کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

نظارت بر گوشی همسر

نظارت بر گوشی همسر و فرزند از راه دور | همانطور که می دانید، گوشی تلفن همراه امروزه به عنوان یکی از مهمترین وسیله برای ذخیره داده های کاربران در سراسر می باشد و اگر شما هم قصد نظارت بر گوشی همسر یا کنترل گوشی همسر و فرزندان خود را دارید و می خواهید به اطلاعات گوشی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید، ما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله از همیار مارکت اندروید با ما باشید، زیرا هک گوشی همسر، نظارت بر گوشی همسر و کنترل گوشی همسر و فرزند، یکی از موضوعات پر جستجو در گوگل است که در این مقاله، راهکارهای ساده و عملی را برای آن بیان کرده ایم.

نظارت بر گوشی همسر و فرزند

برنامه نظارت بر گوشی همسر و فرزند و حتی کنترل گوشی خانواده از راه دور یکی از موضوعات بسیار مهمی است که در دنیای امروز به خصوص برای سرپرست خانواده ها جهت کنترل و نظارت بر گوشی همسر و فرزندان، و حتی در مواقعی جهت کنترل گوشی کارمندان خود به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است و همانطور که می دانید، مهمترین ابزار گسترش و ورود به فضای مجازی، همین دستگاه های تلفن همراه هوشمند است.

اما در کنار این موضوع ها، آسیب ها، بدافزارها، برنامه ها و اطلاعات مخرب داده هایی هستند که سبب می شوند تا فضای مجازی به یک مکان بسیار ناامن برای افراد نا بالغ تبدیل شود و در کنار این موضوع ما همچنین شاهد تبادل اطلاعات و یا پنهان کاری ها از طرف شریک زندگی یا کارمندان خود هستیم که غالبا بر روی بستر گوشی تلفن همراه آنها اتفاق می افتد.

به همین منظور، برای کنترل این مشکلات، می توان به موضوع کنترل گوشی پرداخت. منظور از کنترل گوشی، تمام راه ها و روش ها، برنامه ها و ترفند ها برای دستیابی به اطلاعات دستگاه های گوشی کاربران است که می تواند به روش های مختلفی انجام شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به بهترین سامانه و برنامه برای کنترل گوشی همسر بپردازیم.

هک گوشی همسر و فرزندان به صورت 100% مخفی

هک گوشی همسر و فرزندان به صورت 100% مخفی

روش های کنترل گوشی همسر

کنترل گوشی همسر یا عموما نظارت بر گوشی همسر و فرزند می تواند از طریق روش های مختلفی انجام شود که از ساده ترین روش های آن را می توان به در دست گرفتن گوشی تلفن همراه فرزند یا همسر دانست که البته این روش جالب و درستی نیست و اطلاعات همسر یا فرزند می توانند بصورت حرفه ای در داخل گوشی پنهان شده باشند و شما به آن ها دسترسی نخواهید داشت.

همچنین راه دیگر کنترل و نظارت بر گوشی همسر و فرزند را هک کردن گوشی تلفن همراه آن ها اشاره کرد که عموما این کار نیازمند دانش و تجربه بسیار بالایی داشته و روش های تخصصی خود را می خواهد. اما در کنار این موارد، بهترین روش کنترل و نظارت بر گوشی همسر و فرزند را می توان استفاده از برنامه های بسیار تخصصی دانست که می توان گفت ساده ترین و بهترین راه و روش ها برای کنترل گوشی همسر و فرزند می باشند.

کنترل گوشی همسر با برنامه حرفه ای

کنترل گوشی همسر با برنامه حرفه ای

استفاده از سامانه مراقبت از خانواده

سامانه مراقبت از خانواده همیار مارکت اندروید نام یک سامانه نرم افزاری گوشی موبایل با نصب و فعالسازی بسیار ساده می باشد که به سرپرست خانواده امکان کنترل و مدیریت فعالیت همسر و فرزندان را در شبکه های مجازی می دهد.

سامانه مراقبت از خانواده همیار مارکت اندروید را می توان از بهترین سامانه های نرم افزاری جهت کنترل یا هک کردن گوشی های اندرویدی دانست که می تواند به شما کمک کند تا گوشی همسر و فرزند خود را بصورت کامل هک و آنها را از راه دور کنترل نمایید. در واقع این برنامه می تواند به شما امکان هک کردن داده هایی از جمله مخاطبین، گزارش های تماس، موقعیت های مکانی و GPS ، آدرس ها و URL هایی که در مرورگر باز کرده اید و .. را هک کند.

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

امکانات برنامه نظارت بر خانواده

از جمله ویژگی ها و امکانات حرفه ای این برنامه جهت نظارت بر گوشی همسر یا برای کنترل گوشی همسر و فرزندان برای مراقبت و امنیت خانواده را می توان تا حدودی به موارد زیر اشاره نمود:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و…
  • ردیابی زنده گوشی و ثبت مسیر های پیموده شده
  • نمایش وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
  • بسیار امکانات حرفه ای دیگر …

برنامه نظارت بر گوشی همسر و فرزند همیار مارکت اندروید همانند دیگر برنامه های هک و کنترلینگ، قابلیت مخفی شدن در گوشی مورد نظر شما را دارد و می تواند برنامه را از صفحه اصلی گوشی پنهان نموده و از لو رفتن آن جلوگیری نماید. همچنین جالب است بدانید که با این برنامه می توانید اقدام به گرفتن عکس از دوربین نمایید، صدا را از میکروفون پخش کنید، اقدام به برقرار تماس نموده و یا آدرس های اینترنتی را در مرورگر گوشی تلفن همراه همسر یا فرزند خود باز کنید و …

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *