کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل واتساپ گوشی فرزند | دانلود هک واتس اپ | 100% تضمینی

اگر تا هین لحظه در گوگل و یا شبکه های اجتماعی به دنبال روش، نرم افزار، آموزش و یا برنامه ای جهت کنترل واتساپ گوشی فرزند خود هستید تا از راه دور و کاملا نامحسوس بتوانید واتس اپ فرزندان خود را هک و کنترل کنید، باید به شما بگوییم که اینجا دقیقا همان جایی است که می تواند نیازهای شما را برطرف کند. پس به بهترین سایت ارائه برنامه های کنترل گوشی فرزند و همسر همیار مارکت اندروید خوش آمدید.

کنترل واتساپ گوشی فرزند از راه دور

ما در سامانه مراقبت از خانواده همیار، برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند را برای شما والدین گرامی آماده کرده ایم، با استفاده از برنامه WhatsApp spy میتوانید از راه دور برتمامی چت های واتساپ و حتی عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی واتساپ فرزند نظارت کاملی داشته باشید.

توجه داشته باشید که با برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند “WhatsApp child control” می توانید واتس اپ فرزند خود را دقیقا در گوشی موبایل خودتان نیز داشته و به تمام مکالمات و چت های واتساپ گوشی فرزند و فایل های رد و بدل شده دسترسی کامل خواهید داشت.

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان “به صورت کاملا و مخفیانه و از راه دور” به والدین این امکان را می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند. برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند به صورت کاملا نامحسوس بوده و فرزند هرگز متوجه کنترل واتساپ خود توسط والدین نمی شود.

بهترین روش کنترل واتساپ گوشی فرزند از راه دور

بهترین روش کنترل واتساپ فرزند، استفاده از برنامه سامانه مراقبت از خانواده همیار می باشد. برنامه های کنترلینگ سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده همیار جی پی اس (https://hamyargps.com)، این قابلیت را دارند تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ کاملی در زمینه نظارت بر پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتس اپ را در اختیارتان قرار دهند. حال در رابطه با نحوه دانلود و استفاده از برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند در راستای محافظت و مراقبت از امنیت خانواده و فرزندان خواهیم پرداخت.

برنامه هک و کنترل پیام های واتس اپ فرزند

برنامه هک و یا کنترل واتساپ گوشی فرزند به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان “WhatsApp Messenger child” خود را داشته باشند تا بصورت کامل از امنیت فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند… 

در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین واتس اپ و …

پس از نصب برنامه روی گوشی موبایل افراد خانواده و فرزندان، نرم افزار این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر واتساپ WhatsApp گوشی فرزند خود را داشته باشند.


ویژگی های برنامه کنترل واتساپ

برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند به والدین امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتس اپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را می دهد. والدین می توانند با استفاده از برنامه (سامانه همیار) از قابلیت های حرفه ای برنامه برنامه هک واتساپ که در زیر به آن ها اشاره می کنیم برخوردار شوند.

✔ کنترل و مشاهده تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف واتساپ
✔ مشاهده جزئیات هر پیام در واتس اپ همراه با تاریخ، نوع پیام و گیرندگان
✔ دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتساپ از طریق پنل کاربری
✔ مشاهده تصاویر دریافتی و ارسال شده واتساپ فرزندان
✔ دریافت اطلاعات مخاطبین واتس اپ فرزندان
✔ مشاهده پیام های حذف شده واتس اپ فرزندان شما
✔ کنترل واتس اپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل


چرا برنامه کنترل واتساپ فرزندان برای والدین مفید است؟

  • () آیا شما نگران ارتباطات مسنجر واتس اپ فرزندانتان هستید ؟
  • () آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر واتس اپ فرزندانتان گفته می شود ؟
  • () با همیار جی پی اس اکنون امکان پذیر می شود.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با برنامه هک واتساپ فرزند، شما والدین همواره بصورت کاملا مخفی و نامحسوس در کنار فرزندان خود و در فضای مجازی خواهید بود و از راه دور کنترل کاملی بر واتساپ فرزندان خواهید داشت و از این طریق نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی واتساپ WhatsApp متشکل از میلیونها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتساپ حق والدین است.


دانلود برنامه هک و کنترل واتساپ فرزند

جهت دانلود برنامه کنترل واتساپ گوشی فرزند می توانید به سامانه مراقبت از خانواده همیار مراجعه نمایید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *