کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

ایمنی آنلاین بودن فرزندان توسط والدین

چگونه والدین می توانند از ایمنی آنلاین بودن فرزندان خود هنگام کار در شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل کنند؟

در این دنیای شلوغ، برای والدین بسیار دشوار است که مدام ایمنی آنلاین بودن فرزندان خود را کنترل کنند. یک مطالعه نشان می دهد که یک کودک معمولی اولین گوشی تلفن همراه خود را در سن 10 سالگی از والدینش دریافت می کند، در حالی که در سن 12 سالگی، 50 درصد از فرزندان حساب رسانه های اجتماعی را دارند.

هنگامی که یک کودک در چنین مرحله جوانی، در معرض دنیای ناامن و پرخطر اینترنت و فضای مجازی قرار می گیرد، ممکن است که این دنیای خطرناک، منجر به تأثیرات بسیار منفی و جبران ناپذیری در روحیه و رشد کودکان شوند و باید والدین از برنامه های نظارتی فرزندان استفاده کنند..

ایمنی آنلاین بودن فرزندان

اما والدینی که در تمام روز سر کار هستند و درگیر مشاغل کاری خود هستند، چگونه می توانند امنیت و ایمنی آنلاین بودن فرزندان یا فرزندان خود را از راه دور (محل کار خود) و بصورت کامل تامین و تضمین کنند؟

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی تلفن همراه فرزند، می تواند به والدین مدرن در نظارت بر فعالیت تلفن همراه فرزند خود کمک کند. به عنوان مثال، برنامه نظارت آزاد و سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید دوتا از بهترین نرم افزارهای نظارت بر والدین هستند که ​​ویژگی هایی مانند: ردیابی مکان گوشی، کنترل و نظارت بر فعالیت رسانه های اجتماع چون (واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و …)، کنترل تماس ها، پیامک ها و چندین ویژگی دیگر را برای والدینی که نگران امنیت فرزندان خود در برابر تهدیدات آنلاین هستند، ارائه می دهند.

[jwp-video n=”1″]

نرم افزار کنترل فعالیت های آنلاین فرزندان

اینترنت دنیای بسیار خطرناک و ناامنی است. حجم عظیمی از داده هایی که در اینترنت و شبکه های اجتماعی در اختیار بچه ها قرار می گیرند ممکن است برای آنها شکه کننده و خطرناک باشند. قلدرهای سایبری و شکارچیان آنلاین می توانند به شکل های مختلفی به فرزند شما حمله کنند، بنابراین استفاده از نرم افزار نظارت بر تلفن همراه فرزندان بسیار مهم است. در اینجا لیستی وجود دارد که در آن می توانید مواردی را که باید در فعالیت های آنلاین کودک دنبال کنید، پیدا کنید:

کنترل سابقه تماس و مکالمه های فرزند:

برای بالا بردن ایمنی آنلاین بودن فرزندان یک نرم افزار ردیابی و نظارتی باید اطلاعات مربوط به مکالمات و سابقه تماس های فرزندان را به صورت کامل به والدین ارائه دهد. این برنامه باید تمام اطلاعات تماس گیرنده را در پنل مدیریتی والدین نمایش دهد و والدین را در مورد نوع گفتگوهایی که فرزندشان با دوستان و دیگر افراد انجام داده است را مطلع سازد.

ردیابی زنده و آنلاین گوشی فرزند:

یک نرم افزار ردیابی و نظارتی باید قابلیت ردیابی زنده موقعیت مکانی گوشی فرزندان را به والدین ارائه دهید، تا اطلاعات موقعیت مکانی فرزندان خود را در زمان واقعی و بر روی نقشه های قدرتمند گوگل مپ دریافت کنند. این ویژگی از مفید ترین ویژگی های کنترل فرزندان برای والدین در محل کار است تا امنیت فرزندان خود را از راه دور تضمین کنند. این ویژگی به والدین اجازه می دهد تا مکان دقیق کودک را بصورت زنده ردیابی و بر روی نقشه مشاهده کنند.

کنترل شبکه های اجتماعی:

بر اساس گزارش پلیس بین الملی INTERPOL و سازمان بین المللی حفاظت از کودکان ECPAT International نشان می دهند که در موارد سوء استفاده آنلاین از کودکان، بیش از 84 درصد از تصاویر به دست آمده حاوی محتوای جنسی و غیراخلاقی بوده است. چت و پیام کوتاه متداول ترین روش های ارتباطات (محتوای جنسی و غیراخلاقی) در این روزها هستند.

از طریق چت در برنامه های مختلف رسانه های اجتماعی، کودکان ممکن است با افراد غریبه روبرو شوند و برخی از آنها ممکن است به زورگویان اینترنتی یا شکارچیان آنلاین جنسی روی آورند. نرم افزار کنترل و ردیابی به والدین کمک می کند تا پیام ها و اطلاعات تبادل شده که فرزند ارسال و دریافت می کند را از راه دور بررسی کنند و در صورت یافتن چیز منفی یا خطرناک، سریعا موارد را با پلیس درمیان بگذارند.

کنترل سابقه جستجوی وب فرزند:

توجه داشته باشید که ایمنی آنلاین بودن فرزندان یک امر بسیار مهم و ضروری هر خانواده ای می باشد و دنیای بدون نظارت بر فرزندان حاوی مقدار زیادی اطلاعات نامناسب و خطرناک است، چراکه فرزند معصوم شما می تواند فقط با چند کلیک ساده، هر نوع محتوای نامناسبی را پیدا کند.

بچه ها در سن باورنکردنی خود ممکن است در معرض محتوای ناامن و خطرناک قرار گیرند که ممکن است ذهن آنها را تحت تأثیرات منفی قرار دهد، پس نرم افزار کنترل و ردیابی به والدین کمک می کند تا از طریق سابقه جستجو و داده های گشت و گذار بر محتوایی که کودک مصرف می کند نظارت کنند.

هشدارهای جغرافیایی:

والدین جهت بالا بردن ایمنی آنلاین بودن فرزندان و با استفاده از برنامه ردیاب موقعیت مکانی، می توانند برای فرزندان خود محدودیت تردد ایجاد کنند و فقط محدوده های مجاز را برای فرزند نشانه گذاری کنند.

مانند: محدوده خانه، محدوده مدرسه، محدوده زمین های بازی و غیره… که در صورت خروج کودک از این محدوده های جغرافیایی، برنامه به والدین اطلاع داده و اینگونه والدین ایمنی فرزندان خود را تضمین می کنند. ویژگی کنترل و ردیابی مکان گوشی، برای والدینی که نگران موقعیت مکانی فرزندشان هستند، در حالی که فرزندان خارج از خانه هستند، بسیار مفید است.

دختر دوازده ساله ای، در حالی که والدینش سر کار بودند، به تنهایی مدرسه خود را ترک کرد و بصورت ناگهانی ناپدید شد. وقتی این خبر به گوش والدینش رسید، والدین بدون هیچ گونه وحشتی و بلافاصله از برنامه ردیاب موقعیت مکانی GPS برای اطلاع از موقعیت مکانی فرزند خود استفاده کردند و فرزندشان را در عرض چند ساعت پیدا کردند.

هشدارهای تغییر سیم کارت:

بچه ها ممکن است بدون اطلاع والدین گوشی تلفن همراه موبایل خود را ناخواسته گم کنند و یا در مواقعی سیم کارت گوشی خود را با دوستانشان عوض کنند. این کار ممکن است شرایط بسیار مضری برای بچه ها ایجاد کند. والدینی که از نرم افزار کنترل والدین استفاده می کنند، در صورت تعویض سیم کارت گوشی موبایل فرزندان خود، در پنل کاربری خود هشدار تعویض سیم کارت را دریافت می کنند.

پیگیری ویدئو کنفرانس:

برنامه سامانه مراقبت از خانواده، جهت بالا بردن ایمنی آنلاین بودن فرزندان باید تمام ویدئو کنفرانس های شبکه های اجتماعی فرزندان را در اختیار والدین قرار دهد تا به والدین کمک کند افرادی را که فرزندشان با آنها در ارتباط هستند را شناسایی کنند.

این برنامه همچنین جزئیات افرادی را که فرزندشان با آنها صحبت می کنند را به والدین گزارش می دهد. این ویژگی به والدین کمک می کند تا در هنگام کار، امنیت کودکان خود را بصورت کامل بررسی و نظارت کنند. برخی از نرم افزارهای ردیابی مانند برنامه نظارت آزاد و سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید، از این ویژگی مهم برخوردار هستند.

پیگیری فعالیت های ایمیل:

فیشینگ و حملات جعلی از طریق ایمیل رایج ترین انواع کلاهبرداری سایبری است. کودکان در سنین بی تجربه ممکن است به راحتی در معرض این حملات خطرناک قرار بگیرند. این امر ممکن است منجر به از دست دادن اطلاعات شخصی، سرقت هویت فرزندان و حتی کلاهبرداری مالی شود. برنامه های کنترل و ردیابی گوشی موبایل می توانند ایمیل ها را به راحتی کنترل و ردیابی کرده و به والدین در جلوگیری از این نوع تقلب ها توسط کودکان کمک کنند.

نتیجه گیری:

در دنیای امروز ، والدین مدرن در ساعات کاری از فرزندان خود دور هستند و در طول این مدت، کنترل فعالیت های کودکان کار واقعا پیچیده ای است. نرم افزار کنترل و ردیابی سلولی نظارت آزاد به والدین کمک می کند تا فعالیت های آنلاین فرزندان خود را به راحتی ردیابی کنند. برنامه نظارت آزاد، طیف وسیعی از ویژگی های متعددی را از کنترل رسانه های اجتماعی و ردیابی موقعیت مکانی گرفته تا کنترل سابقه تماس ها و پیامک ها که، جهت اطمینان از حداکثر ایمنی کودکان برای والدین است.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *