کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل همسر | Spouse Control | دانلود برنامه هک گوشی

برنامه کنترل همسر “Spouse Control” یا همان کنترل گوشی بدون نصب برنامه یکی از بهترین و حرفه ای ترین برنامه های کاملا مخفی و نامحسوس هک، کنترل و ردیابی گوشی همسر و فرزند و دیگر افراد خانواده استفاده می شود.

این برنامه دارای امکانات فوق العاده زیادی می باشد که هر شخصی را تحت تاثیر خود قرار می دهد تا از این طریق بتوانند نظارت کامل و دقیقی بر روی گوشی موبایل همسر، فرزندان و دیگر افراد خانواده خود داشته باشند.

با استفاده از برنامه کنترل همسر می توانید گوشی همسر خود را بصورت کامل از راه دور ردیابی کرده و همچنین تمام پیام ها، تماس ها، شبکه های اجتماعی واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، ایمو و غیره، دفترچه تلفن، گالری تصاویر، عکسبرداری از دو دوربین، سایت های مشاهده شده و بسیار امکانات جذاب دیگر را از راه دور کنترل و مشاهده نمایید.

اما اگر شما هم در اینترنت به دنبال برنامه کنترل گوشی موبایل همسر، فرزند و دیگر افراد بدون نصب برنامه و از راه دور یا همان هک گوشی همسر و فرزند هستید، بدون شک با مطالب زیر روبرو می شوید … با همیار مارکت اندروید همراه باشید.

کنترل گوشی بدون اجازه فرزند از راه دور و از طریق شماره تلفن و بدون نصب برنامه، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه GPS و سیستم های ماهواره ای، برنامه کنترل و ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل، دانلود نرم افزار ردیاب همسر و فرزندان خود، ردیابی افراد بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل، دانلود برنامه ردیابی و کنترل کامل گوشی و تلفن همراه،تماس ها و پیام ها، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه، هک گوشی بدون نصب برنامه، کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان، نرم افزار کنترل گوشی همسر برای ایفون، نرم افزار کنترل گوشی کودکان، نرم افزار جاسوسی گوشی، دانلود نرم افزار کنترل والدین، هک گوشی بدون دسترسی به گوشی طرف و ….

کنترل گوشی بدون نصب برنامه؟!

کنترل و هک گوشی همسر بدون نصب برنامه و از راه دور یکی از خواسته هایی است که کاربران از ما دارند. حال ممکن است به دلایل شخصی تصمیم به این کار گرفته باشند. اما اگر شما هم قصد کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را دارید باید بدانید که به طور کلی کنترل گوشی همسر و کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه یا با نصب برنامه کاری غیرقانونی و غیر اخلاقی می باشد. مگر برای کسانی که سرپرستی آنها را به عهده دارید.

هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

هک و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

کنترل و هک گوشی همسر بدون نصب برنامه

اما درباره این که چگونه می توان هک گوشی همسر بدون نصب برنامه در گوشی هدف را انجام داد؟ باید بگوییم این سوال جواب قطعی ندارد. به این معنی که شما بدون نصب هیچگونه برنامه ای برروی گوشی شخص مقابل نمی توانید این کار رانجام دهید. اما می توانید از راه دور و بدون این که فرد متوجه شود ، برنامه هک را برروی گوشی او نصب نمایید.

👈 حتما تا به حال درباره ی هک به روش فیشینگ یا استفاده از تروجان ها و بدافزار ها شنیده اید. همانطور که می دانید برای به دست آوردن اطلاعاتی همچون رمزهای عبور ، هکرها اقدام به ساخت صفحات جعلی و یا ارسال بدافزارها برای هدف خود می کنند که به این طریق تمام اطلاعات موردنیاز در پشت پرده ضبط شده و برای هکر ارسال می شود.

👈 شما نیز برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه می توانید از این روش ها استفاده کرده و به طریقی برنامه مورد نظر را برای همسر یا فرزندانتان ارسال نمایید. حال اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، باید بگوییم که تنها چاره استفاده از نرم افزارهایی است که قبلا به همین شکل طراحی شده و تیم پشتیبانی آن آموزش کامل برای نصب و ارسال را به شما می دهند.

🗨️ برای این که در آخر مطلب شما را به مقصود رسانده و روشی برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را آموزش دهیم، باید یک برنامه مخصوص به این کار را معرفی کنیم ، تا مابقی راه را خودتان به راحتی طی نمایید.

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

امکانات برنامه کنترل گوشی همسر از راه دور

در این بخش شما با برخی از امکاناتی که برنامه کنترلینگ Spouse Control بصورت کامل و دقیق در اختیارتان قرار می دهد آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید که تمام این امکانات بصورت کاملا مخفی و بدون هیچ گونه اعلان یا هشداری بر روی گوشی مورد نظر شما به پنل کاربریتان ارسال می شوند.

هک واتساپ همسرWhatsApp Hack
هک اینستاگرام همسرInstagram Hack
هک تلگرام همسرTelegram Hack
هک وایبر همسرViber Hack
هک فیسبوک همسرFacebook Hack

🔴 بازیابی تماس و پیامک ها از راه دور
🔴 فرمت و ریست موبایل از راه دور
🔴 کنترل WIFI و GPS از راه دور
🔴 ارسال ویبره و زنگ از راه دور
🔴 خاموش و روشن کردن گوشی از راه دور
🔴 بازیابی اطلاعات دستگاه از راه دور
🔴 ذخیره اطلاعات گوشی موبایل از راه دور
🔴 ردیابی لحظه به لحظه گوشی همسر

🔴 نصب کاملا مخفی برنامه در گوشی همسر
🔴 کنترل تماس های ورودی و خروجی
🔴 تصویربرداری از محیط اطراف گوشی
🔴 کنترل دسترسی به اینترنت
🔴 کنترل برنامه های نصب شده
🔴 حذف و بازیابی اطلاعات دستگاه
🔴 قفل و بازگشایی گوشی موبایل از راه دور
🔴 ارسال پیامک های دستوری

ضرورت کنترل همسر و فرزندان

اکثر خانواده هایی که همسر و دیگر افراد خانواده آن ها از دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های بسیار زیادی در این خصوص هستند، که همسر و فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند و یا چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند.

اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای صدمات و زیان های بسیاری هستند و اگر این امر به صورت کامل برای استفاده همسر و فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های بسیار جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به همسر و فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از برترین نرم افزارهای کنترل گوشی همسر و فرزندان، برنامه (نظارت آزاد) می باشد. به کمک این برنامه می توانید فعالیت هایی که همسر و فرزندان روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

ترجمه متن به انگلیسی

Spouse control program or the same phone control without installing the program is one of the best and most professional completely secret and intangible programs used to hack, control and track the phone of spouse and children and other family members.

This program has a lot of features that affect every person so that they can have complete and accurate monitoring on the mobile phone of their spouse, children and other family members.

Using the spouse control program, you can track your spouse’s phone completely remotely, as well as all messages, calls, WhatsApp social networks, Instagram, Telegram, Emo, etc., phonebook, image gallery, photography of two Remotely control the camera, viewed sites and many other interesting features.

But if you are also looking for a mobile phone control program for your spouse, child and other people on the Internet without installing the program and remotely or hacking the phone of your spouse and child, you will undoubtedly encounter the following content…

Control the phone without the permission of the child remotely and through the phone number and without installing the program, control the spouse’s phone without installing the GPS program and satellite systems, control and tracking program without installing on the other party’s phone, download the spouse and children tracking software Self, tracking people without installing the app on the other party’s phone, download the app to track and fully control the phone and cell phone, calls and messages, control your spouse’s phone without installing the app, hack the phone without installing the app, control other people’s phone with your phone for free, Spouse phone control software for iPhone, children’s phone control software, phone spy software, download parental control software, hack the phone without access to the party and….

Control the phone without installing the program ?!
Controlling and hacking your spouse’s phone without installing the program and remotely is one of the demands that users have of us. Now they may have decided to do so for personal reasons. But if you also want to control your spouse’s phone without installing the program, you should know that in general, controlling other people’s phones without installing the program or by installing the program is illegal and immoral. Except for those you supervise.

Control and hack spouse phone without installing app
But how to hack a spouse’s phone without installing the program on the target phone? We must say that this question has no definite answer. This means that you can not do this without installing any program on the other person’s phone. But you can install the hack program on your phone remotely without the person noticing.

You must have heard about phishing hacking or the use of trojans and malware. As you know, in order to obtain information such as passwords, hackers create fake pages or send malware for their own purpose, in which all the required information is recorded behind the scenes and sent to the hacker.

You can also use these methods to control your spouse’s phone without installing the program and send the desired program to your spouse or children. Now if you have a question about how you can do this, we must say that the only solution is to use software that has been designed in the same way before and its support team will give you complete training to install and send.

In order to get to your destination at the end of the article and teach you a way to control your spouse’s phone without installing the program, we must introduce a special program for this task, so that you can easily go the rest of the way yourself.

Features of remote spouse phone control program
In this section, you will get acquainted with some of the features that the Spouse Control control program provides you with completely and accurately. Note that all these features are sent to your user panel in complete secrecy and without any notification or warning on your desired phone.

WhatsApp Spouse Hack
Hack’s Instagram wife
Hack Telegram Wife
Hack Viber Spouse
Hack Facebook Spouse

🔴 Install completely hidden app on spouse phone
🔴 Control incoming and outgoing calls
🔴 Imaging of the surroundings of the phone
🔴 Internet access control
🔴 Control of installed programs
🔴 Delete and recover device information
🔴 Lock and unlock mobile phone remotely
🔴 Send grammar text messages
🔴 Retrieve calls and text messages remotely
🔴 Remote mobile format and reset
🔴 WIFI and GPS remote control
🔴 Send vibration and alarm remotely
🔴 Turn the phone off and on remotely
🔴 Remote device data retrieval
🔴 Store mobile phone information remotely
🔴 Spouse cell phone tracker

The need to control the spouse and children
Most families whose spouse and other family members use Android devices have a lot of worries about what their spouse and children are doing on the Internet and social media, or what they are talking about. Study.

The Internet and social networks, as much as they can be very useful, also have a lot of damage and losses, and if this is not fully controlled for the use of spouses and children, there may be irreparable damage from the effects of Android phones. And cyberspace to enter the spouse and children.

For this purpose, software has been designed with the aim of parental control on the Android phone, which has largely solved the problems. The name of one of the best software for controlling the phone of the spouse and children is the program (free monitoring). With the help of this program, you can control the activities that your spouse and children do on your Android phone.

10 نظر در “کنترل همسر | Spouse Control | دانلود برنامه هک گوشی

 1. احمد گفت:

  سلام میشه شماره تلفن همسرو بدیم برنامه نسب بشه

  1. گفت:

   با سلام. لطفا توضیحات کاملتری ارسال کنید ….

 2. احمد گفت:

  بی زحمت شماره بدین که بتونم راهنمایی بگیرم

  1. گفت:

   با سلام و درود.
   ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰
   ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰
   ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶
   موفق باشید.

 3. سالوادور گفت:

  سلام. اشتراک ماهیاه داره یا نه ؟ یعنی بعد از یه مدت غیرفعال میشه یا نه ؟

  1. گفت:

   سلام. اشتراک ها فقط برای پشتیبانی پرداخت می شوند و برنامه هرگز منقضی نمی شود.

 4. z.m گفت:

  سلام .این برنامه رو چطور نصب کنیم؟

 5. سپند گفت:

  واقعا هک گوشی همسر عاااااااااالی

 6. احمد ضیافت گفت:

  سلام، من برنامه کنترل همسر رو گرفتم. اما برای کنترل فرزندم استفاده کردم و عالیییییییییه. ممنون از سایت فوق العادتون ♥️

 7. کتایون خانم گفت:

  سلام.
  سایتتون حرف نداره.
  خدایی هرکی سایت شما رو نبینه یا از برنامه های شما استفاده نکنه از تکنولوژی عقبه 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *