نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

برنامه هک تلگرام Telegram از راه دور و کنترل پیام ها

اگر فکر میکنید که یکی داره بهتون خیانت میکنه و یا به نفر خاصی تو یک موضوع خاص مشکوک هستید. حتما این موضوع را خیلی دوست دارید. منظور ما برنامه هک تلگرام Telegram از راه دور و کنترل پیام ها می باشد. چرا که روزانه افراد زیادی به دنبال نرم افزار کنترل تلگرام جهت هک و نظارت بر تلگرام همسر و هک تلگرام فرزند خود از راه دور هستند.

برنامه هک تلگرام از راه دور

کنترل کردن تلگرام در فضای مجازی با عنوان هک تلگرام شناخته می شود، یکی از بزرگترین چالش های ذهنی والدین برای کنترل فعالیت فرزندان در این شبکه اجتماعی می باشد. ما در اینجا قصد آموزش هک کردن تلگرام را نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل تلگرام فرزندان را داریم. تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات گسترده محبوبیت زیادی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.

این محبوبیت بیش از اندازه موجب شده است، تا کمتر کسی به دنبال روش های کنترل اس ام اس باشد، کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای هک برنامه تلگرام باشند. اما غافل از اینکه، این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، ولی امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

اما اگر در گوگل به دنبال برنامه هک، نرم افزار و یا آموزشی هستید که بتوانید توسط آن تلگرام دیگران را از راه دور و بدون دسترسی، هک و کنترل کنید.. بی شک با سایت ها و جملات زیر برخورد خواهید کرد …

هک تلگرام، آموزش هک تلگرام، روش های هک تلگرام، هک تلگرام در پنج دقیقه، چگونه تلگرام دیگران را هک کنیم، هک تلگرام دیگران با شماره و بدون کد، هک تلگرام چگونه است، برنامه هک و کنترل تلگرام، چگونه می‌توان تلگرام کسی را هک کرد، هک تلگرام به چه روشی انجام می شود، آموزش هک تلگرام به صورت واقعی، روش جدید هک تلگرام، برنامه هک تلگرام، نرم افزار واقعی هک تلگرام، دانلود برنامه هک تلگرام، هک تلگرام فرزندان، هک تلگرام افراد خانواده، هک مخفی تلگرام و ….. اما حقیقت چیست ؟

کنترل تلگرام فرزند

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال هک کردن تلگرام دیگران و یا کنترل تلگرام افراد خانواده خود هستید، ما پیشنهاد می کنیم که حتما تا انتهای این مطلب با همیار مارکت اندروید همراه باشید.

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی در دنیای ارتباطات، مسنجر تلگرام با امکانات کامل و حرفه ای خود، جای خود را در میان بسیاری از مردم جهان باز کرده است و بسیاری از افراد هم به دنبال هک کردن تلگرام هستند تا بتوانند با این روش به حساب کاربری و اطلاعات تلگرام دیگر افراد دسترسی داشته باشند.

آیا تلگرام از راه دور هک می شود و قابل کنترل است ؟

اگر شما فردی برنامه نویس حرفه ای هم که باشید، باید بدانید که پاول دووف (مدیر تلگرام) و برادرش نیکلای دورف (برنامه نویس تلگرام) در مسابقات بین المللی برنامه نویسی ارشد در جهان جوایز و مقام های قابل توجهی را کسب کرده اند و همین امر باعث شد که مسنجر تلگرام را از روی پروتکل اختصاصی خودشان بنا کرده اند. پس هک تلگرام غیر ممکن است!!

برنامه هک تلگرام Telegram افراد

در توضیح بالا به این موضوع بصورت کامل اشاره کردیم که هک تلگرام غیر ممکن است، اما شما پدران و مادران می توانید با نصب برنامه های حرفه ای که برای نظارت بر عملکرد فرزندان در فضای مجازی طراحی شده اند، به کنترل و نظارت تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی نصب شده بر روی گوشی فرزندان بپردازید.

شما می توانید با نصب نرم افزار همیار جی پی اس بر روی گوشی فرزندان خود (نه دیگر افراد) به کنترل و نظارت تلگرام آن ها بپردازید تا از صدمات احتمالی به فرزندان و دیگر افراد خانواده خود در تلگرام جلوگیری کنید

نرم افزار هک تلگرام Telegram یا همان برنامه کنترل و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی، به والدین این اجازه را می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر تلگرام فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند

پس از نصب نرم افزار کنترل تلگرام بر روی موبایل فرزندان، نرم افزار این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر تلگرام Telegram گوشی فرزندان خود را داشته باشند

چرا به برنامه نظارتی تلگرام نیاز داریم؟

روزانه بسیاری از والدین به دنبال برنامه های کنترل تلگرام هستند. چراکه تهدیدات و خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. در این بین رده های سنی زیر 18 سال به دلیل داشتن ذهن کنجکاو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین آسیب قرار دارند. از آنجایی که تلگرام نیز بیشترین میزان نفوذ را در میان ایرانیان را داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

 • امکان ورود به کانال های و گروه های غیر اخلاقی و نامناسب
 • ایجاد مزاحمت برای دیگران و یا دردسر هایی از این قبیل
 • ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
 • فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل

موارد ذکر شده می تواند از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این شبکه برای فرزندانمان باشد. با توجه به موارد ذکر شده، روش های همچون هک تلگرام با شماره تلفن و یا کنترل کردن آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری جامعه باشد. به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک موبوگرام و تلگرام هستند، از این رو برای جلوگیری از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین را برای والدین عزیز فراهم ساخته ایم.

ویژگی های برنامه نظارت بر تلگرام

از ویژگی های برنامه هک تلگرام همسر و فرزند می توان به موارد زیر اشاره کرد. امکانات زیر بصورت کاملا مخفی انجام می شوند و همسر و فرزند شما هرگز متوجه کنترل تلگرام خود توسط شما نمی شوند. پس با خیال راحت هم تلگرام آن ها را کنترل کنید و هم مکان گوشی را از راه دور ردیابی کنید. پس با خیال راحت از خانواده خود محافظت کنید.

دسترسی به تمامی مخاطبین تلگرام
مشاهده پیام های دریافت شده با نام و تاریخ در تلگرام
دسترسی به تمامی گفتگو های انجام شده تلگرام
دسترسی به گفتگو های محافظت شده تلگرام
دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات از طریق پنل کاربری
کنترل تلگرام بصورت کامل و بدون نیاز به روت دستگاه (دسترسی جزئی)

چرا کنترل تلگرام برای والدین مفید است؟

 • () آیا شما نگران ارتباطات تلگرام فرزندانتان هستید؟
 • () آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر تلگرام فرزندانتان گفته می شود؟
 • () با همیار جی پی اس اکنون امکان پذیر می شود.

این روزها تلگرام Telegram به بزرگترین بستر ارتباطی داخلی در بین شبکه های اجتماعی مبدل شده است ، به گونه ای که بیشترین میزان ارتباطات افراد به واسطه این شبکه اجتماعی صورت می پذیرد ، شبکه ای که در آن میلیون ها نفر می توانند با هویت پنهان و آشکار ظاهر شده و ارتباطات سالم و یا نا سالمی را در آن بر قرار نمایند ، فراگیر بودن این شبکه اجتماعی در کشور اولین ضرورت ایجاد دسترسی مدیریتی والدین در این بخش می باشد.

تلگرام شبکه ای متشکل از میلیونها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب تلگرام حق والدین است

دانلود نرم افزار نظارت بر تلگرام خانواده

جهت دانلود نرم افزار برنامه هک تلگرام و کنترل افراد خانواده می توانید به سامانه همیار جی پی اس مراجعه نمایید و یکی از پک های موجود را بنا به نیاز خود خریداری کرده و از آن بیشترین بهره را ببرید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

2 نظر در “برنامه هک تلگرام Telegram از راه دور و کنترل پیام ها

 1. نیما گفت:

  چطوری تلگرام را هک کنم

  1. گفت:

   با سلام.
   به سامانه همیار جی پی اس مراجعه نمایید.
   https://hamyargps.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *