کنترل و ردیابی گوشی, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل, هک و جاسوسی

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده | شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که روزانه در گوگل عبارت های مختلفی را جستجو می کنید تا متوجه شوید که چه راه هایی برای هک کردن واتساپ وجود دارد؟ از جمله، هک واتساپ، کنترل واتساپ همسر، کنترل واتساپ فرزند و چگونه بدون این که به تلفن همراه کسی دسترسی داشته باشیم، اکانت واتساپ او را هک کنیم (کنترل واتساپ دیگران). شاید شما یک پدر و مادر نگران هستید که می خواهید بفهمید در گوشی تلفن همراه فرزندتان چه میگذرد، به نظر شما اصلا این امکان وجود دارد که بتوان از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف هک واتساپ را انجام داد؟

گوشی های همراه منبع سرگرمی بسیار جالبی هستند و می توان با این دستگاه های هوشمند فیلم تماشا کرد، موسیقی گوش داد و از برنامه های رسانه های اجتماعی برای ارسال پیام و حتی صحبت کردن با دوستان و موارد دیگر استفاده کرد. اما در دنیای امروزی این موارد بیشتر در بین فرزندان استفاده می شود و به راحتی می توان دلبستگی فرزندان به این گوشی و تبلت ها را  به وضوح تشخیص داد. اما آیا اعتیاد فرزندان به این گوشی های هوشمند همراه صحیح است؟ البته که نه!

به همین دلیل ما می خواهیم برای رفع این مشکل درمانی سریع به شما ارائه دهیم تا بتوانید فرزندان خود را از استفاده بیش از حد از گوشی تلفن همراه خود متوقف کنید یا حداقل بر روی آنها نظارت مستقیم داشته باشید تا از امنیت آنها در دنیای مجازی اطمینان حاصل کنید.

در این مقاله از همیار نیوز، ما در مورد چگونگی کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده صحبت خواهیم کرد.

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان توسط والدین

واتساپ Whatsapp، یک برنامه حرفه ای جهت برقراری ارتباطات مستقیم با دوستان، آشنایان، همکاران و درکل افرادی که از ما دور هستند بسیار مناسب می باشد و این روزها همسر، فرزندان و کودکان هم دوست دارند وقت خود را صرف استفاده از برنامه واتساپ کنند و با دوستان خود تماس آنلاین داشته باشند و صحبت کنند و از این تکنولوژی عالی لذت ببرند پس استفاده از برنامه هایی چون، هک واتساپ، کنترل واتساپ فرزند، کنترل واتساپ همسر و کنترل واتساپ دیگران جهت کنترل واتساپ Whatsapp این روزها بسیار مورد اهمیت قرار میگیرند.

نظارت نامحسوس بر واتساپ فرزند

در حالی که بسیاری از کودکان فقط در هنگام نیاز از این برنامه استفاده می کنند، تعداد معدودی از کودکان هم هستند که به زودی آن ها به واتساپ بسیار معتاد می شوند و این یک زنگ خطر جدی برای افراد جامعه می باشد و در آینده مانع از سلامت روان و رشد فرزند شما خواهد شد که توسط برنامه نظارت نامحسوس و کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان می توانید از وقوع این خطرات جلوگیری کنید.

اعتیاد به واتساپ می تواند روان کودکان شما را به خطر اندازد و برای رشد ذهنی و سلامتی فرزند شما بسیار مضر می باشد. واتساپ یک برنامه مبتنی بر فناوری است و به همین دلیل وقتی کودک شما از واتساپ و از طریق تلفن و یا رایانه خود استفاده می کند ، به مرور زمان دچاربیماری های شدیدی مانند سرطان و تومور مبتلا می شود، زیرا این تلفن های همراه اشعه های مضر منتشر می کنند که باعث ایجاد چنین مشکلاتی در بین آنها می شود.

اعتیاد داشتن به واتساپ همچنین می تواند باعث اضطراب و افسردگی شود و افکار مخربی را در بسیاری موارد و در برخی افراد به وجود آورد. همچنین کودکان ممکن است در مدارس و در انجام تکالیف خود با ضعف روبرو شده و احساس خستگی و افسردگی کنند و یا حتی استفاده زیاد از واتساپ می تواند باعث آسیب رساندن به عصب بینایی و کمبود یا کاهش بینایی در فرزندان نقش بسیاری داشته باشد که استفاده از برنامه ای جهت هک واتساپ، کنترل واتساپ همسر، کنترل واتساپ فرزند و چگونه بدون این که به تلفن همراه کسی دسترسی داشته باشیم، اکانت واتساپ او را هک کنیم (کنترل واتساپ دیگران) بسیار ضروری می باشد.

برنامه کنترلینگ واتساپ همیار مارکت اندروید

برنامه همیار جی پی اس نرم افزاری جهت کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل فرزند، همسر و کنترل واتساپ دیگران می باشد که می تواند به عنوان یک برنامه کنترل والدین نیز مورد استفاده قرار گیرد و سرپرست خانواده ها می توانند بصورت کاملا مخفی و نامحسوس اقدام به هک و کنترل واتساپ فرزند، کنترل واتساپ همسر و کنترل واتساپ دیگران خود کرده و واتساپ فرزندان را بدون اطلاع آنها نظارت کنند.

همچنین والدین می توانند از این برنامه برای ردیابی سایر فعالیت های تلفن همراه فرزندان خود استفاده کنند و فرزندان خود را بیشتر تحت کنترل و مراقبت خود قرار دهند تا از سالم بودن و محافظت آنها اطمینان حاصل کنند. این یکی از موثرترین راه های ایمن نگه داشتن فرزند شما است، بنابراین توصیه می کنیم از برنامه همیار جی پی اس (نظارت آزاد) حتما استفاده کنید.

همیار جی پی اس: به والدین کمک می کند تا بدون اطلاع فرزندان، نظارت دقیقی بر واتساپ Whatsapp آن ها داشته باشند.

برنامه کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده سامانه همیار جی پی اس (نظارت آزاد) به شما کمک می کند تا بدون مطلع شدن فرزندان و دیگر افراد خانواده و حتی نظارت و کنترل دقیقی بر کنترل واتساپ همسر و کنترل واتساپ دیگران Whatsapp داشته باشید. این برنامه در بین مردم ایران و حتی در سراسر جهان بسیار مشهور است و در بسیاری از موارد به عنوان یک برنامه کنترل والدین مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه (نظارت آزاد) ابزاری عالی برای ضبط کلیه اطلاعات ورودی و خروجی و فعالیتهای تلفن همراه فرزند شما می باشد تا امنیت فرزندان خود را تا حد بسیار بالایی تامین کنید.

برنامه همیار جی پی اس (نظارت آزاد) مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده به کاربران خود به ویژه، پرونده های چندرسانه ای، ثبت تماس، ضبط تماس و موارد دیگر را دارد و این برنامه با مزایای بسیاری زیادی و جهت کسب رضایت والدین فراهم شده است و اگر شما هم می خواهید بصورت کاملا نامحسوس و مخفی، کنترل و نظارت دقیقی بر واتساپ فرزندان خود داشته باشید، می توانید از برنامه حرفه ای همیار جی پی اس (نظارت آزاد) استفاده کنید.

برنامه نظارت آزاد هزاران مشتری راضی دارد و بسیار قابل اعتماد، ارزان و مناسب برای استفاده والدین در راستای کنترل فرزندان می باشد. تمام ویژگی های برنامه به صورت کاملا حرفه ای ارائه می شود، بنابراین بهتر از این نمی شود. همچنین، شما مطمئناً از این برنامه نتایج فوق العاده ای را دریافت خواهید کرد، زیرا با سرعت بالا به امنیت و آسایش فرزندان و خانواده شما کمک می کند و این قطعاً بهترین گزینه است.

ما امیدواریم که برنامه همیار جی پی اس (نظارت آزاد) بتواند به شما والدین گرامی کمک کند تا بدون هیچ گونه شناختی، از موثرترین شیوه ها و تکنولوژی های روز دنیا جهت امنیت خانواده و فرزندان خود بهرمند شوید.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

4 نظر در “کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان

 1. Elina گفت:

  با سلام آیا این نرم افزار گفتگوهای خصوصی رو نیز کنترل میکنه؟ اگه اینطور باشه که خیلی بده و عموما مردم کنجکاوانه پیامهای خصوصی دیگران رو چک میکنن

  1. گفت:

   با سلام – خیر

 2. Yasi گفت:

  آیا فرزندان هم متوجه می شوند که ما انها را کنترل می کنیم ؟

  1. گفت:

   با سلام. خیر برنامه کاملا مخفی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *