمئن باشید با در دست داشتن شماره موبایل، امکان ردیابی از طریق GPS گوشی فرد، به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

دانلود برنامه ردیابی شماره موبایل روی نقشه

دانلود برنامه ردیابی شماره موبایل روی نقشه

ردیابی شماره سیم کارت گوشی موبایل

در این تکنولوژی ما شاهد نوع متفاوتی از ردیابی هستیم که کاملاً وابسته به سیم کارت و اپراتور ارائه دهنده است و به دیگر تکنولوژی ها نظیر GPS و … وابسته نیست. در موقعیت یابی رادیویی (ردیابی شماره سیم کارت)، سیگنال های ارسال شده از یک منبع توسط حداقل دو دریافت کننده (دکل های مخابراتی یا اپراتورها) آنالیز گشته و نتایجی ارائه می شود.

یکی از این روش ها موقعیت یابی هذلولی Hyperbolic positioning است که با توجه به تاخیر (TDOA) بین دریافت سیگنال توسط دو دکل از یک منبع (گوشی) و محاسبه فاصله هر کدام از آن ها با منبع سیگنال ها، یک هذلول بدست می آید. با وجود سه دکل، مختصات X (طول) و Y (عرض) جغرافیایی گوشی و با وجود دکل چهارم مختصات Z (ارتفاع) اش هم بدست می آید. با توجه به وجود تعداد زیادی دکل، مختصات پیدا شده دقیق تر هم به دست خواهد آمد.

اما نکته جالب اینجاست که همه این محاسبات و اطلاعات خام پیش از ردیابی توسط اپراتورها و ارائه دهندگان شبکه موبایل انجام می‌شود. یعنی این نتایج تنها با درخواست مراجع قضایی و یا نیروهای امنیتی از جمله پلیس و … تحویلشان داده می شود؛ پس چطور در این تبلیغات های دروغین ادعا می کنند که به این اطلاعات فوق محرمانه دسترسی دارند؟!

پس خیالتان از این بابت راحت باشد چون بدون تایید مراجع قضایی و پلیس، اپراتورها اطلاعات مکانی شماره موبایل را در اختیار هیچ شخص یا شرکت ثالثی قرار نخواهند داد.

هک شماره تلفن دیگران بدون دسترسی به گوشی آنها و از راه دور

هک شماره تلفن دیگران بدون دسترسی به گوشی آنها و از راه دور

ادعای برنامه ردیابی گوشی افراد با شماره موبایل

باید گفت که در پس این ادعاهای واهی هیچ چیز قرار ندارد و اغلب این تبلیغ کننده ها که چنین محصولات و امکانات اغلب جاسوسی را به فروش می گذارند پس از دریافت پول از شما در بهترین حالت هیچ برنامه‌ای را تحویلتان نخواهند داد.

اوج فاجعه در این ماجرا این است که این تبلیغ کننده ها پس از دریافت پول، در اکثر سناریو‌ها علاوه بر اینکه پول مفتی به جیب خواهند، حتی ممکن است به خود شما نیز آسیب برسانند. فرض کنید این اشخاص به عنوان یک برنامه هک کننده، برنامه ای را به شما بدهند که این برنامه نه تنها کاری نمی کند، بلکه ممکن است اطلاعات خود شما را هم به سرقت ببرد. اطلاعات حساسی از جمله رمز‌های عبور، تصاویر و فایل های شخصی، اطلاعات حساب های بانکی و … حتی ممکن است پا را فراتر بگذارند و به سیستم عامل شما هم آسیب برسانند.

توصیه ما این است که اصلا به این سایت ها و تبلیغ ها اعتماد نکنید چون اگر پولتان را به چنین اشخاصی بدهید نه تنها پولتان را در مقابل هیچ باخته اید بلکه امنیت اطلاعات خود را هم در خطر انداخته اید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *