کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل, نرم افزار موبایل

ردیابی زنده گوشی موبایل

ردیابی زنده گوشی موبایل | اگر شما هم به دنبال یک نرم افزار ردیاب حرفه ای برای گوشی موبایل هستید که توسط آن بتوانید به صورت ثانیه به ثانیه (لحظه ای) و کاملا زنده به ردیابی گوشی موبایل خود، ردیابی گوشی فرزند، ردیابی گوشی همسر و دیگر افراد را بر روی نقشه های گوگل ردیابی و مکان یابی کنید، تا انتهای این مطلب با همیار مارکت اندروید همراه باشید.

برترین نرم افزار ردیابی، مکان یابی و کنترل مدیریت اطلاعات جغرافیایی و ردیابی آنلاین و آفلاین گوشی موبایل در ایران

ردیابی زنده گوشی موبایل بر روی نقشه

نرم افزار ردیابی زنده گوشی موبایل نظارت آزاد سامانه همیار مارکت اندروید با قابلیت ردیابی زنده و لحظه ای گوشی موبایل بر اساس مکان یاب جی پی اس GPS و اینترنت گوشی می باشد و نیازی به گذشت زمان برای مشاهده موقعیت های مکانی گوشی موبایل نیست و در لحظه می توانید موقعیت مکانی گوشی موبایل را بر روی نقشه های قدرتمند گوگل، بصورت کاملا زنده و با دقت بسیار بالا مشاهده و ردیابی کنید.

استفاده از برنامه ردیاب گوشی برای خانواده

با استفاده از برنامه ردیابی زنده گوشی موبایل یا همان ردیاب گوشی به صورت زنده و لحظه به لحظه می توانید یک تجربه بسیار عالی در زمینه کنترل و ردیابی گوشی فرزند، ردیابی گوشی همسر و دیگر افراد خانواده خود در خارج از منزل و محیط مدرسه باشد، که آرامش خیال را برای امنیت خانواده شما به ارمغان می آورد.

استفاده از برنامه ردیاب موبایل برای کارمندان

همچنین مدیران و کارفرمایان شرکت ها می توانند از برنامه ردیابی زنده گوشی موبایل برای ردیابی زنده و لحظه به لحظه گوشی موبایل کارمندان رسمی و دیگر پرسنل خود، در خارج از محیط کاری (ویزیتورها و مسئولین پخش) استفاده نمایند و گوشی موبایل کامرندان را به یک ردیاب حرفه ای گوشی مجهز کنند و بصورت کاملا دقیق بر موقعیت مکانی و ارتباطات پرسنل خود کنترل و نظارت داشته باشند.

اشتفاده از برنامه ردیابی برای سالمندان

یکی از کاربردهای مهم برنامه ردیابی زنده گوشی موبایل سامانه همیار مارکت اندروید، کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد سالخورده و سالمندان می باشد. شما می توانید با نصب این برنامه ردیاب بر روی یک گوشی موبایل و قرار دادن آن گوشی موبایل در جیب یا کیف سالمند و سالخورده خود، می توانید با خیال راحت او را در هر کجا که باشد بصورت کاملا زنده و لحظه به لحظه بر روی نقشه کنترل و ردیابی کنید.

امکانات برنامه ردیاب زنده گوشی

ردیابی زنده گوشی موبایل
ردیابی گوشی فرزند بصورت زنده
ردیابی گوشی همسر بصورت زنده
استفاده از گوشی به عنوان ردیاب حرفه ای
ردیابی دقیق آنلاین و آفلاین گوشی
ردیابی گوشی توسط مکان یاب GPS
ردیابی گوشی توسط اینترنت تلفن همراه GPRS
استفاده از گوشی تلفن همراه به عنوان یک دستگاه فوق ردیاب
نمایش دقیق موقعیت مکانی شخص توسط نقشه های گوگل
نمایش دقیق مختصات محل و حرکت گوشی شخص بر روی نقشه
نظارت بر اشخاص و اموال بطور کاملا مخفی و نامحسوس
ردیاب محموله های با ارزش و نظارت لحظه به لحظه
نظارت بر پرسنل، ویزیتورها، کارمندان و مسئولین پخش
ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده، افراد سالخورده، بیماران، همسر و فرزندان
مدیریت کامل ناوگان حمل و نقل شرکتی و خصوصی بر روی نقشه
امنیت کامل گوشی موبایل در مقابل سرقت ( بدلیل نامحسوس بودن برنامه )
نمایش خط سیر متحرک (زنده) گوشی موبایل افراد روی نقشه به صورت لحظه به لحظه ( آنلاین )
و بسیار امکانات حرفه ای دیگر …

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید برای ردیابی گوشی فرزند خود، نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

یک نظر در “ردیابی زنده گوشی موبایل

  1. احد بیگی گفت:

    سلام.
    من از برنامه ردیاب گوشی موبایل شما استفاده می کنم و فوق العاده عالیه ..
    ممنون از سایت خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *