کنترل و ردیابی گوشی, موقعیت یاب و GPS, نرم افزار اندروید, نرم افزار موبایل

ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه

همه نگرانی های شما با برنامه ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه حل می شود. در این دنیای مبتنی بر فناوری، همه چیز بر اساس فناوری است و تکنولوژی تمام کارها را بسار آسان تر از قبل می کند. فناوری نرم افزار ردیابی مکان Mobile location tracker می تواند برای والدینی که نگران سرنوشت فرزند خود هستند نعمتی بزرگ باشد. اما، چگونه می توان یک برنامه ردیاب مکان گوشی موبایل موثر برای ایمنی کودک انتخاب کرد؟

ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه

برای انتخاب یک ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه موبایل، شما والدین گرامی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید و این عوامل از تعیین هدف دقیق نرم افزار گرفته تا ویژگی های کلی آن برنامه، چراکه هر برنامه ای نمی تواند نیازهای شما را به درستی برطرف سازد.

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با برنامه حرفه ای

قبل از خرید ردیاب نظارت آزاد باید به چه نکاتی توجه کنید؟

اگر فرزند شما در مورد مکان فعلی خود به شما دروغ می گوید یا در مورد ایمنی او شک دارید. در این شرایط یک ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه به کمک شما می آید. اما بسیاری از ردیاب های موقعیت مکانی تلفن همراه Mobile location tracker در اینترنت موجود هستند و انتخاب یکی از آنها کار بسیار دشواری است. در اینجا لیستی از عوامل جمع آوری شده است که قبل از نهایی شدن نرم افزار ردیابی والدین نظارت آزاد باید مورد توجه قرار گیرد.


هدف خود را مشخص کنید:

اولین قدم این است که هدف خود را از خرید ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه مشخص کنید. اگر اغلب نگران ایمنی فرزند خود هستید، ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه می تواند نگرانی های شما را کاهش دهد.

یک برنامه ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه که هر زمان شما بخواهید موقعیت مکانی واقعی فرزند خود را بررسی کنید را برای شما فراهم می کند. تعیین هدف شما همچنین انتخاب نرم افزاری که بهترین ویژگی ها را برای ایمنی فرزند شما ارائه می دهد.


نمایش نقشه:

والدین باید یک برنامه ردیاب تلفن همراه دقیقی را انتخاب کنند که بتواند گوشی فرزند را به راحتی مورد ردیابی دقیق قرار دهند و همچنین برای راحتی در پیگیری و رسیدن به مکان گوشی، جزئیات لوکیشن را بر روی نقشه به والدین نشان دهد. این مهمترین عاملی است که باید هنگام انتخاب یک برنامه ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه مورد توجه قرار گیرد، زیرا می تواند به والدین اجازه دهد در صورت تهدید فرزندشان، به موقع به محل مورد نظر برسند.


عملکردهای بهینه:

در آگوست سال 2015، یک زن توانست دخترش را با استفاده از ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه از دست شکارچیان کثیف جنسی نجات دهد. دختر هنگامی که در راه مدرسه بود، توسط یک شکارچی فریب خورد و ربوده شد. مادر وی با استفاده از این برنامه توانست مکان دقیق گوشی فرزندش را بر روی نقشه ردیابی کند و توسط نیروهای پلیس، فرزندش را از دست شکارچی ناپاک نجات دهد. ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه باید دارای تمام ویژگی های بهینه برای اطمینان از ایمنی بهتر کودکان باشد.


آسان برای استفاده:

هنگام انتخاب ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه ، والدین باید توجه داشته باشند که نرم افزار اصلا پیچیده نیست و استفاده از آن بسیار آسان است. ردیاب های خوب تلفن همراه به راحتی قابل استفاده و نگهداری هستند و اطلاعات نظارت شده را بر روی داشبورد والدین ارسال می کنند.


نمایش سابقه موقعیت مکانی:

ویژگی موقعیت مکانی در مواردی که دستگاه به دلایلی خاموش یا خراب است مفید است. این ویژگی آخرین مکان و سابقه موقعیت مکانی دستگاه را نشان می دهد تا در صورت خطر، بچه ها نجات پیدا کنند.


سازگاری دستگاه:

نرم افزار ردیابی والدین باید با دستگاه های والدین و دستگاه های بچه ها سازگار باشد. بسیاری از نرم افزارهای موجود در اینترنت بر روی یکی از دستگاه ها کار نمی کنند و نتایج کاذب به همراه دارند. این مورد می تواند خطری جدی برای امنیت کودکان و فرزند باشد. بنابراین، هنگام انتخاب، والدین باید سازگاری ردیاب تلفن همراه را در هر دو دستگاه بررسی کنند.


امنیت و قابل اطمینان:

نرم افزار ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه باید موقعیت مکانی دستگاه هدف را در زمان واقعی نشان دهد. نرم افزار باید قابل اعتماد باشد و در هر صورت اطلاعات غلط ندهد. ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه باید ایمن باشد و نباید اشکالاتی داشته باشد که ممکن است منجر به نشت اطلاعات و تهدید امنیت کودکان شود.


بودجه:

در حالی که بسیاری از نرم افزارهای رایگان ردیابی تلفن های همراه در دسترس هستند ، همه آنها چندین ویژگی را برای ایمنی کلی کودک ارائه نمی دهند. والدین باید هدف خود را از خرید ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه بدانند و نرم افزار را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. همچنین برنامه های مختلفی در دسترس است و والدین می توانند نرم افزار را با توجه به نیاز خود به ویژگی ها خریداری کنند.


نتیجه گیری:

برای والدین، ​​ایمنی فرزندانشان در اولویت اول است. ردیاب موبایل برای والدین به عنوان یک نعمت بزرگ جهت اطمینان از ایمنی فرزندانشان از فاصله های بسیار دورتر نیز مفید است. ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند به والدین در نظارت مستقیم مکان فرزندشان کمک کند.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده همیار جی پی اس عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

 خط ۳ : ۰۹۳۷۷۴۰۲۰۰۶

 خط ۲ : ۰۹۳۸۷۷۳۰۰۱۰

 خط ۱ : ۰۹۱۲۶۴۹۹۹۵۰

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره ۲۴ ساعته رایگان

جهت تماس مستقیم بر روی شماره ها کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *