آموزش, کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی | هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی دیگران : امروزه پیامرسان ها یکی از پر کاربردی ترین برنامه هایی هستند که از سال های اخیر تا به امروز به دنیای دیجیتال و زندگی تمام انسان ها وارد شده اند. بهتر است بدانید که اولین برنامه پیام رسان در دنیا به نام AIM و ساخت شرکت AOL بود که در آن زمان یک پیام رسان فوق العاده ساده ای بود که کار خود را از سال 1997 شروع کرد و حدودا چهار سال پیش و پس از گذشت بیست سال فعالیت، فعالیت خود را در سال 2017 به پایان رساند.

اما اگر کمی دقت کنید، متوجه می شوید که از 10 سال گذشته تا به امروز، پیامرسان ها به روش های بسیار حرفه ای طراحی و در دست عموم قرار می گیرند و از این رو با جرات می توان برنامه تلگرام Telegram را جزو یکی از خرفه ای ترین پیامرسان های امروزی در دنیا نام برد. برنامه تلگرام یک نرم افزار پیامرسان جهانی می باشد که برای اولین بار در کشور روسیه و توسط پاول دورف ارائه شده است، که در 13 اوت یا آگوست سال 2013 کار خود را شروع کرد.

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی

برای هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی شخص، ابتدا باید به شما بگوییم که این گونه برنامه ها چگونه هک می شوند و هکرها از چه روش هایی برای هک تلگرام دیگران استفاده می کنند، باید بدانید که هکرها بیشتر از بخش های آسیب پذیر امنیتی که در سیستم های مخابراتی که در تمام جهان وجود دارند برای هک استفاده می کنند و گوشی تلفن همراه موبایل شما را از طریق امواج شبکه موبایل هک می کنند.

اما زمانی که صحبت از هک تلگرام، هک اینستاگرام ، هک واتس اپ و هک کردن شبکه های اجتماعی دیگر می شود، اینجاست که هکرها روش های مختلفی را ارائه می دهند. امروز در این مقاله از همیار مارکت اندروید، برای بالا بردن آگاهی شما در این موارد، از چند روش متداول برای هک تلگرام دیگران را توضیح می دهیم.

روش های هک تلگرام دیگران چیست؟

یاد گرفتن روش های هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی دیگران و از راه دور را می توان یکی از اصلی ترین و مهم ترین روش ها جهت هک تلگرام و یا جهت پیشگیری از هک شدن در تلگرام دانست و دانستن روش های مختلف هک تلگرام، دقیقا مانند واکسن می باشند و می توان آن را بعنوان واکسن تلگرام در مقابل هک هم نام برد و حتی می توانید توسط این روش ها، راه های مقابله با آن ها را هم یاد میگیرید.

روش اول: هک تلگرام با رات ها RAT

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی دیگران توسط رات RAT، زیرا رات ها RATs یکی از خطرناک ترین روش های هک تلگرام دیگران می باشند که در اکثر مواقع هکرها توسط RAT می توانند تلگرام افراد مختلف را با استفاده از آن هک کنند. کلمه RAT مخفف عبارت “Remote Access Trojan” و به معنی (دسترسی تروجان از راه دور) است. تروجان ها Trojans، از دسته بدافزار هایی هستند که نام آن ها از داستان معروف اسب تروجان به آنها اختصاص داده شده است.

تا این قسمت از هک تلگرام با رات RAT و با دانستن معنی آن یعنی (دسترسی تروجان از راه دور) شما هم متوجه قدرت فوق العاده این روش شده باشید. RAT نوعی بدافزار می باشد که دقیقا به شکل یک اسب تروجان و با مفید نمایش دادن خود به کاربران، به راحتی وارد گوشی موبایل قربانی می شود و از راه دور و توسط شخصی دیگر (هکر) کنترل می شود تا به تمامی اطلاعات مورد نظر دیگران از راه دور دسترسی پیدا کند.

روش دوم: هک تلگرام با اسپوفینگ Spoofing

در مطالب مربوط به برنامه هک واتساپ، درباره نحوه و روش های استفاده از اسپوفینگ Spoofing بسیار صحبت کرده ایم. اسپوفینگ Spoofing به معنی حملات جعلی می باشد که یکی دیگر از انواع روش های هک تلگرام محسوب می شود، البته این روش برای هک واتساپ دیگر تاثیری ندارد و شرکت تلگرام هم با انتشار مطلبی در بسیاری از مقالات و اخبارهای خود گفته است که اپلیکیشن تلگرام در برابر اسپوفینگ Spoofing مقاوم است. اما ما در این مطلب از همیار مارکت اندروید قصد داریم تا یک روش فوق العاده عالی برای عملی کردن اسپوفینگ جهت هک کردن تلگرام را به شما معرفی می کنیم که در ادامه با آن آشنا می شویم.

برای استفاده کاملا کاربردی از روش اسپوفینگ Spoofing در تلگرام، در ابتدا نیاز به برنامه Free Text دارید و می توانید این برنامه را بصورت رایگان از مارکت گوگل پلی استور و یا مارکت اپ استور دانلود کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با شماره های گوناگون یک حساب کاربری بسازید و بدون هیچ دردسری وارد حساب های کاربری هود شوید، سپس باید برنامه تلگرام را بر روی گوشی موبایل خود نصب کرده و برای وارد شدن به حساب کاربری تلگرام دیگران از شماره های مورد نظر استفاده کنید و اینجاست که کد تایید تلگرام در برنامه Text Free ارسال می شود. از این روش شما می توانید اسپوفینگ برای هک تلگرام استفاده کنید.

روش سوم: هک تلگرام با مهندسی اجتماعی

در دیگر مقاله های سایت همیار مارکت اندروید به مهندسی اجتماعی Social Engineering و تمام روش هایی که توسط آن جهت هک تلگرام انجام می شوند و تلگرام دیگران را با آن هک می کنند را آموزش داده ایم، توجه داشته باشید که روش مهندسی اجتماعی Social Engineering را می توان خطرناک ترین روش های هک دانست.

البته این نکته مهم هم قابل توجه می باشد که یک هکر حرفه ای، برای هک کردن گوشی موبایل یا تلگرام دیگران ، باید حتما کار با روش های مهندسی اجتماعی Social Engineering را حتما آموزش دیده باشد و استفاده از آن را بلد باشد، چراکه عملیات هک کردن هرگز شبیه تصورات شما که فردی را پشت یک سیستم کامپیوتری فرار دارد و در حال وارد کردن مثلا کد های عجیب و غریب می بینید نیست.

در روش های بسیاری، هکرها برای هک کردن به مهندسی اجتماعی کاملا نیاز پیدا می کنند، زیرا مهندسی اجتماعی بسیار قوی و کاربردی می باشد و کاملا جواب می دهد. بعنوان مثال حملات فیشینگ هم یکی دیگر از این روش ها برای هک استفاده می شود که بیشتر مواقع برای هک کردن شبکه های اجتماعی اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و به ندرت پیش می آید که برای مسنجری چون تلگرام استفاده شود. اما احتمال استفاده از فیشینگ برای هک تلگرام دور از ذهن نیست. پس در ادامه این مطلب از همیار مارکت اندروید روشی را برای هک تلگرام توسط فیشینگ برای شما مثال می زنیم.

مثلا تصور کنید که می خواهید تلگرام یک شخص خاصی را هک کنید. در ابتدا باید توسط مهندسی اجتماعی با فرد مورد خود ارتباط برقرار کنید، پس از گدشت مدتی باید حتما اعتماد شخص را به خود جلب کنید. در این مدت زمان شما برنامه ای که کاملا شبیه به برنامه تلگرام می باشد را باید طراحی کنید. این نرم افزار جعلی باید به گونه ای باشد که هنگام وارد کردن شماره تلگرام، شماره مورد نظر را برای شما ارسال کند و سپس کد تایید که برای شخص وارد می شود نیز در برنامه جعلی شما هم وارد می شود، به همین راحتی می توانید حساب تلگرام دیگران را هک کنید.

نکته مهم در استفاده از مهندسی اجتماعی این است که این روش یک روش بسیار کند می باشد و ممکن است که هفته ها یا ماه ها طول بکشد و برای استفاده از روش مهندسی اجتماعی باید برای آن یک برنامه ریزی کاملا دقیق داشته باشید و حتما باید این کار را با صبر و حوصله بسیار زیاد انجام دهید.

روش چهارم: هک تلگرام توسط نرم افزار های نظارتی

روش چهارم و بهترین روش برای هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی مورد نظر، استفاده از برنامه های حرفه ای در جهت هک تلگرام دیگران، یا استفاده از برنامه های حرفه ای نظارتی می باشند که به راحتی و توسط تمام افراد دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه های نظارتی باید بر روی گوشی موبایل شخص (مثلا گوشی همسر ، گوشی فرزند یا گوشی دیگران) نصب شود و پس از نصب، برنامه بصورت کامل بر روی گوشی هدف مخفی می شود و شروع به فعالیت و ارسال گزارشات می کند.

اما از آنجایی که از برنامه های نظارتی جهت کنترل والدین در جهت کنترل فرزندان نام برده می شود، پس وجهه کاملا قانونی و درست دارد. هر چقدر هم که قصد شما از هک تلگرام همسر و فرزند در جهت امنیت خانواده خود باشد، باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که نفوذ به گوشی موبایل دیگران و بدون اجازه، تجاوز به حریم خصوصی و شخصی می باشد و کار بسیار اشتباهی است.

هک تلگرام با برنامه نظارتی نظارت آزاد

برنامه هک تلگرام نظارت آزاد به سرپرست خانواده ها و والدین، امکان کنترل و نظارت بر پیام رسان تلگرام همسر ، فرزند و دیگر افراد خانواده را می دهد. سرپرست خانواده ها و دیگر والدین می توانند با استفاده از برنامه نظارت آزاد از قابلیت های زیر برخوردار شوند.

✔ کنترل و مشاهده پیام های دریافتی و ارسالی تلگرام
کنترل جزئیات هر پیام به همراه تاریخ، نوع پیام و گیرندگان
مشاهده و کنترل تصاویر ارسالی و دریافتی تلگرام
کنترل مکالمات صوتی ورودی و خروجی تلگرام
کنترل مکالمات تصویری ورودی و خروجی تلگرام
کنترل فایل های ارسال شده و دریافت شده در تلگرام
✔ دریافت اطلاعات کامل مخاطبین تلگرام به همراه شماره
✔ مشاهده پیام های حذف شده (ارسالی و دریافتی) تلگرام
✔ دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات تلگرام

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی همسر و فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات آن ها داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *